Mistik İksir -Akasya Yağı

0
1084

Akasya Yağı – Mistik İksir

Şişe Boy: 7 cm.

Yağ: 12 ml.

Kullanım süresi: 7-10 ay.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

%100 doğal akasya özü.

Damıtılarak hazırlanmıştır.

Sadece haricen kullanınız.


Öz yağdan üretilmiş olup konsantredir. Kalıcılığı 3 ila 6 saat arasında kullanım alanına göre değişiklik gösterir.


Hiç bir şey geçmişi ona bağlı bir koku kadar canlandıramaz.

Viladimir Nabokov

 

Kullanım Şekli: 

 • Şişenin tıpasını açıp en fazla 2-3 damla olacak şekilde kullanım alanlarına uygulayınız.
 • Meditasyon çalışmalarında; avuç çakrasına ( elin iç kısmı, avuç) , bir damla dokundurmak ve çok hafif masaj ile emiliminin sağlanması yeterlidir.
 • Buhurdanlıkta kullanımında: en fazla 3-4 damla olacak şekilde su dolu hazneye koymanız yeterlidir.
 • Koklayarak da kullanılabilir. Böylece mistik etkisi ruhsal enerji alanınızda daha belirgin ortaya çıkacaktır
 • Baş ağrısı ve migren ağırılarının giderilmesi için bir damla yağ ile şakaklar nazik masaj ile ovulmalıdır.

Etkileri:

 • Negatif enerjiden korunmayı sağlar. Hem mekanlarda hem aura üzerinde ki çalışmalarda kullanılabilir. Negatif enerjiyi engeller.
 • Psişik saldırılardan korunmak için yapılan majik uygulamalarda kullanılması faydalıdır.
 • Psişik gelişim için yapılan çalışmalarda kullanılması, çalışmanın etkisini arttıracaktır.
 • İçinde yer alan akasya özü sayesinde, ruhsal olarak daha pozitif olmanızı sağlar. Depresif insanları özellikle rahatlatan bir etki yaratır.
 • Doğal özlerin etkisi ile özgüveninizin artmasına yardımcı olur.
 • Aura güçlendirme çalışmaları için uygundur.
 • Zihinsel ve duygusal olarak dengelenmeye yardımcı olur.

Mistik Açıklama

Akasya Yağı – Mistik İksir 

O kadar koku sürmüştü ki, rüzgârlar sevdalanmıştı”

Shakespeare

Bitki özleri ile çalışmak, tüm kadim öğretilerde çok önemli olmuştur. Bir dönem unutulan bu bilgiler, alternatif tıbba ilginin atması ile bilimsel kanıtlar ışığında yeniden yaşamımızın vazgeçilmezlerinden olmaya başlamıştır. Çok önemli olan yağ kullanımında, sentetik yağlardan uzak durmanızı öneririm. Yararlı olmayacağı gibi zararlı etkileri de olabilir.

Mistik İksir’de kullanılan özler %100 doğaldır.

Doğal yağ özü bu nedenle çok daha büyük öneme sahiptir. Ezoterik öğretilerde yağlar sadece aromaterapinin haricinde, mistik güçlerin aktifleştirilmesi için de kullanılmıştır.

Hem doğu hem de batı tıbbında, çiçek ve baharattan elde edilen güzel kokunun insan sağlığı üzerindeki etkileri dikkate alınarak hastalıkların tedavisi sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu tedavinin amacı, organik dengenin yeniden kurulmasını sağlamaktır.

Bitkisel yağların kokuları, belirli esans içeriklerinden dolayı organik düzeyde çalışır. Aynı zamanda, aura ve içsel enerji sistemleri üzerinde tedavi edici etkiye sahip olabilecek, yüksek güçte ve gözle görülemeyen titreşimsel kalıplara da sahiptirler..


Mistik İksir – Akasya Doğal Yağınız ile yapabileceğiniz güçlendirici çalışma örneği;

Çiçeklerin enerjileri ile çalışmak tüm kadim öğretilerde çok önemli olmuştur. Özellikle mistik çalışmalarla ilgilenenler bu gücün farkındadırlar.

Çiçeklerin doğal, ışıltılı ve zarif enerjisi yaşam enerjimizi yükseltirken hayatımıza da etkili gücü ile arzuladığımız değişimleri getirir. Güzel kokularının ruhumuzda bıraktığı etki kadar yaşamımıza olan etkileri de çok önemlidir.

Çiçeklerin güçlü psişik etkilerinden faydalanmak için tek bir öz yağ ile 21 gün çalışmak faydalıdır. Ancak birden fazla çalışma yapmak için en az 3 saat sonra diğer yağınızı kullanınız.

 • Çalışmayı 21 gün boyunca gün atlatmadan sürdürmelisiniz.
 • Sabah erken saatler, akşam veya gece saatleri çalışma için uygundur ancak kimsenin rahatsız etmeyeceği rahat olduğunuz bir saati seçebilirsiniz.
 • Buhurdanlığınıza bir kaç damla yağınızdan koyun ve mekanınızın bu güçlü enerji ile dolmasını sağlayın.
 • Avucunuza bir damla yağınızdan alın. Birkaç derin nefes koklayın. “*Reiki vb. enerji sistemi ile çalışanlar önce çalışma ritüelini uygulasınlar.
 • İki elinizi birleştirip kalp hizanıza getirin (gasho pozisyonu) ve niyet edin, bu çalışmamda akasyanın güçlü enerjisi ile bağlantı kurmaya niyet ediyorum. bu güçlü enerji ile auramın dolmasına ve bende olan bu enerji ile yaşamımda ki psişik güçlerimin artması için ( spesifik olarak gelişmek istediğiniz tek bir alana yönelik niyet edebilirsiniz) kullanmaya, bu konuda ki değişimimin dengeli bir şekilde huzurla gerçekleşmesine niyet ediyorum. Yaşamımda olumlu değişimleri sevgiyle kabul ediyorum. Burnunuzdan nefes alın ve verin, gözlerinizi kapatın elleriniz gasho pozisyonunda kalabilir veya avuçlarınız hafif açık yukarı bakar veziyette dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz. ( reiki bilenler 3. göz çakra ile çalışabilirler.)
 • Ellerinizden saf ve ışıl ışıl enerjinin aktığını hissederken, akasyanın kokusunu hissedin.
 • Aşağıdaki olumlamayı veya benzerini içinizden ve dışınızdan 5-10 dk. arası tekrarlayın.

Olumlama:

Aldığım her nefeste, akasyanın güçlü enerjisi ile doluyorum. Auramı akasya enerjisi ile arındırıyor, temizliyor ve dolduruyorum. Bu güçlü enerji ile dengeli ve sağlıklı bir şekilde psişik güçlerimi geliştiriyorum. Maddi ve manevi dünyam denge içerisinde. Kalbimin her atışında yaşamımı denge içerisinde zenginleştiriyor ve iyileştiriyorum. Bu gücümü benim ve bütünümün hayrına kullanacağıma dair söz veriyorum. Ve değişimimi, gücümü şimdi kabul ediyorum. Şükürler olsun. Teşekkür ederim.

 

 

 

Bu bilgiler tıbbi tedavi yerine geçmez ve tıbbi öneri içermez. Lütfen sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz. Bu bilgilerden sadece tamamlayıcı olarak faydalanınız. Kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Lütfen kaynak belirterek kullanınız.

Mistik İksir -Akasya Yağı

Ürün Kodu : myt-01
Fiyatı : 29.00 TL
Teslim Süresi Günde Gönderim Günde Gönderim


Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here