Bu 6 İşareti İyi Kontrol Edin: Farkında Olmadan ‘Modern Köle’ Hayatı Sürüyor Olabilirsiniz

0
2173

Çoğumuz özgür olduğumuzu düşünüyoruz ancak itiraf etmesi zorda olsa, yaşantılarımıza bakıldığında aslında modern kölelerden başka bir şey değiliz. Köle olmak, mutlaka zincirlendiğiniz veya birisine ait olduğu anlamına gelmiyor.

Şimdi okumanız gereken daha pek çok kölelik biçimi var. İşte size aslında gizli bir modern köle olduğunuzu gösteren 7 işaret ve bunun yanında sizi zorlayan kısıtlamalardan nasıl özgürleşeceğinizle ilgili naçizane ipuçları:

 

1. Çok fazla televizyon izliyorsanız.

Modern bir köle olduğunuza dair açık ve net bir işaret, günlük hayatınızın büyük kısmını dikkatle programlanmış televizyon kanallarını izleyerek boşa harcamanızdır.

Televizyon sizi sürekli kontrol etmeye çalışıyor; yalnızca sizi, olduğunuz gibi yetersiz olduğunuza ikna etmek isteyen reklamlar aracılığıyla yalanlar satıyor ve hayatınızı daha iyi hale getirmek için ürünler üzerinde para harcamanız gerektiğine inandırıyor. Televizyon, sizi hayatınıza ve dünyaya olan tüm olumsuz şeylere karşı hareket etmeyen, düşünmeyen veya tepki göstermeyen, tembel, pasif bir insana dönüştürüyor. Şovlarla da sizi hipnotize ediyor.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

abi her şeyin doğru bir dozaj aralığı ve düzgün kullanım alanı var. Yapmanız gereken şey, tv kanal listenizi baştan aşağı yenilemek. İlk sıradaki kanalları bilim ve gelişim ile ilgili belgesel kanallarına ayırın ve günlük televizyon izleme miktarınızı 90 dakika ile kısıtlayın. Ya da en doğru yolu seçin ve televizyonun fişini tamamen çekin!

 

2. Siyasetçileri fanatikçe destekliyorsanız.

Hangi politik görüşü destekliyor olursanız olun, şu artık kafalara kazınması gereken bir gerçek ki, hiçbir politikacı yaşadığımız dünyaya gerçekten olumlu bir değişim getirmek istemiyor. Aksine, herhangi bir değişikliğin yapılmasını önlemeye çalışıyorlar, böylece güç koltuğuna oturmaya devam edip bulundukları konumu sağlamlaştırma derdindeler.

 

 

er bir politikacı değişimden bahsediyorsa, onu ve vaatlerini iyi inceleyin. Mutlaka ama mutlaka o değişimin sonunda kendi pozisyonunu daha da sağlamlaştıracak ve kendine fayda sağlayacak büyük bir çıkar vardır. Politikacıları fanatikçe desteklemek, siyasetçilerin problem çözmede yetersiz olduğunu, tarihin kaç kez kanıtladığına bakmaksızın, köle zihniyetine sahip olduğunuzun ve dolayısıyla yönetilmek için başkalara sorgusuzca teslim olduğunuzun açık bir işaretidir…

 

3. Alışveriş yapmanın sizi mutlu edeceğini düşünüyorsanız.

Her zaman yeterli maddiyatının olmadığını hissediyor musun? Moda trendlerini takip ediyor, her zaman en çok beğenilen ve tercihen pahalı markalı ürünleri satın almak istiyor musun? Onlara sahip olmakla parlayacağına ve mutlu hissedeceğine inanıyor musun? Manipülatif reklamlar bizi yeni şeyler aldığımızda tatmin ve mutlu olacağımıza inandırdı. Doyumsuzluğumuz yükseldi ve maddenin esiri haline geldik.

Gerçek şu ki içimizdeki boşluğu doldurmadığımız müddetçe alacağımız hiçbir ürün bizi mutlu etmeyecektir.

4. Zorla çalıştığınızı hissediyorsanız.

Bugün aslında, iş yerinde dolaşmak zorunda kalmaksızın, dünyada yaşayan her insanın ihtiyaçlarını ve temel isteklerini kolayca yerine getirebilecek teknolojik kapasiteye sahibiz. Ancak, yarattığımız ekonomik sistemde para azdır, dolayısıyla neredeyse her insan diğer çalışanlarla rekabet etmek zorundadır. Bu nedenle birçoğumuzun yaptığı işler çokta yararlı olmadığı halde, yemek ve barınmak için bu süreci sürdürmek mecburiyetindeyiz.

Gerçek şu ki, her günümüzün neredeyse yarısını bir şirkete verdiğiniz halde, bunu yaparken bu işten nefret ediyorsak, istediğiniz kadar özgür olun, bunun üzerinde düşünmeniz gerekir.

5. Ne yediğinizi umursamıyorsanız.

Vücut ruhun mabedidir, ancak insanların çoğu vücutlarını “çöp” atabileceğiniz bir alan olarak görürler. Gıda şirketleri bizi, ne kadar sağlıksız ve çevreye zararlı olursa olsun, ürünlerini satın almaya ikna ederek, sadece ekonomik kazanç için yapay yiyecek kölesi haline getirdi. Örneğin, bugün en basitinden küçük çocuklara yönelik pazarlanan çikolata ve şekerlemelerin içerik kısmını okuyun. İçerisinde daha önce adını dahi duymadığınız onlarca kimyasal madde göreceksiniz…

Plastik ambalajlara sarılı bu hazır gıdaların, muazzam olumsuz çevresel etkilerden söz etmeye gerek dahi duymuyoruz…

Zayıf ve sağlıksız bir bedene sahip olmak, zayıf bir zihin sahibi olmaktır. Zihin ne kadar zayıflarsa da o kadar kolay manipüle edilebilir. Öyleyse, sağlıklı ve doğal gıdalar ile beslenmeye ve vücudunuza özen göstermeye gayret edin.

6. Bilinçsizce ilaç tüketiyorsanız.

Üzgün mü hissediyorsunuz? Sadece psikolojik ilaçların mı sizi kurtaracağına inanıyorsunuz? Ya da burnunuz aktığında hemen soğuk algınlığı ilaçları veya antibiyotiklere mi sarılıyorsunuz?
Şunu söylemek gerekir ki, hastalığın tedavisi için dikkatli bir şekilde alınırsa ilaçlar iyi bir seçenektir, ancak hastalıkların temel nedenlerinden kurtulma söz konusu olduğunda, özellikle de psikosomatik sorunlar ortaya çıktığında, ilaçlar bunu sadece tek başına başaramaz.

Tıp şirketlerinin, aslında diğer şirketler gibi öncelikli olarak kar amacı güttüğünü unutmayın. Gerçek şu ki, sağlığınızla gerçekten ilgilenmiyorlar. Bu yüzden ilaç yoluna başvurmadan önce, sağlıklı beslenme ve diğer doğal yollar aracılığıyla kendinizi tedavi etmeye çalışın. Tabi ki, ateşler içerisinde yanarken, doktora gitmeniz şarttır ancak en ufak hastalığın ve rahatsızlığın tedavisi için ilaç peşinde koşmak sizi zincirleyici ve köleye dönüştürücü bir harekettir. Kendi bedeninizi en iyi siz tanımalısınız.

alıntı:

filoji

 

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here