Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Araba Kullanma Korkusu

Uyarılar

Araba Kullanma Korkusu Araba Kullanma Korkusu korkuyu yenme, korkularını yenmek, korkularını yenme, korkuları yenmek, korkuları yenme, çocukların korkuları, ünlülerin korkuları, korkunun gözleri, korkunun tanımı, korkusunu, çocuk korkuları, cocuk korkuları, insanların korkuları, korkunun tedavisi, çocukluk korkuları, korkuların tedavisi, korkunun sebepleri, korkunun nedenleri, korkunun içinde, bilinçaltı korkuları, korkuyu

araba kullanma korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Araba Kullanma Korkusu araba kullanma korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı ben direksiyona geçtimmi..şiirler yazıyorum küfürden..yanımda oturan kişi yeni bir kültür geliştiriyor...arabadan indiğim zaman bakıyorum ooooooh pamuk gibi olmuşum..yumşacık stres falan kalmamış..ama otobüs ve kamyon şöfürü gürdümmü saygım sonzuz o abilere...otoyolda asla kamyon şöförü sollamam takılırım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Araba Kullanma Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Araba Kullanma Korkusu nerededir kimdir Araba Kullanma Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Araba Kullanma Korkusu hipnoz Araba Kullanma Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Araba Kullanma Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Araba Kullanma Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

araba kullanma korkusu

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2007, 10:02 AM   #11 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: araba kullanma korkusu

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben direksiyona geçtimmi..şiirler yazıyorum küfürden..yanımda oturan kişi yeni bir kültür geliştiriyor...arabadan indiğim zaman bakıyorum ooooooh pamuk gibi olmuşum..yumşacık stres falan kalmamış..ama otobüs ve kamyon şöfürü gürdümmü saygım sonzuz o abilere...otoyolda asla kamyon şöförü sollamam takılırım peşine tıngır mıngır...adama sinir gelir, kolunu camdan çıkarır bana geç diye sallarken yoluda öyle bir ayarlarki ben sanki prenses konvoyunda ilerlerlermiş gibi sollarım...tabii o kol sallayıştaki geeeeeeç diyen manayıda anlamazdan gelirim...buda benim onlardan intikam almamın bir başka yolu...cin ifrit oluyorlarya direksiyonda kadın gördülermi... ama araba alsam mutlaka yine ders alırım..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2009, 07:48 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
10 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
priyanka is an unknown quantity at this point

merhaba bende araba sürmekten korkanlardanım. kullanmayı çok istiyorum hemde çok. araba kullanan bayanları görünce çok kıskanıyorum. eşim otomobil sektöründe çalışıyor ve benim imkanım olduğu halde kullanamıyorum.
bu korkumu yenmek için ne yapmalıyım. ne kadar süre ve hangi telkin mp3 lerini dinlemeliyim? bana yardımcı olun lütfen :(
priyanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2009, 09:33 PM   #13 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

merhaba bipasha
hoşgeldiniz yanımıza..

önce suçluluk ve ego telkinlerini dinleyerek başlayabilirsiniz.

10 gün kadar sonra kendine güven telkinini ekleyin..

onlar alt yapıyı hazırlarken, Atakan beye (hayatımdegisti rumuzlu) araba kullanma korkusuyla iligili özel telkin yaptırabilirsiniz..

sonuçlara kendiniz bile inanamayacaksınız

sevgiler
Alt 27-02-2009, 11:57 PM   #14 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

teşekkür ederim.. peki bu mp3leri dinleyip araba kullanabilen arkadaşlar var mı ?
Alt 28-02-2009, 12:46 AM   #15 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

telkinleri dinleyenler korkularından arınıyor. her korkumuzun bilinçaltımızda yatan bir sebebi olduğu ve telkinlerde bu negatif birikimleri temizleme konusunda etkili olduğu için faydalı zaten.

kendimizle barışmamızı sağlıyor.. negatif bilinçaltı kalıplarımızı kırarak pozitiflerle değiştiriyor..

kendimizle barışmamız, kendimize olan güvenimizi arttırıyor ve bu yaşamımızın her alanına yansıyor..

sizinde araba kullanma korkunuza iyi geleceğine inanıyorum. yeterki bir an önce başlayın..

başaracağınıza inanıyorum.

müsait olduğunuzda linkleri incelemenizi öneririm.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ne Yapmalı? - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

sevgiler

Alt 01-04-2009, 04:08 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice
Standart Cevap: araba kullanma korkusu

Ben arabayi sirf park problemi olmasindan dolayi kullanmiyorum.Arabam yaklasik 5 aydir kapida.Adeta bende parkingfobi oldu:)
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 03:57 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Merhaba bu siteyi keşfetmeden önce başka bir internet sitesinden araba kullanma korkusu için cd siparişi verdim. herşey güzel gidiyordu,arada bir kalp çarpıntısı dışında. 21 gün dinledikten sonra ara verdim.kalp çarpıntılarım çoğaldı. bir gece ellerimde uyuşmaya başladıktan sonra korkup acile gittim. kalp ritmimde hiç bir şey çıkmadı..Bende panik atak belirtilerine baktım benimkilerle uyuşuyor gibiydi. bu durum neden olmuş oalbilir.. Hayatımda hiçbir problem yok, sadece istediğim araba kullanmak. şimdi hiçbirşey dinlemiyorum. bu olay neden olmuş olabilir diye düşünüyorum.Hayatım değişti.comdaki telkinleri dinlemek istiyordum fakat şimdi tekrar aynı şeyler olur diye korkuyorum. biri bana yardım edebilir mi?
Alt 08-04-2009, 04:12 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gamze39 is an unknown quantity at this point

Yeni bir araba alacağım. 10 yıl önce ehliyetimi aldım o günden sonra hiç araba kullanmadım bu gün ise ilk defa deneme sürüşü yaptım. Dikkatimi çeken şu oldu arabanın önünü görme ihtiyacı kendimde hissettim koltuğumu en üst seviyeye yükselttim... Neden böyle bir şey yapma gereksinimi duydum bilmiyorum... doğru mu yaptım yanlış mı yaptım onu da bilmiyorum... en az bir ay köy yolunda araba kullanacak olsam trafiğe çıkabilir miyim bu konuda ya da farklı detaylar ne bileyim işte ne yapmam gerekli tavsiyeleriniz olursa sevinirim...
Gamze39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2009, 10:06 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Merhaba sevgili Gamze

20 yıllık bir sürücü olarak sana ufak tavsiyelerde bulunmak isterim.Koltuğunu en üST seviyeye çıkararak kullanman çok doğal en başlarda.Zannediyoruzki aracın önünü görerek herşeye hakim olabiliriz .Zaman içerisinde sana uygun olan oturma şeklini kendi kendine geliştireceksin ama bu koltuk kaldırma olayını alışkanlık haline getirmemeni tavsiye ederim. Acemilik sürecince yanına kimseyi alma kendi kendine ol.Müzik dinle bangır bangır olmamak şartıyla.Sakın direksiyona da sıkı sıkı sarılma sonra müthiş boyun ağrısı yapar tecrübeyle sabit:))Koltuk ve direksiyon arasında ki mesafen de iyi ayarlanmış olsun ne çok yakın ne çok uzak.Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
Alt 08-04-2009, 04:54 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gamze39 is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim Vodoo:) İnan bende kendi kendime öğrenmekten yanayım hayatım boyunca bütün zorlukları kendi başıma başarmayı sevmişimdir kimseden yardım almak bende istemiyorum Fakat ailemden hiçkimse beni aracın içinde şimdilik yalnız bırakmamaktan yana yoksa ben bu öneriyi daha önceden aile içinde yapmıştım... Başaracağıma inanıyorum dün gece hava ne kadar sislide olsa karanlıkta olsa 2 saat sorunsuz bir sürüş sağladım ama 50-60 km ile:) Direksiyon ile uzaklığım bileğimi direksiyoınun üzerine oturtacağım mesafede idi Ehliyet aldığım dönemde hocam göstermişti Direksiyonu iki elimle tutuyorum (ellerim çok terledi) vitesi değiştirdiğim an tekrar iki elimi direksiyondan ayırmadım bunu yaparkende düşünerek değil de elimin yeri orasıymış gibi işte böyle.... Birde 9.000 tl var.. peugeot 206 5 kapılı araba almak tek hayalim ki şuan piyasada 9500-11.000 arası araç buldum fakat henüz almadım... Hayalimdeki araç değilde farklı araçta olabilir düşüncesi ile acele etmiyorum ötv indirimden dolayı sıfır arabada alabilirim taksit imkanları bana çok uygun diye fakat acemi biri olarak sıfır araba almak ne kadar doğrudur bilmiyorum... Bu konuda da tavsiyeleriniz olursa sevinirim... Saygılarımla bye:)
Gamze39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil