Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: janwayjan Nickli Üyeden Alıntı MERHABA arkadaşlar. Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2009, 08:23 AM   #10 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Alıntı:
janwayjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MERHABA arkadaşlar.
Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde muz , mandalina palmiye agaçları.bahcede iki kucu kucu kangal ve pit onlarla arkadaşlık etmesi için bi tane iran kedisi nil karaibrahimgil gibi tatlı bi hatun 6 edet bebik istiklal de restorant bunlar benim .. Sizinde istekleriniz var sizde bunları gerçekleştirebilirsiniz bilinççaltının kalıplarını kırmalıyız bunun için beneden size tavsiyeler, .

1. NİL GÜN e ait para dostumdur olumlama mp3 ünü indirip dinleyebilirsiniz.. çok hoş olumlamalar var önce nilgün söylüyor sen onun söyledigini tekrar ediyorsun ve sen bitirdikten sonra pcden bi ses daha geliyor o da senin söylediklerini tekrar ederek seni onaylıyor bence en etkili olumlama yapma şekli bu olsa gerek.

2.. Düzenli olarak zengin oldugunu düşünmek, İMGELEME YAPMAK..

3.. İstedigimiz ne varsa onun resmini pc de bir dosya açıp oraya sıralamak ve her gün onlara bakmak.

4 .. Sesli subliminal zenginlik VE REFAH telkinini dinlemek.

5 .. RESİMLİ subliminal program var onu indirin ve pc başındayken programı çalıştırın istediginiz resmi koyabilirsiniz ben sadece para resmi koydum resimler ekranda çok kısa bi şekilde görünüp kaybolur ve bilinçaltına aslında ben buna zaten sahibim mesajı gönderilir ve çekim yasının harekete geçiren de bu düşüncedir (zaten sahibim)isterseniz para resimlerinin üzerine istediginiz şekilde yazı da YAZABİLİRSİNİZ yazılarda bilinçaltı tarafından algılanır buda bir subliminal yöntemdir.. mesela benim para resimlerinin üzerinde para bana akar ben çok parayı hakederim para benim dostumdur ben çok zenginim gibi yazılar var ve gerçekten etkisini görmeye başladım ...

6.. Amatist alın bu taş sizin daha sevgi dolu VE HUZURLU olmamnızı saglar evrenle aynı olursunuz. birde kırmızı lal taşı bu taş sizin hayal kurmanzı yani daha yaratıcı imgeleme yapmanızı saglar istediginiz şeye odaklanır ve onu daha gerçekci imgelersiniz ve isteginiz sizin ayaklarınıza gelir.. sadece amatist ve lal degil diyer enerji taşlarını da tavsiye ederim çünkü istediginiz şeye yakın olmak istiyorsanız bünyede kesinlikle stres barındırmamanız gerekiyor..
Para üstüme çıg gibi düşer..
gerçekten para dostumdur cd.çok güzel ayrıca para dostumdur kitabınıda tavsiye ederim.düşlerimin ötesinde zenginleşmeyi seçiyorum iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnn

Bookmarks