Sağlıklı Yemek!

0
481

Sağlıklı yiyecekler tüketmek günlük hayatınızı geliştirir! Güçlü subliminal mp3 albümümüzle zindeliğinizi artırmak için sağlıklı yeme alışkanlığı kazanın!

  • Düzensiz zamanlarda yiyor veya kendinizi abur cubur mu tüketirken mi buuyorsunuz?
  • Bu konuda iyi niyetiniz olsa da, sağlıksız gıdalara/tatlılara/besin değeri az yiyeceklere şiddetli arzu duyduğunuzda kendinize engel olamıyor musunuz?
  • Sağlıklı beden ağırlığını devam ettirmekte zorlanıyor musunuz?
  • Enerji yoksunluğundan çok mu çekiyorsunuz ve sık sık bitkin veya sinirli mi oluyorsunuz?
  • Sağlıklı yeme alışkanlığı edinmezseniz, sağlığınızın bozulacağı(diyabet, kalp krizi, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol) riskinden endişe mi duyuyorsunuz?

Muhtemelen bu web sayfasına kilo vermek için sağlıklı yiyecekler listesi ararken geldiniz – bu hayatınızı değiştirmek için harika bir ilk adım! Burada aradığınız listeyi bulamayacaksınız, onun yerine zihninizi yeniden programlayarak, sağlıklı yemeyi yaşam tarzınız haline getireceğiz, sadece iradenizi ve motivasyonunuzu güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda sağlıklı yemeyi sizin için eğlenceli hale getireceğiz. Aşağıda albümün size nasıl yararlı olacağını okuyabilirsiniz:

  • Sizin sağlıklı yiyeceklere bakış açınızı yeniden düzenleyecek – bunu, sizin için tatsız ya da az istenen bir iş olmaktan çıkarıp, size sağlıklı gıdaları sevmeyi öğretecek.
  • Düzenli zamanlarda yeme iradenizi geliştirecek ve yemek aralarında atıştırmaya son vereceksiniz.
  • Uzun zamandır deneyip başaramadığınız sağlıklı gıdalar tüketme alışkanlığını hayatınızın normal bir parçası haline getirecek. Kolayca dengeli bir diyet yapan ve zararlı gıdalardan uzak duran bir kişi haline geleceksiniz.
  • Sağlığınız hakkında endişelenmeye son vereceksiniz. Sağlıklı gıdalar yiyerek, diyabet, yüksek tansiyon, kalp krizi ve kolesterol riskinizi azaltacaksınız.
  • Enerji seviyenizi doğru gıdaları yiyerek artıracak ve yeterli miktarda vitaminalacaksınız.

Eğer yeni, sağlıklı yaşam tarzını ciddiye alıyorsanız fiziksel ve daha da önemlisi zihinsel olarak hazırlanmalısınız! Bu subliminal mp3 albümü size bu değişikliği yapmanız için güç verir, zihninizi yeniden programlayarak sağlıklı gıdalar tüketmekten keyif almanızı sağlayar ve bu hayatınızın normal bir parçası haline gelir! Böylece sağlıklı yeme alışkanlığı kazanır ve bunun hayatınıza getireceği pozitif değişiklilerin tadını çıkarırsınız.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Çekirdek İnançMerhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim Atakan Sönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Sağlıklı Yemek!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Merhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim AtakanSönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here