Yaşadığınız Acılara Sahip Çıkacak Cesaretiniz Var Mı? Gerçek Keanu Reeves İle Tanışın

0
1114

Hayat bazen bizleri öylesi büyük zorluklarla karşı karşıya bırakır ki, tüm dünya bize karşı kötülük yapmak için bir araya gelmiş gibi hissederiz. Bu gibi durumlarda yolumuzu bulmak zor olabilir ve tekrar normal hissetmek, iyi bir gelecek hayali kurmak bize çok uzak ihtimaller gibi gelmeye başlar. Ele geçirilme hissi, ne yapılırsa yapılsın bulunulan bu durumdan kurtulamayacağımızı düşünmemize bu düşünce şeklide kayıtsızlığa, kayıtsızlık ise her şeyden vazgeçmemize yol açar. Sonuç olarak pes etmiş bir şekilde hayatı karanlık bir şekilde kabulleniriz ve depresyon gibi ruhsal bozuklukların pençelerinde kendimizi buluruz.

Ancak bazen kaderin kötü oyunlarıyla aldığımız bu ağır darbeler bize eşsiz fırsatlar sunabilir. Hayatlarımızı yeniden yapılandırma ve bu yeni hayatı olumlu bir şekilde yönetebilmek için bu ağır darbelerden dersler alabilirsek, kendimize gerçekten de yıkılmaz bir kişilik inşa edebiliriz. Bu bahsedilenler kulağa kişisel gelişim kitaplarından kopyalanmış basma kalıp cümleler gibi gelselerde, söylenenlerin ardında gerçek hayat tecrübeleri ve yaşanmış örnekler yatmakta. Misal, tüm dünyanın tanıdığı aktör Keanu Reeves.

Keanu Reeves’in geçmişi öylesine travmatik ki, başına gelenler bir film senaryosu olsaydı “bu kadar da abartılmaz!” diyerek yarısında izlemeyi bırakabilirdiniz. Ancak başına gelen onca şey Keanu Reeves’i şuan olduğu güçlü ve başarılı kişi haline getirmiş.Reeves bu mücadeleleri ve trajik deneyimlerini, olumlu ve cesaretlendirici bir bakış açısı oluşturmak için nasıl kullandığını, hayatını nasıl defalarca yeniden şekillendirdiğini kendi de defalarca açık bir şekilde dile getirdi. “Zor zamanlara bile teşekkür edin, onlar sizi şuan olduğunuz kişiye dönüştüren şeylerdir.” diyerek bu durumu özetleyen Keanu Reeves, zorluklarla mücadele eden ve tünelin sonunda ışık olup olmadığından emin olamayan milyonlarca insan için elde ettiği başarılar ile gerçek bir ilham kaynağı.

Babası Terk Etti, Okuldan Atıldı, Liseyi Bitiremedi

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Keanu sadece üç yaşındayken babası tarafından terk edildi. Annesi ile başka bir şehire taşındıktan sonra hayat onun için yine kolay olmadı. Dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ve matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında çok büyük güçlükler ortaya çıkaran bir öğrenme bozukluğu olan disleksi hastasıydı ve bu durum yüzünden okulda dışlanan, arkadaşsız, yalnız bir çocuk olarak büyüdü. Baba figürü olmadan bir öğrenme bozukluğuyla büyüyen Keanu, arkadaşları tarafından da dışlanmasıyla çevresine karşı asabi bir tavır takınmaya ve tabir yerinde ise kötü çocuğa dönüşmeye başladı. Okuldan iyice soğuyan, arkadaşlarından nefret eden Keanu Reeves sevilmeyen, dışlanan ve geleceği olmayan serseri çocuk olarak damgalandı. Gittiği okullarda hep sorun çıkarıcı olarak bilinirdi. Lisede tam 4 okul değiştirmek zorunda kaldı ve sonunda liseden mezun olamadan diplomasız bir şekilde okuldan atıldı.

Şimdi geçmiş yıllarını üzüntüyle anan Keanu Reeves öğrenme bozukluğuna sahip bir çocuk olmasına ve hatta lise okuyamamasına bile minnettar olduğunu söylüyor. İçinde kalan ukte nedeniyle hayatının sonraki yıllarında disleksi bozukluğunun üstüne giden Keanu bu hastalığını yendi ve büyük bir kitap severe dönüştü.Belki de hastalığını olduğu gibi kabul edip kendini zorlamayı seçmeseydi, oyunculuğa, senaryo okuma ve ezber provalarına ilgi duymayacaktı ve onun bu mücadeleci ruhu olmasaydı dünya şuan Keanu Reeves diye bir aktörden haberdar olmayacaktı. Eksikliklerimizi, hayatımız boyunca istediklerimizi elde etmemizin önünde duran mazeretler olarak kullanmayı seçebiliriz ya da onların üzerine giderek, onları yenerek kendimizi baştan yaratırız. Tıpkı genç Keanu Reeves ‘in geçmişte yaptığı gibi.

En Yakın Arkadaşı, Çocuğu, Eşi Hepsi Sıra Sıra Hayatını Kaybetti
Keanu Reeves’in hayatındaki bir başka travmatik olay ise en yakın arkadaşı River Phoenix’i kaybetmesiydi. En sevdiği arkadaşını defalarca uyarmış olmasına rağmen uyuşturucuya kurban vermiş olan Keanu Reeves o sırada henüz 23 yaşındaydı. Onun yasını tuttuğu 1 yıl esnasında Jennifer Syme ile yakınlaştı ve teselliyi onda buldu. Reeves onda aşkı bulduğuna inanıyordu ve Syme kısa süre sonra Keanu Reeves’in çocuğuna hamile kaldı. Revees tekrar hayata tutunmuş yeni doğacak çocuğunu heyecanla bekliyordu. Ancak kader yine ondan yana değildi. Çocukları ölü olarak dünyaya geldi. Hem eşi, hem de Keanu depresyonun eşiğine düştüler. Syme kendini alkole verdi. Hayat Keanu Reeves için yeterince travmatik ve zorlayıcı gibi gözüksede esas büyük dram ise bundan sonra geldi. Eşi Jennifer Syme yalnız başına araba kullanırken trafik kazasında hayatını kaybetti.

Evet, hayatta hepimiz çok zor şeyler tecrübe ediyoruz ancak böylesi genç bir yaşta bu denli büyük travmalar yaşayan bir çok insan kendini kaybeder ve hayata tutunacak hiç bir neden bulamazdı. Ancak Keanu Reeves pes etmeyi seçmedi. Başına gelen korkunç şeyler sonucunda derin bir hayat anlayışı kazandı ve ne istediğini bilen bir insan haline dönüştü.

Hepimiz Bir Gün Öleceğiz, Yarının Bir Garantisi Varmış Gibi Hayallerinizi Erteleyip Durmayın!
Hayatın ne kadar gelip geçici olduğunun ve isteklerimizi gerçekleştirmek için aslında ne kadar da az zamanımız olduğunun bu tecrübeleri sayesinde farkına vardığını söyleyen Keanu Reeves, şu sözleri ile durumu özetliyor; “Hepimiz bir gün öleceğiz. Onun için lütfen sonsuza dek yaşacakmış ve yarının bir garantisi varmış gibi hayalini kurduğunuz ya da sevdiğiniz şeyleri erteleyip durmayın. Güzel bir yemek yiyin, güzel bir havada yürüyüş yapın, denize girin, kalbinizde saklayıp durduğunuz ve ertelediğiniz isteklerinizi ortaya çıkarın. Aptal olun, farklı olun, ne olursanız olun istediğiniz kişi ve şey olun çünkü bundan başka hiç bir şey için yeterli zamanımız yok!”

Hayatta bir trajedi ile karşılaştığında vahlar içinde kurban rolünü oynayarak yas tutmayı, üzüntü ile depresyonun kucağına kendini bırakmayı herkes başarabilir. Ancak güçlü ve başarılı bir birey olmak gibi bir hedefiniz varsa, böylesi acı verici durumlardan bile kendinize ders çıkararak ilerlemeyi bilmelisiniz. Acı veren şeyler herkes için acı vericidir ancak ilerleyen ve geride kalanlar arasındaki farkı sizin bu durumlarda vereceğiniz tepki belirler. Yıkılıp geride mi kalacaksınız, acılarınızı yenerek kendinizi geliştirmeye yani ilerlemeye devam mı edeceksiniz?

Keanu Reeves ilerlemeyi seçenlerden oldu, oyuncu seçmelerine katılmayı sürdürdü. Hergün çalıştı ve başına gelen korkunç olaylardan kısa bir süre sonra bir filmde başrole seçildi. Oynadığı o film ise Reeves’i dünyaca tanınan bir süperstar yapan The Matrix filmine giden yolu açan anahtar oldu. Pes etmeyerek sevdiği şeyler için çabalaması adeta bir kelebek etkisi gibi ona hayali bile imkansız bir süperstarlığın yolunu açtı. O artık seçilmiş kişi “Neo” idi…

80 Milyon Doları Film Ekibine Dağıttı
Acılarla yoğrularak başarı elde etmiş her insan gibi o da elde ettiği zenginlik ve şöhretin dünya anlayışını ve sahip olduğu derinliği etkilemesine izin vermedi. Her zaman hayatın geçiciliğinin farkında olan Keanu, yanında çalışanlara hep büyük saygı duygu ve adaleti ile çalıştığı kişileri kendine hayran bıraktı. Öyle ki, Keanu Reeves Hollywood emekçileri tarafından en sevilen aktörlerden biridir. Örneğin Matrix üçlemesinden aldığı 114 milyon dolarlık ücretin, 80 milyonunu “kendinden daha fazla hakettikleri” gerekçesiyle filmin özel efekt ve kostüm tasarım ekibine dağıtmıştır! Ayrıca filmlerinde onun yerine zor sahneleri çeken dublörlerine özel yapım motorsiklet hediye etttiği de bilinen bir olaydır.

Hep Mütevazi Kalmaya Devam Ediyor, Hala Metro Kullanıyor, Evsizlerle Vakit Geçiriyor
Onun alçak gönüllülüğü bir çok kez magazin kameralarına da yansımıştır.Milyon dolarlarca serveti olan biri olmasına karşın hala metro kullanır. Hatta öyle ki, bir bayana metroda oturduğu yeri verirken görüntülenmiştir.

Bir defasında ise onu gece vakti dışarıda yakalayan paparazziler çok başka şeyler hayal etselerde, onu hiç ummadıkları biriyle baş başa otururken görüntülediler. Evet, Keanu Reeves sokakta yatan bir evsizle oturmuş sigara içiyor ve muhabbet ediyordu!

Tüm bunların yanı sıra daha bu yazıda uzunca değinemediğimiz bir çok farklı kötü olay Keanu Reeves’in peşini hiç bırakmamıştır. Ağır bir trafik kazasında dalağının parçalanması yine bir başka kazada kaburgalarının ve bacağının kırılması verilebilecek en basit örneklerden bir kaçı. Ancak en acısı ve artık bu kadar da olmaz dedirteni ise kız kardeşinin kan kanserine yakalanmasıdır ve kardeşi bu hastalıkla olan mücadelesini hala sürdürmektedir.

Yaşadığımız Acılara Verdiğimiz Tepkiler Bizim Kim Olacağımızı Belirler
Kayıp, acı, yalnızlık gibi deneyimler hayatın bize sahip olduğumuz şeyleri takdir etmemiz gerektiğini söylemesinin bir yoludur sadece. Bu acılar karşısında içimizde, en derinimizde her zaman eskisinden daha güçlü olarak geri dönebilecek potansiyele sahip bir kıvılcım vardır. İşte bu kıvılcıma erişmeye çalışmalı, isyan yerine hayatın sunduğu güzelliklere yönelme gücünü kendimizde bulmalıyız. Ve eğer birgün sizin de hayatınızı acılar, felaketler, neden sizin başınıza geldiğini anlamadığınız trajediler sarar, hayallerinizden vazgeçip, yıkılırsanız, babası tarafından terk edilmiş, öğrenme bozukluğu çekmiş dışlanmış, okuldan atılmış, en yakın arkadaşını, eşini, doğmamış çocuğunu kaybetmiş ve kardeşi lösemiyle savaşan ama tüm bunlara rağmen pes etmeyi seçmemiş Keanu Reeves’i aklınıza getirin ve ilerlemekten vazgeçmeyin.

alıntı: filoji

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50 telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
    Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
  Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
Dünyada bir çok başarılı insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit deneme programı ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here