Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Nil de Değişim Denizine Atladı:)))) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Slm :))) Şu başlangıçlar yapma kısmı bu kadar zor olabilir mi yavf:))) Anlatacak o kadar çok şey var ki; nerden başlayacağımı bilemedim:)))) Bu sene hayatımda köklü değişiklikler yapmaya karar verdim... Aslında ben bu kararı her sene veririm. Bu sene farklı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-09-2012, 10:33 PM   #1 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road
Standart Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

Slm :))) Şu başlangıçlar yapma kısmı bu kadar zor olabilir mi yavf:))) Anlatacak o kadar çok şey var ki; nerden başlayacağımı bilemedim:)))) Bu sene hayatımda köklü değişiklikler yapmaya karar verdim... Aslında ben bu kararı her sene veririm. Bu sene farklı olan yapıyorum da...Telkinlerimi dinliyorum, kitaplar okuyorum (ve okuduklarımı uyguluyorum), olumlamalar yapıyorum, meditasyon yapıyorum, motivasyon cdleri dinliyorum.Nlp kursuna gittim.... Geldiğim nokta çooook mutluluk verici :))Ama bu arada her şey birbirine karıştı. Neyi, ne zaman yapacağımı bilemez, oldum. Yardıma ihtiyacım var...:(
Siteye 2008'de üye olmuşum. Yani ara ara telkinleri dinleyip dinleyip bırakıyorum. Ama bu sene kararlıyım, her şey mükemmel olana kadar dönmek yok:))))Telkinlerimi 21gün x 3 defa şeklinde dinlemek istiyorum, daha önceden dinlediğim için. Bu arada çekirdek inanç temizliği için aradım ama çok yoğunlarmış:( Yakın tarih için randevu alamadım:( Bu arada Atakan Bey'in sesi gerçekten çok güven verici...:) Aslında bir an önce olsun istiyorum çünkü iş arıyorum ve çok kararsızım. Nereye döneceğimi bilemiyorum. 2 büyük mağazada yöneticilik yaptım. Ama başarılı olamadım. O yüzden de aslında korkuyorum biraz sanırım:((
Neyse telkinlerin ben de yaptığı değişiklikleri söylersem (tabi bende ki uzun dönem diyebilirim) :
Perşembe günü için işle ilgili bir mülakatım var; sunum falan yapmam gerekiyor ve en ufak bir endişem yok.( Ben ki konuşmaktan bile çekinen hatta girdiğim işlerde de bu yüzden başarılı olamayan ben)
Her daim pozitif düşünme, zaten buna yatkınımdır ama bu sene (özellikle de işle ilgili) çok hayal kırıklıkları yaşadım ama yıkılmadım, ayaktayım:))))Malum hayatta her şeyin bir nedeni vardır ya da sırası gelmemiştir:))
Eskiye daha az takılma, insanlara daha az kırılma:)))
HEDEFİM:Seneye bunları okuduğumda bunlar mı dert deyip kahkahalarla gülebilmek:)))Yeteneklerime uygun, severek ve en iyi şekilde yaptığım harika bir işimin olması; o kurs senin, bu kurs benim dinlenmeye vakit bulamama; kendini ifade boyutunu aşıp lider vasıflarına ulaşabilme...Şimdilik bu kadar:))))))))))))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2012, 10:35 PM   #2 (permalink)
Teğmen

103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

Bir de linkimi değiştirmek istiyorum. Malum çok eski ama nasıl yapacağımı bulamadım...Yardım edebilecek var mı?
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2012, 10:43 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Bir de kilo verme telkini dinlemediğim halde çok sağlıklı besleniyorum ve kilo da verdim. Ama bunu kalori hesabı falan yaparak değil de yediklerimi içsel bir sesle faydalı faydasız diye ayırarak yaptım:)))En önemlisi sağlıklıyım:)))
Alt 14-09-2012, 05:04 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Evet mülakatı atlattım. Gerçekten de artık insanların önünde sunum yapmaktan çekinmiyorum. Bir de bugün çok tuhaf bişey oldu. İsimsiz11 adlı arkadaşımız Esmaül Hüsnalarla ilgili bir konu açmış. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...cellileri.html Ben de hangisini yapmalıyım diye bakarken hocam msj attı. (Bugün 14-15 arası zühre saatinde zor işlerimizin kolaylaşması için 129 kere ya latif, her türlü sıkıntılardan kurtulmak için 270 kere ya kerim,şans için 14 kere ya vehhab diyelim. Esmaları hücrelerimize aktive edelim...yazıyordu.) Acaba bilinçaltımız temizlendikçe gerçekten sezgilerimiz daha da mı güçleniyor ya da birbirimizden daha mı çok enerji alıp veriyoruz...
Alt 14-09-2012, 08:29 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Forumdan yeni bişey daha öğrendim:))Her gün kullandığım bir söz 'Her şey güzel olacak, biliyorum. Sanırım biliyorum kızmında hata yok da şu -CAK eki pek tehlikeliymiş. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-sanati-3.html) O zaman diyelim ki 'Şu an her şeyin en güzelini yaşıyorum.' Doğru mu pek bilemedim?????
Alt 14-09-2012, 09:23 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road

Bencede şuanda herşey çok güzel denmeli :)
Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2012, 09:35 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Teşekkürler Senemmms:))) Hem de senin olumlamanı söylemek daha kolay:))))))
Alt 15-09-2012, 02:04 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Sevgili günlüğüm bugün kendimi çok sıkıntılı hissediyorum. Tam bir karmaşanın ortasında gibi kalbim, beynim. Ne yana döneceklerini neye inanacaklarını bilmiyorlarmış gibi bir halleri var...Hayatı bakışım, olayları algılayışım, duygularım çok değişti. Farkındayım bugün. Artık her sabaha olumlamalarımla başlıyorum. Gece yatarken olumlamalar söylüyorum. Ama bazen öyle oluyor ki sanki bir savaş içine giriyor gibiyim. Ben bir taraftan herşeyin çok güzel olduğuna kendimi inandırmak için debelenirken, diğer taraftan bir ses sürekli güzel olan ne diye sarsıyor beni...Bu benim için bir mücadele gibi oldu. Bu micadeleden ben galip çıkacağım biliyorum. Ya da pardon bu mücadelenin galibi benim biliyorum:))) Bazen öyle bir boyuta geliyorum ki kafamdan olumsuz bir düşünce geçtiğinde korkuyorum gerçek olacak diye...Hemen pozitifiyle değiştirmeye çalışıyorum. Ama bu karmaşa o kadar yorucu ki... Yeni birşey daha öğrendim sinirli olduğumda mesela ya da üzgün olduğunda bunu inkar edip bununla savaşmaktansa şu an sinirli olduğumu kabul ediyorum ve sevgiyle gönderiyorum diyorum. Yerine sakin olmayı seçiyorum diyorum. Gerçekten işe yarıyor:)))
Dün gece hiç uyuyamadım. Yatmadan önce hep Shamanic Özlem Şahin'in bir meditasyonu var. Sitede bulmuştum. Onu dinliyordum yaklaşık 2 haftadır hemen hemen her gece. Çok seviyordum daha başında hemen rahatlatıp uykuya daldırıyordu beni. Dün öyle olmadı.Önce sitede bulduğum başka bir meditasyon dinlemek istedim. Pek sevmedim gerdi beni diye tekrar onu dinledim ama o da aynı şekilde çok gerdi beni. Her zaman çabucak biten meditasyon uzadı da uzadı. Sonra suçluluk telkinini çoktan çıkarmıştım listemden ama sanki bir anda tüm suçluluklarım hortladı. Ben gönderdikçe onlar geldi. Bugün tekrar suçluluk telkinini dinleyeceğim. En azından bugün için ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Bir de erteleme telkinini ekledim dün gece. Sırası geldi sanırım. Sosyal fobiyi çıkardım listemden. Şimdi kendine güven, sosyallik arttırıcı,ego güç, başkalarının düşüncelerini önemsememe var...Biraz hissel olarak hareket ediyorum. Telkin ekleyip çıkarırken. Yani az dinlemiyorum ama süreyi de kendime sorup uzatıyorum:))))şu an her şeyyy çoook çok güzel, biliyorum...:)))
Alt 18-09-2012, 10:45 PM   #9 (permalink)
Teğmen

4 yapraklı yoncam:)))nasılsın? Ben günlüklerime hep isim verirdim. Seni isimsiz bıraktığımı hatırladım birden. Şimdilik 4 yapraklı yonca demek istedim. Bana şansı hatırlatasın diye:)))Belki daha güzelini bulursam değiştiririm... Bugün çok güzel bir gündü benim için. Gece çok güzel rüyalar gördüm. Hatta bir ara kendi kahkahama uyandım. Yaklaşık 6 aydır sürekli, 3 haftadır da hiç aralıksız meditasyon yapıyorum...Özlem Şahin'in meditasyonlarının çok yararlı olduğunu gördüm;direk bilinçaltına işlediği için. Özellikle dün yeni bir meditasyon buldum. İlk kez de dün gece dinledim...Ben meditasyonları sürekli derinleştiğimiz için uyanık dinleyemiyorum. Hemen uykuya dalıyorum. O yüzden bu akşam tekrar dinledim, sözlerini çok merak ettim çünkü...Yine hepsini dinleyemedim ama yine de bişeyler yakaladım:)) İçinde güzel rüyalar görmemizle ilgili bir komutta vardı...Onun etkisi sanırım:)))) http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-linkleri.html (affetme meditasyonu) Onun dışında sürekli olumlamalarıma devam ediyorum. Beğendiğim olumlamaları telefonuma kaydediyorum. Sürekli okuyorum onları. Bu konuda biraz kafam karışık kuantuma göre hep aynı olumlamayı yapmalıyız, diyor ama ben o an ihtiyacım neyse onu söylüyorum. Kendimi iyi hissediyorum:) Telkinlerim gündüz bilgisayarım açık olduğu sürece açık, gece uyurken de sürekli dinliyorum zaten...Yani günde min. 14 saat. Bazen bilinçaltıma çok mu yükleniyorum acaba diye korkuyorum. Umarım öyle değildir. Onun dışında ya sürekli sitede paylaşılanları okuyorum ya da ilgili bir kelime gördüğümde tüm gün onu araştırıyorum. Yakında kör olma tehlikem var yani:))))Başka da olumsuz düşüncelerim artık hiç yok gibi. Ama kötü tarafı olumsuz olan ya da konuşulan şeylere hiç tahammülüm yok:( Mesela tv çok az izliyorum o da evdekilerle aynı ortamda oturma ihtiyacından kaynaklı...Artık farkediyorum ki tv de ne kadar çok olumsuz şey empoze ediliyor bize:((( Bir de haberleri takip etmekten kendimi alamıyorum. Sonuçta okumayan, güncelden haberi olmayan biri olmak istemiyorum ama onlarda malum:(( Veee evdekiler canım annem, canım babam. Babam tam anlamıyla bir olumsuzluk makinası bol bol tartışma halindeyiz bu aralar:)) Yani bir kaç gündür istatistik tutuyorum, yemek de en basitinden bunun tuzu eksik, şunun yağı fazla, aa artık salataya kökleride mi doğruyorsunuz falan tarzında:)))) sürekli bir şikayet, bir olumsuzluk:))))Ama yeni taktik buldum, bundan sonra her olumsuz şey söylediğinde saycam dedim. Dün bu dolma az mı pişmiş dedi, 1 dedim:)))Güldü bişey demedi:)))2 dk sonra salatanın da tuzu az diyeceğim ama 2 diyeceksin dedi:))))Ehe ehü eheee:))))Unutturcam babama kararlıyım:)))Annem de tam bir elham hatunu:) Bir olayla ilgili bir şey ters gitmeye görsün ya da bir yere başvurmayalım hemen başlar; o ne şimdi, nasıl olcakmış, niye olmadı hala, off şu çocukların işleri de bir düz gitmez mi, çocuklarımın işleri de bir yoluna girmedi ki:)))) Valla hem kendimle hem onlarla savaşıyorum resmen yafs:)))Ama olsun hepimizi değiştireceğim:))))
Alt 20-09-2012, 08:01 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Dün gece affetme meditasyonumu yaparken bol bol ağladım. Meditasyondaki yüzleşme kısmı bitmedi, uzadı da uzadı...Nerdeyse meditasyon bitti benim sözlerim hala bitmedi. Tabi derinleşme falan da olmadı. Gayet bilinçli bir şekilde. Neyse zorla tamamladım. Bittiğinde baktım çok üzgünüm. Başka bir meditasyon daha yaptım da uyudum...Sabah uyandığımda iyiyidim yine:)))Günüm de güzel geçti.
Bugün biraz gelişen farkındalıklarımı anlatayım. Mesela ölümden çok korktuğumu farkettim. Yani benim için hayatta affedilmeyecek hata yoktur. Her zaman da derim. Ne olursa olsun bana ihtiyacı olan birine arkamı dönemem diye...Hep tüm hatalar bir şekilde telafi edilir diye düşünürüm. Oysa ölüm sondur. Bitmiştir. Onun için yapılacak bişey yoktur. 5 sene önce bir arkadaşımı trafik kazasında kaybettim. O zaman aslında benim yaşımda birinin de aniden hiç bir neden yokken ölebileceğini öğrendim. Hadi canım ilk kez mi genç birinin öldüğünü duyuyorsun? Aslında değil ama hep başkalarının başına gelir bişeyler, bizim başımıza hiç bir zaman gelmeyeceğini düşünürüz ya öyleymiş benimki de... Hayatta ki en büyük acı ya da tek acı birinin ölümü gibi düşünürdüm. Şimdi ise anlıyorum ki ölüm de doğum kadar doğal.Yeni mi anladın deme:))Gerçekten yeni anladım...

Bookmarks