Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2007, 08:10 PM   #11 (permalink)
kenny
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

ben vakti zamanında buradaki tavirlara tamamen duyan bir şahsiyetle çıkmıştım hakkaten görseniz ahanda alfa erkek derdiniz.peki sonra ne mi oldu şaşkın arkadaşlar dış görünüş için zenginliği ile birleştirilmezse çekiciliği bir süre devam eder sonra biter.veya devam etse bile onu çekici bulan kızlar kafası dış görünüşten başka bir şeye çalışmayan kızlar olur.mesela ben ayrıldığım çocuğa başlarda kör kütük kendimi kaptırmıştım.zaten üninin ilk yıllarıydı genel olarak pek aklı başında biri değildim.ayrıldıktan sonra hayatımda pek çok değişiklik oldu,arkadaş çevrem değişti,akıllı insanlarla tanıştım,okudum,yazdım vs vs ve bayağı zaman sonra tekrar kendi çapında bana dönmeye çalışan bu alfa erkeği reddettim.çünkü hem sevgim bitmişti hem de artık ona baktığımda gördüğüm tek şey bomboş biriydi.çünkü gözüme sadece sağa sola artistik artistik bakışlar fırlatan,konuşan ama boş konuşan,kültürmüş sanatmış tek laf edemeyen bir adam gibi gelmeye başlamıştı.böyle bir insan alfa olsa ne olur gama olsa ne olur dusun tipi de fena değildi ama o da tek başına bir işe yaramaz ki.hele ki yaş ilerleyip de insan ciddi bir ilişki isteyince görüntüden başka şeyler arıyor.aslında bunu kızlar için de düşünebilirsiniz.güzel bir kız bir ortamda pek tabii ilgi odağı olur.lakin güzelliğinden başka bir özelliği/birikimi yoksa bir süre sonra 9luk 10luk şaşkın erkekler ortamı usulca terk ederler çünkü kafası çalışmayan sadece güzel olan bir hatun onları tatmin etmeyecektir.kızımız da kendine güzel ama boş kafalı birini arayan bir beyle zaman geçirir gider.bir erkek için de yakışıklılık,karizma vs iyi şeylerdir ama görüntüden başka bir numaranız yoksa kendinize çekeceğiniz kızlar da ona göre sadece tipinize bakan kızlar olur.benim karşıma daha sonra bu familyadan bikaç erkek daha çıktı.artık deneyimlernmiş biri de olduğum için bu hoş ve boş diyebileceğim kişileri hemen kendimden uzaklaştırdım.velhasıl imaj hiçbişeydir susuzluk her şey

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla