Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız MERHABA arkadaşlar. Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2009, 12:42 AM   #1 (permalink)
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road
Thumbs up İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

MERHABA arkadaşlar.
Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde muz , mandalina palmiye agaçları.bahcede iki kucu kucu kangal ve pit onlarla arkadaşlık etmesi için bi tane iran kedisi nil karaibrahimgil gibi tatlı bi hatun 6 edet bebik istiklal de restorant bunlar benim .. Sizinde istekleriniz var sizde bunları gerçekleştirebilirsiniz bilinççaltının kalıplarını kırmalıyız bunun için beneden size tavsiyeler, .

1. NİL GÜN e ait para dostumdur olumlama mp3 ünü indirip dinleyebilirsiniz.. çok hoş olumlamalar var önce nilgün söylüyor sen onun söyledigini tekrar ediyorsun ve sen bitirdikten sonra pcden bi ses daha geliyor o da senin söylediklerini tekrar ederek seni onaylıyor bence en etkili olumlama yapma şekli bu olsa gerek.

2.. Düzenli olarak zengin oldugunu düşünmek, İMGELEME YAPMAK..

3.. İstedigimiz ne varsa onun resmini pc de bir dosya açıp oraya sıralamak ve her gün onlara bakmak.

4 .. Sesli subliminal zenginlik VE REFAH telkinini dinlemek.

5 .. RESİMLİ subliminal program var onu indirin ve pc başındayken programı çalıştırın istediginiz resmi koyabilirsiniz ben sadece para resmi koydum resimler ekranda çok kısa bi şekilde görünüp kaybolur ve bilinçaltına aslında ben buna zaten sahibim mesajı gönderilir ve çekim yasının harekete geçiren de bu düşüncedir (zaten sahibim)isterseniz para resimlerinin üzerine istediginiz şekilde yazı da YAZABİLİRSİNİZ yazılarda bilinçaltı tarafından algılanır buda bir subliminal yöntemdir.. mesela benim para resimlerinin üzerinde para bana akar ben çok parayı hakederim para benim dostumdur ben çok zenginim gibi yazılar var ve gerçekten etkisini görmeye başladım ...

6.. Amatist alın bu taş sizin daha sevgi dolu VE HUZURLU olmamnızı saglar evrenle aynı olursunuz. birde kırmızı lal taşı bu taş sizin hayal kurmanzı yani daha yaratıcı imgeleme yapmanızı saglar istediginiz şeye odaklanır ve onu daha gerçekci imgelersiniz ve isteginiz sizin ayaklarınıza gelir.. sadece amatist ve lal degil diyer enerji taşlarını da tavsiye ederim çünkü istediginiz şeye yakın olmak istiyorsanız bünyede kesinlikle stres barındırmamanız gerekiyor..
Para üstüme çıg gibi düşer..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-12-2009, 01:04 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough
Standart Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Resimleri bir araya toplamamiz illede sartmi?ben beynime yerlestirdim .Hic endiseye kapilmiyorum cok rahatim ,Hayal ettiklerim ,isteklerimin hepsi benim zaten o his hep icimde .Istedigim ev zaten benim ,b .Zenginlik konusuna da gelince yine cok rahatim onuda kendime cektim ,beklemedeyim sadece .Evrene isteklerimi gonderdim o da elinden gelenin en iyisini yapacak .Buna eminim ,hele bu isteklerim olsun , olacak az kaldi hissediyorum digerlerini siralarim .Yanlis anladigim bir yer varsa yardimci olursan sevinirim:) Ozellikle son bir sey : ne yaptiysam beynime soz geciremedim( ben zaten zenginim )zengin degilimki oke durum iyi ama zengin degilim arkadasim .Ben zeten zenginim diyorum 5 dakika sonra icimdeki ses yalan soyleme diyor .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2009, 01:25 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Birde untmadan ,1. Gecen cuma sabahi psikologumla randevum vardi icimden hic gitmek de istemiyorum dedim telefonu elime aldim baktim sesli mesaj ,psikologumun asistani randevunuz iptal edildi diye msj birakmis 2. kizim icin eve yardim istedim sabah kresten donerken oyalanmisim eyvah gec kaldim kadin kapimda bekliyor derken kadin aradi gec kalacagini soyledi 3.arkadasimin hazirladigi nefis yemekleri dusundum ertesi gun yasgunune cagirdi dokturmus nasil yedim sormayin (nasil olsa kilo telkini eklicem ) Bu 3 olay tesaduf mu? 3 haftadir uyesi oldugum bu harika sitede zaman zaman okudugum cekim yasasi bilgilerinden bilmeden de olsa cekmis olabilirmiyim ? coooooooooook merak ediyorum? konuyla alakasiz ama pek mutluyum sebepsiz yere
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2009, 01:26 AM   #4 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ozellikle son bir sey : ne yaptiysam beynime soz geciremedim( ben zaten zenginim )zengin degilimki oke durum iyi ama zengin degilim arkadasim .Ben zeten zenginim diyorum 5 dakika sonra icimdeki ses yalan soyleme diyor .
Gerçek olmayan bir durumu bilincin kaale almaması çok normal..

O yüzden "Ben zengin olmayı seçiyorum" demek daha doğru olur..

ya da "Ben her geçen gün daha zengin olmayı seçiyorum" .vs..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2009, 01:36 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçek olmayan bir durumu bilincin kaale almaması çok normal..

O yüzden "Ben zengin olmayı seçiyorum" demek daha doğru olur..

ya da "Ben her geçen gün daha zengin olmayı seçiyorum" .vs..
Iste budur nasil memnun oldum bir bilsen tabi ya seciyorum demek bundan sonra boyle soyleyecegim .Yeni bir hayat harikasin ya
Alt 09-12-2009, 08:23 AM   #6 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
janwayjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MERHABA arkadaşlar.
Bogaza nazır harika bi malikane garajda 5 araba bugatti bmw m6 audi a 5 bentley bide 1993 model kırmızı şahin. Evin 5 e 2 mt Genişligindeki çelik kasasında yüzlerce milyon euro para koçaman bi bahçe bu bahçenin içinde muz , mandalina palmiye agaçları.bahcede iki kucu kucu kangal ve pit onlarla arkadaşlık etmesi için bi tane iran kedisi nil karaibrahimgil gibi tatlı bi hatun 6 edet bebik istiklal de restorant bunlar benim .. Sizinde istekleriniz var sizde bunları gerçekleştirebilirsiniz bilinççaltının kalıplarını kırmalıyız bunun için beneden size tavsiyeler, .

1. NİL GÜN e ait para dostumdur olumlama mp3 ünü indirip dinleyebilirsiniz.. çok hoş olumlamalar var önce nilgün söylüyor sen onun söyledigini tekrar ediyorsun ve sen bitirdikten sonra pcden bi ses daha geliyor o da senin söylediklerini tekrar ederek seni onaylıyor bence en etkili olumlama yapma şekli bu olsa gerek.

2.. Düzenli olarak zengin oldugunu düşünmek, İMGELEME YAPMAK..

3.. İstedigimiz ne varsa onun resmini pc de bir dosya açıp oraya sıralamak ve her gün onlara bakmak.

4 .. Sesli subliminal zenginlik VE REFAH telkinini dinlemek.

5 .. RESİMLİ subliminal program var onu indirin ve pc başındayken programı çalıştırın istediginiz resmi koyabilirsiniz ben sadece para resmi koydum resimler ekranda çok kısa bi şekilde görünüp kaybolur ve bilinçaltına aslında ben buna zaten sahibim mesajı gönderilir ve çekim yasının harekete geçiren de bu düşüncedir (zaten sahibim)isterseniz para resimlerinin üzerine istediginiz şekilde yazı da YAZABİLİRSİNİZ yazılarda bilinçaltı tarafından algılanır buda bir subliminal yöntemdir.. mesela benim para resimlerinin üzerinde para bana akar ben çok parayı hakederim para benim dostumdur ben çok zenginim gibi yazılar var ve gerçekten etkisini görmeye başladım ...

6.. Amatist alın bu taş sizin daha sevgi dolu VE HUZURLU olmamnızı saglar evrenle aynı olursunuz. birde kırmızı lal taşı bu taş sizin hayal kurmanzı yani daha yaratıcı imgeleme yapmanızı saglar istediginiz şeye odaklanır ve onu daha gerçekci imgelersiniz ve isteginiz sizin ayaklarınıza gelir.. sadece amatist ve lal degil diyer enerji taşlarını da tavsiye ederim çünkü istediginiz şeye yakın olmak istiyorsanız bünyede kesinlikle stres barındırmamanız gerekiyor..
Para üstüme çıg gibi düşer..
gerçekten para dostumdur cd.çok güzel ayrıca para dostumdur kitabınıda tavsiye ederim.düşlerimin ötesinde zenginleşmeyi seçiyorum iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnn
Alt 09-12-2009, 10:48 AM   #7 (permalink)
Teğmen

80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

teşekkür edrim kitabını da okuyacam çünkü gerçekten faydalı
Alt 09-12-2009, 10:55 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Benim tavsiye ettigim resimli subliminal program sen ben zenginim dediginde hadi ordan yalan söyleme ne zengini diyen bilincaltını susturur sen ben zenginim dedigin zaman o program sayesinde bilinçaltına gönderdigin para reimlerini bilinçaltın gerçetten onlara sahipmişsin gibi algılar ve direnmez aksine burda bininçaltın sana hizmet eder ve zaten sahibim duygusu içinde olursan isteklerinie dahı hızlı ulaşırsın ....
Alt 10-12-2009, 07:17 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

acaba bu soylediğin programı nerden bulabilirim bana yardımcı olmanız mümkünmü ekranımda var olması beni daha motive edecek biliyorum çünkü ayrıca kullandığınız yontemler çok hoşuma gitti bende uygulmak istiyorum bu güzel bilgileri bizle paylaştığınız için teşekkürler bende bugün okumaya başlayacam nil günün kitaplarını elimden geldiğince sizlere etkilendiğim ve etkili olan tarafları burdan aktaracağım arkadaşlar sevgiyle dostça kalın:)

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2009, 08:42 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gerçekten para dostumdur cd.çok güzel ayrıca para dostumdur kitabınıda tavsiye ederim.düşlerimin ötesinde zenginleşmeyi seçiyorum iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnn
hemen hemen nil günün bütün kitaplarını okudumayrıca para dostumdur harika bir kitap evet bende zengin olmayı seçiyorum

Bookmarks