Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: ginka Nickli Üyeden Alıntı demekki farketmen gereken bi kapı var çalan açması gereken sensindir... farketmen gereken bir kapı var derken neyi kastettiniz...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-07-2011, 01:47 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
53 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
omer9035 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Alıntı:
ginka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
demekki farketmen gereken bi kapı var çalan açması gereken sensindir...
farketmen gereken bir kapı var derken neyi kastettiniz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

omer9035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2011, 10:28 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 273
78 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selda02 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
omer9035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inşallah dediğiniz gibi olur artık genç olduğumu hissetmek istiyorum mutlu olmak istiyorum iki lafı bir araya getiremeyen insaların bile biryerlere geldiğine ( hiçbir yetenekleri olmamasına rağmen ) şahit olunca bendeki şanssızlığa üzülüyorum ama elden gelen birşey yok hep inandım birgün öyle birşey olacak ki bir zaman gelecek ki hayatım değişecek bu günün geleceğine rabbime inandığım kadar inandım ama artık bu inancımı bile kaybetmek üzereyim olanların sorumlusu benim ve demekki haketmiyorum
inancını asla yitirme inanmak başarmanın yarısıdır unutma kimse dört dörtlük bi hayata sahip deyil önemli olan elindekiyle yetinip mutlu olabilmektir her insan zaman zaman iniş çıkışlar yaşar gençlik dönemlerinde daha sık yaşanıyor sanırım okul konusunada çok takılma bence olur olmuyorsa bile takma seninde başarılı olbileceğin bişeyler illaki vardır seninde dediğin gibi hiçbişeyden nasibini almamış insanların okuyupta biyerlere gelmesi üzücü ama onlara bakıp üzülmektense artılarımı düşünüp kendimle gurur duyuyorum ben sende denemelisin kendine iyi bak güzel kardeşim insan hayata bikere geliyor onunda tadını çıkaramamak neden bidüşün mutlu ol bence sevgiyle kal
selda02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2011, 11:41 PM   #13 (permalink)
Teğmen

53 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
selda02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inancını asla yitirme inanmak başarmanın yarısıdır unutma kimse dört dörtlük bi hayata sahip deyil önemli olan elindekiyle yetinip mutlu olabilmektir her insan zaman zaman iniş çıkışlar yaşar gençlik dönemlerinde daha sık yaşanıyor sanırım okul konusunada çok takılma bence olur olmuyorsa bile takma seninde başarılı olbileceğin bişeyler illaki vardır seninde dediğin gibi hiçbişeyden nasibini almamış insanların okuyupta biyerlere gelmesi üzücü ama onlara bakıp üzülmektense artılarımı düşünüp kendimle gurur duyuyorum ben sende denemelisin kendine iyi bak güzel kardeşim insan hayata bikere geliyor onunda tadını çıkaramamak neden bidüşün mutlu ol bence sevgiyle kal
aslında ne olursa olsun gülmesini bilen bir insanım ama bu süreç beni çok yıprattı bu yüzdendi umutsuzluğum ama yavaş yavaş atlatıyorum gerçekler kendine alıştırdı beni normalde dediğinizi gibi yeteneklerim var ama bunları hep geri plana atıyorum mesela bağlama gitar ve org çalıyorum ama kaç aydır bunları elime bile almadım bilgisayardan çok iyi anlarım hatta bana zaman zaman para kazandırıyor siz yazdıktan sonra düşündüm biraz ben farklıyım ama kendi kendimi küçük görmeye başlamışım bu süreçte yinede hatırladım ki henüz hiçbirşey bitmiş değil elim ayağım tutuyor gözlerim görüyor bütün sorun içsel gücümü ortaya çıkarmak bunun için de kitap okumalıyım sayın site üyeleri bana önerebileceğiniz kitap ya da kitaplar var mı bu konu hakkında
Alt 31-07-2011, 01:43 AM   #14 (permalink)
Teğmen

ginka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 137
40 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ginka is an unknown quantity at this point

Alıntı:
farketmen gereken bir kapı var derken neyi kastettiniz
yani başka bir yol vardır kapıların sana açılması için ... farkındalığını arttırmanı tavsiye ederim yukarda dedğin gibi herşey yeni başlıyor müziğe başla mesela olmadı iç sesini dinle sana doğru yolu göstericektir :)
Alt 31-07-2011, 02:02 AM   #15 (permalink)
Teğmen

evet artık bir yerlerden başlamalıyım hangi duruma düşersem düşeyim güçlü olmam gerekiyor bir buğday sapı gibi rüzgara karşı eğilmesini bilen ama asla yıkılmayan bir insan olmam lazım hayat gerçekten o kadar ilginç ki bir romanın başkahramanını bile sonunda öldürüyor gerektiğinde yoruyor dinlendirmiyor bu kadar karmaşık yani
Alt 01-08-2011, 06:23 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point

insanla buğday arasındaki fark bu
rüzgar nereden eserse başımızı daha dik tutmamızı söyleyen bir melodi vardır o esinti de bunu farkedenler daha çok hısrslanır çalışr kendini bırakmaz farkemeyenler ise kaybedenlerdir.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2011, 12:00 PM   #17 (permalink)
blue jaloon
Guest

Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme,aksine sevin...Çünkü çok yakında gülü de göreceksindir.
Alt 01-08-2011, 12:09 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 273
78 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selda02 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
aslında ne olursa olsun gülmesini bilen bir insanım ama bu süreç beni çok yıprattı bu yüzdendi umutsuzluğum ama yavaş yavaş atlatıyorum gerçekler kendine alıştırdı beni normalde dediğinizi gibi yeteneklerim var ama bunları hep geri plana atıyorum mesela bağlama gitar ve org çalıyorum ama kaç aydır bunları elime bile almadım bilgisayardan çok iyi anlarım hatta bana zaman zaman para kazandırıyor siz yazdıktan sonra düşündüm biraz ben farklıyım ama kendi kendimi küçük görmeye başlamışım bu süreçte yinede hatırladım ki henüz hiçbirşey bitmiş değil elim ayağım tutuyor gözlerim görüyor bütün sorun içsel gücümü ortaya çıkarmak bunun için de kitap okumalıyım sayın site üyeleri bana önerebileceğiniz kitap ya da kitaplar var mı bu konu hakkında
bunlar güzel yetenekler bravo ama lütfen yosun tutmasın güzel kardeşim bu süreci atlatman biraz zaman gerektirir elbet başka bir deyimle zaman herşeyin ilacıdır bu süreci kısaltmak için kitap güzel fikir yazarını şuan hatırlayamadım ama yabancı idi olumlu düşünme adında güzel bi kitap okumuştum zamanında biraz araştırsan belki bulursun tavsiye ederim kendine iyi bakman dilegimle
selda02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2011, 01:11 AM   #19 (permalink)
Teğmen

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim yarın ya da yarında sonra üniversite için tercihlerimi yazmam gerekiyor çok zor bir durumdayım ama sakinim söyle söyleyeyim tercih yaparsam işletme vs gbi bölümleri secip şehir dışında okuyacağım bu durumda babam öteki evimizi yani evlendiğim zaman oturacağım evi satacak bu sefer ilerde kira parası vermek zorunda kalıcam ikinci seçenek üniversiteye gitmeden ya da açıktan okuyarak bi iş bulup ( en azından kira derdi çekmeden ) geçineceğim bu sefer de başka sorunlar baş gösterecek tabiki ha deyince iş vermiyorlar adama yani iki ucu b..lu değnek bi şansım daha var ama biraz mucizelere kalmış izmir içi 2 yıllık bilgisayarla ilgili bölümleri yazmak tabi meslek liselerini yerleştirdikleri için mucize gibi birşey durum bundan ibaret halen daha karar vermiş değilim rabbimden doğru olana yöneltmesini diliyorum tamamen çaresiz durumdayım biraz karambole gelecek heralde benim gelecek :D
Alt 02-08-2011, 10:43 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Sevgili omer9035,

Merhaba,baştan sona yazdıklarını ve yazılanları okudum.Gördüğün gibi burada yalnız değilsin öncelikle bunu bil.

Şimdi sana bakıyorum.Kendi eski halimi aynen görüyorum.Herşeyin ters gittiği günlerimi hatırlıyorum ama şimdi o ters giden herşeyler yön değiştirdi ve hepsi düz gidiyorlar.

Elbette bir anda olmadı
Elbette oturduğum yerden kendi kendine düzelmedi.
Çok okudum çok çalıştım çok çabaladım ama sonuç da aldım.
Sana bakıyorum yaşın genç.Bense bugün 58 yaşımdayım.Gel avantajlarını sen kendin düşün.

Şimdi...........
Neler yapman gerekiyor buna gelelim.
Yazdıklarını okudukça senin bu cümlelerinle mutlu olma ihtimalin işlerinin yoluna girmesi ihtimali "0" koca bir sıfır.
Bu kadar acımasız söylüyorum diye kızma bunu okuyanlar da kızmasın.
Neden sıfır.Cümlelerin hep olumsuzluk dolu ve doğal olarak da bunları kendine çekiyorsun.Bundan daha normal bişey yok.Yani özetle senin durumunda bir terslik yok.Bundan emin olabilirsin.
Şimdi şu andan itibaren düşüncelerine dikkat edeceksin konuşmalarına dikkar edeceksin.İçinde yaşadığın şartlar ne olursa olsun iyiyi ve güzeli göreceksin.
Şu an senin durumunda olmak isteyen o kadar çok insan var ki.
Yazdıkların arasında tek kelime şükür,tek kelime memnuniyet,tek kelime hoşnutluk görmedim.
Bu yazıyı okuduktan sonra eline kağıdı kalemi al.Önce iyice düşün ve sahipolduklarını yazmaya başla.
Önce annenden babandan varsa kardeşlerinden.
Bir sonraki öğünde yiyebileceğin ekmekten susayınca içebileceğin bir yudum sudan...........herşeye kadar tek tek yaz.
Kaç sayfa dolduracaksın merak ediyorum.
Mutluluk şükürle başlar.Herşeyden önce şükretmeyi bilmemiz lazım.
Bu birinci aşama.
Öncelikle bunu yap sonra buradan devam edelim.

İçinde bulunduğun ruh halin ile ilgili sıkıntılarından duygusal tarvmalarından kurtulmak istersende hayatımdeğişti msn adresinde çalışma yapıp onları temizliyelim.
Hadi şimdi sızlanmayı bırak toparlanma zamanı............

Bookmarks