İSMİNİZ VE DOĞDUĞUNUZ MEVSİM KARAKTERİNİZİ NASIL ETKİLİYOR?

0
3402

1)İSMİNİZ A HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Soğuk aylarda doğduğunuz için, çevrenize karşı katı ve sert görünebilirsiniz. Aslında sıcak kanlı ve enerji dolusunuz. Ancak, coşkun ve taşkın değilsinizdir, dengeli davranmayı bilirsiniz. Kırılgan olduğunuz için çabuk incinebilirsiniz. Geleneklerinize bağlı ve dikkatlisinizdir. Çok romantik olmasanız da, karşınızdaki kişiye yoğun duygular beslersiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Doğanın uyanışa geçtiği dönemde doğmuşsunuz. Yüksek bir enerjiniz var. Sık düşünce değiştiriyor, daldan dala sıçrıyorsunuz. Aksiyonu bol bir hayat sizi heyecanlandırıyor. Durağan olmak ise hiç size göre değil. Kolay öfkelendiğiniz için etrafınızdakileri çabuk kırıyorsunuz. Düşünceleriniz gibi duygularınız da değişken. Çok neşeliyken bir anda suratınız asılabiliyor. İyi bir konuşma yeteneğine sahipsiniz.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Bol güneşli günlerde dünyaya geldiğiniz için sıcağı seviyorsunuz. Enerjik yaşamla birlikte akıp giden bir kişiliğiniz ve sevgi dolu bir kalbiniz var. İç dengeniz yerinde olduğu takdirde mutlu oluyor, dengeniz bozulunca aniden patlıyor, hem kendinizi hem de çevrenizdekileri üzebiliyorsunuz. Öngörüleriniz oldukça yüksek. Hislerinizle hareket etmeniz de bundan kaynaklanıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Yolculuğu ve değişikliği çok seviyor, yeni ülkeleri tanımak istiyorsunuz. Sonbaharın hüzünlü ve sakin haline rağmen, siz oldukça hareketli ve yerinde duramayan birisiniz. Dürüst davranışlarınızla çevrenizdekilerin saygısını kazanıyorsunuz. Aklınızı işinize verirseniz başarı elde edebiliyorsunuz. Biraz sabırsızsınız, dikkatsizsiniz.

2)İSMİNİZ B HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Dürüst ve açık yüreklisiniz. Romantizm olmazsa olmaz diyenlerdensiniz. Dürüst olduğunuz için etrafınızdakilerin de öyle olduğunu sanıp çabuk güveniyorsunuz. Bu yüzden, hayal kırıklığı yaşadığınız durumlar çoğunlukta. Çevrenizde bazı kişiler sizin iyi niyetinizi istismar edebiliyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Ağaçların çiçeklenme döneminde doğduğunuz için kafanızda her daim yeni düşünceler üretebiliyorsunuz. Yaratıcı zekanız her zaman ön planda. Üretmek ve yeni fikirler sunmak için varsınız sanki. Düş dünyanız geniş olduğundan bulucu bir zekaya sahipsiniz. Fakat bazen gerçek olan ile hayallerinizi karıştırıp, dünyadan kendinizi soyutlayabiliyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Sıcakkanlı bir yapınız var. Öte yandan gururlu, tutkulu hatta çevrenizdekilere göre biraz da kendinizi beğenmiş bir tavrınız var. Sevilmek ve beğenilmek sizi mutlu ediyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini arzu ediyor ve bu konuda sabırsız tavırlar sergiliyorsunuz. Sakarlıklar başınıza dert açıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çift karakterlisiniz; bazen kadife gibi yumuşak, bazen de sert ısırgan gibi dokunduğu yeri dağlayan bir karakteriniz var. Eşref saatlerinizde iyiliğinize denecek yok. Nazik ve hassas bir kişiliğiniz var. Çevrenize karşı oldukça anlayışlısınız. Güvenilir, sağlam bir dost, aile ortamında iyi bir eş, iş yaşamınızda aranılan bir elemansınız. Tek sorun kendi potansiyelinizin farkında olmamanız.

3)İSMİNİZ C Veya Ç HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Aşırı duygusal ve ürkeksiniz. Zengin bir hayal dünyanız ve yaratıcı gücünüz var. İşiniz güzel sanatlar ile ilgiliyse veya işinizi böyle bir alanda seçerseniz çok başarılı olur, yükselebilirsiniz. Sanatsal yapınız bazen iş dünyasının karmaşık halini çözememenize neden oluyor. Kurumsal bir yerde değil, bireysel olarak çalışabileceğiniz bir alanda daha başarılı olabilirsiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Kendinizi gösterebileceğiniz, açabileceğiniz bir ortam bulduğunuzda keyfiniz yerine geliyor, bütün yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz. En küçük eleştiri yapıldığı takdirde ise ürküp kabuğunuza çekilebiliyorsunuz. Çekingen tavırlarınız sizi daha şirin gösteriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Bilinçli zekice kararlar veriyor, fikirlerinizi herkese onaylatabiliyorsunuz. Konuşma yeteneğiniz kuvvetli. Soğukkanlı ve gerçekçisiniz. Her konuda mantık arıyor, duygularınızı işinize karıştırmıyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Bir işe dört elle sarıldığınız zaman başarılı oluyorsunuz. Sizin için tuttuğunu koparan biri diyebiliriz. İnandırma gücünüz olduğundan, çevrenizdekileri kolayca kendinize göre yönlendiriyorsunuz. Duygularınıza göre karar veriyorsunuz. Ayrıca çevrenizdekilerden akıl almak gibi bir özelliğiniz de var. Mutlaka başkalarına danışıyorsunuz.

4)İSMİNİZ D HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Coşkun ve taşkın olmadığınız gibi aşırı duygusallığı da kapılmıyorsunuz. Arkadaş ve dost canlısısınız. Hatta bazen arkadaşlarınızı özel hayatınızdan bile üstte tutuyorsunuz. Yenilikçi değil, daha sabit fikirlisiniz. Evinizde, arkadaş çevrenizde, işinizde değişiklikler yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Dostunuza karşı tam dost, ama düşmanınıza karşı da amansız bir düşmansınız. Değişmeyen sağlam kararlar alıyor, bunların gerçekleşmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hırslı ve kolay kolay yılmayan birisiniz. İşin kolay tarafındansa, zor olanı seçiyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Dengeli bir yaratılışınız var. Daima büyük düşünüp, büyük oynuyorsunuz. Risk almak sizin için oldukça kolay. Fakat tecrübelerinizden ders almayı bilmiyorsunuz. Ani kararlar verebilen bir yapınız var. Sabırsız ve çevrenize karşı biraz duyarsızsınız.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

İyi yürekliliğinize rağmen, öfkelenince siz de saldırgan olabiliyorsunuz. Karar vermeden önce çevrenizdekilerin fikirlerini de almayı öğrenmelisiniz. Sorumsuz değil ama biraz başına buyruksunuz. Buna rağmen arkadaş çevresinde aranılan ve sevilen birisiniz.

5)İSMİNİZ E HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Sıcakkanlı ve sakin bir insansınız. Dışarıdan bakanlar sizi çok çekingen ve sakin biri olarak görse de; içinizde bir volkan var diyebiliriz. Enerjiniz yüksek, beklentileriniz fazla. Ama bunu çevrenize yansıtmadan iç dünyanızda yaşıyorsunuz. İstemeden de olsa çok kalp kırdığınız görülebilir.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Hem kendi kaderinize, hem de başkalarına egemen olmak; duygu ve düşüncelerinize saygı göstermesini istemeniz, çevrenizle ilişkilerinizi güçleştirebilir. Bazen karşınızdaki kişinin kim olduğuna bakmadan onla tartışmaya girebiliyorsunuz. Diplomasiyi öğrenmeniz gerekiyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Hayatınızı değiştirecek kararlar almak istemenize rağmen, bu kararları almaktan da korktuğunuz için çekingen kalabilirsiniz. Risk almayı sevmiyor, hep güvence arıyorsunuz. Hayatınızdaki kişilere de hemen güvenmeyip, onları önce detaylıca gözlemliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Ateşli bir yapınız var. Bu haliniz giyim kuşamınızda kendini gösteriyor; gösterişli giyinmekten çok hoşlanıyorsunuz. Çevrenizdekilerden daha farklı, daha gösterişli ve daha güçlü olmak en büyük arzunuz. Lükse düşkünsünüz. Daha fazla kazanmak için hırs yapıyorsunuz.

6)İSMİNİZ F HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Toprağın yenilendiği bir ayda doğmanıza rağmen yenilikçi değilsiniz. Hayatınızdaki her şeyin aynı kalmasını istiyor, risk almaktan kaçıyorsunuz. Dostlarınızı özenle seçiyorsunuz. Bu mevsimde doğanlar; bekarlarsa sevgililerine, evlilerse eşleri ve çocuklarına yürekten bağlıdırlar.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

İyi yemekleri, spor yapmayı, açık havada dolaşmayı sevdiğinizde sağlıklı bir yapınız var. Konuşma sanatını iyi beceriyorsunuz, sözleriniz olukça etkili oluyor. İkna edici tavırlarınız, sıcakkanlı yapınızla birleşince herkesin sevdiği ve dinlediği biri haline geliyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Aşırı duygusal bir kişiliğiniz var; çabuk kırılıyor ve hemen küsüyorsunuz. Duyguların da sürekli değişiyor. Bazen kendi içinizde büyük bir savaş çıkıyor, tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz. İnsanlara yardım etmek, onların dertlerine ortak olmak gibi bir eğiliminiz var. Kötü gün dostusunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Sakin yapılı, mantıklı, sorumluluklarını bilen, çalışkan birisiniz. İş hayatı olmazsa olmazınız. Hafızanız da oldukça güçlü, bir kez gördüğünüzü asla unutmadığınız gibi; size yapılan haksızlıkları da günü geldiğinde karşınızdakine ödetiyorsunuz.

7)İSMİNİZ G HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Üstün bir zekaya sahip, hareketli bir insansınız. Gülmek en sık yaptığınız şey. Neşeli halinizle büyük beğeni topluyorsunuz. Yeni fikirlere ve düşüncelere açıksınız. Araştırmacı haliniz sizi bir adım öteye taşıyor. Fakat çok şüphecisiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Güzelliklere ve müziğe hayransınız. Cinselliğe de oldukça düşkünsünüz. Aşırı sahiplenici tavırlarınızı gereksiz kıskançlıklar yapmanıza sebep olabilir. Hayattan ne istediğini bilen, güçlü ve dayanıklı birisiniz. Analizci bir zekanız olduğundan, ince eleyip sık dokumadan hiçbir şeyi kabul etmiyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Kültürel alanlara ve felsefeye büyük bir ilgi gösteren, çok yönlü bir insansınız. Sürekli hareket halinde olmalı, gezip görmelisiniz. Korkusuzca hareket eden, biraz paldır küldür bir haliniz var. Sizin için “ne kadar hırçın biri” diyenlerin haklılık payı oldukça yüksek. İlk karşılaştığınız insanlar üstünde kibirli bir insan izlenimi bırakabiliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Aşırı gururlu ve samimi birisiniz. Yaptıklarınızın arkasında dimdik duruyorsunuz. Asla kendinizden taviz vermiyor, fikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Ama bu durum insanlar üzerinde baskı kurmanıza neden oluyor. Hafızanız çok güçlü. İyiliği de kötülüğü de unutmuyorsunuz.

8)İSMİNİN H HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Fizik gücünden çok kafası çalışan bir insansınız. Pratik zekanız sürekli dış dünya ile etkileşim halinde. Uyumlu ve zarifsiniz. Dinleyenleri çabucak ikna edilen bir yapınız var, konuşma yeteneğiniz yüksek. Bulunduğunuz toplumda saygı gören bir konumunuz var. Zor ama eğlenceli birisiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çekicisiniz, gönülleri çabuk çeliyorsunuz ve bunun siz de farkındasınız. Bu özelliğinizi sonuna kadar kullanıyorsunuz. Dili güzel insanlardansınız, siz konuştuğunuzda çevrenizdeki insanların sayısı artıyor. Zengin bir enerjiniz ve hayal gücünüz var. Kimse size istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Sizi tanımlayan en önemli özelliğiniz mert bir insan oluşunuz. Dostlarınız ve sevdikleriniz size güveniyor, onları yarı yolda bırakmayacağınızı biliyor. Karşınıza çıkan engelleri kolayca aşıyor, arkanıza bakmadan ilerliyorsunuz. Oldukça bonkörsünüz ama lükse düşkünlüğünüz başınıza bela oluyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

İleriyi gören, maddiyata önem veren birisiniz. Yükselme arzunuz oldukça güçlü, adınızı herkes duysun istiyorsunuz. Maneviyat konusunda eksikleriniz var, mutluluğun ancak parayla gerçekleşebileceğini düşünüyorsunuz. İlişkilerinizde hep bu konu yüzünden sorunlar çıkıyor.

9)İSMİNİZ I-İ VE J HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Yaratıcı, hayal gücü yüksek, rahatına düşkün bir insansınız. Paraya önem vermiyorsunuz. Cömertliğiniz ve lükse düşkünlüğünüz parayı har vurup harman savurmanıza neden oluyor. Hep güzelliklerin peşinde koşuyorsunuz. Fazla alıngansınız.

İLKBAHARDA DOĞMUŞSANIZ

Cesur ve korkusuz, kendine güvenen bir insansınız. Resmen ekmeğinizi taştan çıkartıyorsunuz. Nerede imkânsız bir şey var, siz onu imkânlı hale getiriyorsunuz. Duygusal hayatınızda aşk büyük bir yer tutsa da, çoğu zaman karşınızdaki kişiye nasıl davranmanız gerektiğini seçemiyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Egonuz oldukça yüksek, kendinizi çok beğeniyorsunuz. İyi bir dostsunuz ama sürekli aynı kişilerle değil, farklı insanlarla birlikte olmak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda da çapkın olmaya meyillisiniz. Aslında çok duygusal bir yapınız var. Bazen sabırsız ve bencil olabiliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Fiziksel enerjiniz gerçekten de müthiş. Yerinizde durmuyorsunuz, hemen kakıp gidecekmiş gibi bir tavrınız var. Karakterinizin büyük özelliklerini mantık ve denge oluşturuyor. İyiyi, kötüyü, doğruyu, yanlışı birbirinden ayırmasını biliyorsunuz. Başkalarının işine burnunuzu sokmuyorsunuz.

10)İSMİNİZ K HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

İnsanlara yardım etmekten hoşlanıyorsunuz. Bir yere veya bir kişiye bağlanmak size göre değil. Aslında çok çalışkansınız, ama girdiğiniz işlerden çabuk sıkılıyor yarım bırakıyorsunuz. Sizin için işinizde yenilik yapmak, para kazanmaktan daha önemli. Para değil, yeni ortamlar sizi mutlu ediyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Tekdüzelikten kaçıyor, her alanda çabuk sonuç almak için acele hareket ediyorsunuz. Ayrıntılara dikkat etmeyip, yüzeysel olarak olayı inceliyorsunuz. Gerek aile hayatında, gerek iş hayatında olaylara herkesin bakmadığı bir yönden bakıp, sentezliyorsunuz. Tembellikten hoşlanmanıza rağmen, istekli ve arzulu olduğunuzda çalışkansınız.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Soğukkanlı ve gerçekçi bir insansınız. İnsanlar bazen duygularınız olduğundan bile şüpheleniyor. O derece başarılı saklıyorsunuz, hissettiklerinizi. Bilinçli ve zeki kararlar alıyorsunuz. Adeta kılı kırk yarıyorsunuz. Bir çok işe birden başlıyorsunuz ama hepsinin de üstesinden geliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Ölçülü ve dengeli bir insansınız. Tatlı diliniz ve yumuşak ses tonunuzla kavgaya niyetli bir insanı bile yatıştırıyorsunuz. Saygılı ve dürüst bir kişiliğiniz var. Haksızlıklara tahammülünüz yok. Sevdikleriniz için her şeyi göze alabiliyorsunuz.

11)İSMİNİZ L HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Sevilen ve sayılan bir insansınız. Çok yönlüsünüz, etkili bir konuşmanız var. İnsanlar size saygı duyuyor; olgunsunuz. Yeniliklerden, değişikliklerden ve hareketli bir hayat sürmekten hoşlanıyorsunuz. Kültür sizin için büyük bir önem taşıyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Sessiz, huzur dolu ve yardımsever bir insansınız. Herkesle anlaşabiliyorsunuz. Başkalarının dertlerine ortak oluyorsunuz, ama kendi sorunlarınızı en yakınlarınıza bile açmıyorsunuz. Sevince ölesiye seviyorsunuz. Hareketli hayatı sevmiyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Merhametli, şefkatli ve iyi niyetlisiniz. Son derece hassas ve romantik bir yapınız var. Gelenek ve göreneklerinize bağlısınız. Tutucusunuz ama geri kafalı değilsiniz. Bir yeniliğe, bir değişikliğe karar vermeden önce uzun uzun düşünüyorsunuz. Zamanı kullanmasını bilmiyor, sürekli geç kalıyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çok uyumlu bir insan sayılmasanız da, bulunduğunuz ortamı istediğiniz biçime sokmayı başarabiliyorsunuz. Huysuzluk yapmak sizin için oldukça eğlenceli. Bu şekilde dikkat çekmeye çalışıyorsunuz. Kararlı ve hırslısınız.

12)İSMİNİZ M HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Çalışkan, disiplinli ve sebatlısınız. Her şeyin hatasız olmasını istiyorsunuz. Yönetilmektense, yönetmeyi seviyorsunuz. Sorumluluktan kaçmıyorsunuz. Zorlukların üstüne gidiyorsunuz. Zor beğenen bir insansınız. Karşı cinsle kolay kolay ilişki kuramıyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Uyumlu ve sevecen birisiniz. Hayata pozitif yaklaşmayı tercih ediyor, size derdini açanları sabırla dinleyip onlara mantıklı önerilerde bulunuyorsunuz. Sevince çok bağlanıyorsunuz. Sizinle birlikte olanlara huzur veriyorsunuz. İleriyi gören birisi olmanız size olacakları önceden tahmin etme avantajını veriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Leb demeden leblebiyi anlayacak kadar zekisiniz. Karşınızdaki kişiden de aynısını istediğiniz için zor birisiniz. İşlerin yavaşlamasına, engellere tahammülünüz yok. Olayların nedenlerini araştırıp, sırrını çözmek istiyorsunuz. Eleştirici bir yapınız var.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Neşeli ve duygusal bir insansınız. Sizinleyken insanlar kendilerini huzurlu hissediyor, onları güldürmeyi başarıyorsunuz. Hayatı olduğu gibi ve tüm sadeliği ile seviyorsunuz. Çok kıskançsınız, sevdiğiniz insanı takip etme derecesine kadar onu merak ediyorsunuz.

13)İSMİNİZ N HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Üstün bir zekanız ve kafa yapınız var. Tüm hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir yapıya sahipsiniz. Her konuda anlaşabilen, kültürlü ve çok yönlü birisisiniz. Eleştirici bir tavrınız var, hatayı kabul etmiyorsunuz. Başkalarını eleştirmesine eleştiriyorsunuz da, sizi eleştirmeye gelince tahammül edemiyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çok candan ve samimi birisisiniz. Arkadaşlarınızla aranıza bir mesafe koyamıyorsunuz. Bu yüzden işyerinde bazen güç durumlara düşüyorsunuz. Hâlbuki güvenme konusunda sıkıntılarınız var, güvendiğiniz takdirde dostlarınla aranızda güzel bir bağ oluşuyor. Şakacısınızdır.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Uysal ve hayal kurmayı seven bir insansınız. Bazen o kadar hayal içerisinde yüzüyorsunuz ki günlük hayata ayak uydurmanız bile zor oluyor. Tembelliğe meyillisiniz, evde oturmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Aşk sizin için çok önemli.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Romantik, aşkı için mücadele eden, sevmek için doğmuş birisiniz. Sadakatli ve düşüncelisiniz. Engelleri aşmakta ve önünüze çıkan sorunları aşmakta üstünüze yok. Hızlı düşünüp, hızlı yaşıyorsunuz. Monotonluk sizi sıkıyor.

14)İSMİNİZ O VEYA Ö HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Ticaret zekası olan, kafası zehir gibi dediğimiz insanlardansınız. En büyük emeliniz adınızın duyulması. Yükselmek için karşınıza kim çıkarsa çıksın, ezip geçiyorsunuz. Özel hayatınızda da tutkulu ve kıskanç bir yapınız var. İlişkileriniz uzun sürüyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çevreye çok kolay uyum sağlayan, herkesle rahatça anlaşabilen, güler yüzlü birisisiniz. Olaylara kolayca pratik çözümler bulabiliyorsunuz. Duygularınızı gizlemeyi çok iyi biliyorsunuz. Hırslı değilsiniz ama şansınız hep sizi yüksek mertebelere getiriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Gerçekçi, akıl ve mantığı ile hareket eden bir insansınız. Sağlam karakterlisiniz. Ailenize bağlısınız ve erken evlenmeye meyillisiniz. Çevrenize güven veriyorsunuz. Parayı tutumlu harcıyorsunuz. İnatçı ve tuttuğunu koparan bir yapınız var.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Heyecanlı, endişeli ve kuruntulu bir yapınız var. Buluttan nem kapabilirsiniz. En basit kararda bile uzun uzun düşünmeyi tercih ediyorsunuz. Kimsenin işinize karışmasını istemiyorsunuz. Sizin kadar renkli hayalleri olan birine az rastlanır. Devamlı bir arayış içindesiniz, yüreğinizde hep fırtınalar esiyor.

15)İSMİNİZ P HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Gerçekçi bir yapınız var. Kendinizden oldukça eminsiniz, girdiğiniz ortamda kendinize olan güveniniz ile dikkat çekiyorsunuz. Soğukkanlısınız, bir sorunla karşılaştığınızda ona hemen bir çözüm bulabiliyorsunuz. Derin derin düşünmek size göre değil. Cömertsiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Alaycı ve eleştirici bir zekanız var. Ama siz eleştirilere açık değilsiniz. Çıkarlarınız sizin için önemli. Maddi konularda son derece ihtiyatlısınız. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni çevreler edinmeyi ve yolculuk yapmayı seviyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Mağrur, çalışkan ve sebatlı bir insansınız. Başladığınız her işin sonucunu alıyorsunuz. Sabırlısınız, bir işe başlayıp yarım bırakmak size göre değil. Değer yargılarına önem veriyorsunuz. Maddi konularda cimri değil ama dikkatlisiniz. Harcamalarınızı yaparken düşünüp taşınıp karar veriyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Dinamik ve aktif bir yaradılışınız var. Her yönden faal bir insansınız. Tasarı ve girişimlerinizi gerçekleştiriyor, engelleri aşmayı biliyorsunuz. Özel hayatınızda sorumluluk almaktan kaçıyor, bencillik yapıyorsunuz.

16)İSMİNİZ R HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Dışa dönük, ilişki kurmayı yeni bir çevre edinmeyi seven bir insansınız. Yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz. Sürekli çevreniz kalabalık ve hareketli. Doğruluktan yana olduğunuz için her şeyi dobra dobra söyleyebiliyorsunuz. Sert ve otoriter bir yapınız olmasına rağmen, dost canlısısınız.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Mücadelecisiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz bir şeyde kimseye kulak asmıyor, yolunuzda dimdik yürüyorsunuz. Verdiğinizi sözü tutuyor ve başladığınız işi bitiriyorsunuz. Ama bunu göstere göstere yapmıyorsunuz, derinden ilerliyorsunuz. İnsanları şaşırmayı seviyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Ciddi ve disiplinli bir yapınız var. Duygu ve düşüncelerinizi belli etmiyorsunuz. Sadece ailenizin sizi anladığını düşünüyor, kimseye içinizi dökmüyorsunuz. Çevrenizle daha özden yakın ilişkiler kurmak istiyorsunuz ama katı disiplin anlayışınız, davranış özgürlüğünüzü kısıtlıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Sinirli ve sabırsız bir insansınız. İnce bir zekanız var, espri anlayışınız ise oldukça sert. Şakalarınız iğneleyici olabiliyor. Ne zaman ne yapacağınız belli olmuyor. İnanıp güvendiğiniz kişilerle dostluklarınız yıllarca sürebiliyor.

17)İSMİNİZ S VEYA Ş HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Tutkulu, kendine güvenen, dayanıklı ve sağlam bir insansınız. Gelenek ve göreneklere bağlısınız. Felsefeye düşkünlüğünüz var, hayatı sorgulamayı araştırma yapmayı seviyorsunuz. Açık yürekli ve gerçekçi bir kişiliğiniz var.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Sağlam ve güvenilir bir insansınız. Dostluğa büyük önem veriyorsunuz. Uyumlu ve dengeli bir kişiliğiniz var. Oldukça çekicisiniz, çevreniz sürekli kalabalık. Büyük hayaller kurmuyor, gerçekleştiremeyeceğiniz şeylerin peşinden koşmuyorsunuz. Adımlarınızı mantık çerçevesinde atıyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Yumuşak tabiatlı ve iyimser bir insansınız. Herkesle anlaşabiliyor ve kimse hakkında kötü düşünmüyorsunuz. Kavgadan, hır gürden nefret ediyorsunuz. İkili ilişkilerde ise çabucak güveniyor, her söylenene inanıyorsunuz. Romantiksiniz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Sakin ve rahatına düşkün bir insansınız. Çalışkan sayılmasanız da, istediğiniz zaman oldukça başarılı ve hırslı olabiliyorsunuz. Yapmacıksız ve sözünüzü sakınmıyorsunuz. Yalan ve ikiyüzlülüğü sevmiyorsunuz.

18)İSMİNİZ T HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Sorumluluktan kaçmayan sabırlı ve güvenilir bir insansınız. Yalancı insanlardan nefret ediyor, güvenilir kişiler arıyorsunuz. Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Hisleriniz de oldukça kuvvetli. Eleştiriye açık bir insansınız.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Son derece hareketli, yerinde duramayan bir yapınız var. Eğlenceyi ve gece hayatını seviyorsunuz. Umursamaz tavırlarınız, havai bir insan olduğunuz izlenimi yaratıyor. Beğenileriniz değişken olabiliyor. İlk gördüğünüz birini çabuk beğenip sonra hevesiniz kaçabiliyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

İlk bakışta ciddi, sakin ve soğuk bir tip gibi görünüyorsunuz. Oysa ki konuşkan ve esprili bir insansınız. Esprileriniz ince ve zarif. Arkadaş seçerken ince eleyip sık dokuyorsunuz. Aşırı titizsiniz. Sadece yakın arkadaşlarınızla içli dışlı olabiliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Son derece tutumlusunuz, paraya çok değer veriyorsunuz. Âşık olurken bile karşınızdakinin maddi durumu ve toplumdaki konumu sizin için önemli oluyor. Sezgileriniz çok güçlü, ileriyi görebilirsiniz. Ancak şüpheci bir insansınız. Size yapılan bir kötülüğü özür dilense bile affetmeyebilirsiniz.

19)İSMİNİZ U VEYA Ü İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Ailenize çok bağlısınız. Duygusalsınız, gücünüzü aklın ve mantığın kontrolü altına alamıyorsunuz. Daha çok içgüdülerinizle hareket ediyorsunuz. Bireysel olarak yaptığınız işlerde daha başarılısınız. Spor yapmayı seviyor, fazla enerjinizi bu şekilde boşaltıyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Duyarlı ve çok faal bir insansınız. Ancak faaliyetlerinizin dozunu iyi ayarlayamayıp kendinizi yorabiliyorsunuz. Aşırı çalışma, gerilim ve siniz bozuklukları uykunuzu kaçırabiliyor. Ketumsunuz. Duygularınızı ailenize bile açmakta zorlanıyor, pek çok şeyi içinizde yaşıyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Çabuk dost edinebilen, sıcak kanlı bir insansınız. Büyük coşkularınız var ama bunlara gem vuruyor, özlemlerinizi baskı altında tutuyorsunuz. Aşkta beklentileriniz çok olduğundan, istediğinizi bulmakta zorlanıyorsunuz. Sadakat sizin için önemli.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Yeni durumlara alışmakta zorluk çekiyorsunuz. İç dünyanız durgunken, istikrarlı bir insan, iyi bir dostsunuz. Dengeniz bozulduğu zaman kendinizle birlikte başkalarını da mutsuz edebiliyorsunuz. Gelenek ve göreneklere de büyük saygı duyuyorsunuz.

20)İSMİNİZ V HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

İnce ve keskin bir zekanız var. Sağduyunuz ve sezgileriniz güçlü. Karşınızdakinin düşüncelerini okuyabiliyorsunuz. İnsanları şaşırtmayı seviyor; sürpriz yapmaya bayılıyorsunuz. Ani kararlar alabilme yeteneğine sahipsiniz.
İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Değişken bir ruh durumunuz ve karakteriniz var. Kimi zaman neşeli, kimi zaman durgun ve hüzünlü olabilirsiniz. İnsanlar sizi anlamakta zorlanıyor. Halbuki çok düşünüyor, çok inceliyorsunuz. Olayları analiz ve sentez yapma yeteneğine sahipsiniz.
YAZIN DOĞDUYSANIZ

Her bakımdan mükemmele yakın olabilirsiniz. Ama kendinize aşırı güveniyorsunuz. Mutlu bir aile yapısına sahipsiniz. Arkadaşlarınızla değişik aktiviteler yapmak size zevk veriyor. Kıskanç değilsiniz ama sevdiğiniz kişiye oldukça bağımlısınız. Onsuz bir hayat düşünemiyorsunuz.
SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çekici bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Hareketli bir sosyal hayatınız var. Ama umursamaz tavırlarınız çok antipatik duruyor. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye düşünüyorsunuz. Özgürlüğünüze aşırı düşkünsünüz.

21)İSMİNİZ Y HARFİ İLE BAŞLIYORSA
KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Geçmişe bağlı, sürekli eskiye özlem duyan birisiniz. Tüm duygu ve düşüncelerinizi karşınızdakilerle bölüşüyor, onların duygu ve düşüncelerini de paylaşıyor, sıkıntılarına ortak oluyorsunuz. Neşeli olmanıza rağmen çabuk öfkelenebiliyorsunuz.
İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Çalıştığınız yerde iş arkadaşlarınıza karşı samimi olamıyor, gerçekten hissettiklerinizi ve duygularınızı saklıyorsunuz. Katı değil, esnek; karamsar değil, iyimser olmalısınız. Dostlarınızın yanındayken ise oldukça enerjik, neşeli ve esprili birisiniz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Duygusal bir insansınız ve bazen duygularınızı saçıp savuruyorsunuz. Sevdikleriniz için her şeyinizi vermeye hazırsınız. Heyecanlı ve tutkulusunuz. Ama bir o kadar da kıskançsınız. İş hayatınızda ise önde olmayı seviyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Fikirleriniz değişkenlik gösterebiliyor. Oldukça bağımsız bir kişiliğiniz var. İkili ilişkilerde zor bir insan görüntüsü çiziyorsunuz. Güzel sanatlara düşkünsünüz. Yaratıcı ve hayal gücü yüksek birisiniz. Büyük idealleriniz yok, hırslı değilsiniz. Ama çalışkansınız ve mutlu olmak için çalışıyorsunuz.

22)İSMİNİZ Z HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Çevreniz tarafından sevilen ve sayılan birisiniz. Tek eksikliğiniz fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeniz, insanlarla diyalog kuramamanız. Başkasına güvenmek sizin için o kadar zor ki… Rüyalarınız sizin için önemli, hisleriniz çok kuvvetli çünkü. Duygularınızla hareket ediyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Uyanık, işlek ve esnek bir zekaya sahipsiniz. Olayları değerlendirmeyi, çıkarınızı, gerçekleştirecek yeni durumdan yararlanmasını biliyorsunuz. Özel hayatınızda dağınıksınız. İş hayatınızda ise sorumluluğunu bilen, ciddi birisiniz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

Her şeyi sorguluyor ve merak ediyorsunuz. Detaylar sizin için önemli. İnsanların hatalarını yüzüne vurmaktan çekinmiyorsunuz. Ama unutmayın, sizin de hatalarınız olabilir. Nasıl başkaları bu hatalarınızı yüzünüze açıkça vurmuyorsa, siz de dostlarınıza olumlu yaklaşın.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

Duygularıyla kafası arasında denge kurabilen ender tiplerdensiniz. Tam bir hukukçu ya da siyaset adamısınız. Sakinsiniz. Güzel sanatlar içerisinde en çok müziği seviyorsunuz. Dostlarınız sizle vakit geçirmekten zevk alıyor. Ailenizle ise sürekli bir çekişme içindesiniz.

Astrolog ZEYNEP TURAN

Okuduğunuz için teşekkürler! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50 telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
    Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
  Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
Dünyada bir çok başarılı insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit deneme programı ücretsizdir.

 

Bir şey sizi engelliyorsa nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmek istiyorsanız.Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise çekirdek inanç ile online ve telefon ile bilinçaltı temizliği ;) ben denedim muhteşem bir uygulamaymış 🙏🙏


Bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay etmiştim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Atakan Sönmez'in Boğaziçi üniversitesi mezunu olması her arayana ücretsiz 5 dakika ön tespit yapması dikkatimi çekti.Ayrıca sitelerinde ücretsiz telkinli mp3 lerin indirilmesi her şeyin maddiyat olmadığını gösterdi.Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım çalışmanın. Atakan Bey inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. Ne dedilerse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycamSONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR..
SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Sevgi Tokgöz, öğretmen

(5 dakikalık ücretsiz on tespit için şimdi arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com

Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdendim. Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımdabir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım. Çekirdek inanç sonrası sizinle daha farklı çalışmalar yapmak isteyenler ilerlemek isteyenler olabilir.Onlara daha ileri düzey çalışmalar yapabilirsiniz.Her şey için tekrar teşekkürler. Güler Tan, Eczacı
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki
yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı
nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman
*************

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci
***********************************************************

3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir

 

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.Onine form ile yapılan çalışma 340 tl dir.Bir ay süren telefon ve whatsapp destekli çalışma ücretleri için arayabilirsiniz..

(ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050)

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir.

Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu?
Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur.
Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir .
Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir.
Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı?
Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler.
Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir.
Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir.

(5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com
Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir.
****************************************************************************

5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim.
Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını
.********************************************************************

********************************************************************
6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.


Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen
Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

***************************************************************************

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050- 02124816645)

7-Çekirdek inanç çalışmasını çocuklarınızın başarısını arttırmak için de yaptırabilirsiniz.

Ben Atakan Bey’den kızım için CD alanlardanım. Biliyorum inanmakta güçlük çekiyorsunuz ben de en başta öyle düşündüm ve CD yi dinlemeye başlayalı 4 gün olmuştu ki kızımda bir anda değişiklik oldu asıl net sonucu 20 gün sonunda aldım. Dikkat dağınıklığı ve inanılmaz bir hareketlilik, asla konuşurken göz teması kurmazdı. Derslerindeki başarı oranı %52 idi. ama CD yi dinlemeye başladıktan 4 gün sonra sakinleşmeye başladı. 20. günden sonra da derslerdeki başarısı %87 oldu. Göz teması kurarak konuşuyor, dikkat dağınıklığı tamamen gitti, bize karşı da kendini ifade etmesi düzeldi. Atakan Sönmez her şey için çok teşekkürler siz bu işin dahisisiniz. Aydanur Akdemir, Yaşam Koçu

8-Önceki halinizle .şimdiki haliniz arasındaki farkı bırakın çevreniz fark etsin

Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2012 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne değişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu.
Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi. Songül Yüce, Ev hanımı

Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

9-Diğer yöntemlerden farkı ne?

Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir. Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.
***************************************************************

10-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla

***************

(5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com
Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir.

-******

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com
Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142)
***

11-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.


şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12-Atakan Sönmez Türkiye’de ilk Subliminal telkin uzmanı.Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez le subliminal telkinler ile ilgili konuştuk.

Ritmotrans dediğiniz bu yöntem nasıl ortaya çıktı…
Kendi kendime ses kayıtları yaptığım sırada mikrofonumda bir arıza meydana geldi. O kayıdı dinlerken ses yükselmesi olduğunda bilinçaltının daha iyi algıladığını keşfettim.Bu şekilde ritimlerle seslendirdiğim kayıtları müziğin içine gizledim.Subliminal kayıtlar dünyadaki benzerlerinden çok daha etkili oldu. Telkin mp3 leri deneyebileceğiniz www.hayatimdegisti.com 2005 yılında kuruldu.
Çekirdek inanç (Core Belief) psikolojide geçen bilimsel bir kavramdır.Biz farkında olmadan oluşan ek kimliklerdir.Bu kimliklerin her biri sizin enerjinizi alır. Engelleyen sırtınızda yük olan bu kimlikleri bulup uykuda telkin cd ler ile bilinçaltınızdan temizlediğinizde hayatta çok hızlı yol alırız.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler…
**********************************************************************************

14-İnsanların aize olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz.
Danışanınız Sevim Hanım
***************************************************************************
********************************************************************************
15-Göz temasınız kuvvetlensin 

sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;)
(5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com
Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here