Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Araba Kullanma Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/araba-kullanma-korkusu/)
-   -   Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/araba-kullanma-korkusu/464211-araba-korkusu-ile-ilgili-telkin-cd-istiyorum.html)

reffika 16-03-2010 04:25 PM

Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

Merabalar.Yaklaşık bir aydır sitenizle igileniyorum ve indirdiğim telkinleri dinliyorum. Sonuçlarını görmeyi ümit ediyorum. Benim araba kullanma korkum var. Başkası bile kullansa korkuyorum diyebilirim. Ama cok da istiyorum. Bunun için telkin nasıl asıl alabilirim bilgi verirseniz sevinirim. Bir de ürünlerinizde kendine güven vb telkinler var. Bunlar ücretsiz indirdiklerimizden daha mı etkili ?

scouter 31-07-2010 06:09 PM

Cevap: Araba korkusu ile ilgili telkin cd istiyorum

Ben 16 yaşımda çok büyük bir trafik kazası geçirdim... Durakta otobüs beklerken birbirini sollayan iki araçtan kaçmak için bankete ve durağa giren bir araç bana çarptı. Yaklaşık 6 ay tedavi gördüm... Sakat kalma ve yürüyememe tehlikeleri ile hastanede 6 ay geçirdim. Şimdi çok şükür sağlıklıyım. Sakat kalmadım... Ama bundan 5 yıl önce ehliyet aldım... Ben de bir başkasının hayatını etkileyecek bir kaza yaparsam korkusunu üzerimden atamadım ve korkumdan araç kullanamıyorum... Bu konuda ne yapabilirim... Bu sorunumu yenebilecek bir telkin CD var mı?

scouter 31-07-2010 06:10 PM

Bir de NLP ile uğraşan dostlarım bu sıkıntımı hipnoz yardımı ile giderebileceğimi söylediler.. Bu konuda bilgi alabilir miyim? Gerçekten bu sıkıntımı giderebilir mi?

scouter 17-09-2010 11:46 PM

Uzun zamandır bu linke cevap verebilecek hiç kimse girmedi galiba??????

hayatimdegisti 17-09-2010 11:51 PM

Merhaba
Rahat araba kullanma ile ilgili telkin cd yapiyoruz.Güzel de sonuçlar veriyor.
Ayrica yeni açilacak merkezimizde bireysel seanslar da yapilacaktir.

scouter 23-09-2010 10:40 PM

Çok teşekkür ederim... Her ikisinden de yararlanabilirim...

smyrna1 23-09-2010 11:33 PM

uzun zamandır ilk defa bana mantıklı gelen bir fobi (yada çekince diyelim) görüyorum:) ama çok şükür bu korku çok yerinde çünkü araç kullanan biri sadece kendi canından mesul değil o anda trafikte bulunan herkesin canından mesul, ve Allah göstermesin kaza yapmak çok basit ve hiç olmadık bir anda mümkün, böyle bir telkin bu şekilde bir korkusu olanların işine yarar diye düşünüyorum ve başka insanların sağlığını düşünecek kadar insan olan vatandaşları selamlaıyorum.

scouter Allah seni korumuş, hayatın kıymetini bizden iyi biliyorsundury789, Allah sağlığını ve sağlığımızı üzerimizden eksik koymasın..

scouter 25-09-2010 10:40 PM

Alıntı:

smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769890)
uzun zamandır ilk defa bana mantıklı gelen bir fobi (yada çekince diyelim) görüyorum:) ama çok şükür bu korku çok yerinde çünkü araç kullanan biri sadece kendi canından mesul değil o anda trafikte bulunan herkesin canından mesul, ve Allah göstermesin kaza yapmak çok basit ve hiç olmadık bir anda mümkün, böyle bir telkin bu şekilde bir korkusu olanların işine yarar diye düşünüyorum ve başka insanların sağlığını düşünecek kadar insan olan vatandaşları selamlaıyorum.

scouter Allah seni korumuş, hayatın kıymetini bizden iyi biliyorsundury789, Allah sağlığını ve sağlığımızı üzerimizden eksik koymasın..

Bu güzel dileklerin ve temennilerin için çok teşekkür ederim smyrna...Çok sağolun... Allah hepimize sağlık sıhhat versin...k8908

İyiki varsınız. Çok teşekkür ederim...

blue jaloon 04-12-2011 12:44 AM

hız limiti aşılmadan aceleci davranmadan sürülürse kontrol sürücüdedir buda korku değil güven getirir..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:32 PM.