Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yeryüzü bollukla bereketle dolu.. ben 10 yıl sonra uçan arabalarımızın, deniz üzerinde evlerimizin olacağına inanıyorum.... herkes inansın.. hepimizi refah be bolluk bekliyor......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-11-2011, 06:51 PM   #21 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd

yeryüzü bollukla bereketle dolu.. ben 10 yıl sonra uçan arabalarımızın, deniz üzerinde evlerimizin olacağına inanıyorum.... herkes inansın.. hepimizi refah be bolluk bekliyor...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-11-2011, 10:23 PM   #22 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
naz78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende aldığımı söylemiştim ücretli telkini nerdeyse 1 ay olacak etkisini göremedim ücretsizleri dinlerken yaşadığım deneyimler oldu etkileri oluyordu bunda halla bişey hissedemedim oysa büyük bir istek ve inançla aldım başka telkinleride istemeyi düşünüyordum ama biraz şüpheliyim artık ayrıca olumlamalar yapıyorum ne yapmam gerekiyor beni bilgilendirin lütfen boluğa berekete ihtiyacım varrr
Herşeyi cd yapmaz

önce inanmakla başlar

sonra dinlemek

en son eylem

sen al bu cd yi oturduğun yerde 30 sene dinle hiç bir şey olmaz :S biraz eylem lazım ...
Alt 12-11-2011, 02:23 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough

Subliminal telkin bolluk bilincini nasıl açar? Bu soruya değişik bir açıdan örnek vereceğim.

Yıllarca bir çeşmeden su aktığını düşünün. Bu çeşmeyi kapatıp açıyoruz, gidip gelip suyu bol bol kullanıyoruz. 15 yıl kadar sonra bu çeşme kireçlendi artık gıdım gıdım su akıyor. Bir kova su için çok fazla beklemek canımızı sıkmaya başlıyor. Su içebiliyoruz ama artık eskisi gibi bol akmıyor. Su eskisi gibi rahat aksın diye çeşmenin borusuna çekiçle tık tık tık vuruyoruz. Ama nafile çeşme o eski çeşme değil. Tıkanıklık giderilecek ama nasıl? Kimse bana çeşmeyi sök at yenisini tak demesin :) Kimse kendi kafasını söküp atamaz :)

Bir bidona suyla karışık kireç çözücü koyup eski çeşmeden yavaş yavaş akıtırsak çeşme açılır ve eskisi gibi bol akar. Sıfırı gibi sağlam olmaz ama yine de sizi tatmin eder. Artık çeşme başında kısmetinizi beklemezsiniz.

Subliminal cd, kireç çözücü gibi bilincinizin tıkanmış bölümlerini yavaş yavaş açar. Farklı bakarsınız. Daha doğrusu gözünüzün önündeki kısmeti görürsünüz. Bakmak ayrı görmek ayrı. Herkes bakıyor ama görmüyor. 'Yahu ben bunu daha önce neden böyle yapmadım' diyorsunuz. Hareket edecek yeri farkediyorsunuz. Yoksa kimse oturduğu yerden deste deste para almıyor. Sizi tıkayan şeyi görüyor farkediyorsunuz.

Eksik ya da yanlışım varsa affola
Selamlar saygılar..
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2013, 08:07 PM   #24 (permalink)
res

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
res is an unknown quantity at this point

para ve bolluk telkinimde 3 çeşit telkin var (Bolluk bereket .Kuantum Para. Para bolluk ) bnları nasıl dinemeliyim. listem biraz kabarık.
res isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2013, 07:39 PM   #25 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Üçü de birbirleri ile alakalı telkinler sırayla dinlemeniz gereken sürede dinleyebilirsiniz listeniz kabarık derken? Ben 12 hatta daha fazla telkin bulunan dinleme listelerinin olduğunu duydum bazı üyelerden. :) Sorun olmaz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2013, 09:02 AM   #26 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

para bolluk konusu ilginç bir şey, etki görmeniz için bence zamana ihtiyaç var... sonuçta zengin olanlar bir günde zengin olmadı ya da 3 haftada zengin olmadı.... 3 ayda da zengin olmadı.... eğer zengin olmak gibi bir hayaliniz varsa bence bir fikir proje üretin ondan sonra ilerleyin...
Alt 17-02-2013, 01:47 PM   #27 (permalink)
res

4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
res is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
para bolluk konusu ilginç bir şey, etki görmeniz için bence zamana ihtiyaç var... sonuçta zengin olanlar bir günde zengin olmadı ya da 3 haftada zengin olmadı.... 3 ayda da zengin olmadı.... eğer zengin olmak gibi bir hayaliniz varsa bence bir fikir proje üretin ondan sonra ilerleyin...
bayağıdır giremiyordum. dediğiniz doğru da sonuçta kazanabileceğime ya da zengin olabileceğime inanamadığım için proje de üretemiyorum. kaçıyorum. Telkin bence bu noktada etkili olmalı.
res isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2013, 04:08 PM   #28 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Kesinlikle arkadaşım. ben resim yapıyorum. Bu güne kadar 'resim sadece hobidir, resimden para kazanılmaz, o kadar resim yapan var kimse bir yere gelememiş ben mi gelecem gibi inançlarım mevcuttu. Şimdilerde ise resim yapmaya başladım, öncelikle fikirlerimde değişim oldu. Yani kimse benden dünya çapında ressam olmamı beklemiyor. fakat bir çok insan bu yeteneğini kazanca dönüştürebiliyor. Ayrıca bu inancımı destekleyen süreçte ise sırf resim yaparak çok harika paralar kazanan hatta bununla zengin olan insanlar çıktı karşıma. Şimdilerde ise zevkle çalışıyor. yeni projeler üretiyor ve daha nasıl iyi olabilirim bunun izini sürüyorum. Gördüğünüz gibi hiç bir şey değişmiş değil. Değişim sadece benim inançlarımda gerisi zaten kendiliğinden gelir. Dün resim hocamla görüştüm bodrumda yazlık aldığını ve atölyesini oraya taşıyacağını öğrendim. Bu kişinin bir öğretmen emeklisi olduğunu söylersem sanırım ne demek istediğimi daha net ifade etmiş olurum.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2015, 03:42 PM   #29 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
Alimelih is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bende bolluk bereket ve para telkinlerini dinliyorum.İlk başlarda para kazanacağıma dair inançlarım ciddi oranda arttı daha sonra parayı kendime layık görmeye basladım daha sonra çevremdeki iş fırsatları gözümde canlanmaya başladı.Mesela en yakınımdaki insanlar yüksek karlar getiren gayrimenkulle uğraşıyorlar.Önceleri hiç onlarla bu konuda fikir alışverişi yapmamıştım.Şimdi gidip onlarla konuşuyorum ve uygun yatırım için zaman bekliyorum.İçsel olarak kendimi zengin görüyorum artık.Hareketlerim zenginmişim gibi.Etki var.Yanlız sabırla dinleyin.Ara verin tekrar dinleyin,ara verin tekrar..Bilinçte idrak oluşturuncaya kadar devam..
Alimelih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2022, 03:19 AM   #30 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BEYAZKAZAK is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Para&Bolluk Uzmanlığı Subliminal Mesajları

Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin!

Hayat değiştiren subliminal mesajlarımızın yardımıyla, parayı bilinçaltı zihninizin gücünü doğallıkla kullanarak, bollukla hayatınıza çekin!
  • Parayı ve bolluğu hayatınıza getirmek istiyor musunuz?
  • İsteklerinizi büyük miktarda para ve finansal özgürlükle göstermek istiyor musunuz?
  • Diğer insanların düşünce gücünü veya çekim yasasını kullanarak parayı çektiklerini duydunuz mu? Ve sizde aynı şeyi yapmak istiyor musunuz?
Çekim yasası’nı “The Secret(Sır)” kitabı ve DVD’si meşhur etti. O der ki, insanların fiziksel gerçeklikte yaşadıkları, onların en güçlü düşünce ve duygularının karşılığıdır – düşüncesine hakim olan insanların hayatları üzerinde direkt kontrolleri vardır. “Ne düşünürsen onu alırsın” veya “düşünceleriniz deneyimlerinizi belirler”.

Bu albüm, diğer çekim yasası subliminal albümü gibi çalışır, tek şey dışında, bu albüm tamamen parayı çekmeye odaklanır. Güçlü subliminal mesajlarımız sizin bilinçaltı zihninizi, parayı ve refahı hayatınıza çekmek amacınızla hizalayarak çalışır. Sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, refah amacınıza doğru tüm çalışma tarzınız değişir, ama bilinçaltı zihniniz de parayı çekmeye odaklanır – artırılmış enerjiyi isteklerinizi dile getirmek ve gerçekleşmelerini artırmak için yöneltir!
  • Zihninizi, bollukla para ve hayatınızda finansal özgürlük isteğinizi dile getirmeniz için yeniden programlar.
  • Bilinçaltı zihninizi parayı çekme amacınızla hizalar.
  • Başarıya ket vuran tüm zihinsel engelleri negatif enerji ve düşünceleri temizler ve uzaklaştırır.
  • Zihninizi kalıcı, pozitif duruma yeniden programlar.
  • Zihninizi güçlü bir inanç durumuna odaklar – çekim yasasını kendiniz için çalıştıracağınıza inancınız ve finansal özgürlük başarısına inancınız.
  • Subliminal, kendinizi parayı çekmekle ilgili isteğinizi başarmanız için gerekli olan motivasona en uygun kalıcı duruma getirir.
Çekim yasasını başarıyla çalıştıran insanlar buna tamamen inanırlar, bilinçli ya da bilinçsiz olarak, onların zihinleri istekleri hakkında düşünmek için çok güçlü çalışır. Onları geri tutan negatif düşünceleri asla yoktur. Bir istek belirlerler ve onun onlara geleceğini bilirler. Bu çekim yasasını gerçekten çalıştırmak için tek yoldur – tam, katıksız inanç ve düşünceleriniz, eylemleriniz ve bilinçaltı zihniniz arasında eş zamanlılık.
Çekim yasasının yolunda bilinçli düşünseniz ve eylemlerde bulunsanız bile, muhtemelen zihninizin derinlerinde sizi durduran şüpheleriniz vardır. Subliminal mp3 albümümüz onları temizlemek için ve bilinçaltı zihninizi, bilinçli eylemleriniz ve düşüncelerinizle hizalamak için oluşturuldu.
Zihninizi, bedeninizi ve bilinçaltı zihninizi birlikte çalıştırın ve parayı çekme amacınıza odaklayın; gerçekleştirme yeteneğinizi geliştirin ve güçlü subliminal mesajlarımızla parayı bollukla hayatınıza getirmeyi garantileyin!
Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın
. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.Bu telkinler ritmli okuma tekniği ile çok daha etkili hale getirilmiştir.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümleleri
  • Ben parayı hayatıma çekiyorum.
  • Para bana doğru çekiliyor.
  • Para şimdi hayatıma geliyor.
  • Ben şimdi(şu an) kendimi zengin görüyorum.
  • Refahımdan(zenginliğimden) keyif alıyorum.
  • Arzum, parayı bollukla hayatıma getirmek ve bunu başarıyorum.
  • Hayatıma parayı getireceğime 100% eminim.
  • Zihnim ve bedenim bolluğa doğru çalışıyor.
  • Gelirim yükseğe daha da yükseğe doğru gelişiyor (gelirim daha da çok artıyot)
  • Şimdi kendi finansal özgürlüğümü kazanıyorum.
  • Finansal olarak özgürüm.
  • Zenginliği oluşturmak için tutkuluyum.
  • Ben hayatımda finansal bolluğu hak ediyorum.
  • Bolluk ve ben birim.
  • Ben de dahil herkesin zengin olabileceğine inanıyorum.
  • Şimdi büyük miktarlarda para biriktiriyorum.
  • Zihnim kazançlı fikirler ve fırsatlar için kuvvetli bir mıknatıs
  • Büyük zenginlik şimdi bana doğru akıyor.
  • Başarılıyım, çünkü ne istediğimi biliyorum ve onu istiyorum.
  • Zenginliği kolayca ve zahmetsizce yaratıyorum.
  • Başarıyı kendi yolumda tanımlıyorum.
Bu cd isme özel hazırlanır.Siparis için üst menüden siparis formunu kullanabilirsiniz.

https://www.telkincd.com/352-parayi-...!-satinal.html

Detaylar için bu konuyu inceleyiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post570106
Teşekkürler :)
BEYAZKAZAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil