Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2013, 08:51 AM   #18 (permalink)
çekim yasası
Teğmen

çekim yasası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 168
47 Mesajinıza toplam 110 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çekim yasası is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Değişim Günlüğüm

Çekirdek inanç yaptırmadan evvel kendimle çevremle hayatla bir inatlaşma yani savaştaydım ve ben bunları hak etmemiştim olsa olsa hayat zalim ben muhteşemdim ve birden biri bir şey bana aynaya bakmamı söyledi baktığımda gödüğüm kişi olay durum kendimdim halbuki doğduğum günden beri ben haklıydım karşılaşmam beni tepe taklak etmişti muhteşem değildim ve yaşattığım her şeyi ben kendime yaşatmış ve sonra timsah gözyaşları döküyordum ve bunları yazan ben kronik bir mükemmeliyetçi ve şimdiki hislerim kendi hakkımda ben yine muhteşemim hatalarımla kusurlarımla ve ben kendimi çok seviyorum hayatın çok güzel olduğu ve olanı olduğu gibi kabul etme ve en çok zorlandığım şey kabul etmekti yaşadığım yaptığım yani kısacası hayatımı tekrar avuçlarıma alıp onu özgürlüğüne uçurmak muhteşem bir duygu kendime değer vermeyi öğrendim eskiden insanlar gelip hayatıma konturolsüzce saldıra bilirken şimdi hayatımın dizginlerini ben elime aldığım için kimse bana böyle davranamıyor müsaade etmiyorum peki bunu yaptıran şey ne önce sevgili ALLAH sonrada çekirdek inanç
çekim yasası isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla