Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Seminerleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-seminerleri/)
-   -   14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-seminerleri/371719-14-haziran-ankara-reiki-1-egitimi.html)

Belgin ∞ 15-05-2009 06:53 PM

14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

14 Haziran 2009 Ankara' da Reiki 1 Eğitimi yapılacaktır. sevincli

Aşağıda yazacağım bilgiler benimde kendisinden eğitim aldığım sevgili Shamanic in ders programına aittir..

Reiki 1

Reiki tarihçesi ve genel bilgiler..
Reiki nedir ve nasıl kullanılır..
Reiki eğitimi nedir ve hangi aşamalardan geçilir
Reiki etiği
Reiki prensipleri
İçimizdeki şifacı
Aura nedir
chakralar ve enerji sistemi nedir, nasıl çalışıyor
Kendine şifa vermek için kullanılan el pozisyonları,
Başkasına kısa ve uzun şifa vermek için el pozisyonları

Japon Reiki Teknikleri
Tanden i bulmak
Gassho,
Reiji-Ho,
Chiryo,
Kenyoku,
Joshin Kokkyu-,ho

Katılımda bulunmak isteyenler konuya yazabilir, bana özel mesajla ulaşabilirler.

katılımcılara sertifika verilecektir.. eğitim için 21 günlük süre içerisinde insiyasyonlu başka bir eğitim almamış olmanız gerekir..

eğitim ücreti : 150 Tl.
eğitim sonunda 100 sayfalık reiki kitabı ve çalışma cd si verilecektir...

katılımcıların isimlerini ve soysimleini sertifikada yazılmasını istedikleri şekilde bildirmesi gerekmektedir.. .

Seminere katılım 15 kişi ile sınırlı olacaktır.

Eğitimi veren: Özlem Şahin
Reiki Master&Kuantum Yaşam Koçu

Sevgilerle. actionsmile

Seminer yerimiz: Otel Dedeman H-Rez.net - your hotel reservation network! Large selection of discounted hotels in all major destinations.

Akay Cad. Buklum Sok. No:1 Ankara

http://static.booking.com/images/hot...914/914234.jpg

http://www.hotel.info/media/hotel/pi...gungsraum1.jpg

http://img200.imageshack.us/img200/7591/haritax.png

yasal06 16-05-2009 12:03 AM

Cevap: 14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

gözlerime inanamıyorum mucize gibi.. kaç günlerdir reiki reiki diye dolanıyordum, etrafımda reiki nin adını bile duymayan insanlar ben diye diye öğrenmişlerdi:) harika yaa çok mutlu oldum bennn gelmeyi seçiyorumm:)sevincli

smileydancesmileydancesmileydance

skan67

ayy çok heyecanlandım çok mutlu oldumm, iyi ki varsınız:) şükürler olsun Allahım:)

Belgin ∞ 16-05-2009 12:09 AM

Söylemene bile gerek yok Yasal' cım. Ben senin adını çoktan yazdım not defterime. Mart 1 Ankara Seminerinden beri istiyorsun sen biliyorum :)

Şimdiden hayırlı olsun sevincli

yasal06 16-05-2009 12:17 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462552)
Söylemene bile gerek yok Yasal' cım. Ben senin adını çoktan yazdım not defterime. Mart 1 Ankara Seminerinden beri istiyorsun sen biliyorum :)

Şimdiden hayırlı olsun sevincli

evet en iyi bilen sensin, nasıl kıvrandım iyi bilirsin:) ayşegül ve peacemaker da iyi bilir:) canlarım yaaa iyi ki varsınız, ağlicam şimdi, çok heyecanlandım,çokkkkkkkkkkkkkkksevincli

aysegul_tirtil 16-05-2009 08:11 AM

gözün aydın canımmmmsevincli ne demiştik mutlaka çok kolay yoldan çok rahat gelmeli reiki bak geldi işte.şimdiden aramıza hoşgeldinhappy6

peacemaker 16-05-2009 11:45 AM

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462551)
gözlerime inanamıyorum mucize gibi.. kaç günlerdir reiki reiki diye dolanıyordum, etrafımda reiki nin adını bile duymayan insanlar ben diye diye öğrenmişlerdi:) harika yaa çok mutlu oldum bennn gelmeyi seçiyorumm:)sevincli

smileydancesmileydancesmileydance

skan67

ayy çok heyecanlandım çok mutlu oldumm, iyi ki varsınız:) şükürler olsun Allahım:)

smil56biliriz ve sevindim canım adına.ayrıca sevgili senseim Memleketime geliyorrrcilgin897cilgin897cilgin897 uzun bir sohbet için umarım zamanımız olur. hadi gelin artıkkkkkkhkh56

phantomm 16-05-2009 12:43 PM

Ben de çoktan seçtim gelmeyii. smil56 İnşallah şartlar buna göre oluşacak ve ben de inşallah reiki ile tanışacağım.Nütmen nütmennnn y789

halili 17-05-2009 12:09 AM

ya bn sıteye 5 dkka once uye oldum bn de sıddetle katılmak ıstyorum ama sanırım 15 kısyle sınırlıymıs nasıl katılabılırız??

yasal06 17-05-2009 12:15 AM

Alıntı:

halili Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462634)
ya bn sıteye 5 dkka once uye oldum bn de sıddetle katılmak ıstyorum ama sanırım 15 kısyle sınırlıymıs nasıl katılabılırız??

redflowers nickli üye ile iletişime geçerseniz size yardımcı olacaktır..

halili 17-05-2009 12:31 AM

bı de ucretlerını soyleyebılır mısınız??

yasal06 17-05-2009 12:34 AM

Alıntı:

halili Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462639)
bı de ucretlerını soyleyebılır mısınız??

onu da redflowers nickli üyeden öğreneblirsiniz ben de bilmiyorum çünkü:)

Belgin ∞ 17-05-2009 12:42 AM

Evet geldim.

Katılımımız 15 kişiyle sınırlı olacaktır, katılım için bana adınızı yazdırmanız gerekiyor. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Katılım ücretimiz 150.00 tl dir.

turkem 18-05-2009 10:16 AM

Selam, canım benim.
Ben Reiki bir insiyesi aldım ama uzaktan.katılmak ve eğitimini almak isterim.şartlar nedir.beni bilgilendirirsen çok sevinirim.1.seviyeyi 2 ayrı kişiden farklı zamanlarda aldım. bunuda aktarmak isterim.
IŞIKLA KAL CANIM
Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462533)
14 Haziran 2009 Ankara' da Reiki 1 Eğitimi yapılacaktır. sevincli

Aşağıda yazacağım bilgiler benimde kendisinden eğitim aldığım sevgili Shamanic in ders programına aittir..

Reiki 1

Reiki tarihçesi ve genel bilgiler..
Reiki nedir ve nasıl kullanılır..
Reiki eğitimi nedir ve hangi aşamalardan geçilir
Reiki etiği
Reiki prensipleri
İçimizdeki şifacı
Aura nedir
chakralar ve enerji sistemi nedir, nasıl çalışıyor
Kendine şifa vermek için kullanılan el pozisyonları,
Başkasına kısa ve uzun şifa vermek için el pozisyonları

Japon Reiki Teknikleri
Tanden i bulmak
Gassho,
Reiji-Ho,
Chiryo,
Kenyoku,
Joshin Kokkyu-,ho

Katılımda bulunmak isteyenler konuya yazabilir, bana veya Shamanic' e özel mesajla ulaşabilirler.

katılımcılara sertifika verilecektir.. eğitim için 21 günlük süre içerisinde insiyasyonlu başka bir eğitim almamış olmanız gerekir..

Seminere katılım 15 kişi ile sınırlı olacaktır.

Eğitimi veren: Özlem Şahin
Reiki Master&Kuantum Yaşam Koçu

Sevgilerle. actionsmile

Belgin ∞ 18-05-2009 10:24 AM

Merhaba Turkem'cim ark5

21 gün içinde başka bir insiyasyonlu eğitim almamış olmak tek şartımız, bunun dışında herhangi bir şartımız yok. Bana özel mesajla adını, soyadını ve telefon numaranı bildirmen de gerekiyor tabii ayrıca :)

Sevgiler canım.

betabir 18-05-2009 10:49 PM

seminer süresi ne kadar olacak 1 günlük mü ve seminer yeri neresi belli mi ?

betabir 18-05-2009 10:57 PM

bir de şunu öğrenmek istiyorum reiki 1 eğitimi alan reiki 2yi varsa 3 ü almak zorunda mı bu enerjiyi doğru kullanmak için kaç aşama gerekli bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler...

Belgin ∞ 19-05-2009 12:55 AM

Alıntı:

betabir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462860)
seminer süresi ne kadar olacak 1 günlük mü ve seminer yeri neresi belli mi ?

Alıntı:

betabir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462861)
bir de şunu öğrenmek istiyorum reiki 1 eğitimi alan reiki 2yi varsa 3 ü almak zorunda mı bu enerjiyi doğru kullanmak için kaç aşama gerekli bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler...

Seminerimiz 1 günlük olacaktır. 11.00 de başlayarak 18.00-19.00 saatleri arasında bitecektir.

Reiki 1 eğitimini ne için alacağınız önemlidir. Eğer sadece kendinizi şifalandırmak istiyorsanız bunun için Reiki 1 yeterlidir.

Ama bu yolda ilerlemek istediğinizi, tüm yakınlarınızı, tanıdıklarınızı veya tanımadıklarınızı, üzerinde yaşadığınız dünyayı, geçmiş ve geleceğinizi de şifalandırmak isterseniz eğer Reiki 2 şarttır.

Ayrıca benim bu ulaştığım farkındalık yeterli ama başkaları da bunu bilsin, nelere güçlerinin yeterli olduğunun bilincinde olsunlar, kısacası çorbada benim tuzumda bulunsun diyorsanız öğrenci yetiştirmeniz için masterlık aşaması olan Reiki 3 te gereklidir.

Bunların gerekli olup olmadığında zaman, durum ve isteğiniz ön plandadır. Bu sebeple şu an size ne söylersem boş. Reiki bir yaşam biçimidir ve bunu sahiplenebilecek, özüne katabilecek insanlar bu yolda ilerleyebilirler.

Sevgiler.

deniz_eren 20-05-2009 10:21 AM

bende katılmak çok istiyorum. sadece buna değil, bni geliştirdiğine inandığım tüm eğitimlerinize katılmak istiyorum. fakat şu sıralar harcamalarımı çok dikkatli yapmalıyım ki krizden etkilenen isimler listesine girmiym. ücret hakkında bilgi verirseniz ona göre bir bütçe hazırlar ve eğitiminize katılabilme imkanı bulabilirm.?

saliakgun 20-05-2009 02:36 PM

bende katılmak istiyorum. benide bilgilendirirseniz çok seviniirim

bayşegül 20-05-2009 05:21 PM

selam canlarım bende cok istiyorum reiki almak hemde özlem hanımdan
eger 1 gun ise beni de hemen listenize alın lütfen...
çok istiyorum çok da ihtiyacım var uzun bir süreyse maalesef katılamayacagım 20 hazirandan sonra Ankara da olmayacagım cok istiyorum o gun kızım üniversite sınavına girecek her şeyde bir hayır var
insallah bir gündür ve bende faydalanırım....

bayşegül 20-05-2009 05:23 PM

sonradan gördüm kusura bakmayın beni listenize yazar mısınız lütfen çok seviçliyim çokkkkkkkkkkk yaşasın sonunda istedigim oldu şükürler olsun şükürler olsun şükürler olsun

ChosenOne 20-05-2009 06:02 PM

Fiyatı teğet geçti.......

yasal06 21-05-2009 12:11 AM

nedense sürekli bu sayfaya girip çıkıyorum bir şeyler yazmak istiyorum:) ama yazacak bir şey de bulamıyorum:) en iyisi iyi dileklerimi yazayım:) seminerin çok güzel geçeceğini biliyorum, çok heyecanlıyım, eminim ordaki herkes de benim kadar heyecanlı olacak.. yine gün sayıyorum:) ve şükrediyorum böyle bir fırsat önüme çıktığı için..

bayşegül 21-05-2009 05:06 PM

çok sevinçliyim çok dün gece reiki eğitimi rüyama girdi...
nasıl heyecanlandım.çok güzel olacak içim kıpır kıpır hayırdır inşallah
bu güzellikleri bizlere yaşattığınız için bütün site görevlilerine teşekkür ediyorum
özellikle özlem hanıma ayrıca bize rehberlik edeceği için çok çok teşekkür ederim

yasal06 21-05-2009 11:23 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463180)
çok sevinçliyim çok dün gece reiki eğitimi rüyama girdi...
nasıl heyecanlandım.çok güzel olacak içim kıpır kıpır hayırdır inşallah
bu güzellikleri bizlere yaşattığınız için bütün site görevlilerine teşekkür ediyorum
özellikle özlem hanıma ayrıca bize rehberlik edeceği için çok çok teşekkür ederim

bu kadar heyecan rüyalarımıza yansıyor galiba.. benim de rüyama girdi ama ben rüyamda insiye alamıyordum hem de uyuyakaldığım ve seminere gidemediğim için.. ama birkaç gündür seminerin ertesi gününü düşünüyorum, çünkü ertesi gün okul var ve ilçeme nasıl döneceğim, okula nasıl yetişeceğim acaba rapor mu alsam diye düşünüyordum.. ki rüyamda da yaşadım bu düşünceleri.. Allah'tan canım arkadaşım Ayşegül söylediği güzel sözler ve önerilerle rahatlattı beni:) sana da söyleyeyim, sadece biz reikiyi seçmezmişiz, reiki de bizi seçermiş:) sorun yok yanii:) yaşasın reikiblissy

bayşegül 22-05-2009 08:59 AM

yani biz reiki yi seçtik :) reiki de bizi mi seçti...
o zaman çok şanslıyız yasal06's cım
inşallah çok güzel başaracağız

yasal06 22-05-2009 07:17 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463244)
yani biz reiki yi seçtik :) reiki de bizi mi seçti...
o zaman çok şanslıyız yasal06's cım
inşallah çok güzel başaracağız

evet galiba reiki de bizi seçmiş:) çünkü benim istanbula gitme gibi bir imkanım yok, bursa seminerine mi gitsem diye düşünüyordum, nasıl olur ne ederim diye düşünüyordum, yine ayşegül sağolsun reiki olacağı zaman seni bulur zaten ve kolaylıkla gelir diyordu.. mucize gibi benim bursa seminerine gitmeme gerek kalmadan ankara semineri yapılıyor.:) partysmiley

phantomm 23-05-2009 12:48 PM

Bir aksilik olmazsa Allah'tan ben de geliyorum :):) Hadi bakalımmm:P

yasal06 25-05-2009 01:10 AM

21 gün kaldıııı:) arınma süreci kadarcık:D

hözlem 25-05-2009 04:29 PM

merhaba redflowers, ben de bu seminere katılmayı çok istiyorum,ne yapmalıyıım?

yasal06 25-05-2009 08:24 PM

Alıntı:

hözlem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463665)
merhaba redflowers, ben de bu seminere katılmayı çok istiyorum,ne yapmalıyıım?

merhabalar.. redflowers nickli üyeye özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. o siz bilgilendirecektir..sevgilerle..

bu günü saymazsak 20 güncük kaldı sadecesevincli

Belgin ∞ 25-05-2009 08:51 PM

Merhabalar, İzmir' den bu sabah döndüm o yüzden mesajlarınızı bir süre yanıtlayamadım. Ankara seminerine katılım için öncelikle rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Şu an yoğun bir katılım söz konusu. Özlem Hanım la kararlaştırdığımıza göre Cumartesi ve Pazar olmak üzere 2 eğitim günü açılacak.

Hangi güne katılmak istediğinizi bana özel mesajla belirterek, yanında adınızı soyadınızı, telefon numaranızı belirtmeniz gerekiyor.

Sevgilerimle.

cipralex 27-05-2009 12:05 PM

Sesim soluğum çıkmıyor diye beni unutmuştunuz di miii? :)
Hadi bakalım ayarlayabilirsem eğer kendimi bende geliyorum ;)

aysegul_tirtil 27-05-2009 12:08 PM

ben unutmadım seni y789 ben o zaman aldım reikimi sıra sizde bak yasal06 geliyo bizim masadan ablan,sen ve o uyuyan arkadaş kaldınız hadi bakalım reikiyey789

phantomm 27-05-2009 12:20 PM

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463592)
21 gün kaldıııı:) arınma süreci kadarcık:D

Yasal06 sen de benim gibi baya heyecan yaptın galiibaa ben de iple çekiyorum artık reiki günümümüzüü:P

cipralex 27-05-2009 12:34 PM

İlahi tırtılım ;) :zpzp:Bir aksilik olmazsa geleceğim, bir kaç güne kadar kesinlik kazanacak gelip gelmeyeceğim. smileydance
Vallahi uyuyan arkadaştan haberim yok y789
Bi güzellik yapacağım ama kendime krzm67
Bu arada haberdar edecektin beni unuttun 12389

Belgin ∞ 27-05-2009 01:49 PM

Oh oh güzellerim toplaşmış, 17 gün kaldı hadi bakalım Ankara sevincli

Dipnotcuk: Ama tabi ayşegül'cüm gelemiyor, gelemez o yasaklı benim tarafımdan :) Cipralex' cim bol bol analiz yaparız seninle sen gel :)

yasal06 27-05-2009 05:48 PM

Alıntı:

cipralex Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463940)
Sesim soluğum çıkmıyor diye beni unutmuştunuz di miii? :)
Hadi bakalım ayarlayabilirsem eğer kendimi bende geliyorum ;)

nerelerdesin kız sen özlettin kendini. sevindim senden mesaj gördüğüme ben de cipralex bizi bıraktı heralde diyodum:) gel de yine kaynatalım cicimsevincli

gülpor 27-05-2009 06:09 PM

Ah ahhh bende gelebilsemrt67,Ankara'ya çok yakın olmama rağmen imkansıızsad456 ,neyse arkadaşlar size iyi seminerlersmil56

yasal06 27-05-2009 08:55 PM

Alıntı:

phantomm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463944)
Yasal06 sen de benim gibi baya heyecan yaptın galiibaa ben de iple çekiyorum artık reiki günümümüzüü:P

evet gerçekten çok heyecanlıyım, gece gündüz düşünüyorum, araştırıyorum:) reiki konusundan kendimi alamıyorumblissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:31 AM.