Küçük alışkanlıklar edinerek büyük değişikliklere kapı açın.

0
2255
Değişimi Aynada Farket

Günlük alışkanlıklar oluşturmak, her ne kadar kolaymış gibi görünse de, aslında zordur. Öte yandan sahip olduğunuz bazı alışkanlıkları yavaş yavaş değiştirmek hayatınızda gerçekleşecek olumlu yönde büyük değişikliklere kapı açar. Üstelik birden atmanız gereken büyük adımlardan bahsetmiyoruz. Peki bu küçük alışkanlıklar neler olabilir? Yazının devamında bu soruya cevap vereceğiz:

Dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş ipi kullanın

Diş sağlığının demans, diyabet, böbrek hastalıkları, kanser ve diğer birçok ciddi rahatsızlıkla bağlantılı olduğunu biliyoruz. Amerikan Diş Sağlığı Birliği ise dişlerimizi temiz tutabilmemiz için, günde 2 kere fırçalamamızı ve 1 kere de diş ipi kullanmamızı öneriyor. Dolayısıyla dişlerinizi temiz tutarak sadece çürükleri önlemiyor, aynı zamanda genel sağlığınızı da korumuş oluyorsunuz.

Aynaya bakıp gülümseyin

Bunu dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra yapabilirsiniz. Aynaya bakın ve kendinize en az 10 saniye boyunca gülümseyin. Ünlü bir psikolog olan Dr. Robert Zajonc, yüz ifadelerinin ruh haline etkisi olduğunu ifade ediyor. Ayrıca 1989 tarihli araştırmasında da, aynada kendi yansımasına gülümseyen insanların sadece gülümseyenlere oranla daha neşeli olduğu sonucuna ulaşarak, bu teorisini kanıtladı.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir sabah rutini oluşturun

Güne başlarken belirli şeyleri aynı sırayla yaparak kendinize ait bir rutin oluşturun. Örneğin sabah kalkar kalkmaz bir bardak su içip egzersiz yapmak ya da bir şeyler okumak gibi… Normalde zamanınızın olmadığı, ancak yaptığınızda sizi mutlu edecek şeylere odaklanın. Çünkü sabahları güne telaşla ve bir yerlere yetişmeye çalışarak başlamak, stres seviyenizi arttırır. Daha kötü olansa bu durumun muhtemelen gün boyu devam edecek olması.

Günün en önemli görevini not alın

O gün mutlaka yapmanız gereken en önemli işi güne başlamadan önce bir yere not alın ve güne başladığınızda yaptığınız ilk şey bu olsun. Bu şekilde hem önemli işlerinizi aksatmazken, günün geri kalan zamanında zihninizin daha rahat olduğunu hissedeceksiniz.

Düzensizlikten kaçının

Kullandığınız herhangi bir şeyle işiniz bittiğinde onu hemen yerine geri koyduğunuzdan emin olun. Bu şekilde aradığınız her şeyi rahatça bulabilecek ve zamandan da tasarruf edebileceksiniz. Ayrıca gece yatmadan önce evdeki dağınıklıkları da toplamaya çalışın. Zihninizin rahatladığını ve asıl yapmak istediğiniz şeylere daha iyi odaklanabildiğinizi göreceksiniz.

Meditasyon yapın

Günde birkaç dakikanızı ayırmanız meditasyon için yeterlidir. Ancak bu kısa sürede meditasyon aracılığıyla sağlayacağınız faydalar paha biçilemez. Zihinsel hastalıklara yakalanma ve beyin dejenerasyonu riskini azaltan meditasyon, aynı zamanda tansiyonu düşürür, kaygıyı azaltır ve mutluluk hormonu salgılanmasını sağlar. Meditasyonu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, size birkaç ipucu verebiliriz: Sessiz bir ortamda oturun ve nefesinizi saymaya başlayın. Odak noktanız düşünceleriniz değil, nefesiniz olmalı. Zihniniz dikkatinizi dağıttığında ve kendinizi başka bir şey düşünürken bulduğunuzda hemen tekrar saymaya başlayın.

Şükredin

Sahip olduğunuz şeyler, sahip olmadıklarınızdan daha önemlidir. Bunu sık sık kendinize hatırlatmaya çalışın. Sağlığınız, aileniz, çevreniz, arkadaşlarınız, eviniz… Bunların hepsi birer şükür nedeni. Dolayısıyla bunları aklınıza getirerek, aslında şanslı bir birey olduğunuzu kendinize hatırlatmış olacaksınız.

Yeni bir şey deneyin

İşe farklı bir yoldan gitmek, yeni bir insanla konuşmak ya da daha önce yapmadığınız bir şeyi yapmak… Ne yaptığınızın çoğu zaman pek bir önemi yok. İçinizdeki merakı öldürmeyin ve günlük hayatınıza da rutininizin dışında yeni şeyler dahil edin.

Daha çok yürüyün

Mümkünse işinize yürüyerek gidin. Asansör yerine merdivenleri kullanın. Bir sorunla karşılaştığınızda ofisinizin etrafında yürümeyi deneyin. Hareket etmek sadece bedeniniz için değil enerji seviyeleriniz, yaratıcılığınız ve ruh haliniz için de önemlidir.

Daha erken kalkın

Normalden daha erken kalkıp önemli işlerinizi bu sürede yapmayı deneyin. Bunun hayatınızda sağlayacağı farkın ne kadar büyük olduğunu göreceksiniz. Günün geri kalanında yapmanız gereken işleri yapmış olmanın verdiği rahatlık hissini çok seveceğinize eminiz.

Su için

Sabah kalkar kalkmaz bir bardak su içmek, gece boyu vücudunuzda biriken toksinleri atmanızı sağlar, sindiriminizi düzenler ve metabolizmanızı hızlandırır. Ayrıca kendinizi daha çabuk enerjik hissetmenizi sağlar.

Çevrimiçi geçirdiğiniz süreyi sınırlandırın

gunluk-aliskanliklar-1280x720

İnternette dolaşırken zamanın nasıl geçtiğini genellikle anlamıyoruz. Özellikle internet üzerinden çalışanların bu konuda daha şanssız olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu zamanı sınırlandırmak çok önemli, çünkü aksi takdirde günün yarısı hiçbir şey yapmadan geçebiliyor. Kendiniz için belli zaman dilimleri seçin ve bu vakitlerde internete girin. E-maillerinizi düzenli bir şekilde kontrol etmenizde hiçbir sakınca yok. Ancak kontrol ettiğiniz sırada yeni bir e-maille karşılaşmıyorsanız, hemen pencereyi kapatıp yaptığınız işe geri dönebilmeniz son derece önemli.

Bir akşam rutini oluşturun

Akşam rutininiz de, sabah rutininiz kadar önemli. Çünkü akşam geçireceğiniz kaliteli vakit, sizi kaliteli bir uykuya hazırlayacaktır. Yatmadan önceki son bir saatinizi kendiniz için rahatlatıcı bir şekilde geçirmeye çalışın.

Gün içinde en az bir kez rahatsız hissedin

Kulağa biraz garip gelebilir, ancak kişisel gelişim koçu George Addair’in de belirttiği gibi; “Hayatınız boyunca istediğiniz her şey, korkularınızın diğer tarafındadır.” İşle ilgili bir konferansta söz almak, tanımadığınız birine merhaba demek ya da sizin için zor olan başka şeyler… Sizi endişelendiren herhangi bir şeyi yapmak için cesaretinizi toplayın.

Günlük alışkanlıkları oluşturmak

Yazının başında da belirttiğimiz gibi, günlük alışkanlıkları edinmek her zaman pek kolay değildir. Öte yandan edinmeye çalıştığınız bir alışkanlıkta başarısız olmak, hedeflediğiniz diğer alışkanlıkları da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu açıdan bakıldığında yeni günlük alışkanlıklar edinmenin sanıldığından çok daha önemli olduğu anlaşılabiliyor. Bu yüzden yeni alışkanlıklar edinmenizde yardımcı olabilecek bazı ipuçlarını derledik:

Acele etmeyin, her ay farklı bir alışkanlığa odaklanın.

Bazı alışkanlıklar, diğerlerinden daha kolay sürerken, bazılarını edinmek gerçekten zor olabilir. Dolayısıyla kendinize bir son tarih belirlemeyin.

Yeni alışkanlığınızı ciddiye alın ve vazgeçmeyin.

Hata yaptığınızda kendinize kızmak yerine, bunun bir öğrenme süreci olduğunu hatırlayın. Yaptığınız hataya neyin neden olduğunu bulun, bunu gidermek için çaba sarf edin ve tekrar deneyin.

Kendinizi ödüllendirin.

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50 telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
    Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
  Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
Dünyada bir çok başarılı insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit deneme programı ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here