Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2022, 03:19 AM   #30 (permalink)
BEYAZKAZAK

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BEYAZKAZAK is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Para&Bolluk Uzmanlığı Subliminal Mesajları

Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin!

Hayat değiştiren subliminal mesajlarımızın yardımıyla, parayı bilinçaltı zihninizin gücünü doğallıkla kullanarak, bollukla hayatınıza çekin!
  • Parayı ve bolluğu hayatınıza getirmek istiyor musunuz?
  • İsteklerinizi büyük miktarda para ve finansal özgürlükle göstermek istiyor musunuz?
  • Diğer insanların düşünce gücünü veya çekim yasasını kullanarak parayı çektiklerini duydunuz mu? Ve sizde aynı şeyi yapmak istiyor musunuz?
Çekim yasası’nı “The Secret(Sır)” kitabı ve DVD’si meşhur etti. O der ki, insanların fiziksel gerçeklikte yaşadıkları, onların en güçlü düşünce ve duygularının karşılığıdır – düşüncesine hakim olan insanların hayatları üzerinde direkt kontrolleri vardır. “Ne düşünürsen onu alırsın” veya “düşünceleriniz deneyimlerinizi belirler”.

Bu albüm, diğer çekim yasası subliminal albümü gibi çalışır, tek şey dışında, bu albüm tamamen parayı çekmeye odaklanır. Güçlü subliminal mesajlarımız sizin bilinçaltı zihninizi, parayı ve refahı hayatınıza çekmek amacınızla hizalayarak çalışır. Sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, refah amacınıza doğru tüm çalışma tarzınız değişir, ama bilinçaltı zihniniz de parayı çekmeye odaklanır – artırılmış enerjiyi isteklerinizi dile getirmek ve gerçekleşmelerini artırmak için yöneltir!
  • Zihninizi, bollukla para ve hayatınızda finansal özgürlük isteğinizi dile getirmeniz için yeniden programlar.
  • Bilinçaltı zihninizi parayı çekme amacınızla hizalar.
  • Başarıya ket vuran tüm zihinsel engelleri negatif enerji ve düşünceleri temizler ve uzaklaştırır.
  • Zihninizi kalıcı, pozitif duruma yeniden programlar.
  • Zihninizi güçlü bir inanç durumuna odaklar – çekim yasasını kendiniz için çalıştıracağınıza inancınız ve finansal özgürlük başarısına inancınız.
  • Subliminal, kendinizi parayı çekmekle ilgili isteğinizi başarmanız için gerekli olan motivasona en uygun kalıcı duruma getirir.
Çekim yasasını başarıyla çalıştıran insanlar buna tamamen inanırlar, bilinçli ya da bilinçsiz olarak, onların zihinleri istekleri hakkında düşünmek için çok güçlü çalışır. Onları geri tutan negatif düşünceleri asla yoktur. Bir istek belirlerler ve onun onlara geleceğini bilirler. Bu çekim yasasını gerçekten çalıştırmak için tek yoldur – tam, katıksız inanç ve düşünceleriniz, eylemleriniz ve bilinçaltı zihniniz arasında eş zamanlılık.
Çekim yasasının yolunda bilinçli düşünseniz ve eylemlerde bulunsanız bile, muhtemelen zihninizin derinlerinde sizi durduran şüpheleriniz vardır. Subliminal mp3 albümümüz onları temizlemek için ve bilinçaltı zihninizi, bilinçli eylemleriniz ve düşüncelerinizle hizalamak için oluşturuldu.
Zihninizi, bedeninizi ve bilinçaltı zihninizi birlikte çalıştırın ve parayı çekme amacınıza odaklayın; gerçekleştirme yeteneğinizi geliştirin ve güçlü subliminal mesajlarımızla parayı bollukla hayatınıza getirmeyi garantileyin!
Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın
. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.Bu telkinler ritmli okuma tekniği ile çok daha etkili hale getirilmiştir.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümleleri
  • Ben parayı hayatıma çekiyorum.
  • Para bana doğru çekiliyor.
  • Para şimdi hayatıma geliyor.
  • Ben şimdi(şu an) kendimi zengin görüyorum.
  • Refahımdan(zenginliğimden) keyif alıyorum.
  • Arzum, parayı bollukla hayatıma getirmek ve bunu başarıyorum.
  • Hayatıma parayı getireceğime 100% eminim.
  • Zihnim ve bedenim bolluğa doğru çalışıyor.
  • Gelirim yükseğe daha da yükseğe doğru gelişiyor (gelirim daha da çok artıyot)
  • Şimdi kendi finansal özgürlüğümü kazanıyorum.
  • Finansal olarak özgürüm.
  • Zenginliği oluşturmak için tutkuluyum.
  • Ben hayatımda finansal bolluğu hak ediyorum.
  • Bolluk ve ben birim.
  • Ben de dahil herkesin zengin olabileceğine inanıyorum.
  • Şimdi büyük miktarlarda para biriktiriyorum.
  • Zihnim kazançlı fikirler ve fırsatlar için kuvvetli bir mıknatıs
  • Büyük zenginlik şimdi bana doğru akıyor.
  • Başarılıyım, çünkü ne istediğimi biliyorum ve onu istiyorum.
  • Zenginliği kolayca ve zahmetsizce yaratıyorum.
  • Başarıyı kendi yolumda tanımlıyorum.
Bu cd isme özel hazırlanır.Siparis için üst menüden siparis formunu kullanabilirsiniz.

https://www.telkincd.com/352-parayi-...!-satinal.html

Detaylar için bu konuyu inceleyiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post570106
Teşekkürler :)
BEYAZKAZAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla