Utanç Duyma!

0
604

 

Sosyal olarak utanç duymaya(mahcup olmaya) son verin, ve subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla güveninizi geri kazanın!

 • Sosyal ortamlarda sık sık utanç duyuyor musunuz?
 • Utanç duyduğunuzda farkında olmak sizin için kolay mı?
 • Sinirlilik, yüz kızarması, terlemek, yerinde duramamak, kekelemek ve titremek başa çıkamadığınız semptomlar mı?
 • Bazı insanların nasıl olup ta utanç verici durumlarla uğraşmadıklarına şaşırıyor musunuz? Onlar kolayca üstesinden gelebiliyorlar, ya da sizinle benzer duygusal tepkileri deneyimlemiyorlar.

Utanç duyma duygunuz sizi daha içe dönük, hatta paranoyak yapabilir, bunlar da utanç duyma durumunuzu daha da artırır veya belki de başka insanların gülüp geçtiği durumlarda siz utanç duygusuyla yanarsınız.

Utama duygunuz gerçek değil, zihninizde yaratılıyor. Kendinizi çok mahcup hissettiğiniz durumlara bazı insanlar omuz silkip geçebilir. Subliminal mp3 albümümüz, zihninizi utanç duymaya son vermesi için yeniden programlar ve zihniniz artık diğer insanların ki gibi çalışır, mahcubiyet duymaz. Bu albüm size şöyle yardımcı olacak:

 • Subliminal’ımız zihninizi utanç duymaya son vermesi için NLP, pozitif olumlamalar ve telkinler kullanır.
 • Kendinize güveni artırır, kendiniz olmaktan mutlu olursunuz ve başka insanların ne düşündüğü hakkında endişe duymaya son verirsiniz!
 • Kendinizi utandıracak bir pozisyonda bulduğunuzda tamamen umursamaz olursunuz.
 • Daha bilinçli olursunuz ve şüphelenme duygularınız temizlenir.
 • Utanma duygunuza farklı şekilde bakmayı öğrenir ve utanç duymak yerine kendinize kolayca gülme yeteneğinizi kazanırsınız
 • Endişeli, sinirli, gülünen ya da kızgın durumlarda gösterdiğiniz otomatik tepkileri azaltır.
 • Zihninizi, mahcubiyete karşı verdiğiniz terleme, titreme, kekeleme, sinirlenme, yüz kızarması gibi tepkileri kontrol altına almanız için eğitir.
Çekirdek İnançMerhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim Atakan Sönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

Hayatınızın kontrolünü elinize alın, toplum içinde utanç duymaya esir olmaya son verin. Subliminal mp3 albümümüzü bunu geçmişte bırakmak için kullanın. Sadece eğer heyecanlanmaz ve her şeyden utanç duymazsanız, gelecekte hayatınızın ne kadar farklı olacağını düşünün.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Utanç Duyma!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Merhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim AtakanSönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here