Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Değişim Günlüğüm

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Değişim Günlüğüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili atlante düzenli bir şekilde cd ler dinlenir ve olumlama çalışmaları yapılırsa çok güzel gelişmeler olur :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Değişim Günlüğüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-04-2013, 09:04 PM   #11 (permalink)
Teğmen

çekim yasası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 168
47 Mesajinıza toplam 110 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çekim yasası is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Değişim Günlüğüm

Sevgili atlante düzenli bir şekilde cd ler dinlenir ve olumlama çalışmaları yapılırsa çok güzel gelişmeler olur :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

çekim yasası isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2013, 11:03 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

benim de farkındalığım arttı aslında. mesela hatalarımı daha iyi gözlemleyebiliyorum , yapmam gerekenleri biliyorum ama yapamıyorum. bazen kendimi cesaretlendirip bir adım atıyorum ama olumsuz düşünceler beynimde dolaşmaya başlayınca yine allak bullak oluyorum. bazen başladığım cümlemi bile tamamlayamıyorum.

bir de ben sanki konuşma özürlüsüyüm. kendimi tanımlayamıyorum net olarak çünkü bazen çok güzel konuşuyorum, diksiyonum harika oluyor bazen de sanki dilim dönmüyor. bu da benim daha çekingen olmama sebep oluyor. beynimde düşünceler dolaşıyor ama insanlara aktaramıyorum. evet bazı harfler veya kelimeler arka arkaya geldiğinde zorlanıyorum ama bu her zaman olmuyor. anlamadım ben bu durumu. insan kendini tanımaz mı ben tanıyamıyorum. zatan Abdullah beyle görüşmemizde bana sinirlenmişti hep yuvarlak cevaplar verdiğim için yani galiba, heralde, emin değilim, bilmiyorum gibi
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2013, 11:17 AM   #13 (permalink)
Teğmen

47 Mesajinıza toplam 110 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu bendede var sevgili SerrpilElif ama inan emeksiz yemek olmuyor. sana psikonet yayınlarında kendini iyi hisset hayatı yeniden keşfet kitaplarını sevgiyle öneririm iyi hissetmek - YouTube iyi hissetmenin videoları çok başarılı buldum bu video ve kitapları tavsiye ederim çekirdek inançlarımıza cila çektiriyor sanki daha çok farkındalık iyleşmek demek hepimize yüksek şifa ve mutluluk seçiyor ve diliyorum:)
çekim yasası isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2013, 11:38 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet arkadaşım çok haklısın. çok kitap okumam gerekiyor kendimi daha iyi ifade edebilmem için özellikle. hatta şuanda tam da bahsettiğin gibi psikonet yayınlarından David Burns'un "iyi hissetmek" isimli kitabını okuyorum. bazı konulardaki bakış açımı değiştirmemde yardımcı oldu gerçekten. henüz bitiremedim ama

acaba bi diksiyon kursuna mı gitsem diyorum. çünkü bende topluluk karşısında konuşamam durumu da var. ben yıllar önce böyle değildim aslında uzun yıllar anti depresan kullandım. bu ilaçlar tamamen dengemi bozdu. ilacı kullanırken gayet iyi hissediyorum kendimi ama bırakınca kendimi boşlukta hissediyorum yani sanki hiç toplum içerisinde yaşamamışım, insanlarla arkadaşlık kurmamışım gibi ne yapacağımı ne düşünceğimi bilemez hale geliyorum.

tam ilacı bıraktığım dönemde telkinlerle tanıştım. tutanacağım bir dal oldu. sendelemedim yani. gayet de iyi gidiyordum aslında ama son zamanlarda çok duygusalım, çok heyecanlıyım (özellikle sosyal ilişkilerde), çok kırılganım .

tavsiyelerin için çok teşekkür ederim, yine yorumlarını bekliyorum
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2013, 08:40 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Merhaba SerpilElif , Atakan Beyin sitesinde bu konuyla ilgili cd ler var isme özel hazırlanan ben çekirdek inanç ve sonrasında aldım çok memnun kaldım çekirdek inanç haricinde aldığım cd ler üç yıl öncesine dayanıyor ve çekirdek inançtan sonrada aldığım için şimdi o kadar çok cd im o kadar çok olduki bazılarına sıra gelmiyor bende 8 aydır sürekli olmak üzere çekirdek inanç dinliyor araya onlarıda katıyorum diğerlerini sanki doktorumu yanımda taşıyormuşum gibi hissediyorum yani her an güzel şeyler duyuyor ruhum Atakan Beye minnettarım açıkçası sanki terapistimi yanımda taşıyorum bu harika bir duygu, çekirdek inanç gurubuna çok imreniyorum bu kadar kutsal bir işe el attıkları için ve onları örnek alıyorum. Bana ilham veriyorlar bende önce kendime sonra diğer insanlara nasıl faydalı olurum diye arayışlardayım şans dileyin bütün arkadaşlarım J ve bu siteden yıllarca çok şey öğrendim forumda yazan arkadaşlarıda örnek alıyor ve takdir ediyorum çabalarını adını bildiğim bilmedeğim hepsine sevgilerimi yolluyorum, bence iyi anlamlı bir iş yapmanın büyüğü küçüğü yok hepsi bir ok gibi gidip hedefine saplanıyor olumlu bir insan olarak yaşamak muhteşem bir duygu:)
Alt 12-04-2013, 08:43 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Alt 12-04-2013, 08:44 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Facebookta Sevgili Özlem Hanımın Mistik Dükanında yayımladığı olumlamaları her gün yapıyorum yapmıyorsanız tavsiye ederim harikalar Özlem Hanıma çok teşekkür ederim emekleri için bazı olulamarının açıklama kısmındaki bu gün bir fırına gidin ve ekmek alamayan beş kişi için fırıncıya para bırakın doğaya iyi bakın hayvanlara yiyecek bir kap su verin yani üstün bir insan olun tavsiyleri ruhumun en ötesine dokunuyor, cümleler bu kadar anlamlı olur diyorum ve bütün kalbimle bana hizmet eden bu güzel insanlara ve hayata şükranlarımı sunuyorumJİyiki varsınız İyiki varız.
Alt 12-04-2013, 08:51 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Çekirdek inanç yaptırmadan evvel kendimle çevremle hayatla bir inatlaşma yani savaştaydım ve ben bunları hak etmemiştim olsa olsa hayat zalim ben muhteşemdim ve birden biri bir şey bana aynaya bakmamı söyledi baktığımda gödüğüm kişi olay durum kendimdim halbuki doğduğum günden beri ben haklıydım karşılaşmam beni tepe taklak etmişti muhteşem değildim ve yaşattığım her şeyi ben kendime yaşatmış ve sonra timsah gözyaşları döküyordum ve bunları yazan ben kronik bir mükemmeliyetçi ve şimdiki hislerim kendi hakkımda ben yine muhteşemim hatalarımla kusurlarımla ve ben kendimi çok seviyorum hayatın çok güzel olduğu ve olanı olduğu gibi kabul etme ve en çok zorlandığım şey kabul etmekti yaşadığım yaptığım yani kısacası hayatımı tekrar avuçlarıma alıp onu özgürlüğüne uçurmak muhteşem bir duygu kendime değer vermeyi öğrendim eskiden insanlar gelip hayatıma konturolsüzce saldıra bilirken şimdi hayatımın dizginlerini ben elime aldığım için kimse bana böyle davranamıyor müsaade etmiyorum peki bunu yaptıran şey ne önce sevgili ALLAH sonrada çekirdek inanç
Alt 12-04-2013, 09:16 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

çok teşekkür ederim paylaştıkların benim için umut oldu. ben de telkin almak istiyorum ama özellikle tavsiye edeceğin telkinler var mı? benim sorunum sosyal ilişkilerde çok çekingenim, özgüvensizim ve kararsızım.

Abdullah bey mükemmelliyetçi olduğum için sosyalleşemediğimi söyledi. mükkemmelliyetçilik anlamında daha rahatım. sosyal ilişkiler konusunda ise biraz rahatlama var ama çok yetersiz.
Alt 12-04-2013, 09:51 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Müziklerini dinlemeye devam et özellikle Abdullah Beyin dediği gibi mükemmelliyetçiliği dinle, özgüven cd sini kendini sev, geçmişten özgürleş, kendine saygı, kendini kabulleni tavsiye edebilirim aralarında sana uyanı alablirsin mesela çekirdek inanç sırasında Özlem Hanım kendimi hiç sevmediğimi söyledi. Bingo çekirdek inanç içinde o yoktu bende satın aldım herhalde yeni çıkanlardandı, ama çok seviyorum kendini sevi geçmişten özgürleşi çünkü beni sorunlarıma uyuyordu gerçi %99 herkeste olabilen sorunlar bunlar ee sonuçta insanız:) http://telkincd.com/1764-sosyal-fobi---set-satinal.html buaryıda incelemeni tavsiye ederim..

Bookmarks