Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız inan sende olan bu takıntıların çoğu bi çok insanda var sen kendini nasıl hissedersen bu hareketlerine mimiklerine yürüyüşüne herşeyine yansıyo o yüzden önce kafanda bazı şeyleri düzelt güzel şeyler düşün mesela bugün yepyeni bigün sen bugünü güzel mi yaşamak istersin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2010, 12:05 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart Cevap: NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

inan sende olan bu takıntıların çoğu bi çok insanda var sen kendini nasıl hissedersen bu hareketlerine mimiklerine yürüyüşüne herşeyine yansıyo o yüzden önce kafanda bazı şeyleri düzelt güzel şeyler düşün mesela bugün yepyeni bigün sen bugünü güzel mi yaşamak istersin yoksa kötümü tercih senin ve insan zaman geçtikçe olgunlaşıyo yani bazı şeylerin boşa olduğunu gereksiz olduğunu anlıyo mesela içki sigara gibi bunların sana hiç bi faydası yok aksine zararı var sen hayata olumlu bak telkinleride dinle gelecekten umutlu ol zararın neresinden dönersen kardır yani sende artık yaşamaya başla kendin için bişeyler yap hoş geldin iyiki varsın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-05-2010, 12:28 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiCaprio is an unknown quantity at this point

arkadaşlar şimdi yeni uyandım ve uyandığım gibi bu siteyi açtım yorumlarınız bana cesaret verdi gözlerim doldu...
Bugün psikolog veyahut psikiyatriste gidecem. Buradaki telkinleride dinlemek isterim ama nerden dinliycem evde insan var telkinleri açip dinlersem annem şaşırır kafayı yedim zanneder :=) o değilde bi kulaklık almak lazım ya..
DiCaprio isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 12:53 PM   #13 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cadı_bm Dediği açık lise okyabilirsin bende açık lise okuyorum inanırmısın dün sınava girdim sıfımızda 65 yaşında bir amca okuyordu lise mezunu olmak için lise diploması şartmış gerekliymiş eğer mezun olmazsan böyle sorunlarla karşılabilirsin tıpkı 65 yaşındaki amca gibi o yüzden devam edebilirsin nasıl bıraktıysan açık lise sana bıraktığın yerdeki kredilerini sana verecektir. yeterki sen başla ne zaman mezun olursan ol..İleriyi düşünmek için kendini garanti altına almasın.Bak benim elimde diplomam yok iyi bir işe giremiyorum çünkü diplomanı al gel alalım işe diyorlar şartlarımız böyle diyince mecburen o kapıdan geri dönüyorum sende o kapılardan dönmemek için o oku ..
Açık liseye bu tatil aylarından sonra yazılmayı düşünüyorum. Daha önce de yazıldım fakat tuhaf insanlar olduğu için orayıda bıraktım yani dalga geçinilmekten korktum. Veya beni biri çözer diye deli oldugumu anlar diye rahat hareket edemiyorum diye orayıda bıraktım işte
Ama artık herşeye tekrardan başlıycam herşeyle yüzleşicem bütün korkularımla sonuç ne olursa olsun yüzleşicem.
Alt 17-05-2010, 12:57 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

Alıntı:
DiCaprio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açık liseye bu tatil aylarından sonra yazılmayı düşünüyorum. Daha önce de yazıldım fakat tuhaf insanlar olduğu için orayıda bıraktım yani dalga geçinilmekten korktum. Veya beni biri çözer diye deli oldugumu anlar diye rahat hareket edemiyorum diye orayıda bıraktım işte
Ama artık herşeye tekrardan başlıycam herşeyle yüzleşicem bütün korkularımla sonuç ne olursa olsun yüzleşicem.
ne demek deli olduğumu anlarlar diye ya insanlar bazen ruhsal sorunlar yaşıyo bunu her insan yaşıyo bazıları unutup gidiyo bazıları takıntı yapıyo sende unutmayı seç bak her şey güzel olacak
Alt 17-05-2010, 01:10 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Şimdi kahvaltımı edicem,
duş alıcam
ve sonra bir cafeye gidip tek başıma oturucam bir kağıt ve bir kalem alıcam yanıma kağıda yuvarlak siyah birşey çizicem ona bakıcam ona odaklanıcam psikolog danışmanı bana bunu tavsiye etmişti deniycem.. Sonra garsonlarla ufak dialoglar kurucam
ne alırsın?
-elmalı soda
soda gelincede " sağol " diycem
Alt 17-05-2010, 01:21 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

bence sen Atakan Ağbey'le bir irtibata geç sana özel bir telkin hazırlasın.senin durumun oldukça farklı.buradaki telkinleri dinleyince başlarda daha kötü olacağın için ezbere bir iş yapmayalım...üstüne basa basa söylüyorum Atakan Ağbey'le irtibata geç, direk suçluluk ve ego telniyle başlama O demeden...sonuçları yazmanı bekliyoruz.böyle soru sorup ortadan kayboluyorlar umarım sen sonuçları yazarsın...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 01:30 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Atakan ağabey kim şu telkin olaylarını nasıl dinlemeliyim yardımcı olurmusunuz?
yani ben bütün telkinleri dinliyorum hep değiştiriyorum 5 10 dakikada bir suçluluk duygusunu açıyorum, kendine güveni açıyorum, herşeyi açıyorum ben... nasıl dinlemem lazım ?
Alt 17-05-2010, 08:21 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

bence önce atakan abiyle konuşş ...senin durumun farklıı bu telkınlerr 1,2 hafta ıcındee senı ıcıne kapanık bırı halınee gecmısı sorgulamana sebeb olacakk ve sen o durumuu aşamaya bılırsnnn dahada kotu olmamak ıcın kesınlıkleeee atakan abıyle konusss...psikolog dedınn evet bır defterın olsunn sureklııı yazz hıslerınıı yadaaa burda bı gunlugun olsunnn bu forum cok harıkaa cok ıı ınsanlar varr burdaaa bendee sonuna kadar yardımcı olmaya hazırımmm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 08:56 PM   #19 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
DiCaprio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan ağabey kim şu telkin olaylarını nasıl dinlemeliyim yardımcı olurmusunuz?
yani ben bütün telkinleri dinliyorum hep değiştiriyorum 5 10 dakikada bir suçluluk duygusunu açıyorum, kendine güveni açıyorum, herşeyi açıyorum ben... nasıl dinlemem lazım ?
hayatimdegisti-Atakan Bey

Canım sana bir şeyler yazacaktım sabah vakit bulamadım şimdi yazıcaktım ama önce bunu cevaplıyım dedim. Bu konuda forumda oldukça fazla açıklama yapıldı ama dikkatlerden kaçabiliyor. Telkinleri dinlemeye başlarken hepsiyle birden başlamıyoruz.

Öncelikle ego-suçluluk öneriyoruz. Ortalama olarak 70-80 saat kadar bunları dinledikten sonra ego ve suçluluğun sabit olmasını tavsiye etmekle beraber listene diğer telkinleri ekleyebileceğini söyleyebilirim.

Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için rehber bölümünü incelersen sevinirim. Böylece daha doğru adımlar atabilirsin.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ru-sormayiniz/
Alt 17-05-2010, 09:38 PM   #20 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Hikayen çok ilginç geldi bana açıkçası. Ama bahsettiğin sorunlar bir çok kişinin yaşadığı sıkıntılar. Bir de şiddete biraz fazla takılmışsın gibi hissettim. Hayatında neden bu kadar önemli bir yer tutuyor? Boksör olmak istediğin için mi? Bu şekilde kendini güvende hissedeceğin için mi? İnsanların aaa bak çok güçlü bir insan demesi için mi? Önceden dövdüğün kişilerden korkmaya başladığını söylemişsin. Bu çok üzücü bir durum. Birilerine şiddet uygulamak. Bu davranışlarına ne sebep oluyordu? Ayrıca çocukken olabilecek şeyler bunlar. Kavga edilir, unutulur. Kimse bunun kinini gütmez merak etme. Sen sadece korkularını besliyorsun. Önce o günler için sen kendini affetmeye başla. Sanırım kendin böyle hissettiğin için başkalarının da senin için aynısını hissettiğini düşünüyorsun.

İnsanların da ne düşündüğünü çok önemseme. Herkes herkese bir şeyler söylüyor çünkü. Bu ilk defa sana yapılmıyor. Son da olmayacak. Önemli olan senin kendine ne tür duygular beslediğin, ne tür cümleler kurduğun. Kendini olduğun halinle kabullen ve daha iyi olmak için neler yapabileceğini düşün. Hayatının nasıl olmasını isterdin? Bunu gözünde canlandır ama üstün körü değil. Gerçekten hayalini kur. Keşke şöyle olsaydı deme. Böyle olmasını istiyorum de ve bu konuda atabileceğin adımları düşün. İstediğin şekilde olması için neler yapabilirsin?

Genellikle isteklerimizi hayatımıza çekememekten şikayet ederiz. Neden böyle deriz. Neden hiçbir şey istediğim gibi değil deriz. Ama işin içine girdiğimiz zaman aslında tüm sorunun bizde olduğunu görürüz. Yani çoğumuzda olan şu: Armut piş ağzıma düş. Hiçbir çaba göstermeden her şeyin yoluna girmesini isteriz. Değişim yaşamak için harekete geçmemiz de gerekir. Sen de bugünden itibaren harekete geçmek için neler yapabileceğini düşün. Ben başaracağından adım gibi eminim.

Güzel haberlerini almak dileğiyle sevgilerimi bırakıyorum...

Bookmarks

Etiketler
korku, özgüvensizlik, takıntı