SOSYAL FOBİ SET

0
1622

Topluluk önünde rahat konuşmak, Kendine güven,Kendine Saygı,Utangaçlığa son, İddialı ol,Başkalarının düşüncelerine son ve Kendini Kabullen telkinlerinden oluşan 7’li isme özel hazırlanan telkincd seti!

1- Kendine Güven! Kendinize güveninizi geliştirin ve güçlü subliminal mp3 albümümüzü kullanarak daha sosyal olun! Kendine güveni ve saygısı olmayanların belirgin birkaç özelliği vardır, aşağıdaki özelliklerden herhangi birini kendinizde görebiliyor musunuz?
? Sosyal durumlarda utangaç, beceriksiz ve mekanın dışında hissettiğinizin farkındamısınız? Diğer insanların sizin hakkınızda neler düşündüğünden endişe duyuyor musunuz?
? Kendinizi aşağılama alışkanlığınız var mı?
? Kendinden emin arkadaşlarınız/meslektaşlarınız karar verirken ve konuşmayı yönetirken siz kendinizi dışarıda mı tutuyorsunuz?
? Rüyalarının peşinde koşan ve her istediklerini elde eden insanları kıskanıyor musunuz?
? Hoşlandığınız cinsle başarılı olmak için kendinize güveninizi artırmak istiyor musunuz?
? Kendinize duyduğunuz güven eksikliğinin hayatınızın kilit alanlarında, mesela iş yaşamı, sosyal yaşam, aşk hayatı veya yaşamınızın tüm alanlarında sizi engellediğini hissediyor musunuz?
Kendinize güveninizi negatif etkileyen birkaç faktör var ve eğer üstte yazılan maddelerle kendinizi yakın hissediyorsanız o zaman muhtemelen o maddelerden bazılarını deneyimliyorsunuz. Yıllar önce kaybettiğiniz kendinize güveninizi tekrar nasıl kazanacağınızı bilemiyor musunuz? İyi haber, bu güveni geri alabilirsiniz! Sonsuza dek bu şekilde yaşamanız gerekmiyor, subliminal mp3 albümümüzün gücünü kullanabilirsiniz. Bu kendinize güveni kazanmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemlerden farklıdır, doğruca güvensizliğinizin kök nedenini hedef alır-kendinize güveni içinizden çıkarmak için zihninizi hedefler.
Aşağıda nasıl çalıştığını göreceksiniz:
? Kendinize güveninizi düşündüğünüzden çok daha fazla geliştirmek için zihninizi programlar.
? Sosyal durumlarda daha kendinizden emin olursunuz, ve grubunuzda arkadaşlarınızın saygısını kazanırsınız.
? Bütünlüğünüzü oluşturur ve kendinizle gurur duyarsınız.
? Başkalarının sizin hakkınızda düşündükleriyle ilgili endişe duymaya son vermeyi ve hiçbir şeyi umursamamayı öğrenirsiniz.
? Kendiniz olmaktan mutlu ve güvenli olmayı öğrenirsiniz. An?da yaşar, aklınızdakini söyler ve kendinizi aşağılamaktan vazgeçersiniz.
? Gelişmiş güveninizi işte başarıyı elde etmek için kullanın, önce terfi edin, sonra da zam alın.
? Kendinize güveni kolayca kazanın ve karşı cinsle her zaman sohbet edin, böylece ilişkilerinizi geliştirin. Kendinize güveni geliştirin ve istediğiniz gibi dışa dönük, sosyal bir insan olun!
Başka insanların gölgesinde yaşamaya son verin. Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla hayatınızı dolu dolu yaşayın! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir
? Ben kendimden eminim.
? Kendime güvenim her gün gelişiyor.
? Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim.
? Kendime inanıyorum.
? Kendim olmaktan mutluyum.
? Aklımdakileri söylerken rahatım.
? Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
? Sosyal ortamlarda rahatım.
? Akranlarım arasında saygı görüyorum.
? Bir durumun kontrolünü ele alabilirim.
? İhtiyacım olduğunda liderlik yapacağıma eminim.
? Sadece kendim olmaktan eminim.
? Her zaman aklımdakini söylerim.
? Yabancılarla kolayca sohbete başlayabiliyorum.
2- Topluluk Önünde Rahat Konuş!
Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenin ve zihninize işleyecek subliminal mp3?lerimizin yardımıyla her ortamda konuşmak için kendinize güveninizi geliştirin. Topluluk önünde konuşmaya dair duyduğunuz endişe otomatik ve kontrol edilemez mi? Hemen öncesinde şiddetli korkuya ve sinire neden oluyor mu? Ya da sadece grup ününde konuşma düşüncesi bile tüm bunlara sebep oluyor mu? Konuşurken ya da konuşmayı düşündüğünüzde bile çarpıntı, nefes almada zorlanma, titreme, hatta bulantıyla savaş mı veriyorsunuz? Konuşmaktan, ya da herhangi bir sunumdan kurtulmak için olası her yolu deniyor musunuz? Topluluk önünde konuşma korkunuz eğitiminize, işinize, aile yaşamınız veya sosyal yaşamınıza etki ediyor mu? Bu korkunun bilimsel adı Topluluk Önünde Konuşma Korkusu?dur ve en sık rastlanan korkudur, toplumun 75% kadarını farklı derecelerde etkiler ve eğer kendinizi yukarıdaki maddelerle özdeşleştirebiliyorsanız o zaman sizde onların arasındasınız demektir. Zihniniz sizi kontrol ediyor; toplum önünde konuşmaktan korkma olgusu sadece zihninizde gerçek. Mantıksız korkunuzla, gerçek fiziksel sonuçlar yaratıyorsunuz. Size iyi haberimiz var, kontrolü geri alabilir ve zihninizin işleyişini yeniden programlayabilirsiniz. Subliminal teknolojimizi kullanarak doğruca bilinçaltı zihninize, korkunun ana nedenine ulaşırsınız ve toplum önünde konuşma korkunuzdan sonsuza dek kurtulursunuz! Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenmek için özel hazırlanmış subliminal mp3 albümümüzde, sizi negatif düşünce kalıplarından kurtaran, ve onları pozitife çeviren bilişsel terapi kullanıldı. Bu demek oluyor ki siz artık daha uzun süre negatif düşüncelerle topluluk önünde konuşmaktan kaçmak zorunda değilsiniz, endişeden kurtulabilir ve güveninizi, konuşma yeteneğinizi geri kazanabilirsiniz. Kendinize güveni artırın, liderlik potansiyelinizi geliştirin, motive olmak, etkileyicilik, ikna yeteneğinizi oluşturun. Daha etkili iletişim kurma yeteneğinizi artırın ve kariyerinizde daha başarılı olun! Bunlar toplum önünde konuşma korkunuzu yenmenin size sağlayacağı yararlardır. Sizi hayatınız boyunca geri bırakmadan önce korkunuzu durdurun. Güveninizi geliştirin! Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla toplum önünde kolayca ve endişe etmeden konuşun! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.
Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir:
Topluluk önünde konuşmaktan keyif alıyorum. Topluluk önünde konuşurken sesim güçlü çıkıyor. İnsanlar topluluk önünde konuşma becerimi takdir ediyorlar. Konuşurken kendimden eminim. Konuşurken sakin ve aklı başındayım. Konuşma tarzıma hakimim. Ben konuşurken insanlar dinler. Her zaman sakin ve dinginim. Konuşma yeteneklerime güveniyorum. Sözcüklerim kolayca(efor sarfetmeden) akıyor. Dinleyicilerin önünde rahatım Korkusuz bir konuşmacıyım. Doğal bir topluluk konuşmacısıyım. Sakin ve açık konuşuyorum. Başarılı bir topluluk konuşmacısıyım.
3- Kendine Saygı Duy!
Kendinizi sevmeyi öğrenin! Güçlü Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla kendinize saygınızı artırın! Kendinize saygınızın ve güveninizin olmadığını anlamak için birkaç semptom vardır, aşağıdaki ifadelerden herhangi birinde kendinizi görebiliyor musunuz? Kendi imajınızın alçak olduğundan dolayı üzülüyor musunuz, veya kendi değerinizi aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi diğer insanlardan aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi sürekli başkalarıyla kıyaslıyor musunuz? Diğer insanların sizin hakkındaki görüşlerinden, ya da eleştirildiğinizde bundan kolayca etkileniyor musunuz? Karşı cins tarafından, akranlarınız tarafından, ya da sosyal ortamlarda reddedilmek sizi normalden daha çok mu üzüyor? Kendinizi başka insanlara ispatlama ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Her zaman, her şeyde iyi olmanız gerektiğini mi hissediyorsunuz? Kendinizi diğerlerinin üstüne koyacağınıza aşağısına koyarken mi buluyorsunuz? Eğer kendinizi yukardaki durumlarla yakın hissediyorsanız, o zaman kendinize saygınız diğerlerinden az demektir. Yukardaki sorunları çözmek için her biriyle tek tek uğraşmak zorunda değilsiniz. Kendinize saygınızı geliştirdiğinizde artık devamlı insanları etkilemek için uğraşmadığınızı, ve insanların hakkınızda ne düşündüğü endişesini taşımadığınızı fark edersiniz.. Kendine saygıyı oluşturmak zor olabilir, ama bunu subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla yapabilirsiniz. Kök nedeni hedefleyerek kendinize duyduğunuz saygıyı içerden, zihninizden geliştirin! Aşağıda bu albümün size nasıl yardımcı olacağını okuyabilirsiniz: Zihninizi kendiniz hakkında daha pozitif düşünmeniz için yeniden programlar. Zihninizi rahat olması ve diğer insanların sizin için ne düşündükleri hakkında endişelenmeye son vermesi için eğitir. Diğer insanların eleştirilerinden ve reddedilmekten daha az etkilenmenizi sağlar. Kendinize güveninizi geliştirir. Kendiniz olmaktan mutlu olmaya başlarsınız. Kendinize inancınız artar, böylece kendinizi başkalarına ispatlama ihtiyacı duymazsınız. Kendinize saygınız artar, ve kendinizle gurur duymaya başlarsınız. Başarının önündeki zihinsel kalıpları ve sürecinizi engelleyen negatif düşünceleri temizler, Kendinize saygı duymaya başlayın, hayatınıza kendinizi aşağı hissederek devam etmeyin. Bu albüm, kendinizi her zaman başkalarının dediklerinden etkilenmeyen, yüksek değerli biri olarak görmenizi sağlayacaktır. Ve hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamaya başlayacaksınız! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir Kendimi seviyorum. Ben inanılmazım Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Her zaman başarmayı beklerim. Ben başaracağım. Ben her şeyi başarabilirim. Kendimle gurur duyuyorum. Benim kendime saygım tam. Büyük şeyler başaracağım. Kendime inanıyorum. İnsanların geri bildirimlerine değer veriyorum. Ben değerliyim (faydalıyım). Ben kendime değer veriyorum. Kendim olmaktan memnunum. Zihnimdekileri söylerken rahatım. Her zaman aklımla konuşurum. Pozitif bakış açısına sahibim. Kendime saygı duyuyorum. Kendimden eminim.(kendime güveniyorum) Ben her zaman pozitifim. Diğerleri bana saygı duyuyor. Görüşlerim önemli. Ben her zaman başarılıyım. Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
4- Utangaçlığı Yen!
Utangaçlığınıza son verin, nasıl daha sosyal olacağınızı öğrenin, ve güçlü subliminal mp3 albümümüzle içinizdeki aktif kişiliği ortaya çıkarın! Grupta her zaman sessiz olan sizmisiniz? Birbirlerini önceden tanıyan bir grupla tanıştırıldığınızda kendinizi beceriksiz mi hissediyorsunuz? Hiç yalnız hissettiniz mi? Kolayca arkadaşlar edinmek için kendinize güveniniz olmasını dilediniz mi? Partilere ve sosyal olaylara katılmaktan endişe duyuyor musunuz? Kendinize hiç soruyor musunuz; ?Neden kızlarla/erkeklerle birlikteyken utangacım? diye? Utangaçlığınız sizi karşı cinsle buluşmaktan alıkoyuyor mu? Her zaman sessiz, içe dönük ve utangaçmısınız? Muhtemelen asla değişemem diye düşünüyorsunuz. Size iyi haberimiz var, böyle yaşamaya devam etmenize gerek yok. Zihin kalıplarınız değiştirebilir, böylece daha rahat hissedebilirsiniz ve subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla sosyal ortamlarda daha konuşkan olabilirsiniz. Subliminal mesajlarımız problemin kökenini hedefler; endişeler, zihninizin negatif düşünce süreci gibi. Aşağıda size nasıl yardımcı olacağı yazılı: Zihninizi sosyal ortamlarda sakin olması için eğitir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünden endişelenmeye, utanmaya, sinirlenmeye, korkuya ve genel sosyal beceriksizliğe son verirsiniz. Daha dışa dönük olursunuz ve kendinizi hissettirirsiniz; nasıl sosyal bir tutum geliştireceğinizi ve utangaçlığı nasıl geçmişte bırakacağınızı öğrenirsiniz. Zihninizi sakinleşmesi için yeniden programlar ve kadınların/erkeklerin etrafında daha sosyal olursunuz: sohbetleri başlatmak için duyduğunuz korkuyu yenersiniz ve ilgilendiğiniz cinse karşı kendinize güveniniz artar. Kimseyi tanımadığınız bir grup içinde bile sakin ve kendine güvenli olursunuz. Gerçekten daha sosyal olmak ve doğal utangaçlığınızı yenmek istiyorsanız şimdi harekete geçmelisiniz. Eğer bu değişikliği yapmazsanız hayatınızın birkaç yıl içinde, gelecekte nasıl olacağını hayal edin; daha kötü bir durumda olacaksınız, yolunuzda daha çok engel olacak, belirgin bir davranış tutumu geliştireceksiniz ve utangaçlığınızı yenmeniz daha da zorlaşacak! Bu güçlü subliminal mp3 albüm ile kendinizi düzeltme yolunuza bugün başlayın. Bu albüm sizi geri tutan düşünce ve inançları hedefler ve onları sizi daha sosyal ve kendine güvenli yapacak pozitif düşüncelerle değiştirir! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Sosyal ortamlarda kendimden eminim. Sosyal ortamlarda sakinim. Yabancıların yanında her zaman kendime güveniyorum. Yeni insan gruplarının yanında kendime güveniyorum. Sohbetleri başlatmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla sohbet etmekten hoşlanıyorum. Sosyal olarak kendimden eminim. Ben dışa dönüğüm. Görüşlerimle(fikirlerimle) kendimi hissettiriyorum. Grup ortamlarında kendimi daha çok hissettiriyorum. Dışa dönük ve iyimser bir tavrım var. Karşı cinsten insanların yanında rahatım. Karşı cinsten insanlarla konuşurken kendime güveniyorum. Her gün daha dışa dönük oluyorum.
5- Başkalarının Düşüncelerine Boşver!
Bu güçlü subliminal mesajlarla başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü önemsemeye son verin ve yaşamınızda istediğiniz her şeyi yapın! Diğer insanların sizin hakkınızda negatif düşündüğünden endişe duyuyor musunuz? Yanlış bir şey yaptığınızda size gülüneceğinden korkuyor musunuz? Başka insanlar ne düşünür korkusuyla, yapmayı planladığınız aktivitelerden vaz mı geçiyorsunuz? Korku ve endişeleriniz sizi hayattan geri mi bırakıyor? Hepimiz zaman zaman başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğünü veya görüşlerimiz ve hareketlerimizin nasıl göründüğünü merak ederiz. Sevilmek isteriz. Bu düşünce kafamıza takıldığında, bizim aklımızdan geçeni söylememizi engeller, veya başka insanlar ne düşünecek, ne diyecek korkusundan harekete geçmemeye, ya da yeni bir aktiviteyi denememeye karar veririz. Yine de bu tarz düşünceyi uzaklaştırmanın bir yolu var. Bu duruma geldiğinizde, bu sizin hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı engelleyecektir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü saplantı haline getirebilirsiniz, bu da sizi kendinizi ispatlamaktan ve rüyalarınızın peşinde koşmaktan alıkoyar. Dünyadaki başarılı insanlar geri adım atmaz ve başkalarının haklarında ne düşündüğünü umursamazlar. Onlar kendilerine güvenirler ve diğerlerinin nasıl bakacağını düşünmeden isteklerinin peşinden giderler, çoğunlukla da elde ederler. Subliminal mesajlarımız düşünme tarzınızı ve sizi tutan inançlarınızı değiştirmek için zihninize girer. Yavaş yavaş düşünce tarzınızı, başkalarının ne düşündüğünü önemseyen bir insanınkinden, umursamayan ve her zaman istediğini yapan insanınkine dönüştürür. Bu albüm size şöyle yardımcı olacak: Kendinizi olduğunuz gibi kabul edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünden endişelenmeye son vereceksiniz. Mantıklı düşünecek ve siz mutlu olduğunuz sürece insanların ne düşündüğünün önemsiz olduğunu anlayacaksınız. Her zaman yapmak istediğiniz işleri yapmaya başlayacaksınız. Güçlenecek ve fikirlerinizi dile getirecek, sadece kendiniz olacaksınız. Bu subliminal mp3 seti kendinize güveninizi ve inancınızı artıracak. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz için size yardım edecek ve endişelerinize son verecek. Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Kendimi seviyorum. Başkalarının benim için ne düşündüğü önemli değil. Kendimle mutluyum. Yeni durumlarda kendimden eminim. Her zaman yeni şeyleri denerim. Yeni şeyleri denerken rahatım. Diğer insanların hakkımda ne düşündüğünü umursamıyorum. Diğer insanlar hakkında endişe duymadan hareket ediyorum. Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Kendime güvenim yüksek. Kendime inancım kuvvetli. Her zaman kendimi savunurum. Aklımda ne olduğunu her zaman söylerim. Fikirlerimi her zaman dile getiririm. İnsanlar fikirlerime saygı duyar. Kendim olmaktan mutluyum. Kendim her zaman önce gelirim.(kendimi her şeyin önüne koyarım, önünde tutarım)
6- Kendini Kabullen!
Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinizle olduğunuz gibi mutlu olun! Kendinizi olduğunuz gibi sevmek mi istiyorsunuz? İçinizdeki yetenekleri yeniden keşfetmeye ihtiyacınız mı var? Cevabı daha fazla aramanıza gerek yok! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gizli yeteneklerinizi ve pozitif yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bir saatten daha az bir sürede, Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin kaydı, öz farkındalığınızı ve kendinize olan inancınızı geliştirecek. Yeni bir amaç bulmanıza Gerçek, EŞSİZ sizi keşfetmenize Dünyaya daha pozitif biçimde katılmanıza yardımcı olacak. Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seans, içinizdeki GERÇEK sizi gözler önüne sermenizi sağlayacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır; Bedenimi seviyorum Kendimi seviyorum Her parçamı seviyorum Memnunum Ben iyi biriyim Ben eşsiz biriyim Sevilmeye değerim Bedenimle bir ahenk içindeyim Hayatımı seviyorum İçimdeki huzurdan zevk alıyorum Birçok şey vaadediyorum.
7- İddialı Olun!
İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinize güvenerek göz önünde olmak mı istiyorsunuz? Kontrolü ele alıp kendi kararlarınızı mı vermek istiyorsunuz? İşte çözüm! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gücü ve pozitif tutumunuzu meydana çıkaracak. Bir saat içinde, İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansıyla kendinize güveniniz ve inancınız artacak. Hayatınızın kontrolünü ele almanıza Kendi kararlarınızı vermenize Bir daha kimseden etkilenmemenize yardımcı olacak. İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seansla zihinsel disiplininiz ortaya çıkacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;
Kontrolü ele geçirebilirim
Ben kararlıyım
Olayları kolaylıkla kontrol edebilirim
Ne yapılması gerektiğini biliyorum
İnsanlar kararlılığıma hayran
Her zaman pozitifim
Kendimi göz önüne atabilirim
Söylediğime inanırırım
İnsanlar bana güvenebileceklerini bilirler
Her zaman ne istediğimi söylerim
Kontrol bende!

SOSYAL FOBİ SET
796,61 TL + KDV

Fiyatı
:
940 TL
Havale İndirimli
:
845 TL
Piyasa Fiyatı
:
TL
KAZANCINIZ
:
140 TL
Teslimat Süresi
:
4-6
Okuduğunuz için teşekkürler!

Okuduğunuz için teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzmanıyım.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu.

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak değil.Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur.Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız.Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

 

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım? 

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa.İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız..Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız.Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız.Hayır demekte zorlanıyorsanız.Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız.İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız.İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanızÇocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydalı olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yaptıranlar da vardır.İş başarısı bolluk ilişkiler kaygı depresyon takıntılar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz kızarması sigara vb. bağımlılıklar dahil bir çok konuda faydalı olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hatırlatma .

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri marka patent tescili yapılmış yaşam boyu garantili bir çalışmadır. Bu isimde sitemiz dışında başka bir çalışma eğitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikalık ön tespit ücretsizdir. Telefonla arayınız 05424475050

Neden Farklı?

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesine girdiğimde hayatımda bütün engellerin kalktığını hissetmiştim.Ancak derslere odaklanmakta sorun yaşıyordum mutsuzdum.Okulu bırakmak zorunda kaldım ve işe başladım.

İş hayatımda da sorunlar yaşamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmadı.Hipnozu denedim olmadı.Daha pratik olan uykuda dinleyebileceğim İngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da işe yaramadı.2000 li yılların başlarında  kendi yaptığım kayıtları dinlemeye başladım.Bir gün bir kayıt esnasında mikrofonum da bir arıza oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kayıtları dinlediğimde ses yükselmelerini ve alçalmalarını doğru kullandığımızda telkin cd lerinin daha etkili olduğunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve aynı yıl biri Boğaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Boğaziçi Üniversitesinden almış olduğum ses frekansları üzerine eğitimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

 

 

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım. Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı? Peki bu telkinler kişiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yapılsa nasıl olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında kurdum. Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bilinçaltımız 7 yaşına kadar gerçek ile hayali ayırt edemez ve o dönem her şeyi kayıt eder. Bu kararları telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz. Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt dışında yaşıyorum, Çekirdek İnanç Çalışmasını nasıl yaptırabilirim?

Dünyanın her yerinden Çekirdek İnanç Çalışması için bizleri, +905424475050 nolu numaramızdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan danışanlarımızın en çok tercih ettiği çalışmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekleşen çalışmada seansınız tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekleşir. Ayrıca Vodafone olan bazı ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İsviçre, İtalya, Avustralya vb. telefon hattı üzerinden aramayı biz yapıyoruz

Nasıl tespit ediliyor, ne faydası var ve çözüm için neler yapılıyor?

Çekirdek inanç çalışması telefonla  da online bir form ile yazılı tespit edilir. Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; iş başarısı, ilişkiler, kaygı, panik atak, depresyon, takıntılar dahil birçok konuda faydalı olmaktadır.

 
 

Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?

Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem de dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var mı?

Ağaç yaş iken eğilir. Bu nedenle çocuklarda ders başarısı,matematik zekası odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapılır. Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir. İlk 10 gün değişimleri siz fark edeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temasınız kuvvetlenir, endişenin yerini mutlu hissetme hali alır. İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır. Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

 

5 dakikalık ön tespit nedir? Telefonuma ücret yansıtılır mı?

5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur. Aşağıdaki butona basarak ya da +905424475050 den yurtdışındaysanız whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz. Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Detaylı çalışmalar ücretlidir.

Çekirdek İnanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz. İki ay içinde randevunuz gerçekleşir, ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanlarımız çekirdek inançlarınızı belirler ve buna yönelik çözüm için çalışmalar yaparlar. Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde değişimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün. Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.
 

Bilgilerimiz gizli mi?

Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

 

Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım. Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.

 

Kitabınız çıktı mı?

Çekirdek İnanç kitabımız geçen 2 yıl önce çıktı…Ve 3. baskısı tükendi.. Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz. Yakında tekrar  güncellenmiş basımı ile tüm kitapçılarda olacak.

 

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden birkaçını okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

 

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Danışmanlık Ltd firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce  bir yıl boyunca ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır. Bu iade  sistemi sözde değil gerçektir.

 
 

 

------------------------------------------------------------------------------ 11  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci *********************************************************** 3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 1 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir.

Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu? Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. **************************************************************************** 5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ******************************************************************** 6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************************************************************** 7-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

8-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

10-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

11-Göz temasınız kuvvetlensin 

sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here