Kendinizi zayıf ve yetersiz hissettiğinizde hayatınızın kontrolünü yeniden elinize almanın 26 yolu

0
2660
Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası hayatimdegisti.com .Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı.Eğer denemek istersen bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsin. telkincd.com/sss.html Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz.

“Yaşadığımız hayat tecrübeleri kim olduğumuzu belirler. Mutlu anların tadını çıkarabilmek için mutsuzluğu tatmak gerekir. Bu yüzden risk almak önemlidir.” -Nev Schlman

Bir ilişkiyi sonlandırdınız, işinizden ayrıldınız, uğruna aylar harcadığınız bir iş başarısız oldu, aile ilişkilerinizde ters giden bir şeyler var, sağlıklı değilsiniz ya da maddi anlamda zorluklarla savaşıyorsunuz… Bunların her biri, herkesin başına gelebilecek aslında oldukça sıradan olan ancak yaşamı zor ve yorucu bir hale getiren problemler. Hatta bazen bu problemler psikolojik ve fiziksel anlamda hayatımızda oldukça derin izler bırakabiliyor. Ne var ki insan, bu problemlerin kendisinde bırakacağı izlerin büyüklüğünü kontrol edebilecek kapasiteye sahip. Yani aslında hepimiz, sandığımızdan çok daha güçlüyüz!

Zaman zaman bizi ve gücümüzü test eden bu sorunlarla başa çıkmanın yollarıysa oldukça basit. Sadece her zaman olduğumuzdan biraz daha motive olmak ve yaşadıklarımıza değil de çözümlere odaklanmak yeterli. Nasıl mı?

İşte hayatın getirdiği zorluklarla mücadele etmenin 26 farklı yolu.

Fit yaşayın.

Sağlam zihin sağlam vücutta bulunur. Bedeniniz ne kadar zayıflarsa ve güçsüzleşirse zihniniz de o kadar güçsüzleşir. Sinir sisteminiz zayıflar ve olaylara karşı dayanıklılığınızı kaybedersiniz. Sizi temsil edeceğine inandığınız ve bağlanacağınızı düşündüğünüz bir egzersiz yöntemi keşfedin ve onu hayatınızın bir parçası haline getirin.

Kendinize daha fazla zaman ayırın.

Kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda, oturun ve sizi şimdiye kadar en çok güldüren, mutlu eden ve iyi hissettiren şeylerin listesini yapın. Ve aralarından beş tanesini seçip, hepsini bir güne sığdırın. O bir günü kendinizi düşünerek geçirmiş olmak, size aslında ne kadar değerli olduğunuzu hatırlatacak ve güç verecek.

Doğru beslenin.

“Yediklerimin başıma gelen zorluklarla ne ilgisi var?” demeyin. Sağlıklı beslenmek ruh halinizi, modunuzu, düşünce şeklinizi, hatta duruşunuzu dahi olumlu etkiler. Vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu tespit edin ve öğünlerinizi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

Dağınıklıktan uzak durun.

Temizlik yapmak, birçok insan için güçlü bir meditasyon yöntemi. Her gün zaman geçirdiğiniz alanları, çalıştığınız masayı ya da uyuduğunuz yatak odasını dağınık görmek zihninizde de aynı etkiyi bırakır. İşleriniz ve hayatınızda işler yolunda ilerlesin istiyorsanız, siz de bir hafta sonunuzu yaşam alanınızı temizlemeye ve düzenlemeye ayırın.

Hikayenizi anlatın.

Başarılarıyla ön plana çıkan insanlara baktığınızda her birinin geçmişine ve hikayesine ne kadar sağdık olduklarını görürsünüz. Hayatın adil olmadığının hepimiz farkındayız ancak bunun için söylenmek ya da geçmişten kaçmak koşulları daha iyi bir hale getirmeyecek. Sizi bu günlere getiren iyi kötü her şeye sahip çıkın ve insanlara ilham olması için anlatın.

Yolculuğa çıkın.

Sizin için zor olan bir şey yaşadığınızda, rutinden ve alıştığınız çevreden uzaklaşmak ve yeni yerler görmek daha kapsamlı düşünmenizi ve sakinleşmenizi sağlar. Yeni insanlarla, yeni kültürlerle ve yeni hikayelerle tanıştığınızda kendi probleminizi başka yönlerden görme şansı elde edersiniz ve yeni bakış açıları kazanırsınız. Ayrıca yolda olmak, kendinizle kalmanın en huzurlu yöntemlerinden biri.

Görüntünüzü değiştirin.

Görünüşünüzde küçük değişiklikler yaparak hayatınızda yeni değişimlere yer açarsınız. Bu yeni bir saç kesimi de olabilir, her zaman yaptığınız makyajı değiştirmek de, tamamen size kalmış. Radikal davranmak, kendinizi cesur ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak.

Size iyi gelmeyen şeyleri yapmayı bırakın.

Sizi zehirleyen bir ilişkiniz ya da sizi yansıtmayan bir işiniz mi var? Bazen size iyi gelmeyen şeyleri tamamen geride bırakmak en iyi çözüm yollarından biri. Hayat, zamanınızı sizi mutsuz eden şeylere ayırmak için fazla kısa. Sizi tatmin etmeyen şeylere yarım yamalak devam etmektense sıfırdan başlamak, hayatınızı çok daha güzel bir noktaya getirecek.

Akışına bırakın.

Başınıza gelen her şeyin öğretici ya da yol gösterici sonuçları olmayabilir. Bazen bir olay, kalbinizi kırmaktan başka hiçbir anlam ifade etmez. Böyle zamanlarda kabul edip önünüze bakmayı öğrenin. Ne o durumu düzeltmeye çalışın ne de anlam yüklemeye…

Sizinle benzer hikayeleri olan insanlarla bağ kurun.

İnsanın en güçlü ihtiyaçlarından biri olan aidiyet duygusu en çok hayatın zor anlarında devreye giriyor. Bu zamanlarda bizi gerçekten anlayacak, hissedecek ve dinleyecek insanlara ihtiyaç duyarız. Ancak ne yazık ki bazen bizi en çok sevdiğini düşündüğümüz kişiler bile yeterince yanımızda olamayabilir. Ne var ki sizinle benzer şeyler yaşamış insanlarla bağ kurmak ve tecrübelerinizi paylaşmak somut çözümlere ulaşmanıza yardımcı olacak.

Kendinize dinlenmek için izin verin.

Evet yapmanız gereken işler var, evet ara vermek söz konusu bile olamaz, evet hayat devam ediyor. Ancak siz kendinizi yenilemediğiniz ve problemlerinizin üstesinden gelmediğiniz sürece hayat sizin için devam etmeyecek. Dolayısıyla en rahat sırt çantanızı alın, ihtiyacınız olan birkaç eşya ile doldurun ve dinlenmek, düşünmek ve kendinizle baş başa kalmak için 1 haftalık dinlendirici bir tatile çıkın.

Yeni insanlarla tanışın.

Yeni insanlar, yeni bakış açıları demek. Yeni bakış açıları da problemleri daha kolay çözmek, bir şeylerle daha kolay başa çıkmak demek. Yeni insanlarla tanışmaktan ve onları hayatınıza dahil etmekten korkmayın. Bir akşam işten çıktığınızda en yakın restorana gidin ve sohbet edebileceğiniz ilk insanla keyifli bir sohbetin içine dalın. Bunu yapmanın sizi ne kadar iyi hissettireceğine inanamayacaksınız.

Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi güçlendirin.

İş hayatı, teknoloji çağı derken kurduğumuz iletişimlerde belli bir noktadan öteye gidemez hale geldik. Hatta eskiden sahip olduğumuz sağlam ilişkiler dahi, bu durumdan etkilendi. “Nasıl oldu da eski dostlarımla sohbet edemez hale geldim?” diyenlerdenseniz bir an önce bu duruma el atın. Arkadaşlarınızı bir akşam yemeğine çağırın ve tüm teknolojik cihazlardan uzak durun. Onları ne kadar özlemiş olduğunuzu fark edince siz de çok şaşıracaksınız!

Döngüleri kırın.

Bazen yaptığımız hatalardan ders almak, bizim için en zor şeylerden biri olur ve aynı hatayı yapmaya tekrar tekrar devam ederiz. Hatta öyle ki zamanla o hata bizim için görünmez hale gelir ve attığımız adımın bize ne kadar kötü geldiğinin farkına bile varmayız. Bu olumsuz döngüleri kırmak için hayatınızı ve yaşadıklarınızı gözden geçirin. Şimdiye kadar size zarar veren her adımınızı hatırlayın ve onları tekrar yapmamak için efor sarf edin.

Yeni bir şey öğrenin.

Ne kadar çok şey bilirseniz, bir şeyleri o kadar kolay çözüme kavuşturursunuz. Çünkü farklı açılardan bakabilmek için daha çok şey bilmeniz gerekir. Büyük ya da küçük fark etmez; bugün bilmediğiniz yeni bir şey öğrenin!

Harcamalarınızı kontrol altına alın.

Finansal zorluklar yaşarken hayatımızın kontrolünü elimize almak daha da zorlaşır. Sahip olduğunuz bütçeye göre yaşamayı öğrenin. Duygusal aksaklıklarla mücadele ederken, finansal durumunuzun yarattığı problemlerle uğraşmak istemezsiniz!

İlişkide devamlılıktan korkmayın.

Her birimiz daha güçlü bireyler olmak için çabalarız. Kendi ayaklarımızın üstünde durmak, kimseye muhtaç olmamak isteriz. Ne var ki biz etrafı denizlerle çevrili bir ada parçası değiliz. Yaşamak için güçlü olmaya ne kadar ihtiyacımız varsa, insanlarla bağ kurmaya da o kadar ihtiyacımız var. Sizi anlayan bir arkadaş ya da eş, unuttuğunuz anlarda size ne kadar muhteşem olduğunuzu yeniden hatırlatır.

Sonuca değil, gelişime odaklanın.

Gerçekleştirmeyi istediğiniz hedeflerle değil, o hedeflere ulaşmak için attığınız adımlarla övünün ve kendinize mutlu olmak için şartlar koymayın. “Şöyle olduğu zaman mutlu olacağım” gibi şartlanmalar büyük hayal kırıklıkları getirebilir. İçinde bulunduğunuz anın ve aldığınız nefesin farkına varın.

Yeni bir dil öğrenin.

Yeni bir dil öğrenmek, kendinize dışarıda size ait olan kocaman bir dünya olduğunu hatırlatmanın en güzel yolu. Özellikle yaygın olarak kullanılmayan bir dil öğrenmek, istediğiniz zaman her şeye kolayca adapte olabileceğinizi fark etmenizi sağlar.

Seçenekleriniz olduğunu hatırlayın.

Hayatta her zaman daha iyi bir seçeneğiniz vardır. Ancak bazen içinde bulunduğunuz durum, kafanızı kaldırıp, fırsatları görmenize engel olur. Böyle zamanlarda seçenekleriniz olduğunuzu kendinize hatırlattığınızda, göremediğiniz her şey bir anda belirmeye başlar, siz de her birini görmeye başlarsınız.

Kendinize mutlu olmak için izin verin.

İşlerin ters gitmesi, her zaman böyle devam edecek anlamına gelmiyor ve her şeye rağmen mutlu olmaya hakkınız var. Sizi endişelenmeye iten düşünceleri susturun ve kendinize mutlu olduğunuzu söyleyin; “Hatalarıma ve başıma gelen her şeye rağmen mutluyum”!

Sınırlar koyun.

Dışarıda her zaman sahip olduğunuz neşeyi, kötü enerjisiyle yok etmeye çalışan insanlar olacak. Böyle zamanlarda önemli olan, o insanları kendilerinden kurtaramayacağımızı hatırlamak. Bu gibi “zehirli ilişkiler”e izin vermemek için kendinizce belirlediğiniz sınırlar koyun ve insanların o sınırları geçmesine izin vermeyin. Ancak bu sınırları kime koyduğunuz çok önemli. Bazen sınırlar koymak, kişinin ailesinden arkadaşlarına kadar herkesle arasına mesafe koymasına neden olabilir. Bu da duygusal boşluklara ve zedelenmelere yol açabilir.

100 gün boyunca kötü bir alışkanlığınıza veda edin.

Alkol, sigara, az uyumak, sağlıksız beslenmek, çok kahve içmek… Size en çok zarar veren alışkanlığınızı tespit edin ve 100 gün boyunca ondan uzak durun. 100 gün, o alışkanlığın size ne kadar zarar verdiğini ve bıraktığınızda hayatınızın nasıl değişeceğini görmek için ideal bir süre.

Korkularınızın üstüne gidin.

Özgüveninizi geri kazanmanın en etkili yollarından biri korkularla yüzleşmek. Uzun yıllar boyunca sizi takip eden korkularınızı aşabildiğinizi görmek, hayatta her şeyin altından kalkabileceğinizi görmenizi sağlar. Ayrıca duygusal olarak yenik hissettiğiniz anlar, korkularınızın üstüne en cesur gittiğiniz anlardır.

Ne kadar yol katettiğinizin farkına varın.

Yenilgilerinizi bir kenara bırakın, bulunduğunuz noktaya gelmenizi sağlayan tüm kararlarınızı hatırlayın ve verdiğiniz her bir emek için kendinizi tebrik edin. İstediğiniz noktaya gelmemiş olabilirsiniz ama başlangıç noktasından kilometrelerce uzaktasınız!

Evreni, insanları ve kendinizi affedin.

Öfkenizin geleceğinizi şekillendirmesine izin vermeyin. Kendinize şimdiye kadar yaptığınız tüm hataları ve kalbinizi kıran tüm insanları affetmek için izin verin. Bunu yapmak, hayatınıza devam edebilmek için alan açmanıza ve hayatınızın kontrolünü yeniden elinize almanıza yardım edecek!

İlginizi çekebilir:

Sınırlayıcı Bariyerleri Ortadan Kaldırın bilinçaltı telkincd

Kaynaklar:
unisoultheory.com
lifehack.org

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, Burası  hayatimdegisti.com Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle subliminal sesli telkinler yerleştiriyorum.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek isterseniz bu makalenin sonunda sürpriz hediyelerim var...   1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum... 20005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu... 2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar... Çekirdek inanç www.cekirdekinanc.com sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır. Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten alabilirsinz. çekirdek inanç ve subliminal telkinlerontespit
  Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız. Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla tüm dünyadan çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz. Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız... Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ? Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı,panik atak,fobiler, sınav başarısı,kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır. nedir ne değildir bilgi için www.cekirdekinanc.com www.hayatimdegisti.com Diğer yöntemlerden farkı ne ? Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir.Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder. Çekirdek inancım nasıl temizleniyor? Telefonda soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor.Çekirdek inancı bulmak için NLP,aile dizimi,kuantum düşünce,koçluk yöntemleri,subliminal telkinler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir. bilgi için Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız Başarı Hikayeleri İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Size minnettar bir KADIN:) -------------------------------------------------------------- Ben Çekirdek inanç çalışmasından fazlasıyla fayda görenlerdenim.Bu siteyi 2010 senesinden beri biliyorum. Çekirdek çalışmamı 2 sene önce yaptırdım(Hayatımda aldığım en doğru karardı) Dinleme sürem yani 52 gün bittiğinde hamile kaldığımı öğrendim(telkinler hayatımı değiştirmeye başlamıştı). Hamileyken dinlemeye ara verdim ve şimdi yavrumu büyütüyorum bi yandan da telkinlerime kaldığım yerden devam ediyorum. En yakın arkadaşım çekirdek inanç çalışması sayesinde hayatının aşkıyla tanıştı ve 2 ay sonra evlenecekler. Şuan kızkardeşim dinliyor 2. turda ve hayatı şimdiden çok güzel değişimler yaşıyor. -------------------------------------------------------- Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorum hatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım. DEĞERLİ ARKADAŞLAR! Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan Bey Merhaba, Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım. Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim . Sevgiyle...Görüşmek üzere. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Kendimi artık tükenmiş hissettiğim bir anda elimin gittiği bir telefon görüşmesinin beni ve hayatımı bu kadar hızlı ve yoğun bir biçimde değiştireceğini hayal bile edemizdim.İçimdeki son umut kırıntısının, çelimsiz bir çabamın beni çok uzun zamandır özlemini ve açlığını çektiğim, mutluluk, iç huzuru ve aşk dolu bir okyanusa açılmamı sağlayacağını hiç tahmin edemezdin.Aslında sitenizi çok önceden görüp aramaya cesaret edememiştim.Henüz benim için yaptığınız Cd'ler elime geçmemişken ve ben sadece internet sitenizdeki mp3'lerinizi dinlerken ruhum bu kadar huzurla, kalbim mutlulukla dolmuşken, aklım,vicdanım, bedenim ve düşüncelerim bu kadar hürleşmiş ve özgürlük hayatımın tam ortasında bayrağını göndere çekmiş dalgalanıyorken, Cd'leri dinledikten sonra neler olabileceğini düşünmek bile beni inanılmaz heyecanlandırıyor.İç dünyamı düzenleyen, temizleyip , pırıl pırıl, berrak aydınlık yapan, her bir zerremi aşkla tutuşturan olağanüstü emekleriniz sonucunda ortaya çıkmış bu olağanüstü çalışmalarınız için yürek dolusu teşekkürler.Kalbimdeki hayat aşkının fitilini yakan, içimdeki sönmeye yüz tutmuş son mum ışığını harlayıp onunla milyonlarcasını tutuşturan değerli niyetlerinizle canı gönülden içtenlikle yaptığınız çalışmalarınızın, harcadığınız her bir anın her zerresi için milyonlarca teşekkürler.Size minnettarım, yolunuz daima açık, şansınız bol olsun. Sevgi ve saygılarımla.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız.Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdedim.Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımda bir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni ediyoruz. Danışanımız Sevim Hanım Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here