Sağlıklı Yemek!

0
643

Sağlıklı yiyecekler tüketmek günlük hayatınızı geliştirir! Güçlü subliminal mp3 albümümüzle zindeliğinizi artırmak için sağlıklı yeme alışkanlığı kazanın!

  • Düzensiz zamanlarda yiyor veya kendinizi abur cubur mu tüketirken mi buuyorsunuz?
  • Bu konuda iyi niyetiniz olsa da, sağlıksız gıdalara/tatlılara/besin değeri az yiyeceklere şiddetli arzu duyduğunuzda kendinize engel olamıyor musunuz?
  • Sağlıklı beden ağırlığını devam ettirmekte zorlanıyor musunuz?
  • Enerji yoksunluğundan çok mu çekiyorsunuz ve sık sık bitkin veya sinirli mi oluyorsunuz?
  • Sağlıklı yeme alışkanlığı edinmezseniz, sağlığınızın bozulacağı(diyabet, kalp krizi, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol) riskinden endişe mi duyuyorsunuz?

Muhtemelen bu web sayfasına kilo vermek için sağlıklı yiyecekler listesi ararken geldiniz – bu hayatınızı değiştirmek için harika bir ilk adım! Burada aradığınız listeyi bulamayacaksınız, onun yerine zihninizi yeniden programlayarak, sağlıklı yemeyi yaşam tarzınız haline getireceğiz, sadece iradenizi ve motivasyonunuzu güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda sağlıklı yemeyi sizin için eğlenceli hale getireceğiz. Aşağıda albümün size nasıl yararlı olacağını okuyabilirsiniz:

  • Sizin sağlıklı yiyeceklere bakış açınızı yeniden düzenleyecek – bunu, sizin için tatsız ya da az istenen bir iş olmaktan çıkarıp, size sağlıklı gıdaları sevmeyi öğretecek.
  • Düzenli zamanlarda yeme iradenizi geliştirecek ve yemek aralarında atıştırmaya son vereceksiniz.
  • Uzun zamandır deneyip başaramadığınız sağlıklı gıdalar tüketme alışkanlığını hayatınızın normal bir parçası haline getirecek. Kolayca dengeli bir diyet yapan ve zararlı gıdalardan uzak duran bir kişi haline geleceksiniz.
  • Sağlığınız hakkında endişelenmeye son vereceksiniz. Sağlıklı gıdalar yiyerek, diyabet, yüksek tansiyon, kalp krizi ve kolesterol riskinizi azaltacaksınız.
  • Enerji seviyenizi doğru gıdaları yiyerek artıracak ve yeterli miktarda vitaminalacaksınız.

Eğer yeni, sağlıklı yaşam tarzını ciddiye alıyorsanız fiziksel ve daha da önemlisi zihinsel olarak hazırlanmalısınız! Bu subliminal mp3 albümü size bu değişikliği yapmanız için güç verir, zihninizi yeniden programlayarak sağlıklı gıdalar tüketmekten keyif almanızı sağlayar ve bu hayatınızın normal bir parçası haline gelir! Böylece sağlıklı yeme alışkanlığı kazanır ve bunun hayatınıza getireceği pozitif değişiklilerin tadını çıkarırsınız.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Sağlıklı Yemek!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez. Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık.2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsin.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here