SOSYAL FOBİ SET

0
1130

Topluluk önünde rahat konuşmak, Kendine güven,Kendine Saygı,Utangaçlığa son, İddialı ol,Başkalarının düşüncelerine son ve Kendini Kabullen telkinlerinden oluşan 7’li isme özel hazırlanan telkincd seti!

1- Kendine Güven! Kendinize güveninizi geliştirin ve güçlü subliminal mp3 albümümüzü kullanarak daha sosyal olun! Kendine güveni ve saygısı olmayanların belirgin birkaç özelliği vardır, aşağıdaki özelliklerden herhangi birini kendinizde görebiliyor musunuz?
? Sosyal durumlarda utangaç, beceriksiz ve mekanın dışında hissettiğinizin farkındamısınız? Diğer insanların sizin hakkınızda neler düşündüğünden endişe duyuyor musunuz?
? Kendinizi aşağılama alışkanlığınız var mı?
? Kendinden emin arkadaşlarınız/meslektaşlarınız karar verirken ve konuşmayı yönetirken siz kendinizi dışarıda mı tutuyorsunuz?
? Rüyalarının peşinde koşan ve her istediklerini elde eden insanları kıskanıyor musunuz?
? Hoşlandığınız cinsle başarılı olmak için kendinize güveninizi artırmak istiyor musunuz?
? Kendinize duyduğunuz güven eksikliğinin hayatınızın kilit alanlarında, mesela iş yaşamı, sosyal yaşam, aşk hayatı veya yaşamınızın tüm alanlarında sizi engellediğini hissediyor musunuz?
Kendinize güveninizi negatif etkileyen birkaç faktör var ve eğer üstte yazılan maddelerle kendinizi yakın hissediyorsanız o zaman muhtemelen o maddelerden bazılarını deneyimliyorsunuz. Yıllar önce kaybettiğiniz kendinize güveninizi tekrar nasıl kazanacağınızı bilemiyor musunuz? İyi haber, bu güveni geri alabilirsiniz! Sonsuza dek bu şekilde yaşamanız gerekmiyor, subliminal mp3 albümümüzün gücünü kullanabilirsiniz. Bu kendinize güveni kazanmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemlerden farklıdır, doğruca güvensizliğinizin kök nedenini hedef alır-kendinize güveni içinizden çıkarmak için zihninizi hedefler.
Aşağıda nasıl çalıştığını göreceksiniz:
? Kendinize güveninizi düşündüğünüzden çok daha fazla geliştirmek için zihninizi programlar.
? Sosyal durumlarda daha kendinizden emin olursunuz, ve grubunuzda arkadaşlarınızın saygısını kazanırsınız.
? Bütünlüğünüzü oluşturur ve kendinizle gurur duyarsınız.
? Başkalarının sizin hakkınızda düşündükleriyle ilgili endişe duymaya son vermeyi ve hiçbir şeyi umursamamayı öğrenirsiniz.
? Kendiniz olmaktan mutlu ve güvenli olmayı öğrenirsiniz. An?da yaşar, aklınızdakini söyler ve kendinizi aşağılamaktan vazgeçersiniz.
? Gelişmiş güveninizi işte başarıyı elde etmek için kullanın, önce terfi edin, sonra da zam alın.
? Kendinize güveni kolayca kazanın ve karşı cinsle her zaman sohbet edin, böylece ilişkilerinizi geliştirin. Kendinize güveni geliştirin ve istediğiniz gibi dışa dönük, sosyal bir insan olun!
Başka insanların gölgesinde yaşamaya son verin. Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla hayatınızı dolu dolu yaşayın! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir
? Ben kendimden eminim.
? Kendime güvenim her gün gelişiyor.
? Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim.
? Kendime inanıyorum.
? Kendim olmaktan mutluyum.
? Aklımdakileri söylerken rahatım.
? Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
? Sosyal ortamlarda rahatım.
? Akranlarım arasında saygı görüyorum.
? Bir durumun kontrolünü ele alabilirim.
? İhtiyacım olduğunda liderlik yapacağıma eminim.
? Sadece kendim olmaktan eminim.
? Her zaman aklımdakini söylerim.
? Yabancılarla kolayca sohbete başlayabiliyorum.
2- Topluluk Önünde Rahat Konuş!
Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenin ve zihninize işleyecek subliminal mp3?lerimizin yardımıyla her ortamda konuşmak için kendinize güveninizi geliştirin. Topluluk önünde konuşmaya dair duyduğunuz endişe otomatik ve kontrol edilemez mi? Hemen öncesinde şiddetli korkuya ve sinire neden oluyor mu? Ya da sadece grup ününde konuşma düşüncesi bile tüm bunlara sebep oluyor mu? Konuşurken ya da konuşmayı düşündüğünüzde bile çarpıntı, nefes almada zorlanma, titreme, hatta bulantıyla savaş mı veriyorsunuz? Konuşmaktan, ya da herhangi bir sunumdan kurtulmak için olası her yolu deniyor musunuz? Topluluk önünde konuşma korkunuz eğitiminize, işinize, aile yaşamınız veya sosyal yaşamınıza etki ediyor mu? Bu korkunun bilimsel adı Topluluk Önünde Konuşma Korkusu?dur ve en sık rastlanan korkudur, toplumun 75% kadarını farklı derecelerde etkiler ve eğer kendinizi yukarıdaki maddelerle özdeşleştirebiliyorsanız o zaman sizde onların arasındasınız demektir. Zihniniz sizi kontrol ediyor; toplum önünde konuşmaktan korkma olgusu sadece zihninizde gerçek. Mantıksız korkunuzla, gerçek fiziksel sonuçlar yaratıyorsunuz. Size iyi haberimiz var, kontrolü geri alabilir ve zihninizin işleyişini yeniden programlayabilirsiniz. Subliminal teknolojimizi kullanarak doğruca bilinçaltı zihninize, korkunun ana nedenine ulaşırsınız ve toplum önünde konuşma korkunuzdan sonsuza dek kurtulursunuz! Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenmek için özel hazırlanmış subliminal mp3 albümümüzde, sizi negatif düşünce kalıplarından kurtaran, ve onları pozitife çeviren bilişsel terapi kullanıldı. Bu demek oluyor ki siz artık daha uzun süre negatif düşüncelerle topluluk önünde konuşmaktan kaçmak zorunda değilsiniz, endişeden kurtulabilir ve güveninizi, konuşma yeteneğinizi geri kazanabilirsiniz. Kendinize güveni artırın, liderlik potansiyelinizi geliştirin, motive olmak, etkileyicilik, ikna yeteneğinizi oluşturun. Daha etkili iletişim kurma yeteneğinizi artırın ve kariyerinizde daha başarılı olun! Bunlar toplum önünde konuşma korkunuzu yenmenin size sağlayacağı yararlardır. Sizi hayatınız boyunca geri bırakmadan önce korkunuzu durdurun. Güveninizi geliştirin! Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla toplum önünde kolayca ve endişe etmeden konuşun! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.
Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir:
Topluluk önünde konuşmaktan keyif alıyorum. Topluluk önünde konuşurken sesim güçlü çıkıyor. İnsanlar topluluk önünde konuşma becerimi takdir ediyorlar. Konuşurken kendimden eminim. Konuşurken sakin ve aklı başındayım. Konuşma tarzıma hakimim. Ben konuşurken insanlar dinler. Her zaman sakin ve dinginim. Konuşma yeteneklerime güveniyorum. Sözcüklerim kolayca(efor sarfetmeden) akıyor. Dinleyicilerin önünde rahatım Korkusuz bir konuşmacıyım. Doğal bir topluluk konuşmacısıyım. Sakin ve açık konuşuyorum. Başarılı bir topluluk konuşmacısıyım.
3- Kendine Saygı Duy!
Kendinizi sevmeyi öğrenin! Güçlü Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla kendinize saygınızı artırın! Kendinize saygınızın ve güveninizin olmadığını anlamak için birkaç semptom vardır, aşağıdaki ifadelerden herhangi birinde kendinizi görebiliyor musunuz? Kendi imajınızın alçak olduğundan dolayı üzülüyor musunuz, veya kendi değerinizi aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi diğer insanlardan aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi sürekli başkalarıyla kıyaslıyor musunuz? Diğer insanların sizin hakkındaki görüşlerinden, ya da eleştirildiğinizde bundan kolayca etkileniyor musunuz? Karşı cins tarafından, akranlarınız tarafından, ya da sosyal ortamlarda reddedilmek sizi normalden daha çok mu üzüyor? Kendinizi başka insanlara ispatlama ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Her zaman, her şeyde iyi olmanız gerektiğini mi hissediyorsunuz? Kendinizi diğerlerinin üstüne koyacağınıza aşağısına koyarken mi buluyorsunuz? Eğer kendinizi yukardaki durumlarla yakın hissediyorsanız, o zaman kendinize saygınız diğerlerinden az demektir. Yukardaki sorunları çözmek için her biriyle tek tek uğraşmak zorunda değilsiniz. Kendinize saygınızı geliştirdiğinizde artık devamlı insanları etkilemek için uğraşmadığınızı, ve insanların hakkınızda ne düşündüğü endişesini taşımadığınızı fark edersiniz.. Kendine saygıyı oluşturmak zor olabilir, ama bunu subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla yapabilirsiniz. Kök nedeni hedefleyerek kendinize duyduğunuz saygıyı içerden, zihninizden geliştirin! Aşağıda bu albümün size nasıl yardımcı olacağını okuyabilirsiniz: Zihninizi kendiniz hakkında daha pozitif düşünmeniz için yeniden programlar. Zihninizi rahat olması ve diğer insanların sizin için ne düşündükleri hakkında endişelenmeye son vermesi için eğitir. Diğer insanların eleştirilerinden ve reddedilmekten daha az etkilenmenizi sağlar. Kendinize güveninizi geliştirir. Kendiniz olmaktan mutlu olmaya başlarsınız. Kendinize inancınız artar, böylece kendinizi başkalarına ispatlama ihtiyacı duymazsınız. Kendinize saygınız artar, ve kendinizle gurur duymaya başlarsınız. Başarının önündeki zihinsel kalıpları ve sürecinizi engelleyen negatif düşünceleri temizler, Kendinize saygı duymaya başlayın, hayatınıza kendinizi aşağı hissederek devam etmeyin. Bu albüm, kendinizi her zaman başkalarının dediklerinden etkilenmeyen, yüksek değerli biri olarak görmenizi sağlayacaktır. Ve hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamaya başlayacaksınız! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir Kendimi seviyorum. Ben inanılmazım Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Her zaman başarmayı beklerim. Ben başaracağım. Ben her şeyi başarabilirim. Kendimle gurur duyuyorum. Benim kendime saygım tam. Büyük şeyler başaracağım. Kendime inanıyorum. İnsanların geri bildirimlerine değer veriyorum. Ben değerliyim (faydalıyım). Ben kendime değer veriyorum. Kendim olmaktan memnunum. Zihnimdekileri söylerken rahatım. Her zaman aklımla konuşurum. Pozitif bakış açısına sahibim. Kendime saygı duyuyorum. Kendimden eminim.(kendime güveniyorum) Ben her zaman pozitifim. Diğerleri bana saygı duyuyor. Görüşlerim önemli. Ben her zaman başarılıyım. Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
4- Utangaçlığı Yen!
Utangaçlığınıza son verin, nasıl daha sosyal olacağınızı öğrenin, ve güçlü subliminal mp3 albümümüzle içinizdeki aktif kişiliği ortaya çıkarın! Grupta her zaman sessiz olan sizmisiniz? Birbirlerini önceden tanıyan bir grupla tanıştırıldığınızda kendinizi beceriksiz mi hissediyorsunuz? Hiç yalnız hissettiniz mi? Kolayca arkadaşlar edinmek için kendinize güveniniz olmasını dilediniz mi? Partilere ve sosyal olaylara katılmaktan endişe duyuyor musunuz? Kendinize hiç soruyor musunuz; ?Neden kızlarla/erkeklerle birlikteyken utangacım? diye? Utangaçlığınız sizi karşı cinsle buluşmaktan alıkoyuyor mu? Her zaman sessiz, içe dönük ve utangaçmısınız? Muhtemelen asla değişemem diye düşünüyorsunuz. Size iyi haberimiz var, böyle yaşamaya devam etmenize gerek yok. Zihin kalıplarınız değiştirebilir, böylece daha rahat hissedebilirsiniz ve subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla sosyal ortamlarda daha konuşkan olabilirsiniz. Subliminal mesajlarımız problemin kökenini hedefler; endişeler, zihninizin negatif düşünce süreci gibi. Aşağıda size nasıl yardımcı olacağı yazılı: Zihninizi sosyal ortamlarda sakin olması için eğitir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünden endişelenmeye, utanmaya, sinirlenmeye, korkuya ve genel sosyal beceriksizliğe son verirsiniz. Daha dışa dönük olursunuz ve kendinizi hissettirirsiniz; nasıl sosyal bir tutum geliştireceğinizi ve utangaçlığı nasıl geçmişte bırakacağınızı öğrenirsiniz. Zihninizi sakinleşmesi için yeniden programlar ve kadınların/erkeklerin etrafında daha sosyal olursunuz: sohbetleri başlatmak için duyduğunuz korkuyu yenersiniz ve ilgilendiğiniz cinse karşı kendinize güveniniz artar. Kimseyi tanımadığınız bir grup içinde bile sakin ve kendine güvenli olursunuz. Gerçekten daha sosyal olmak ve doğal utangaçlığınızı yenmek istiyorsanız şimdi harekete geçmelisiniz. Eğer bu değişikliği yapmazsanız hayatınızın birkaç yıl içinde, gelecekte nasıl olacağını hayal edin; daha kötü bir durumda olacaksınız, yolunuzda daha çok engel olacak, belirgin bir davranış tutumu geliştireceksiniz ve utangaçlığınızı yenmeniz daha da zorlaşacak! Bu güçlü subliminal mp3 albüm ile kendinizi düzeltme yolunuza bugün başlayın. Bu albüm sizi geri tutan düşünce ve inançları hedefler ve onları sizi daha sosyal ve kendine güvenli yapacak pozitif düşüncelerle değiştirir! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Sosyal ortamlarda kendimden eminim. Sosyal ortamlarda sakinim. Yabancıların yanında her zaman kendime güveniyorum. Yeni insan gruplarının yanında kendime güveniyorum. Sohbetleri başlatmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla sohbet etmekten hoşlanıyorum. Sosyal olarak kendimden eminim. Ben dışa dönüğüm. Görüşlerimle(fikirlerimle) kendimi hissettiriyorum. Grup ortamlarında kendimi daha çok hissettiriyorum. Dışa dönük ve iyimser bir tavrım var. Karşı cinsten insanların yanında rahatım. Karşı cinsten insanlarla konuşurken kendime güveniyorum. Her gün daha dışa dönük oluyorum.
5- Başkalarının Düşüncelerine Boşver!
Bu güçlü subliminal mesajlarla başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü önemsemeye son verin ve yaşamınızda istediğiniz her şeyi yapın! Diğer insanların sizin hakkınızda negatif düşündüğünden endişe duyuyor musunuz? Yanlış bir şey yaptığınızda size gülüneceğinden korkuyor musunuz? Başka insanlar ne düşünür korkusuyla, yapmayı planladığınız aktivitelerden vaz mı geçiyorsunuz? Korku ve endişeleriniz sizi hayattan geri mi bırakıyor? Hepimiz zaman zaman başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğünü veya görüşlerimiz ve hareketlerimizin nasıl göründüğünü merak ederiz. Sevilmek isteriz. Bu düşünce kafamıza takıldığında, bizim aklımızdan geçeni söylememizi engeller, veya başka insanlar ne düşünecek, ne diyecek korkusundan harekete geçmemeye, ya da yeni bir aktiviteyi denememeye karar veririz. Yine de bu tarz düşünceyi uzaklaştırmanın bir yolu var. Bu duruma geldiğinizde, bu sizin hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı engelleyecektir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü saplantı haline getirebilirsiniz, bu da sizi kendinizi ispatlamaktan ve rüyalarınızın peşinde koşmaktan alıkoyar. Dünyadaki başarılı insanlar geri adım atmaz ve başkalarının haklarında ne düşündüğünü umursamazlar. Onlar kendilerine güvenirler ve diğerlerinin nasıl bakacağını düşünmeden isteklerinin peşinden giderler, çoğunlukla da elde ederler. Subliminal mesajlarımız düşünme tarzınızı ve sizi tutan inançlarınızı değiştirmek için zihninize girer. Yavaş yavaş düşünce tarzınızı, başkalarının ne düşündüğünü önemseyen bir insanınkinden, umursamayan ve her zaman istediğini yapan insanınkine dönüştürür. Bu albüm size şöyle yardımcı olacak: Kendinizi olduğunuz gibi kabul edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünden endişelenmeye son vereceksiniz. Mantıklı düşünecek ve siz mutlu olduğunuz sürece insanların ne düşündüğünün önemsiz olduğunu anlayacaksınız. Her zaman yapmak istediğiniz işleri yapmaya başlayacaksınız. Güçlenecek ve fikirlerinizi dile getirecek, sadece kendiniz olacaksınız. Bu subliminal mp3 seti kendinize güveninizi ve inancınızı artıracak. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz için size yardım edecek ve endişelerinize son verecek. Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Kendimi seviyorum. Başkalarının benim için ne düşündüğü önemli değil. Kendimle mutluyum. Yeni durumlarda kendimden eminim. Her zaman yeni şeyleri denerim. Yeni şeyleri denerken rahatım. Diğer insanların hakkımda ne düşündüğünü umursamıyorum. Diğer insanlar hakkında endişe duymadan hareket ediyorum. Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Kendime güvenim yüksek. Kendime inancım kuvvetli. Her zaman kendimi savunurum. Aklımda ne olduğunu her zaman söylerim. Fikirlerimi her zaman dile getiririm. İnsanlar fikirlerime saygı duyar. Kendim olmaktan mutluyum. Kendim her zaman önce gelirim.(kendimi her şeyin önüne koyarım, önünde tutarım)
6- Kendini Kabullen!
Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinizle olduğunuz gibi mutlu olun! Kendinizi olduğunuz gibi sevmek mi istiyorsunuz? İçinizdeki yetenekleri yeniden keşfetmeye ihtiyacınız mı var? Cevabı daha fazla aramanıza gerek yok! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gizli yeteneklerinizi ve pozitif yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bir saatten daha az bir sürede, Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin kaydı, öz farkındalığınızı ve kendinize olan inancınızı geliştirecek. Yeni bir amaç bulmanıza Gerçek, EŞSİZ sizi keşfetmenize Dünyaya daha pozitif biçimde katılmanıza yardımcı olacak. Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seans, içinizdeki GERÇEK sizi gözler önüne sermenizi sağlayacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır; Bedenimi seviyorum Kendimi seviyorum Her parçamı seviyorum Memnunum Ben iyi biriyim Ben eşsiz biriyim Sevilmeye değerim Bedenimle bir ahenk içindeyim Hayatımı seviyorum İçimdeki huzurdan zevk alıyorum Birçok şey vaadediyorum.
7- İddialı Olun!
İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinize güvenerek göz önünde olmak mı istiyorsunuz? Kontrolü ele alıp kendi kararlarınızı mı vermek istiyorsunuz? İşte çözüm! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gücü ve pozitif tutumunuzu meydana çıkaracak. Bir saat içinde, İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansıyla kendinize güveniniz ve inancınız artacak. Hayatınızın kontrolünü ele almanıza Kendi kararlarınızı vermenize Bir daha kimseden etkilenmemenize yardımcı olacak. İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seansla zihinsel disiplininiz ortaya çıkacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;
Kontrolü ele geçirebilirim
Ben kararlıyım
Olayları kolaylıkla kontrol edebilirim
Ne yapılması gerektiğini biliyorum
İnsanlar kararlılığıma hayran
Her zaman pozitifim
Kendimi göz önüne atabilirim
Söylediğime inanırırım
İnsanlar bana güvenebileceklerini bilirler
Her zaman ne istediğimi söylerim
Kontrol bende!

SOSYAL FOBİ SET
350.00 TL + KDV

Fiyatı
:
350.00 TL
Havale İndirimli
:
315.00 TL
Piyasa Fiyatı
:
490.00 TL
KAZANCINIZ
:
140 TL
Teslimat Süresi
:
4-6
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here