Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Boksör olmak istediğin için mi? Bu şekilde kendini güvende hissedeceğin için mi? İnsanların aaa bak çok güçlü bir insan demesi için mi? Evet bunlar yüzünden hayatımda şiddet önemli yerde :( güçlü biri görünmek ve profesyonel boksör olmak ve de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2010, 10:39 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiCaprio is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

Alıntı:
Boksör olmak istediğin için mi? Bu şekilde kendini güvende hissedeceğin için mi? İnsanların aaa bak çok güçlü bir insan demesi için mi?

Evet bunlar yüzünden hayatımda şiddet önemli yerde :( güçlü biri görünmek ve profesyonel boksör olmak ve de kendimi kaslı bir vucutla güvende hissettiğim için :(:( zaten vucut konusunda güven için her gün calişiyorum fark edilecek kadar bi kas yapısına sahibim ama olmuyor.. sürekli dayak yiyecekmiş gibi hissediyorum güvende olamıyorum bunu nasıl yenebilirim wampirella ?
ve insanlarla konusmaya başladiğim zaman rahatsızlanıyorum takıntılarım aklıma geliyor GENE S.... diyorum kendi kendime adam bana acayip gelirmiş gibi tuhaf bi bakış sergileyince herhalde beni deli gibi zannediyo çözdü bu adam beni diyip takıntılara devam ediyom 1001 türlü şey düşünüyorum örneğin adam bana birşey anlatırken evde banyo ettiğini düşünüyorum ailesiyle arasının kötü oldugunu ne bileyim suratında cok sivilce varsa her gün mastürbasyon yapiyo galiba veya cok sıkıntıları var diyorum içimden.
hep onun hakkında özel hayatıyla ilgili şeyler düşünüyorum
Bu arada yazdıklarımı galiba sonuna kadar okumuşsun cok mutlu oldum okuduğuna.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

DiCaprio isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 10:57 PM   #22 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bunları düşünmek sana ne kazandırıyor
Alt 17-05-2010, 11:11 PM   #23 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunları düşünmek sana ne kazandırıyor
bunları düşünmek bişey kazandırmıyor ama düşünmedende yapamıyorum düşünmek istemiyorum aklımdan cıkartmaya calişiyorum sürekli hep cıkarmaya calişiyorum ama OLMUYOR... :( olmuyorrrrrrrrrrr
bazen yolda tek başıma çaresiz çaresiz yürürken gece karanlıkta geziyorum karanlık mahellelere giriyorum özgüvenimi kazanmak için karanlık bi sokakta birini dövmek için bekliyorum saldırıcam diyorum içimden geldiği gibi... dövüp kacıcam diyorum böylelikle iyileşicem diyorum.. geliyor bir bayan geliyor.. arkasından gidiyorum sonra bayanı döversem elime bişey geçmiyeceğini bi erkekle kavga etmem gerektiğini düşünüyorum.. Erkek geçiyor karanlıkta oturuyorum gelirken baksana bişey diycem diyorum bakıyor sonra gidiyor ... arkasındanda gitmiyor korktuğu için yazık diyorum :( psikolojik sorunları olur korkudan falan diyorum ... benim gibi olur belkide diyorum ve sonra işden vazgeçip evime gidiyorum DELİRECEM :(
Alt 17-05-2010, 11:13 PM   #24 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: NE OLUR YARDIM EDİN.

Öncelikle bir uzmana görünmeni öneriyorum...
Telkinlerden ise destek olarak dinlemeniz gerekenler suçluluk ,ego,sosyallik arttirici,topluluk karşısında konuşma,başkalarının düşüncelernini önemsememe..
İlk hafta suçluluk ve ego dinleyebilirsin.
Diğer hafta ise diğer telkinleri ekleyebilirsin.

Ayrıca ne olursa olsun yaşamında ki enerji kayiplarini azaltmak için seni olumsuz etkileyen konularda adımlar atmalısın.
Liseyi dışarıdan bitirmek gibi..
Kişisel gelişim kitapları okumak gibi.
Az bir ücretle de olsa bir başlangıç yapip çalışmak yada staj yapmak gibi..
Bu süreç dalgalanmalı bir süreçtir.Birden bire çıkılmaz.Ne olursa olsun asla başa döndüğünü düşünmeden gayret etmelisin.Zaten yaşın her şey için çok genç.
İstediğin eğitimi alabilirsin yaşamında değişiklikler yapabilirsin.

Telkinlerden klasik rahatsız ediyorsa gece doğa sesi dinle.
Gündüz klasik new age gibi versiyonları tercih edebilirsin.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 11:16 PM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
DiCaprio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunları düşünmek bişey kazandırmıyor ama düşünmedende yapamıyorum düşünmek istemiyorum aklımdan cıkartmaya calişiyorum sürekli hep cıkarmaya calişiyorum ama OLMUYOR... :( olmuyorrrrrrrrrrr
bazen yolda tek başıma çaresiz çaresiz yürürken gece karanlıkta geziyorum karanlık mahellelere giriyorum özgüvenimi kazanmak için karanlık bi sokakta birini dövmek için bekliyorum saldırıcam diyorum içimden geldiği gibi... dövüp kacıcam diyorum böylelikle iyileşicem diyorum.. geliyor bir bayan geliyor.. arkasından gidiyorum sonra bayanı döversem elime bişey geçmiyeceğini bi erkekle kavga etmem gerektiğini düşünüyorum.. Erkek geçiyor karanlıkta oturuyorum gelirken baksana bişey diycem diyorum bakıyor sonra gidiyor ... arkasındanda gitmiyor korktuğu için yazık diyorum :( psikolojik sorunları olur korkudan falan diyorum ... benim gibi olur belkide diyorum ve sonra işden vazgeçip evime gidiyorum DELİRECEM :(
İlla birini dövmek zorunda mısın?
Alt 17-05-2010, 11:28 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlla birini dövmek zorunda mısın?
evet öyle hissediyorum ama bu sadece sorunlarımdan biri...
mesela birini topluluk içindeyken dövdüğümde kendimi cok rahat özel bi insanmiş gibi hissediyorum herkes bana bakıyor benden çekiniyolar vb...
ama bi ortamda birinden muhabbetsel yani kendine güven konusunda dayak yiyince kendimi cok kötü hissediyorum yani adam muhabbette beni eziyor.. benim özgüvenimi yıkıyor.. bana her an dayak atabilecekmiş gibi tavırlar sergiliyor örnek;
" Kardeşim bak, biraz daha dikkatli ol " gibi şeyler karşısında susuyorum ama kavga ettiğim zaman rahatlıyorum of of işin genel kısmı aslında KAVGA da yani genel olarak takıntılarım kavgada galiba bu takıntıların temeli kavga olması gerek..
takıntılarım bi kızla konusurkende oluyor zaten en cok kızlarla konusurken oluyo. Kendimi sürekli sıkıyorum konuşmak için kendimin normal bi insan oldugunu gösterebilmek için sürekli olgun hareketler yapmaya calişiyorum..
Zaten benimle bi masaya oturup karşı karşıya konusanlar hep diyolar cok mutsuz görünüyosun falan hep aağzımdan laf almaya calişiyolar bende gülmeye calişiyorum gülsem bile acıyla gülüyomuşum öyle diyolar.
ama mesela yürürken cok rahatım yolda yürürken birileriyle cok rahat konusabiliyorum coook rahat hemde yürümek gerçekten güzel bişey!
yolda yürürken herşey yaparım. Rahat bi insan tavrı sergilerim ama iş masada karşı karşıya oturmaya gelince NAKAVT :(

Bana eskiden korku veren insanlarla yüzleşirsem bu korkularım geçer mi acaba? yani mesela bi cocuk vardı mahellede bunu ben dövdürtmüştüm yaşım 14 falndı büyük abiler toplayip dövdürtmüştüm aslında dövdürtmedim cocuk cok artist oldugu için dövdüler kavga dada ona vurmamıştım fakat yanımdaki abilere ayıp olmasın diye VURDUM bende dedim.. sonra dövülen cocugun kulagına gitmiş ona " VURDUM " dediğim aradı telefonla bigün dedi bana o kavgada sende vurmuşsun dedi? hani ayırmıştın lan dedi? bende yoo vurmadım dedim.. seni yakalıycam dedi yaşım şuan 18 hala o cocuga yakalanma telaşındayım bazen görüyorum sokakta yolumu değiştiriyorum. Onunla yüzleşmem mi gerek? cevap lütfen. :(
Alt 18-05-2010, 03:55 AM   #27 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
evet öyle hissediyorum ama bu sadece sorunlarımdan biri...
mesela birini topluluk içindeyken dövdüğümde kendimi cok rahat özel bi insanmiş gibi hissediyorum herkes bana bakıyor benden çekiniyolar vb...
ama bi ortamda birinden muhabbetsel yani kendine güven konusunda dayak yiyince kendimi cok kötü hissediyorum yani adam muhabbette beni eziyor.. benim özgüvenimi yıkıyor.. bana her an dayak atabilecekmiş gibi tavırlar sergiliyor örnek;
" Kardeşim bak, biraz daha dikkatli ol " gibi şeyler karşısında susuyorum ama kavga ettiğim zaman rahatlıyorum of of işin genel kısmı aslında KAVGA da yani genel olarak takıntılarım kavgada galiba bu takıntıların temeli kavga olması gerek..
takıntılarım bi kızla konusurkende oluyor zaten en cok kızlarla konusurken oluyo. Kendimi sürekli sıkıyorum konuşmak için kendimin normal bi insan oldugunu gösterebilmek için sürekli olgun hareketler yapmaya calişiyorum..
Zaten benimle bi masaya oturup karşı karşıya konusanlar hep diyolar cok mutsuz görünüyosun falan hep aağzımdan laf almaya calişiyolar bende gülmeye calişiyorum gülsem bile acıyla gülüyomuşum öyle diyolar.
ama mesela yürürken cok rahatım yolda yürürken birileriyle cok rahat konusabiliyorum coook rahat hemde yürümek gerçekten güzel bişey!
yolda yürürken herşey yaparım. Rahat bi insan tavrı sergilerim ama iş masada karşı karşıya oturmaya gelince NAKAVT :(

Bana eskiden korku veren insanlarla yüzleşirsem bu korkularım geçer mi acaba? yani mesela bi cocuk vardı mahellede bunu ben dövdürtmüştüm yaşım 14 falndı büyük abiler toplayip dövdürtmüştüm aslında dövdürtmedim cocuk cok artist oldugu için dövdüler kavga dada ona vurmamıştım fakat yanımdaki abilere ayıp olmasın diye VURDUM bende dedim.. sonra dövülen cocugun kulagına gitmiş ona " VURDUM " dediğim aradı telefonla bigün dedi bana o kavgada sende vurmuşsun dedi? hani ayırmıştın lan dedi? bende yoo vurmadım dedim.. seni yakalıycam dedi yaşım şuan 18 hala o cocuga yakalanma telaşındayım bazen görüyorum sokakta yolumu değiştiriyorum. Onunla yüzleşmem mi gerek? cevap lütfen. :(
Sevgili DiCaprio;
yaşadığımız olaylara biz anlam yüklüyoruz yani bir olayı yaşayıp bunun iyi yada kötü olduğu şeklinde ona anlam yükleyen bizleriz bazen bu anlam yüklemelerimizde aşırı karamsar olup bize hep negatif şeyler düşündürecek şekilde kendi kendimize konuşabiliyoruz özellikle iç sesimiz,sende de olduğu gibi ,yani bu tip şeyler sadece sana has deil inan herkezin şöyle yada böyle ama kendine göre fazlasıyla büyük hatta ''aşılmaz!'' dertleri var,oysa kelimeler ne kadar da önemli aşılmaz dediğimiz dertlerimiz bal gibi de aşılıyor,hiçbir şey imkansız deil!,kelimelerin gücünü kendi yararımıza kullanmalı ve bilinçaltını olumlu kelimeler ve duygularla beslemeliyiz!

Takıntılarının üstesinden gelebilirsin,illaki birilerini döverek kendini kanıtlaman gerekmiyor,galiba senin derdin birşeyleri kendine kanıtlamak o yüzden önce kendini sev ve ona iyi davran sen kendini yıpratıyorsun sadece,14 yaşında dövdürttüğün yada dövdürtmediğin halde(sonradan olaya üzülmüşsün belli ki )olayın içinde öylesine kendini buluverdiğinde diyebiliriz!,o çocuk belki çoktan unuttu bile herşeyi, ki zaten 4 yıl geçmiş! ve oda belki başka sorunlarla uğraştı yada uğraşıyor yani üzülüyor,seviniyor ama birtek bu olaya takılı kalmış deildir bunu bil!

İnsanlar her yerde hep aynıdır,bazen o gün kendisi mutsuzdur ama sohbet ettiği herkezi mutsuz görmek isteyebilir ve sırf bu yüzden ''ya mutsuz görünüyorsun hatta gülümseyince bile gözlerin mutsuz bakıyo!'' fln. da diyebilirler ,BENCE FAZLA DA ALDIRMA!.Sana mutsuz görünüyorsun dediklerinde gülümse ,insan gülümserken yada gülerken kendisini mutsuz edecek kötü şeyler düşünemez ,en azından uzun süre düşünemez bana inan!.. :) komik birşeyler düşün,bir karikatür bile olabilir yada sana bunu söyleyen( yada başka konulardada olabilir )o kişi yada kişileri karikatür tipi gibi düşün,yararını görürsün!..

En önemli şeylerden biride herkezin, kendine göre çok zor dediği dönemleri,sorunları olur !..yani herkez problemsiz ,müthiş derecede kendine güvenli,herzaman çok popüler ,çok başarılı vs.vs.deil,yani kısa ve öz olarak herkez az çok benzer problemlere sahiptir ve bu problemler de çözümsüz deildir!.. :)

Kendini güvensiz hissettiğin anlardada omuzların çökmesin,derhal omuzlarını dikleştir bu küçücük hareket bile hemen duygularına yansıyacaktr ve kızdığın zaman larda derin bir soluk al ve sakinleş!insan kesik kesik soluk almaya devam ederse ,panik hallerinde özellikle duygusal yoğunluk ve sinir durumu devam ediyor ,ama durup derin nefes almak ,hem düşünmek hemde duygusal durumu değiştirmek, stresi düşürmek hatta ortadan kaldırmak için vücuda zaman kazandırıyor.Sonra birde bakıyorsun ki ,aslında o derece kızılacak bir durum yok ortada bile diyebiliyorsun!..

Bence burdaki telkinleri dinlemekle başla işe ve Atakan beyin önerilerine göre hemen başla ve yalnız deilsin unutma !..seni destekliyoruz!.. başaracaksın ,hatta bu siteye gelip başladın ya başardın bile diyorum ben arkadaşım!.. :)

Hiçbirşey için geç kalmışda deilsin,hayat devam ediyor sadece kendine inan!.. :)
sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2010, 10:10 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

Alıntı:

Evet bunlar yüzünden hayatımda şiddet önemli yerde :( güçlü biri görünmek ve profesyonel boksör olmak ve de kendimi kaslı bir vucutla güvende hissettiğim için :(:( zaten vucut konusunda güven için her gün calişiyorum fark edilecek kadar bi kas yapısına sahibim ama olmuyor.. sürekli dayak yiyecekmiş gibi hissediyorum güvende olamıyorum bunu nasıl yenebilirim wampirella ?
ve insanlarla konusmaya başladiğim zaman rahatsızlanıyorum takıntılarım aklıma geliyor GENE S.... diyorum kendi kendime adam bana acayip gelirmiş gibi tuhaf bi bakış sergileyince herhalde beni deli gibi zannediyo çözdü bu adam beni diyip takıntılara devam ediyom 1001 türlü şey düşünüyorum örneğin adam bana birşey anlatırken evde banyo ettiğini düşünüyorum ailesiyle arasının kötü oldugunu ne bileyim suratında cok sivilce varsa her gün mastürbasyon yapiyo galiba veya cok sıkıntıları var diyorum içimden.
hep onun hakkında özel hayatıyla ilgili şeyler düşünüyorum
Bu arada yazdıklarımı galiba sonuna kadar okumuşsun cok mutlu oldum okuduğuna.
bi erkeğe yakışan nedir biliyomusun dürüst ve güzel ahlaklı olması sen o iğrenç düşüncelerden bir an önce kurtul bence çünkü insanın düşünceleri davranışlarını belirler iyi bi insan olmak istiyosan önce düşüncelerini güzelleştireceksin
Alt 18-05-2010, 12:22 PM   #29 (permalink)
Teğmen

" o kişi yada kişileri karikatür tipi gibi düşün,yararını görürsün "
karamuk :P:D harbiden işe yarıyor çok fena gülüyorum.
karamuk yazdıkların güzel şeyler cesaret veriyo insana cok sağol
Bu arada beyler,bayanlar dün gece ilk defa uyurken kendim hakkımda olumlu düşünceler düşünüp eskisi gibi cocukluk yıllarımdaki gibi oldugumu kuş gibi rahatladıgımı fark ettim.. Ama sabah kalktım yine aynıyım düzelicem düzelicem.. Olumlu şeyler eskiden başardiğim şeyleri düşündükçe motivasyon geliyor.. Örneğin orta sondayken okulun en güzel kızıyla çıkmıştım.. :D sonra sınıf maçlarında frikikleri ben çekiyodum final maçında frikikten golü ben atmiştim:D ne bileyim işte öyle şeyler.. :D
Alt 31-05-2010, 02:38 PM   #30 (permalink)

Tesekkür: 78
8 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dakini is an unknown quantity at this point

canım benimm..daha çok gençsinn..daha yolun başındasın..hayatında bu dönemlerde oturtacağın düzenin geleceğin için atacağın temellerdir..ben bazı insanlrı gözlemlediğimde(ki asla yargılamak içi değil) bazen bakıyorum ve soruyorum kendi kendime nedenn?? neden böylesine rezil bi hayatı layık görürler kendilerine..neden güzellikleri görmezden gelirler??inatla hep en dip vardır onlar için??oysa bilseler o kadar değerlilerkii..en basiti ya,,nefes alıyoruz..bize bu şans verilmiş..senin gibi genç arkadaşlarım için hep umutlu olmuşumdur ben..yapabileceğin,,başarabileceğin o kadar çok şey var ki yolunda..sadece onları tanımlayıp görmende bitiyo iş..ben 29 yaşındayım..2005 yılında üniversiteden gazetecilik bölümünden mezun oldum..21 yaşında başladı üniversite hayatım..liseden,, sonra ne yapmalıyım diye düşünmüşüm 3 yıl boyunca:)) he hoş 4 yıl gazetecilik okudunda naptın diyceksin??hiç istediğim bi meslek olmadı açıkcası..yapmadımda..yapmıycamda..sevdiğim bi iş değil çünkü..o dönemler bilinçli değildimbende,,çevremdekilerde..ama bunun sıkıntısınıda yerleştirmedim içime..sonra tv de çalışmaya başladım..4 yıl yine hiç sevmediğim bi işi yaptım..hep biran önce kurtulmalıyım düşüncesiyle..şubat başı ayrıldım işimden..şu an işsizim..29 yaşındayım..ama umurumda bile değil..çünkü istediğim,,hedeflediğim bi iş var aklımda..huzur duyacağıma ve mutlu olacağıma inandığım..geriye sadece çaba kalıyo bana düşen..zaman zaman benimde umutsuzluğa düştüğüm dönemler oluyo..yaş faktörü,,geç kalmışlıjk hissi vs.. gibi..hemen toparlıyorum kendimi..olmasa nolur diyorum mehtap..nolur..canımdan kıymetlimi..ben en azından denemeye değer diye bıraktım 4 yıllık işimi..deniycem ve başarıcam umuduyla..

şimdi sorarsan niye anlattın bunları diye..sana diyorumki sadece,,sakin bi şekilde otur bi yere,,yada uzan rahatla..ve düşün,,beni ne mutlu eder??gelecekte kendimi nerede görürsem mutlu olurum?? sor kendine..kendinden gelen cevapları önemse..bırak herkesi bi köşeye..kendi düşüncelerini dinle sadece..güçlü bi sen mi,,yoksa yerlerde sürünen bi adam mı olmak istiyosun?? seçim senin.. sadece senin..şunu aklından çıkarma..şartlar yoktur,,sadece seçimler vardır..seçimlerimiz şartlarımızı oluşturur..daha çok bağırdığında duyuramazsın kendini kimseye..aklın gösterir senin ne olduğunu..yapacağın herşeyi önce kendin için yap..bak burada bunca insanın senin yazını okuyup sana geri dönüşüm yapmaları bile sana verilen değerdendir..hiç bi karşılık beklemeden..

değerlisin..unutma..başlat hayatını artık :))
dakini isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
korku, özgüvensizlik, takıntı