Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Seminerleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-seminerleri/)
-   -   14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-seminerleri/371719-14-haziran-ankara-reiki-1-egitimi.html)

bayşegül 20-05-2009 05:23 PM

Cevap: 14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

sonradan gördüm kusura bakmayın beni listenize yazar mısınız lütfen çok seviçliyim çokkkkkkkkkkk yaşasın sonunda istedigim oldu şükürler olsun şükürler olsun şükürler olsun

ChosenOne 20-05-2009 06:02 PM

Fiyatı teğet geçti.......

yasal06 21-05-2009 12:11 AM

nedense sürekli bu sayfaya girip çıkıyorum bir şeyler yazmak istiyorum:) ama yazacak bir şey de bulamıyorum:) en iyisi iyi dileklerimi yazayım:) seminerin çok güzel geçeceğini biliyorum, çok heyecanlıyım, eminim ordaki herkes de benim kadar heyecanlı olacak.. yine gün sayıyorum:) ve şükrediyorum böyle bir fırsat önüme çıktığı için..

bayşegül 21-05-2009 05:06 PM

çok sevinçliyim çok dün gece reiki eğitimi rüyama girdi...
nasıl heyecanlandım.çok güzel olacak içim kıpır kıpır hayırdır inşallah
bu güzellikleri bizlere yaşattığınız için bütün site görevlilerine teşekkür ediyorum
özellikle özlem hanıma ayrıca bize rehberlik edeceği için çok çok teşekkür ederim

yasal06 21-05-2009 11:23 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463180)
çok sevinçliyim çok dün gece reiki eğitimi rüyama girdi...
nasıl heyecanlandım.çok güzel olacak içim kıpır kıpır hayırdır inşallah
bu güzellikleri bizlere yaşattığınız için bütün site görevlilerine teşekkür ediyorum
özellikle özlem hanıma ayrıca bize rehberlik edeceği için çok çok teşekkür ederim

bu kadar heyecan rüyalarımıza yansıyor galiba.. benim de rüyama girdi ama ben rüyamda insiye alamıyordum hem de uyuyakaldığım ve seminere gidemediğim için.. ama birkaç gündür seminerin ertesi gününü düşünüyorum, çünkü ertesi gün okul var ve ilçeme nasıl döneceğim, okula nasıl yetişeceğim acaba rapor mu alsam diye düşünüyordum.. ki rüyamda da yaşadım bu düşünceleri.. Allah'tan canım arkadaşım Ayşegül söylediği güzel sözler ve önerilerle rahatlattı beni:) sana da söyleyeyim, sadece biz reikiyi seçmezmişiz, reiki de bizi seçermiş:) sorun yok yanii:) yaşasın reikiblissy

bayşegül 22-05-2009 08:59 AM

yani biz reiki yi seçtik :) reiki de bizi mi seçti...
o zaman çok şanslıyız yasal06's cım
inşallah çok güzel başaracağız

yasal06 22-05-2009 07:17 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463244)
yani biz reiki yi seçtik :) reiki de bizi mi seçti...
o zaman çok şanslıyız yasal06's cım
inşallah çok güzel başaracağız

evet galiba reiki de bizi seçmiş:) çünkü benim istanbula gitme gibi bir imkanım yok, bursa seminerine mi gitsem diye düşünüyordum, nasıl olur ne ederim diye düşünüyordum, yine ayşegül sağolsun reiki olacağı zaman seni bulur zaten ve kolaylıkla gelir diyordu.. mucize gibi benim bursa seminerine gitmeme gerek kalmadan ankara semineri yapılıyor.:) partysmiley

phantomm 23-05-2009 12:48 PM

Bir aksilik olmazsa Allah'tan ben de geliyorum :):) Hadi bakalımmm:P

yasal06 25-05-2009 01:10 AM

21 gün kaldıııı:) arınma süreci kadarcık:D

hözlem 25-05-2009 04:29 PM

merhaba redflowers, ben de bu seminere katılmayı çok istiyorum,ne yapmalıyıım?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:54 AM.