Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız günaydınlar, çekirdek inanç görüşmesi yapalı 4 gün oldu ve bendeki etkileri ilk gün tüm gün boyunca baş ağrısı yaşadım.üç gündür ise eskiler sürekli içimde dalgalanmaya başladı depresif,duygusal bir haldeyim. sürekli ağlama hissi geliyor içimden.sanırım vücut isyan ediyor.abdullah beye teşekkür ediyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2012, 10:23 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point
Standart ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

günaydınlar,
çekirdek inanç görüşmesi yapalı 4 gün oldu ve bendeki etkileri ilk gün tüm gün boyunca baş ağrısı yaşadım.üç gündür ise eskiler sürekli içimde dalgalanmaya başladı depresif,duygusal bir haldeyim. sürekli ağlama hissi geliyor içimden.sanırım vücut isyan ediyor.abdullah beye teşekkür ediyorum ,tespitleri yüzde yüz doğruydu ve hayretler içinde kaldım şu ana kadar depresif takılıyorum.umarım iyi günler gelecek ve bu düşünleri yeneceğim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 10:55 AM   #2 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

iç sıkıntısı,huzursuzluk ve bunalım hali devam ediyor
Alt 09-01-2012, 12:28 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kontes su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iç sıkıntısı,huzursuzluk ve bunalım hali devam ediyor
'Gecenin en soğuk vakti güneşin doğmaya en yakın olduğu zamandır.'
Kısa zaman da çok yol almanızı diliyorum.
Alt 09-01-2012, 01:38 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point

bu gün 3 günlük ara döneme girdim. Açıkçası kötü bir on gündü benim için.Kızgınlık, öfke,ağlamalarım gelgitlerim çoktu bir de kardeşim dahil arkadaşlarıma karşı bir agresiflik içindeydim Hatta arkadaşım dinleme bırak artık dedi. Bu gün daha sakinim. Fiziksel anlamda bir etki görmedim ama gece terlemeleri oldu belki bu şekilde olmuştur fiziksel anlamda tepkime. Bu gün daha huzurlu olmasa bile daha rahatım. Ama şu bir gerçek ki cidden Abdullah Bey'in tespitleri doğru ve şimdilik en iyi etkisi farkındalıklarımın artmış olması ve birazda kendime kızmaya başladım neden bu kadar eziyet etmişim kendime geçmişte diye.hayatımdan çıkarmam gereken birini çıkardım hayatımdan ama yine de mutlu değilim. şimdilik durumum bu ama ben dinlemeye devam edeceğim kesinlikle.Yüzleşme ve kazanma zamanı artık yeter.
nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 02:02 PM   #5 (permalink)
Teğmen

nympa aynı tepkiler şu anda bended mevcut.isteksiz elim kolum dökük bir vaziyetteyim.eskiler yaşanmışlıklar hepsi aklımda hücum halinde mutsuz ve agresifim.bir uyku hali var,hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden.noluyor anlamadım atakan beyyyyy normal mi bunlar birde bişey merak ediyorum bu çekirdek inançlarımızdan dolayı aksi giden biten ilişkilerde geri dönüş olabiliyormu karşı taraftan?
Alt 09-01-2012, 03:14 PM   #6 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

O deli gibi uyuma isteği bende de var sanki kaçmak istiyorum herşeyden ve herkesden. Ama dayan lütfen. Hayatımdan çıkardığım kişi cidden gitmeliydi bendeki durum bu ama sen eğer geri dönsün istiyorsan enerjini düşürme lütfen ama iyie düşün ve tart kafanda belki senin bloklayan ve engelleyen bir kişiydi. Ben bilemiyorum dedim ya çıkardım hayatımdan ama rahatlamış değilim ama zamanla sanırım. Bu arada Abdullah Bey sana olumlmalar vermiştir eminim onları tekrar et gün içinde ben hala söylerken huzursuz oluyorum ama eminim geçici bu süreç. Diren lütfen olur mu. Ve paylaşalım isterim seninle dönüşüm sürecimizi.
Alt 09-01-2012, 03:23 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nympa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O deli gibi uyuma isteği bende de var sanki kaçmak istiyorum herşeyden ve herkesden. Ama dayan lütfen. Hayatımdan çıkardığım kişi cidden gitmeliydi bendeki durum bu ama sen eğer geri dönsün istiyorsan enerjini düşürme lütfen ama iyie düşün ve tart kafanda belki senin bloklayan ve engelleyen bir kişiydi. Ben bilemiyorum dedim ya çıkardım hayatımdan ama rahatlamış değilim ama zamanla sanırım. Bu arada Abdullah Bey sana olumlmalar vermiştir eminim onları tekrar et gün içinde ben hala söylerken huzursuz oluyorum ama eminim geçici bu süreç. Diren lütfen olur mu. Ve paylaşalım isterim seninle dönüşüm sürecimizi.
bende daha hayatımda varolmalımı onu bile düşebileceğim bir süreç olmadan kendileri gidiyor buda benim çekirdek inancımdan dolayıymış dayanıcam artık bu sorun çok fazla oldu. sende dayan eminim ki aşacağız bu tepkiler aslında çalışmanın işe yaradığını gösteriyor çünkü çekirdek çalışmasından önce buradaki telkinleri dinlediğimde çok faydasını gördüm. abdullah bey çalışma esnasında bir iki olumlama yaptı bunları söyle dedi ama ayrıca olumlama çalışması vermedi takip edip göreceğiz bakalım her gün yaşadıklarımı yazacağım buraya.
Alt 09-01-2012, 03:45 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Aynen öyle ben de de ve sanırım bu yüzden gidiyorlar. Hayatıma girmek için çok çaba sarfedip sonra da gidiyorlar ama anladığm kadarıyla bunu yapan yine de benim. Benim asl çekirdek innancım yok sayılmaktan korkuyor olmammış ki üzerinde düşününce çok doğru olduğunu düşünüyorum.Aslında senden yanıt gelince çok mutlu oldum ben de yazmayı düşünüyorum her gün.iyi olacağız merak etme. görüşürüz.
Alt 09-01-2012, 03:56 PM   #9 (permalink)
Teğmen

benimde yok sayılma inancım varmış sorunumuz aynı sanırım aşacağız fırsat buldukça girip yazacağım tabiki cvp veririm ne demek. yeterki sorunumuz çözülsün görüşürüz :)
Alt 10-01-2012, 11:29 AM   #10 (permalink)
Teğmen

bugün kendimi daha iyi hissediyorum kendimi.dün akşam ağlama noktasına kadar geldim ama ağlayamadım zaten zor ağlayan bir insanımdır. sıkıntı hali var ama küçükte olsa bir rahatlama hissi var mide bulantıları ara ara geliyor.oda geçecek inanıyorum.kendimi seviyorum.ben varım.varlığımı kabul ediyorum ben değerliyim ve herkes bana değer veriyor.hayat bana değerli olduğumu söylüyor ve değerli olduğumu tüm çevrem bana hissettiriyor. ben beni seviyorum. ben beni olduğu gibi kabul ediyorum. hayat bana güzellikleri aşkı sevgiyi huzuru tüm cömertliği ile sunuyor.

Bookmarks