Yaşadığınız Acılara Sahip Çıkacak Cesaretiniz Var Mı? Gerçek Keanu Reeves İle Tanışın

0
282
Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası hayatimdegisti.com .Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı.Eğer denemek istersen bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsin. telkincd.com/sss.html Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz.

Hayat bazen bizleri öylesi büyük zorluklarla karşı karşıya bırakır ki, tüm dünya bize karşı kötülük yapmak için bir araya gelmiş gibi hissederiz. Bu gibi durumlarda yolumuzu bulmak zor olabilir ve tekrar normal hissetmek, iyi bir gelecek hayali kurmak bize çok uzak ihtimaller gibi gelmeye başlar. Ele geçirilme hissi, ne yapılırsa yapılsın bulunulan bu durumdan kurtulamayacağımızı düşünmemize bu düşünce şeklide kayıtsızlığa, kayıtsızlık ise her şeyden vazgeçmemize yol açar. Sonuç olarak pes etmiş bir şekilde hayatı karanlık bir şekilde kabulleniriz ve depresyon gibi ruhsal bozuklukların pençelerinde kendimizi buluruz.

Ancak bazen kaderin kötü oyunlarıyla aldığımız bu ağır darbeler bize eşsiz fırsatlar sunabilir. Hayatlarımızı yeniden yapılandırma ve bu yeni hayatı olumlu bir şekilde yönetebilmek için bu ağır darbelerden dersler alabilirsek, kendimize gerçekten de yıkılmaz bir kişilik inşa edebiliriz. Bu bahsedilenler kulağa kişisel gelişim kitaplarından kopyalanmış basma kalıp cümleler gibi gelselerde, söylenenlerin ardında gerçek hayat tecrübeleri ve yaşanmış örnekler yatmakta. Misal, tüm dünyanın tanıdığı aktör Keanu Reeves.

Keanu Reeves’in geçmişi öylesine travmatik ki, başına gelenler bir film senaryosu olsaydı “bu kadar da abartılmaz!” diyerek yarısında izlemeyi bırakabilirdiniz. Ancak başına gelen onca şey Keanu Reeves’i şuan olduğu güçlü ve başarılı kişi haline getirmiş.Reeves bu mücadeleleri ve trajik deneyimlerini, olumlu ve cesaretlendirici bir bakış açısı oluşturmak için nasıl kullandığını, hayatını nasıl defalarca yeniden şekillendirdiğini kendi de defalarca açık bir şekilde dile getirdi. “Zor zamanlara bile teşekkür edin, onlar sizi şuan olduğunuz kişiye dönüştüren şeylerdir.” diyerek bu durumu özetleyen Keanu Reeves, zorluklarla mücadele eden ve tünelin sonunda ışık olup olmadığından emin olamayan milyonlarca insan için elde ettiği başarılar ile gerçek bir ilham kaynağı.

Babası Terk Etti, Okuldan Atıldı, Liseyi Bitiremedi

Keanu sadece üç yaşındayken babası tarafından terk edildi. Annesi ile başka bir şehire taşındıktan sonra hayat onun için yine kolay olmadı. Dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ve matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında çok büyük güçlükler ortaya çıkaran bir öğrenme bozukluğu olan disleksi hastasıydı ve bu durum yüzünden okulda dışlanan, arkadaşsız, yalnız bir çocuk olarak büyüdü. Baba figürü olmadan bir öğrenme bozukluğuyla büyüyen Keanu, arkadaşları tarafından da dışlanmasıyla çevresine karşı asabi bir tavır takınmaya ve tabir yerinde ise kötü çocuğa dönüşmeye başladı. Okuldan iyice soğuyan, arkadaşlarından nefret eden Keanu Reeves sevilmeyen, dışlanan ve geleceği olmayan serseri çocuk olarak damgalandı. Gittiği okullarda hep sorun çıkarıcı olarak bilinirdi. Lisede tam 4 okul değiştirmek zorunda kaldı ve sonunda liseden mezun olamadan diplomasız bir şekilde okuldan atıldı.

Şimdi geçmiş yıllarını üzüntüyle anan Keanu Reeves öğrenme bozukluğuna sahip bir çocuk olmasına ve hatta lise okuyamamasına bile minnettar olduğunu söylüyor. İçinde kalan ukte nedeniyle hayatının sonraki yıllarında disleksi bozukluğunun üstüne giden Keanu bu hastalığını yendi ve büyük bir kitap severe dönüştü.Belki de hastalığını olduğu gibi kabul edip kendini zorlamayı seçmeseydi, oyunculuğa, senaryo okuma ve ezber provalarına ilgi duymayacaktı ve onun bu mücadeleci ruhu olmasaydı dünya şuan Keanu Reeves diye bir aktörden haberdar olmayacaktı. Eksikliklerimizi, hayatımız boyunca istediklerimizi elde etmemizin önünde duran mazeretler olarak kullanmayı seçebiliriz ya da onların üzerine giderek, onları yenerek kendimizi baştan yaratırız. Tıpkı genç Keanu Reeves ‘in geçmişte yaptığı gibi.

En Yakın Arkadaşı, Çocuğu, Eşi Hepsi Sıra Sıra Hayatını Kaybetti
Keanu Reeves’in hayatındaki bir başka travmatik olay ise en yakın arkadaşı River Phoenix’i kaybetmesiydi. En sevdiği arkadaşını defalarca uyarmış olmasına rağmen uyuşturucuya kurban vermiş olan Keanu Reeves o sırada henüz 23 yaşındaydı. Onun yasını tuttuğu 1 yıl esnasında Jennifer Syme ile yakınlaştı ve teselliyi onda buldu. Reeves onda aşkı bulduğuna inanıyordu ve Syme kısa süre sonra Keanu Reeves’in çocuğuna hamile kaldı. Revees tekrar hayata tutunmuş yeni doğacak çocuğunu heyecanla bekliyordu. Ancak kader yine ondan yana değildi. Çocukları ölü olarak dünyaya geldi. Hem eşi, hem de Keanu depresyonun eşiğine düştüler. Syme kendini alkole verdi. Hayat Keanu Reeves için yeterince travmatik ve zorlayıcı gibi gözüksede esas büyük dram ise bundan sonra geldi. Eşi Jennifer Syme yalnız başına araba kullanırken trafik kazasında hayatını kaybetti.

Evet, hayatta hepimiz çok zor şeyler tecrübe ediyoruz ancak böylesi genç bir yaşta bu denli büyük travmalar yaşayan bir çok insan kendini kaybeder ve hayata tutunacak hiç bir neden bulamazdı. Ancak Keanu Reeves pes etmeyi seçmedi. Başına gelen korkunç şeyler sonucunda derin bir hayat anlayışı kazandı ve ne istediğini bilen bir insan haline dönüştü.

Hepimiz Bir Gün Öleceğiz, Yarının Bir Garantisi Varmış Gibi Hayallerinizi Erteleyip Durmayın!
Hayatın ne kadar gelip geçici olduğunun ve isteklerimizi gerçekleştirmek için aslında ne kadar da az zamanımız olduğunun bu tecrübeleri sayesinde farkına vardığını söyleyen Keanu Reeves, şu sözleri ile durumu özetliyor; “Hepimiz bir gün öleceğiz. Onun için lütfen sonsuza dek yaşacakmış ve yarının bir garantisi varmış gibi hayalini kurduğunuz ya da sevdiğiniz şeyleri erteleyip durmayın. Güzel bir yemek yiyin, güzel bir havada yürüyüş yapın, denize girin, kalbinizde saklayıp durduğunuz ve ertelediğiniz isteklerinizi ortaya çıkarın. Aptal olun, farklı olun, ne olursanız olun istediğiniz kişi ve şey olun çünkü bundan başka hiç bir şey için yeterli zamanımız yok!”

Hayatta bir trajedi ile karşılaştığında vahlar içinde kurban rolünü oynayarak yas tutmayı, üzüntü ile depresyonun kucağına kendini bırakmayı herkes başarabilir. Ancak güçlü ve başarılı bir birey olmak gibi bir hedefiniz varsa, böylesi acı verici durumlardan bile kendinize ders çıkararak ilerlemeyi bilmelisiniz. Acı veren şeyler herkes için acı vericidir ancak ilerleyen ve geride kalanlar arasındaki farkı sizin bu durumlarda vereceğiniz tepki belirler. Yıkılıp geride mi kalacaksınız, acılarınızı yenerek kendinizi geliştirmeye yani ilerlemeye devam mı edeceksiniz?

Keanu Reeves ilerlemeyi seçenlerden oldu, oyuncu seçmelerine katılmayı sürdürdü. Hergün çalıştı ve başına gelen korkunç olaylardan kısa bir süre sonra bir filmde başrole seçildi. Oynadığı o film ise Reeves’i dünyaca tanınan bir süperstar yapan The Matrix filmine giden yolu açan anahtar oldu. Pes etmeyerek sevdiği şeyler için çabalaması adeta bir kelebek etkisi gibi ona hayali bile imkansız bir süperstarlığın yolunu açtı. O artık seçilmiş kişi “Neo” idi…

80 Milyon Doları Film Ekibine Dağıttı
Acılarla yoğrularak başarı elde etmiş her insan gibi o da elde ettiği zenginlik ve şöhretin dünya anlayışını ve sahip olduğu derinliği etkilemesine izin vermedi. Her zaman hayatın geçiciliğinin farkında olan Keanu, yanında çalışanlara hep büyük saygı duygu ve adaleti ile çalıştığı kişileri kendine hayran bıraktı. Öyle ki, Keanu Reeves Hollywood emekçileri tarafından en sevilen aktörlerden biridir. Örneğin Matrix üçlemesinden aldığı 114 milyon dolarlık ücretin, 80 milyonunu “kendinden daha fazla hakettikleri” gerekçesiyle filmin özel efekt ve kostüm tasarım ekibine dağıtmıştır! Ayrıca filmlerinde onun yerine zor sahneleri çeken dublörlerine özel yapım motorsiklet hediye etttiği de bilinen bir olaydır.

Hep Mütevazi Kalmaya Devam Ediyor, Hala Metro Kullanıyor, Evsizlerle Vakit Geçiriyor
Onun alçak gönüllülüğü bir çok kez magazin kameralarına da yansımıştır.Milyon dolarlarca serveti olan biri olmasına karşın hala metro kullanır. Hatta öyle ki, bir bayana metroda oturduğu yeri verirken görüntülenmiştir.

Bir defasında ise onu gece vakti dışarıda yakalayan paparazziler çok başka şeyler hayal etselerde, onu hiç ummadıkları biriyle baş başa otururken görüntülediler. Evet, Keanu Reeves sokakta yatan bir evsizle oturmuş sigara içiyor ve muhabbet ediyordu!

Tüm bunların yanı sıra daha bu yazıda uzunca değinemediğimiz bir çok farklı kötü olay Keanu Reeves’in peşini hiç bırakmamıştır. Ağır bir trafik kazasında dalağının parçalanması yine bir başka kazada kaburgalarının ve bacağının kırılması verilebilecek en basit örneklerden bir kaçı. Ancak en acısı ve artık bu kadar da olmaz dedirteni ise kız kardeşinin kan kanserine yakalanmasıdır ve kardeşi bu hastalıkla olan mücadelesini hala sürdürmektedir.

Yaşadığımız Acılara Verdiğimiz Tepkiler Bizim Kim Olacağımızı Belirler
Kayıp, acı, yalnızlık gibi deneyimler hayatın bize sahip olduğumuz şeyleri takdir etmemiz gerektiğini söylemesinin bir yoludur sadece. Bu acılar karşısında içimizde, en derinimizde her zaman eskisinden daha güçlü olarak geri dönebilecek potansiyele sahip bir kıvılcım vardır. İşte bu kıvılcıma erişmeye çalışmalı, isyan yerine hayatın sunduğu güzelliklere yönelme gücünü kendimizde bulmalıyız. Ve eğer birgün sizin de hayatınızı acılar, felaketler, neden sizin başınıza geldiğini anlamadığınız trajediler sarar, hayallerinizden vazgeçip, yıkılırsanız, babası tarafından terk edilmiş, öğrenme bozukluğu çekmiş dışlanmış, okuldan atılmış, en yakın arkadaşını, eşini, doğmamış çocuğunu kaybetmiş ve kardeşi lösemiyle savaşan ama tüm bunlara rağmen pes etmeyi seçmemiş Keanu Reeves’i aklınıza getirin ve ilerlemekten vazgeçmeyin.

alıntı: filoji

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, Burası  hayatimdegisti.com Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle subliminal sesli telkinler yerleştiriyorum.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek isterseniz bu makalenin sonunda sürpriz hediyelerim var...   1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum... 20005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu... 2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar... Çekirdek inanç www.cekirdekinanc.com sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır. Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten alabilirsinz. çekirdek inanç ve subliminal telkinlerontespit
  Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız. Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla tüm dünyadan çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz. Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız... Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ? Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı,panik atak,fobiler, sınav başarısı,kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır. nedir ne değildir bilgi için www.cekirdekinanc.com www.hayatimdegisti.com Diğer yöntemlerden farkı ne ? Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir.Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder. Çekirdek inancım nasıl temizleniyor? Telefonda soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor.Çekirdek inancı bulmak için NLP,aile dizimi,kuantum düşünce,koçluk yöntemleri,subliminal telkinler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir. bilgi için Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız Başarı Hikayeleri İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Size minnettar bir KADIN:) -------------------------------------------------------------- Ben Çekirdek inanç çalışmasından fazlasıyla fayda görenlerdenim.Bu siteyi 2010 senesinden beri biliyorum. Çekirdek çalışmamı 2 sene önce yaptırdım(Hayatımda aldığım en doğru karardı) Dinleme sürem yani 52 gün bittiğinde hamile kaldığımı öğrendim(telkinler hayatımı değiştirmeye başlamıştı). Hamileyken dinlemeye ara verdim ve şimdi yavrumu büyütüyorum bi yandan da telkinlerime kaldığım yerden devam ediyorum. En yakın arkadaşım çekirdek inanç çalışması sayesinde hayatının aşkıyla tanıştı ve 2 ay sonra evlenecekler. Şuan kızkardeşim dinliyor 2. turda ve hayatı şimdiden çok güzel değişimler yaşıyor. -------------------------------------------------------- Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorum hatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım. DEĞERLİ ARKADAŞLAR! Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan Bey Merhaba, Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım. Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim . Sevgiyle...Görüşmek üzere. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Kendimi artık tükenmiş hissettiğim bir anda elimin gittiği bir telefon görüşmesinin beni ve hayatımı bu kadar hızlı ve yoğun bir biçimde değiştireceğini hayal bile edemizdim.İçimdeki son umut kırıntısının, çelimsiz bir çabamın beni çok uzun zamandır özlemini ve açlığını çektiğim, mutluluk, iç huzuru ve aşk dolu bir okyanusa açılmamı sağlayacağını hiç tahmin edemezdin.Aslında sitenizi çok önceden görüp aramaya cesaret edememiştim.Henüz benim için yaptığınız Cd'ler elime geçmemişken ve ben sadece internet sitenizdeki mp3'lerinizi dinlerken ruhum bu kadar huzurla, kalbim mutlulukla dolmuşken, aklım,vicdanım, bedenim ve düşüncelerim bu kadar hürleşmiş ve özgürlük hayatımın tam ortasında bayrağını göndere çekmiş dalgalanıyorken, Cd'leri dinledikten sonra neler olabileceğini düşünmek bile beni inanılmaz heyecanlandırıyor.İç dünyamı düzenleyen, temizleyip , pırıl pırıl, berrak aydınlık yapan, her bir zerremi aşkla tutuşturan olağanüstü emekleriniz sonucunda ortaya çıkmış bu olağanüstü çalışmalarınız için yürek dolusu teşekkürler.Kalbimdeki hayat aşkının fitilini yakan, içimdeki sönmeye yüz tutmuş son mum ışığını harlayıp onunla milyonlarcasını tutuşturan değerli niyetlerinizle canı gönülden içtenlikle yaptığınız çalışmalarınızın, harcadığınız her bir anın her zerresi için milyonlarca teşekkürler.Size minnettarım, yolunuz daima açık, şansınız bol olsun. Sevgi ve saygılarımla.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız.Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdedim.Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımda bir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni ediyoruz. Danışanımız Sevim Hanım Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here