SOSYAL FOBİ SET

0
1253

Topluluk önünde rahat konuşmak, Kendine güven,Kendine Saygı,Utangaçlığa son, İddialı ol,Başkalarının düşüncelerine son ve Kendini Kabullen telkinlerinden oluşan 7’li isme özel hazırlanan telkincd seti!

1- Kendine Güven! Kendinize güveninizi geliştirin ve güçlü subliminal mp3 albümümüzü kullanarak daha sosyal olun! Kendine güveni ve saygısı olmayanların belirgin birkaç özelliği vardır, aşağıdaki özelliklerden herhangi birini kendinizde görebiliyor musunuz?
? Sosyal durumlarda utangaç, beceriksiz ve mekanın dışında hissettiğinizin farkındamısınız? Diğer insanların sizin hakkınızda neler düşündüğünden endişe duyuyor musunuz?
? Kendinizi aşağılama alışkanlığınız var mı?
? Kendinden emin arkadaşlarınız/meslektaşlarınız karar verirken ve konuşmayı yönetirken siz kendinizi dışarıda mı tutuyorsunuz?
? Rüyalarının peşinde koşan ve her istediklerini elde eden insanları kıskanıyor musunuz?
? Hoşlandığınız cinsle başarılı olmak için kendinize güveninizi artırmak istiyor musunuz?
? Kendinize duyduğunuz güven eksikliğinin hayatınızın kilit alanlarında, mesela iş yaşamı, sosyal yaşam, aşk hayatı veya yaşamınızın tüm alanlarında sizi engellediğini hissediyor musunuz?
Kendinize güveninizi negatif etkileyen birkaç faktör var ve eğer üstte yazılan maddelerle kendinizi yakın hissediyorsanız o zaman muhtemelen o maddelerden bazılarını deneyimliyorsunuz. Yıllar önce kaybettiğiniz kendinize güveninizi tekrar nasıl kazanacağınızı bilemiyor musunuz? İyi haber, bu güveni geri alabilirsiniz! Sonsuza dek bu şekilde yaşamanız gerekmiyor, subliminal mp3 albümümüzün gücünü kullanabilirsiniz. Bu kendinize güveni kazanmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemlerden farklıdır, doğruca güvensizliğinizin kök nedenini hedef alır-kendinize güveni içinizden çıkarmak için zihninizi hedefler.
Aşağıda nasıl çalıştığını göreceksiniz:
? Kendinize güveninizi düşündüğünüzden çok daha fazla geliştirmek için zihninizi programlar.
? Sosyal durumlarda daha kendinizden emin olursunuz, ve grubunuzda arkadaşlarınızın saygısını kazanırsınız.
? Bütünlüğünüzü oluşturur ve kendinizle gurur duyarsınız.
? Başkalarının sizin hakkınızda düşündükleriyle ilgili endişe duymaya son vermeyi ve hiçbir şeyi umursamamayı öğrenirsiniz.
? Kendiniz olmaktan mutlu ve güvenli olmayı öğrenirsiniz. An?da yaşar, aklınızdakini söyler ve kendinizi aşağılamaktan vazgeçersiniz.
? Gelişmiş güveninizi işte başarıyı elde etmek için kullanın, önce terfi edin, sonra da zam alın.
? Kendinize güveni kolayca kazanın ve karşı cinsle her zaman sohbet edin, böylece ilişkilerinizi geliştirin. Kendinize güveni geliştirin ve istediğiniz gibi dışa dönük, sosyal bir insan olun!
Başka insanların gölgesinde yaşamaya son verin. Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla hayatınızı dolu dolu yaşayın! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir
? Ben kendimden eminim.
? Kendime güvenim her gün gelişiyor.
? Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim.
? Kendime inanıyorum.
? Kendim olmaktan mutluyum.
? Aklımdakileri söylerken rahatım.
? Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
? Sosyal ortamlarda rahatım.
? Akranlarım arasında saygı görüyorum.
? Bir durumun kontrolünü ele alabilirim.
? İhtiyacım olduğunda liderlik yapacağıma eminim.
? Sadece kendim olmaktan eminim.
? Her zaman aklımdakini söylerim.
? Yabancılarla kolayca sohbete başlayabiliyorum.
2- Topluluk Önünde Rahat Konuş!
Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenin ve zihninize işleyecek subliminal mp3?lerimizin yardımıyla her ortamda konuşmak için kendinize güveninizi geliştirin. Topluluk önünde konuşmaya dair duyduğunuz endişe otomatik ve kontrol edilemez mi? Hemen öncesinde şiddetli korkuya ve sinire neden oluyor mu? Ya da sadece grup ününde konuşma düşüncesi bile tüm bunlara sebep oluyor mu? Konuşurken ya da konuşmayı düşündüğünüzde bile çarpıntı, nefes almada zorlanma, titreme, hatta bulantıyla savaş mı veriyorsunuz? Konuşmaktan, ya da herhangi bir sunumdan kurtulmak için olası her yolu deniyor musunuz? Topluluk önünde konuşma korkunuz eğitiminize, işinize, aile yaşamınız veya sosyal yaşamınıza etki ediyor mu? Bu korkunun bilimsel adı Topluluk Önünde Konuşma Korkusu?dur ve en sık rastlanan korkudur, toplumun 75% kadarını farklı derecelerde etkiler ve eğer kendinizi yukarıdaki maddelerle özdeşleştirebiliyorsanız o zaman sizde onların arasındasınız demektir. Zihniniz sizi kontrol ediyor; toplum önünde konuşmaktan korkma olgusu sadece zihninizde gerçek. Mantıksız korkunuzla, gerçek fiziksel sonuçlar yaratıyorsunuz. Size iyi haberimiz var, kontrolü geri alabilir ve zihninizin işleyişini yeniden programlayabilirsiniz. Subliminal teknolojimizi kullanarak doğruca bilinçaltı zihninize, korkunun ana nedenine ulaşırsınız ve toplum önünde konuşma korkunuzdan sonsuza dek kurtulursunuz! Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenmek için özel hazırlanmış subliminal mp3 albümümüzde, sizi negatif düşünce kalıplarından kurtaran, ve onları pozitife çeviren bilişsel terapi kullanıldı. Bu demek oluyor ki siz artık daha uzun süre negatif düşüncelerle topluluk önünde konuşmaktan kaçmak zorunda değilsiniz, endişeden kurtulabilir ve güveninizi, konuşma yeteneğinizi geri kazanabilirsiniz. Kendinize güveni artırın, liderlik potansiyelinizi geliştirin, motive olmak, etkileyicilik, ikna yeteneğinizi oluşturun. Daha etkili iletişim kurma yeteneğinizi artırın ve kariyerinizde daha başarılı olun! Bunlar toplum önünde konuşma korkunuzu yenmenin size sağlayacağı yararlardır. Sizi hayatınız boyunca geri bırakmadan önce korkunuzu durdurun. Güveninizi geliştirin! Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla toplum önünde kolayca ve endişe etmeden konuşun! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.
Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir:
Topluluk önünde konuşmaktan keyif alıyorum. Topluluk önünde konuşurken sesim güçlü çıkıyor. İnsanlar topluluk önünde konuşma becerimi takdir ediyorlar. Konuşurken kendimden eminim. Konuşurken sakin ve aklı başındayım. Konuşma tarzıma hakimim. Ben konuşurken insanlar dinler. Her zaman sakin ve dinginim. Konuşma yeteneklerime güveniyorum. Sözcüklerim kolayca(efor sarfetmeden) akıyor. Dinleyicilerin önünde rahatım Korkusuz bir konuşmacıyım. Doğal bir topluluk konuşmacısıyım. Sakin ve açık konuşuyorum. Başarılı bir topluluk konuşmacısıyım.
3- Kendine Saygı Duy!
Kendinizi sevmeyi öğrenin! Güçlü Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla kendinize saygınızı artırın! Kendinize saygınızın ve güveninizin olmadığını anlamak için birkaç semptom vardır, aşağıdaki ifadelerden herhangi birinde kendinizi görebiliyor musunuz? Kendi imajınızın alçak olduğundan dolayı üzülüyor musunuz, veya kendi değerinizi aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi diğer insanlardan aşağı mı görüyorsunuz? Kendinizi sürekli başkalarıyla kıyaslıyor musunuz? Diğer insanların sizin hakkındaki görüşlerinden, ya da eleştirildiğinizde bundan kolayca etkileniyor musunuz? Karşı cins tarafından, akranlarınız tarafından, ya da sosyal ortamlarda reddedilmek sizi normalden daha çok mu üzüyor? Kendinizi başka insanlara ispatlama ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Her zaman, her şeyde iyi olmanız gerektiğini mi hissediyorsunuz? Kendinizi diğerlerinin üstüne koyacağınıza aşağısına koyarken mi buluyorsunuz? Eğer kendinizi yukardaki durumlarla yakın hissediyorsanız, o zaman kendinize saygınız diğerlerinden az demektir. Yukardaki sorunları çözmek için her biriyle tek tek uğraşmak zorunda değilsiniz. Kendinize saygınızı geliştirdiğinizde artık devamlı insanları etkilemek için uğraşmadığınızı, ve insanların hakkınızda ne düşündüğü endişesini taşımadığınızı fark edersiniz.. Kendine saygıyı oluşturmak zor olabilir, ama bunu subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla yapabilirsiniz. Kök nedeni hedefleyerek kendinize duyduğunuz saygıyı içerden, zihninizden geliştirin! Aşağıda bu albümün size nasıl yardımcı olacağını okuyabilirsiniz: Zihninizi kendiniz hakkında daha pozitif düşünmeniz için yeniden programlar. Zihninizi rahat olması ve diğer insanların sizin için ne düşündükleri hakkında endişelenmeye son vermesi için eğitir. Diğer insanların eleştirilerinden ve reddedilmekten daha az etkilenmenizi sağlar. Kendinize güveninizi geliştirir. Kendiniz olmaktan mutlu olmaya başlarsınız. Kendinize inancınız artar, böylece kendinizi başkalarına ispatlama ihtiyacı duymazsınız. Kendinize saygınız artar, ve kendinizle gurur duymaya başlarsınız. Başarının önündeki zihinsel kalıpları ve sürecinizi engelleyen negatif düşünceleri temizler, Kendinize saygı duymaya başlayın, hayatınıza kendinizi aşağı hissederek devam etmeyin. Bu albüm, kendinizi her zaman başkalarının dediklerinden etkilenmeyen, yüksek değerli biri olarak görmenizi sağlayacaktır. Ve hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamaya başlayacaksınız! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir Kendimi seviyorum. Ben inanılmazım Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Her zaman başarmayı beklerim. Ben başaracağım. Ben her şeyi başarabilirim. Kendimle gurur duyuyorum. Benim kendime saygım tam. Büyük şeyler başaracağım. Kendime inanıyorum. İnsanların geri bildirimlerine değer veriyorum. Ben değerliyim (faydalıyım). Ben kendime değer veriyorum. Kendim olmaktan memnunum. Zihnimdekileri söylerken rahatım. Her zaman aklımla konuşurum. Pozitif bakış açısına sahibim. Kendime saygı duyuyorum. Kendimden eminim.(kendime güveniyorum) Ben her zaman pozitifim. Diğerleri bana saygı duyuyor. Görüşlerim önemli. Ben her zaman başarılıyım. Her şeyi yapabileceğime inanıyorum.
4- Utangaçlığı Yen!
Utangaçlığınıza son verin, nasıl daha sosyal olacağınızı öğrenin, ve güçlü subliminal mp3 albümümüzle içinizdeki aktif kişiliği ortaya çıkarın! Grupta her zaman sessiz olan sizmisiniz? Birbirlerini önceden tanıyan bir grupla tanıştırıldığınızda kendinizi beceriksiz mi hissediyorsunuz? Hiç yalnız hissettiniz mi? Kolayca arkadaşlar edinmek için kendinize güveniniz olmasını dilediniz mi? Partilere ve sosyal olaylara katılmaktan endişe duyuyor musunuz? Kendinize hiç soruyor musunuz; ?Neden kızlarla/erkeklerle birlikteyken utangacım? diye? Utangaçlığınız sizi karşı cinsle buluşmaktan alıkoyuyor mu? Her zaman sessiz, içe dönük ve utangaçmısınız? Muhtemelen asla değişemem diye düşünüyorsunuz. Size iyi haberimiz var, böyle yaşamaya devam etmenize gerek yok. Zihin kalıplarınız değiştirebilir, böylece daha rahat hissedebilirsiniz ve subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla sosyal ortamlarda daha konuşkan olabilirsiniz. Subliminal mesajlarımız problemin kökenini hedefler; endişeler, zihninizin negatif düşünce süreci gibi. Aşağıda size nasıl yardımcı olacağı yazılı: Zihninizi sosyal ortamlarda sakin olması için eğitir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünden endişelenmeye, utanmaya, sinirlenmeye, korkuya ve genel sosyal beceriksizliğe son verirsiniz. Daha dışa dönük olursunuz ve kendinizi hissettirirsiniz; nasıl sosyal bir tutum geliştireceğinizi ve utangaçlığı nasıl geçmişte bırakacağınızı öğrenirsiniz. Zihninizi sakinleşmesi için yeniden programlar ve kadınların/erkeklerin etrafında daha sosyal olursunuz: sohbetleri başlatmak için duyduğunuz korkuyu yenersiniz ve ilgilendiğiniz cinse karşı kendinize güveniniz artar. Kimseyi tanımadığınız bir grup içinde bile sakin ve kendine güvenli olursunuz. Gerçekten daha sosyal olmak ve doğal utangaçlığınızı yenmek istiyorsanız şimdi harekete geçmelisiniz. Eğer bu değişikliği yapmazsanız hayatınızın birkaç yıl içinde, gelecekte nasıl olacağını hayal edin; daha kötü bir durumda olacaksınız, yolunuzda daha çok engel olacak, belirgin bir davranış tutumu geliştireceksiniz ve utangaçlığınızı yenmeniz daha da zorlaşacak! Bu güçlü subliminal mp3 albüm ile kendinizi düzeltme yolunuza bugün başlayın. Bu albüm sizi geri tutan düşünce ve inançları hedefler ve onları sizi daha sosyal ve kendine güvenli yapacak pozitif düşüncelerle değiştirir! Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Sosyal ortamlarda kendimden eminim. Sosyal ortamlarda sakinim. Yabancıların yanında her zaman kendime güveniyorum. Yeni insan gruplarının yanında kendime güveniyorum. Sohbetleri başlatmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorum. Yeni insanlarla sohbet etmekten hoşlanıyorum. Sosyal olarak kendimden eminim. Ben dışa dönüğüm. Görüşlerimle(fikirlerimle) kendimi hissettiriyorum. Grup ortamlarında kendimi daha çok hissettiriyorum. Dışa dönük ve iyimser bir tavrım var. Karşı cinsten insanların yanında rahatım. Karşı cinsten insanlarla konuşurken kendime güveniyorum. Her gün daha dışa dönük oluyorum.
5- Başkalarının Düşüncelerine Boşver!
Bu güçlü subliminal mesajlarla başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü önemsemeye son verin ve yaşamınızda istediğiniz her şeyi yapın! Diğer insanların sizin hakkınızda negatif düşündüğünden endişe duyuyor musunuz? Yanlış bir şey yaptığınızda size gülüneceğinden korkuyor musunuz? Başka insanlar ne düşünür korkusuyla, yapmayı planladığınız aktivitelerden vaz mı geçiyorsunuz? Korku ve endişeleriniz sizi hayattan geri mi bırakıyor? Hepimiz zaman zaman başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğünü veya görüşlerimiz ve hareketlerimizin nasıl göründüğünü merak ederiz. Sevilmek isteriz. Bu düşünce kafamıza takıldığında, bizim aklımızdan geçeni söylememizi engeller, veya başka insanlar ne düşünecek, ne diyecek korkusundan harekete geçmemeye, ya da yeni bir aktiviteyi denememeye karar veririz. Yine de bu tarz düşünceyi uzaklaştırmanın bir yolu var. Bu duruma geldiğinizde, bu sizin hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı engelleyecektir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü saplantı haline getirebilirsiniz, bu da sizi kendinizi ispatlamaktan ve rüyalarınızın peşinde koşmaktan alıkoyar. Dünyadaki başarılı insanlar geri adım atmaz ve başkalarının haklarında ne düşündüğünü umursamazlar. Onlar kendilerine güvenirler ve diğerlerinin nasıl bakacağını düşünmeden isteklerinin peşinden giderler, çoğunlukla da elde ederler. Subliminal mesajlarımız düşünme tarzınızı ve sizi tutan inançlarınızı değiştirmek için zihninize girer. Yavaş yavaş düşünce tarzınızı, başkalarının ne düşündüğünü önemseyen bir insanınkinden, umursamayan ve her zaman istediğini yapan insanınkine dönüştürür. Bu albüm size şöyle yardımcı olacak: Kendinizi olduğunuz gibi kabul edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünden endişelenmeye son vereceksiniz. Mantıklı düşünecek ve siz mutlu olduğunuz sürece insanların ne düşündüğünün önemsiz olduğunu anlayacaksınız. Her zaman yapmak istediğiniz işleri yapmaya başlayacaksınız. Güçlenecek ve fikirlerinizi dile getirecek, sadece kendiniz olacaksınız. Bu subliminal mp3 seti kendinize güveninizi ve inancınızı artıracak. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz için size yardım edecek ve endişelerinize son verecek. Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir: Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Kendimi seviyorum. Başkalarının benim için ne düşündüğü önemli değil. Kendimle mutluyum. Yeni durumlarda kendimden eminim. Her zaman yeni şeyleri denerim. Yeni şeyleri denerken rahatım. Diğer insanların hakkımda ne düşündüğünü umursamıyorum. Diğer insanlar hakkında endişe duymadan hareket ediyorum. Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim. Kendime güvenim yüksek. Kendime inancım kuvvetli. Her zaman kendimi savunurum. Aklımda ne olduğunu her zaman söylerim. Fikirlerimi her zaman dile getiririm. İnsanlar fikirlerime saygı duyar. Kendim olmaktan mutluyum. Kendim her zaman önce gelirim.(kendimi her şeyin önüne koyarım, önünde tutarım)
6- Kendini Kabullen!
Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinizle olduğunuz gibi mutlu olun! Kendinizi olduğunuz gibi sevmek mi istiyorsunuz? İçinizdeki yetenekleri yeniden keşfetmeye ihtiyacınız mı var? Cevabı daha fazla aramanıza gerek yok! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gizli yeteneklerinizi ve pozitif yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bir saatten daha az bir sürede, Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin kaydı, öz farkındalığınızı ve kendinize olan inancınızı geliştirecek. Yeni bir amaç bulmanıza Gerçek, EŞSİZ sizi keşfetmenize Dünyaya daha pozitif biçimde katılmanıza yardımcı olacak. Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabullenin ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seans, içinizdeki GERÇEK sizi gözler önüne sermenizi sağlayacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır; Bedenimi seviyorum Kendimi seviyorum Her parçamı seviyorum Memnunum Ben iyi biriyim Ben eşsiz biriyim Sevilmeye değerim Bedenimle bir ahenk içindeyim Hayatımı seviyorum İçimdeki huzurdan zevk alıyorum Birçok şey vaadediyorum.
7- İddialı Olun!
İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin CD?si Kendinize güvenerek göz önünde olmak mı istiyorsunuz? Kontrolü ele alıp kendi kararlarınızı mı vermek istiyorsunuz? İşte çözüm! Bu harika bilinçaltı telkin cd?si ile hızlı ve kolay bir şekilde içinizdeki gücü ve pozitif tutumunuzu meydana çıkaracak. Bir saat içinde, İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansıyla kendinize güveniniz ve inancınız artacak. Hayatınızın kontrolünü ele almanıza Kendi kararlarınızı vermenize Bir daha kimseden etkilenmemenize yardımcı olacak. İddialı Olun! ? Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seansla zihinsel disiplininiz ortaya çıkacak. Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz. Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;
Kontrolü ele geçirebilirim
Ben kararlıyım
Olayları kolaylıkla kontrol edebilirim
Ne yapılması gerektiğini biliyorum
İnsanlar kararlılığıma hayran
Her zaman pozitifim
Kendimi göz önüne atabilirim
Söylediğime inanırırım
İnsanlar bana güvenebileceklerini bilirler
Her zaman ne istediğimi söylerim
Kontrol bende!

SOSYAL FOBİ SET
350.00 TL + KDV

Fiyatı
:
350.00 TL
Havale İndirimli
:
315.00 TL
Piyasa Fiyatı
:
490.00 TL
KAZANCINIZ
:
140 TL
Teslimat Süresi
:
4-6
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50 telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
    Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
  Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
Dünyada bir çok başarılı insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit deneme programı ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here