Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız haklısın canım... anneni de çok takdir ettim... ne istediğini bilen, onu harekete geçiren, övgüye layık bir Türk kadını.. sözlerin hayatımı bir kez daha gözden geçirmemi sağladı. yitirdiklerime yakınırken ne kadar çok zaman kaybetmişim... halbuki her kaybı kazanca çevirmek kendi elimizde.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2008, 11:49 AM   #21 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

haklısın canım...

anneni de çok takdir ettim... ne istediğini bilen, onu harekete geçiren, övgüye layık bir Türk kadını..

sözlerin hayatımı bir kez daha gözden geçirmemi sağladı.

yitirdiklerime yakınırken ne kadar çok zaman kaybetmişim... halbuki her kaybı kazanca çevirmek kendi elimizde..

mesaj alındı şimdi hareket vakti

sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-05-2008, 12:44 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı

öss sınavına gireceğim bu yıl ve ders çalışmam gerekiyor. ben orta ve liseyi dışardan okuduğum için altyapım hiç yok. çalışırsam kazanabilirim bunu bilmeme rağmen oturup çalışamıyorum. kitaplarımı elden geçirirken okumak isteyeceklerim gözüme çarparsa diye düzenleme işini erteledim.
ders çalışmam gerekiyor, çalışmıyorum o yüzden kitap okumak için ayırdığım vakit adına da suçluluk duyuyorum

Sanemce merhaba,

Bende liseyi dışardan bitirdim ve arkasından üniversiteyi lisans düzeyinde okudum üstelik bunları evlendikten ve kızım olduktan sonra yaptım. Shamanın annesi gibi işyerinde müdürler ve kendini bilgili sanıp bilgi satmayanlara çalışanlar bende o kızgınlıkla iyi motive etmişlerdi... ve okumaya yönetici koltuklarını gözüme kestirerek hedefimi belirledim ve zaman boşluklarımı dersler ve kurslarla doldurdum, kimi dersi okuyarak kimi dersi duvara bantladığım büyük beyaz paket kağıtlarının üzerine yazarak ( mesela tarih dersi pek aklımda kalmazdı osmanlı padişahlarının seceresini soyağacını çıkarmıştım duvara okuya okuya :) ...) ve kitapları sesli okurdum bir yandanda kayıt yapardım kasede evin işleri yaparken dinlerdim sürekli tekrar olurdu benim için... kısacası hiç ara vermeden 6 yıl sonunda o koltuklardan birine sahip oldum...

Öncelikle hedefini belirle ve kendini hedefine ulaşmış olarak düşün, hayal et ve yaşa... Hedefine ulaştığında hayatının nasıl olacağını, kiminle veya kimlerle, nerede, neler yapardın, hayat standardın ne olurdu ve daha bir sürü sorular üret ve sor kendine...

Altyapım yok demişsin peki ortaokul lise kitaplarını kim okudu... sen... kim bu okulları okudu ve BAŞARDI ... yine sen... bunları başaran kim... üstelikte dışardan... sen zoru başardın.... ve bunu da başaracaksın.

Hedefini belirle ve hedefine kilitlen... eylem neyi gerektiriyorsa yap yerine getir, göreceksin basamaklar angarya değil zevkli bile olacak.

Öğrendiğin bilgileri sırf üniversite için değil hayat boyu kullanabileceğin bilgiler düzeyinde sakla beynine çok işine yarayacak...

Kolay gelsin, BAŞARILAR DİLERİM...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2008, 01:41 PM   #23 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

çok teşekkür ederim yakamoz. başarılı olacağımı biliyorum... (sanırım başarmamın sebebi de bu güven duygum) ortayı ve liseyi okurken tek amacım içimdeki okuyamamışlığın verdiği ezikliği yok etmekti. hedefim olmadı hiç. zaman zaman arkadaşlarıma espirisini yapardım, "büyüyünce ne olacağıma henüz karar vermedim" diye

keşke dediğin gibi o kitapları okuyarak vermiş olsaydım sınavlarımı...... birgün üniversite okumak aklımda yoktu.. tek düşüncem diploma almakta değildi tabii ama, hayata asılmakla boşvermişlik arasındaki sıkışmışlıkla yaptım ne yaptıysam...

her sınava girişimde ter dökerdim ve karar alırdım bu kez çalışacağım diye... yine çalışmazdım... sınava iki gün kala telaşlanır konu başlıklarına bakardım sadece... kapağını açmadığım dersler çoğunluktaydı.. sınavın nasıl geçti diyenlere "berbat" derdim. mantık yürütürdüm soruları çözerken. doğruluğundan emin olduğum cevapların yanısıra mantık yürüterek çözdükleriminde çoğu doğru çıkardı ve sonuçlar açıklandığında şoka girerdim "bu dersi nasıl vermişim" diye...

istedikten sonra yapamayacağım hiçbişey yoktur, ne yaşarsam yaşayayım bu düşüncem hiç değişmedi. bilmemki yapabilirmiyim demedim, yaparım dedim. kendi içimde tereddütler yaşasam bile, tereddütlere çok fazla yer vermedim.
tüm bunları bilinçsizce yapmışım onu görüyorum..
zaman zaman kutladım kendimi

hayatım değişti ailesiyle tanıştıktan sonra yeni bir dönem başladı yaşamımda... benle bütünleşmiş olan umutsuzluğa kapılmak duygumu yitirdim en başta. yine de bu geçiş sürecini yaşarken zorlanıyorum... depremler yaşıyorum kendi içimde... negatif birikmişlerin pozitiflerle yer değiştirmesinin oluşturduğu depremler... bu süreç son bulupta herşey yerli yerine oturduğunda ZAFER BENİM diye haykıracağım ve zaferimi sizlerle kutlayacağım....

gözlerin sevgiliyi kucaklaması gibi kucaklıyorum paylaşımlarınızı

sevgiler
Alt 08-05-2008, 05:51 PM   #24 (permalink)
Moderator

sevgili günlük...

bugün yazacak pek bişeyim yok, dünün aynısı işte 44

bi arkadaşım anlatmıştı, küçükken günlük tutarmış... her gün mutlaka yazarmış ama yazacak bişey bulamadığında: "bugün dünün aynısı " yazarmış

son günlerde arkadaşlarımı fazlasıyla hayal kırıklığına uğratır oldum. sorumluluklarım nedeniyle çalışmak zorunda oluşum, yaklaşık iki aydır evde oluşum nedeniyle bana hatrımı sormaya çekinir olmuşlar.. zannediyolarki ağlayıp sızlanıcam

benim gaayet normal ve neşeli halimi görünce, altında başka bişey arar oldular... gerçekten iyimisin diye endişelenmeye başladılar

hee iyiyim tabi diyorum, Z planım ( A-B-C değil yalnız Z planı ) var en kötü ihtimalle izdivaç programına çıkarım iş bulamazsam eş bulurum diyorum 44

şaşırıyorlar halime, şaşırmaları bana keyif verir oldu
biz istemeyi bildikten sonra hepsi olacak hayırlısıyla

saygılı sevgiler
Alt 09-05-2008, 12:52 PM   #25 (permalink)
Moderator

yanımda olduğunuz için

çok teşekkürler.
Alt 10-05-2008, 01:14 PM   #26 (permalink)
Moderator

günaydınn ( aslında tünaydın)

akşam çok mutsuzdum... ruhum bedenime sığamıyordu sanki... gözyaşlarım sağanak olmuştu, ağladım...ağladım...

suçluluk telkinini listemden çıkartmıştım, iki gün öncesi ekledim tekrar ve iki gündür dinlediğimdenmidir bilmiyorum...

sonra tuzlu ılık su yaptım, ayaklarımı soktum.. bütün negatif duyguların, içimde biriken kırgınlıkların, öfkelerin, acıların ayaklarımı soktuğum tuzlu suya akıp gittiğini imgeledim..

yaktığım mum ve tütsü eşliğinde defterime yazdım seçimlerimi...

ağlamış olmanın yorgunluğu ve tuzlu suyun verdiği rahatlıkla uyumuşum..

rüyamda devam etti hesaplaşmalarım... haklı olduğum halde suçlandığım konuda, suçlayan kişiyle konuştum rüyamda.. kendimi savundum... ben kendimi biliyorsam başkalarının da bilmesine gerek varmı bilmiyorum.. sonuçta ben suçlu olmadığımı biliyorsam, bu yetmezmi?? nedir bu onaylanma isteği ??

kalıplaşmış bazı şeyleri değiştirmek zaman alacak sanırım ama ne kadar zaman geçerse geçsin değişecek başka çaresi yok...

ben değerliyim...
ben huzuru seçiyorum..
ben mutlu olmayı seçiyorum..
paylaşıldıkça büyüyen dostlukları seçiyorum..
kızımın başarı haberlerini duymayı seçiyorum..
kendi başarılarımı kutlamayı seçiyorum..
tüm bu seçimlerimi sevgiyle kabul ediyorum..

Alt 13-05-2008, 11:48 PM   #27 (permalink)
Moderator

merhabalar

bol baş ağrılı bir gün geçirdim.. böyle baş ağrılarına can feda çünküüüüü aksiyona dayanamadı başım iki ay boyunca yattıktan sonra, bugün iş görüşmesine gidipte yarın başlayacak oluncaaaa

ingilizce bilmek gereken bir şirkete ben ingilizce bilmediğim halde alındım. bu mucize değilde nedir??

patronum öğrenirsin yeterki iste dedi. başta telefonda nasıl iletişim kurmam gerektiği hakkında bana ingilizce cümleler yazarmış, zamanla da öğrenirmişim zaten
hep istediğim ama hep ertelediğim bişeydi, şimdi zorunlu olarak öğreneceğim. böyle zorunluluklar başım üstüne 44

uyusam iyi olacak.. uzuuuun bir aradan sonra huzurlu ve mutlu bir uyku olacak. çok şükür..binlerce şükür..

yaşasııııın ben kendimi seviyorum

saygılı sevgiler
Alt 13-05-2008, 11:56 PM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

sanemce çok sevindim wave
Yeni işin hayırlı,uğurlu ve bereketli olsun inşallah.en önemlisi huzurlu ve mutlu çalışırsın umarım.Tebrik ediyorum gerçekten çok sevindim..
Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar

bol baş ağrılı bir gün geçirdim.. böyle baş ağrılarına can feda çünküüüüü aksiyona dayanamadı başım iki ay boyunca yattıktan sonra, bugün iş görüşmesine gidipte yarın başlayacak oluncaaaa

ingilizce bilmek gereken bir şirkete ben ingilizce bilmediğim halde alındım. bu mucize değilde nedir??

patronum öğrenirsin yeterki iste dedi. başta telefonda nasıl iletişim kurmam gerektiği hakkında bana ingilizce cümleler yazarmış, zamanla da öğrenirmişim zaten
hep istediğim ama hep ertelediğim bişeydi, şimdi zorunlu olarak öğreneceğim. böyle zorunluluklar başım üstüne 44

uyusam iyi olacak.. uzuuuun bir aradan sonra huzurlu ve mutlu bir uyku olacak. çok şükür..binlerce şükür..

yaşasııııın ben kendimi seviyorum

saygılı sevgiler
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2008, 12:03 AM   #29 (permalink)
Moderator

çok teşekkür ederim duru79

hala şaşkınım bir o kadar da mutlu

inşallah öyle olacak. huzurlu ve mutlu....

iyiki varsınız
Alt 14-05-2008, 12:10 AM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

sanemce hayırlı olsun canım yeni işin çok sevindim.

Bookmarks