Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=182)
-   -   İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462879)

janwayjan 09-12-2009 12:42 AM

İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

MERHABA arkadaşlar.
Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde muz , mandalina palmiye agaçları.bahcede iki kucu kucu kangal ve pit onlarla arkadaşlık etmesi için bi tane iran kedisi nil karaibrahimgil gibi tatlı bi hatun 6 edet bebik istiklal de restorant bunlar benim .. Sizinde istekleriniz var sizde bunları gerçekleştirebilirsiniz bilinççaltının kalıplarını kırmalıyız bunun için beneden size tavsiyeler, .

1. NİL GÜN e ait para dostumdur olumlama mp3 ünü indirip dinleyebilirsiniz.. çok hoş olumlamalar var önce nilgün söylüyor sen onun söyledigini tekrar ediyorsun ve sen bitirdikten sonra pcden bi ses daha geliyor o da senin söylediklerini tekrar ederek seni onaylıyor bence en etkili olumlama yapma şekli bu olsa gerek.

2.. Düzenli olarak zengin oldugunu düşünmek, İMGELEME YAPMAK..

3.. İstedigimiz ne varsa onun resmini pc de bir dosya açıp oraya sıralamak ve her gün onlara bakmak.

4 .. Sesli subliminal zenginlik VE REFAH telkinini dinlemek.

5 .. RESİMLİ subliminal program var onu indirin ve pc başındayken programı çalıştırın istediginiz resmi koyabilirsiniz ben sadece para resmi koydum resimler ekranda çok kısa bi şekilde görünüp kaybolur ve bilinçaltına aslında ben buna zaten sahibim mesajı gönderilir ve çekim yasının harekete geçiren de bu düşüncedir (zaten sahibim)isterseniz para resimlerinin üzerine istediginiz şekilde yazı da YAZABİLİRSİNİZ yazılarda bilinçaltı tarafından algılanır buda bir subliminal yöntemdir.. mesela benim para resimlerinin üzerinde para bana akar ben çok parayı hakederim para benim dostumdur ben çok zenginim gibi yazılar var ve gerçekten etkisini görmeye başladım ...

6.. Amatist alın bu taş sizin daha sevgi dolu VE HUZURLU olmamnızı saglar evrenle aynı olursunuz. birde kırmızı lal taşı bu taş sizin hayal kurmanzı yani daha yaratıcı imgeleme yapmanızı saglar istediginiz şeye odaklanır ve onu daha gerçekci imgelersiniz ve isteginiz sizin ayaklarınıza gelir.. sadece amatist ve lal degil diyer enerji taşlarını da tavsiye ederim çünkü istediginiz şeye yakın olmak istiyorsanız bünyede kesinlikle stres barındırmamanız gerekiyor..
Para üstüme çıg gibi düşer..

derya hanim 09-12-2009 01:04 AM

Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Resimleri bir araya toplamamiz illede sartmi?ben beynime yerlestirdim .Hic endiseye kapilmiyorum cok rahatim ,Hayal ettiklerim ,isteklerimin hepsi benim zaten o his hep icimde .Istedigim ev zaten benim ,b .Zenginlik konusuna da gelince yine cok rahatim onuda kendime cektim ,beklemedeyim sadece .Evrene isteklerimi gonderdim o da elinden gelenin en iyisini yapacak .Buna eminim ,hele bu isteklerim olsun , olacak az kaldi hissediyorum digerlerini siralarim .Yanlis anladigim bir yer varsa yardimci olursan sevinirim:) Ozellikle son bir sey : ne yaptiysam beynime soz geciremedim( ben zaten zenginim )zengin degilimki oke durum iyi ama zengin degilim arkadasim .Ben zeten zenginim diyorum 5 dakika sonra icimdeki ses yalan soyleme diyor .

derya hanim 09-12-2009 01:25 AM

Birde untmadan ,1. Gecen cuma sabahi psikologumla randevum vardi icimden hic gitmek de istemiyorum dedim telefonu elime aldim baktim sesli mesaj ,psikologumun asistani randevunuz iptal edildi diye msj birakmis 2. kizim icin eve yardim istedim sabah kresten donerken oyalanmisim eyvah gec kaldim kadin kapimda bekliyory789 derken kadin aradi gec kalacagini soyledikrzm67 3.arkadasimin hazirladigi nefis yemekleri dusundum ertesi gun yasgunune cagirdi dokturmus nasil yedim sormayin (nasil olsa kilo telkini eklicem ) Bu 3 olay tesaduf mu? 3 haftadir uyesi oldugum bu harika sitede zaman zaman okudugum cekim yasasi bilgilerinden bilmeden de olsa cekmis olabilirmiyim ? coooooooooook merak ediyorum? konuyla alakasiz ama pek mutluyum sebepsiz yerekhkh56khkh56khkh56khkh56cilgin897cilgin897s456 sevinclimusic45:zpzp:96kl

yeni bir hayat 09-12-2009 01:26 AM

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573092)
Ozellikle son bir sey : ne yaptiysam beynime soz geciremedim( ben zaten zenginim )zengin degilimki oke durum iyi ama zengin degilim arkadasim .Ben zeten zenginim diyorum 5 dakika sonra icimdeki ses yalan soyleme diyor .

Gerçek olmayan bir durumu bilincin kaale almaması çok normal..

O yüzden "Ben zengin olmayı seçiyorum" demek daha doğru olur..

ya da "Ben her geçen gün daha zengin olmayı seçiyorum" .vs..

derya hanim 09-12-2009 01:36 AM

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573095)
Gerçek olmayan bir durumu bilincin kaale almaması çok normal..

O yüzden "Ben zengin olmayı seçiyorum" demek daha doğru olur..

ya da "Ben her geçen gün daha zengin olmayı seçiyorum" .vs..

Iste budur nasil memnun oldum bir bilsen tabi ya seciyorum demek bundan sonra boyle soyleyecegim .Yeni bir hayat harikasin ya25889

Sultan 09-12-2009 08:23 AM

Alıntı:

janwayjan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573089)
MERHABA arkadaşlar.
Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde muz , mandalina palmiye agaçları.bahcede iki kucu kucu kangal ve pit onlarla arkadaşlık etmesi için bi tane iran kedisi nil karaibrahimgil gibi tatlı bi hatun 6 edet bebik istiklal de restorant bunlar benim .. Sizinde istekleriniz var sizde bunları gerçekleştirebilirsiniz bilinççaltının kalıplarını kırmalıyız bunun için beneden size tavsiyeler, .

1. NİL GÜN e ait para dostumdur olumlama mp3 ünü indirip dinleyebilirsiniz.. çok hoş olumlamalar var önce nilgün söylüyor sen onun söyledigini tekrar ediyorsun ve sen bitirdikten sonra pcden bi ses daha geliyor o da senin söylediklerini tekrar ederek seni onaylıyor bence en etkili olumlama yapma şekli bu olsa gerek.

2.. Düzenli olarak zengin oldugunu düşünmek, İMGELEME YAPMAK..

3.. İstedigimiz ne varsa onun resmini pc de bir dosya açıp oraya sıralamak ve her gün onlara bakmak.

4 .. Sesli subliminal zenginlik VE REFAH telkinini dinlemek.

5 .. RESİMLİ subliminal program var onu indirin ve pc başındayken programı çalıştırın istediginiz resmi koyabilirsiniz ben sadece para resmi koydum resimler ekranda çok kısa bi şekilde görünüp kaybolur ve bilinçaltına aslında ben buna zaten sahibim mesajı gönderilir ve çekim yasının harekete geçiren de bu düşüncedir (zaten sahibim)isterseniz para resimlerinin üzerine istediginiz şekilde yazı da YAZABİLİRSİNİZ yazılarda bilinçaltı tarafından algılanır buda bir subliminal yöntemdir.. mesela benim para resimlerinin üzerinde para bana akar ben çok parayı hakederim para benim dostumdur ben çok zenginim gibi yazılar var ve gerçekten etkisini görmeye başladım ...

6.. Amatist alın bu taş sizin daha sevgi dolu VE HUZURLU olmamnızı saglar evrenle aynı olursunuz. birde kırmızı lal taşı bu taş sizin hayal kurmanzı yani daha yaratıcı imgeleme yapmanızı saglar istediginiz şeye odaklanır ve onu daha gerçekci imgelersiniz ve isteginiz sizin ayaklarınıza gelir.. sadece amatist ve lal degil diyer enerji taşlarını da tavsiye ederim çünkü istediginiz şeye yakın olmak istiyorsanız bünyede kesinlikle stres barındırmamanız gerekiyor..
Para üstüme çıg gibi düşer..

gerçekten para dostumdur cd.çok güzel ayrıca para dostumdur kitabınıda tavsiye ederim.düşlerimin ötesinde zenginleşmeyi seçiyorum iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnny789

janwayjan 09-12-2009 10:48 AM

teşekkür edrim kitabını da okuyacam çünkü gerçekten faydalı

janwayjan 09-12-2009 10:55 AM

Benim tavsiye ettigim resimli subliminal program sen ben zenginim dediginde hadi ordan yalan söyleme ne zengini diyen bilincaltını susturur sen ben zenginim dedigin zaman o program sayesinde bilinçaltına gönderdigin para reimlerini bilinçaltın gerçetten onlara sahipmişsin gibi algılar ve direnmez aksine burda bininçaltın sana hizmet eder ve zaten sahibim duygusu içinde olursan isteklerinie dahı hızlı ulaşırsın ....

çok_mutlu:) 10-12-2009 07:17 AM

acaba bu soylediğin programı nerden bulabilirim bana yardımcı olmanız mümkünmü ekranımda var olması beni daha motive edecek biliyorum çünkü ayrıca kullandığınız yontemler çok hoşuma gitti bende uygulmak istiyorum bu güzel bilgileri bizle paylaştığınız için teşekkürler bende bugün okumaya başlayacam nil günün kitaplarını elimden geldiğince sizlere etkilendiğim ve etkili olan tarafları burdan aktaracağım arkadaşlar sevgiyle dostça kalın:)

aybükem 10-12-2009 08:42 AM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573101)
gerçekten para dostumdur cd.çok güzel ayrıca para dostumdur kitabınıda tavsiye ederim.düşlerimin ötesinde zenginleşmeyi seçiyorum iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnny789

hemen hemen nil günün bütün kitaplarını okudumayrıca para dostumdur harika bir kitap evet bende zengin olmayı seçiyorumblissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:02 AM.