Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben vakti zamanında buradaki tavirlara tamamen duyan bir şahsiyetle çıkmıştım hakkaten görseniz ahanda alfa erkek derdiniz.peki sonra ne mi oldu şaşkın arkadaşlar dış görünüş için zenginliği ile birleştirilmezse çekiciliği bir süre devam eder sonra biter.veya devam etse bile onu çekici ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2007, 08:10 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

ben vakti zamanında buradaki tavirlara tamamen duyan bir şahsiyetle çıkmıştım hakkaten görseniz ahanda alfa erkek derdiniz.peki sonra ne mi oldu şaşkın arkadaşlar dış görünüş için zenginliği ile birleştirilmezse çekiciliği bir süre devam eder sonra biter.veya devam etse bile onu çekici bulan kızlar kafası dış görünüşten başka bir şeye çalışmayan kızlar olur.mesela ben ayrıldığım çocuğa başlarda kör kütük kendimi kaptırmıştım.zaten üninin ilk yıllarıydı genel olarak pek aklı başında biri değildim.ayrıldıktan sonra hayatımda pek çok değişiklik oldu,arkadaş çevrem değişti,akıllı insanlarla tanıştım,okudum,yazdım vs vs ve bayağı zaman sonra tekrar kendi çapında bana dönmeye çalışan bu alfa erkeği reddettim.çünkü hem sevgim bitmişti hem de artık ona baktığımda gördüğüm tek şey bomboş biriydi.çünkü gözüme sadece sağa sola artistik artistik bakışlar fırlatan,konuşan ama boş konuşan,kültürmüş sanatmış tek laf edemeyen bir adam gibi gelmeye başlamıştı.böyle bir insan alfa olsa ne olur gama olsa ne olur dusun tipi de fena değildi ama o da tek başına bir işe yaramaz ki.hele ki yaş ilerleyip de insan ciddi bir ilişki isteyince görüntüden başka şeyler arıyor.aslında bunu kızlar için de düşünebilirsiniz.güzel bir kız bir ortamda pek tabii ilgi odağı olur.lakin güzelliğinden başka bir özelliği/birikimi yoksa bir süre sonra 9luk 10luk şaşkın erkekler ortamı usulca terk ederler çünkü kafası çalışmayan sadece güzel olan bir hatun onları tatmin etmeyecektir.kızımız da kendine güzel ama boş kafalı birini arayan bir beyle zaman geçirir gider.bir erkek için de yakışıklılık,karizma vs iyi şeylerdir ama görüntüden başka bir numaranız yoksa kendinize çekeceğiniz kızlar da ona göre sadece tipinize bakan kızlar olur.benim karşıma daha sonra bu familyadan bikaç erkek daha çıktı.artık deneyimlernmiş biri de olduğum için bu hoş ve boş diyebileceğim kişileri hemen kendimden uzaklaştırdım.velhasıl imaj hiçbişeydir susuzluk her şey

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2007, 09:15 PM   #12 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

alfa erkeği boş kafalı olmamalı elbette zeki ve sofistike olmalı
tekrar söylüyorum alfa erkeği liderdir lider olan biri ise yüzde 99 kafası dolu bir insandır
buradaki makaledeki dış görünüş ise alfa erkeğinin genel vucut dili olup modelleme çalışmasıdır
tom cruise tipik bir alfadır
rutkay azizin avrupa yakasındaki rolü yine bir alfa karakteridir
adam çirkinde olsa beden dilini kullanışı sayesinde tom cruise gibi izlettiriyor kendini
neyse bu konuyu burada kendimce kapatıyorum
bu bir ilim bunun için bol araştırma okuma yapmadan tek makalede bu işi anlayamazsınız isteyen ve yabancı dili olan arkadaşlar bu konuda derinleşebilirler
dileyen alpha male olmak, speed seduction gibi konuları araştırabilir
özellikle erkeklere söylüyorum ve sesleniyorum
onlar zaten benim ne demek istediğimi çok iyi anladılar
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2007, 01:52 AM   #13 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

keops yazdıkların cok guzel erkekler alemıne faydası olacaksa ben seve seve cevırı yaparım, bulduklarımı da sızınle paylasırım, bayanlar ıcınde var mı bu alfa beta olayı onu merak ettım de
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2007, 01:51 PM   #14 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

ooo keops mesajlarındaki kesin ve son sözü ben söylerim tavrına bakılırsa sen çoktan alfa erkek olmuş çıkmışsın super neyse ben de daha fazla karışmayayım sonuçta bana garip de gelse paylaşım paylaşımdır
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2008, 04:54 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
certugral is an unknown quantity at this point

Bilimselliği konusunda herhangi bi fikrim yok ama şahsi düşüncem olarak ben bu makaleye çok katılamıyorum. Burda tanımlanan alfa erkek tipi tamamen mütevazılıktan uzak egoları şişmiş bi karakter. Kızların maskülen tavırlı erkeklerden daha fazla hoşlandığı doğru belki ama burda tam bir mafyavari erkek tarifi verilmiş. Alçakgönüllülüğün önemi hiçbir zaman gözardı edilmemeli bence.
certugral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 10:10 PM   #16 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

öncelikle keops umuza teşekkürlerimi bir borç bilirim. saol keops... iyi ki varsın...
arkadaşımızın yazmış olduğu bu yazıyı dün certugral arkadaşımızın yanıtı üzerine "son mesajlar" butonuna tıkladım ve gördüm... iyi ki degörmüşüm ve okumuşum. certugral da teşekkür ederim, buna sebep olduğu için... saol certugral...

size değişimlerden bahsetmek isterim...
bu kadar kısa zamanda bu cümlelerin, akılda kalıcılığı ve her durumda dikkate çekilmesi... bu iş kolay değil...
saol keops...

bugün dikkat ettimde, bazı bazı, başım öne doğru eğilir oluyor, yolda yürürken, iş yaparken vs vs...
nasıl olduğunu bilemiyorum ama tam başım öne eğilirken bu yazı gözümün önüne geliyor ve birden başım dikleşiyor, yürüyüş değişiyor... ve abartısız nefes alış verişim bile değişiyor... direk mod değişiyor... yani anlatamıyorum, değişik bişey... ama çoooook güzellll...

çok teşekkürler...

iyi ki varsın...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2012, 08:35 AM   #17 (permalink)

Albeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Albeni is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

2007 yılında yazdın bunu demek...

My eyes on you

Kişisel Blog'um
Albeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks