Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Tatlı kontes kendimi nasıl affettitrebilirim sana bilemiyorum. bilgisayarla ilgili teknik sorunlasr yaşadım ve uzun zaman oldu giremedim nete.hergün aklımdasın ama bende merak ediyorum seni çok....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2012, 11:15 AM   #171 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Tatlı kontes kendimi nasıl affettitrebilirim sana bilemiyorum. bilgisayarla ilgili teknik sorunlasr yaşadım ve uzun zaman oldu giremedim nete.hergün aklımdasın ama bende merak ediyorum seni çok.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2012, 10:03 AM   #172 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

artık hiç görüşemiyoruz neler yapıyorsun iyi misin merak ediyorum seni
Alt 24-03-2012, 10:20 AM   #173 (permalink)
Teğmen

Kontes hala seni bekliyorum seni kaybetmek istemiyorum. artık yazmayacakmısın bana. güzel haberlerini vermeyecekmisin bana. kalbim seninle.
Alt 26-03-2012, 10:03 AM   #174 (permalink)
Teğmen

Tatlım senin gelmeni bekliyorum gelene kadar da hiç bir yere gitmiyorum:) ben taaa en başından başladım tekrar. suçluluk ve ego güçlendirici ile. sonrasında tekrar kendi telkinlerime döneceğim. hayatımın bir parçası oldu telkinler. dalgalanmalarım yok ama bu kez ve ben çok rahatım. hayatımda henüz köklü bir değişim yok sanırım zamanı var. hala maddi anlamda sorunlar devam ediyor. duygusal hayatımda da bir değişiklik yok henüz ama ben bu halimle de çok mutlu ve huzurlu hissediyorum kendimi ve sanırm asıl önemli mesele de bu. ve ben bundan sonra deneyimleyeceğim elle tutulur gelişmeleri.kendimi olduğum gibi kabul ettim ve seviyorum kendimi. ve tabii seni. özledim çabuk gel olur mu.iyi haberlerinle birlikte:)
Alt 29-03-2012, 12:23 PM   #175 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point

nympacım merhaba,
iş yerinde yoğun stresli bir dönem yaşadığım için buraya girme imkanım olmadı ama aklımda hep sende kaldı. ben telkin dinleme fırsatı bulamadım hiç. iş yoğunluğundan dolayı. ilk fırsatta dinleyeceğim. senin iyi olduğunu duymak mutlu etti beni. bu ra çok girebilirmiyim bilmiyorum ama takipteyim canım.
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2012, 10:23 PM   #176 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
şayan is an unknown quantity at this point

merhabalar

son durumunuzu merak ediyorum. Ben de yeni başladım dinlemeye 8 gün oluyor fakat suratım beş karış bu durum geçici mi??
şayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2012, 03:53 PM   #177 (permalink)
Teğmen

seam kontescim çok özledim seni. buda olmak çok güzel çok seviyorum bu siteyi. ama bir süredir giremiyorum ben de yoğunluktan. kontescim hayatımdaki somut değişikliklerden başlayayım önce.artık bir evim var.oğlumla birlikte yaşayabileceğim güzel bi evim oldu ailemin desteği sayesinde. ve biliyor musun Abdullah beyin bana verdiği olumlamalardan biriydi ailemden destek görmekle ilgili kendime koyduğu engeller vardı. bunu aştım artık. aslında sadece ailemle ilgili değildi bu engellerim destek almakla ilgiliydi herkes ve herşeyden. artık bunu değiştirdim vermekle kalmıyorum artık almaya ve kabul etmeye başladım ve sonuç ortada. artık hayatım daha kolay.kendimi kontrol ediyorum zaman zaman nasılım diye.ve her seferinde iyiyim yanıtını alıyorum. mutluluk ve huzur bizim elimizde tatlım.kimse vermiyor onu bize biz alıyoruz. bu sadece ve sadece bize bağlı.şundan eminim ki ve sanada nacizane tavsiyemdir iyi mutlu ve huzurlu olma durumunu sakın ama sakın dış şartlara bağlı kılma.bu tamamen seninle ve benimle ve bizimle ilgili.ve şu bir gerçek ki sen değişirsen dünya da değişiyor.şimdiki hedefim yeni bir iş.maddi ve manevi yönden beni desteklayacek tatmin edecek ve gerçek potansiyelimi ortaya koyabileceğim bir iş istiyorum.ve burdan bunu dile getirerek de enerjimi yolluyorum bu isteğime. ve seninle ilgili güzel gelişmeleri, okumayı diliyorum burdan. sevgiler tatlı kontes.
Alt 30-05-2012, 11:22 AM   #178 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BURRR is an unknown quantity at this point

ÇEKİRDEK İNANÇ ÇALIŞMASI İLE YENİ TANIŞTIM. ANCAK SENİN SON DURUMUNU ÇOK MERAK ETTİM NYMPA. :)
BURRR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2012, 01:25 PM   #179 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point

Merhaba Kontes su ve Nympa başından itibaren okudum yazılarınızı,çok samimi ve içten.Yaşadıklarınızı burdan içten bir şekilde paylaştığınız için çok teşekkürler.Bende Çekirdek inanç için çalışma yaptıracağım.Sizin yaşadıklarınızla sonuçların olumlu olacağına inanıyorum,tabi mucizelerde beklememek gerekiyor anlaşılan,devamında epey bir çaba göstermek gerekiyor.Güzel ve Mutlu bir hayat için değer bunca emeğe ve sıkıntıya.Umarım eskisi gibi daha yoğun bir şekilde duygularınızı paylaşırsınız ve bizde burdan takip ederiz.Sevgiler.
Alt 22-09-2012, 06:54 PM   #180 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Son durumları ben de merak ediyorum ama içimden bir ses iyi olduklarını söylüyor. :) Ben onlar için bundan sonra ne yaşarlarsa yaşasınlar atlatacaklarına ve istedikleri her şeyi başarabişlecek güçte arkadaşlar olduklarına inanıyorum. Daha niceleri var burada ve daha niceleri olacak. İsteyen herkez bu yollarda ilerlemeyi başarabilir. Bizler yol arkadaşıyız burada ve paylaşmak çok güzel. Herkesin yolu kendine özel. Hayat en güzel şekilde yaşamaya değer.

Mutlu günler dilerim.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks