Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

Korku ve Fobiler Cd'leri ve  Araba Kullanma Korkusu   Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum Merabalar.Yaklaşık bir aydır sitenizle igileniyorum ve indirdiğim telkinleri dinliyorum. Sonuçlarını görmeyi ümit ediyorum. Benim Araba kullanma korkum var. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum telkin cd indir izle İstanbul Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum nerededir kimdir Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum hipnoz Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorumolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Araba Kullanma Korkusu Araba Kullanma Korkusu korkuyu yenme, korkularını yenmek, korkularını yenme, korkuları yenmek, korkuları yenme, çocukların korkuları, ünlülerin korkuları, korkunun gözleri, korkunun tanımı, korkusunu, çocuk korkuları, cocuk korkuları, insanların korkuları, korkunun tedavisi, çocukluk korkuları, korkuların tedavisi, korkunun sebepleri, korkunun nedenleri, korkunun içinde, bilinçaltı korkuları, korkuyu

Reklam Alanı

Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 16-03-2010, 04:25 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
reffika is an unknown quantity at this point
Standart Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

Merabalar.Yaklaşık bir aydır sitenizle igileniyorum ve indirdiğim telkinleri dinliyorum. Sonuçlarını görmeyi ümit ediyorum. Benim Araba kullanma korkum var. Başkası bile kullansa korkuyorum diyebilirim. Ama cok da istiyorum. Bunun için telkin nasıl asıl alabilirim bilgi verirseniz sevinirim. Bir de ürünlerinizde kendine güven vb telkinler var. Bunlar ücretsiz indirdiklerimizden daha mı etkili ?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
reffika isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 31-07-2010, 06:09 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough
Standart Cevap: Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

Ben 16 yaşımda çok büyük bir trafik kazası geçirdim... Durakta otobüs beklerken birbirini sollayan iki araçtan kaçmak için bankete ve durağa giren bir araç bana çarptı. Yaklaşık 6 ay tedavi gördüm... Sakat kalma ve yürüyememe tehlikeleri ile hastanede 6 ay geçirdim. Şimdi çok şükür sağlıklıyım. Sakat kalmadım... Ama bundan 5 yıl önce ehliyet aldım... Ben de bir başkasının hayatını etkileyecek bir kaza yaparsam korkusunu üzerimden atamadım ve korkumdan araç kullanamıyorum... Bu konuda ne yapabilirim... Bu sorunumu yenebilecek bir telkin CD var mı?
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 31-07-2010, 06:10 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bir de NLP ile uğraşan dostlarım bu sıkıntımı hipnoz yardımı ile giderebileceğimi söylediler.. Bu konuda bilgi alabilir miyim? Gerçekten bu sıkıntımı giderebilir mi?
Teşekkür Edenler
Okunmamış 17-09-2010, 11:46 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Uzun zamandır bu linke cevap verebilecek hiç kimse girmedi galiba??????

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
Teşekkür Edenler
Okunmamış 17-09-2010, 11:51 PM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,131 Mesajinıza toplam 17,382 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Merhaba
Rahat araba kullanma ile ilgili telkin cd yapiyoruz.Güzel de sonuçlar veriyor.
Ayrica yeni açilacak merkezimizde bireysel seanslar da yapilacaktir.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 23-09-2010, 10:40 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Çok teşekkür ederim... Her ikisinden de yararlanabilirim...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 23-09-2010, 11:33 PM   #7 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

uzun zamandır ilk defa bana mantıklı gelen bir fobi (yada çekince diyelim) görüyorum:) ama çok şükür bu korku çok yerinde çünkü araç kullanan biri sadece kendi canından mesul değil o anda trafikte bulunan herkesin canından mesul, ve Allah göstermesin kaza yapmak çok basit ve hiç olmadık bir anda mümkün, böyle bir telkin bu şekilde bir korkusu olanların işine yarar diye düşünüyorum ve başka insanların sağlığını düşünecek kadar insan olan vatandaşları selamlaıyorum.

scouter Allah seni korumuş, hayatın kıymetini bizden iyi biliyorsundur, Allah sağlığını ve sağlığımızı üzerimizden eksik koymasın..
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-09-2010, 10:40 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uzun zamandır ilk defa bana mantıklı gelen bir fobi (yada çekince diyelim) görüyorum:) ama çok şükür bu korku çok yerinde çünkü araç kullanan biri sadece kendi canından mesul değil o anda trafikte bulunan herkesin canından mesul, ve Allah göstermesin kaza yapmak çok basit ve hiç olmadık bir anda mümkün, böyle bir telkin bu şekilde bir korkusu olanların işine yarar diye düşünüyorum ve başka insanların sağlığını düşünecek kadar insan olan vatandaşları selamlaıyorum.

scouter Allah seni korumuş, hayatın kıymetini bizden iyi biliyorsundur, Allah sağlığını ve sağlığımızı üzerimizden eksik koymasın..
Bu güzel dileklerin ve temennilerin için çok teşekkür ederim smyrna...Çok sağolun... Allah hepimize sağlık sıhhat versin...

İyiki varsınız. Çok teşekkür ederim...

Hz.Mevlana....
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-12-2011, 12:44 AM   #9 (permalink)
blue jaloon
Guest

hız limiti aşılmadan aceleci davranmadan sürülürse kontrol sürücüdedir buda korku değil güven getirir..
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil