Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2012, 10:38 PM   #16 (permalink)
kontes su
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Alıntı:
nympa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok sevindim ilerleme kaydettiğine. İnnaçlarımızın aynı olması çok ilginç değil mi? Tesadüf mü acaba:) Benim gelgitlerim çok fazla ne yapacağımı bilemiyorum beklemekten başka da sanırım yapaağım bir şey yok. Biraz önce bayağı bi ağladım ama ağladıktan sonra sanrım daha iyi hissediyorum kendimi ama tekrar ediyor işte, iyi halin devamı gelmiyor henüz. Yazdığın olumlama cümleleri çok güzel ben de tekrar edeceğim bunları. Bir de istersen bir sitede özdeğer ile ilgili bir yazı bulmuştum dilersen yollarım onu sana. Senin CD lerin geldi değil mi dinliyorsun değil mi. Bununla ilgili bir şey sormak istiyordum sana. Atakan beye kendimi iyi hissetmediğime dair bir mail atmıştım ama yanıt gelmeyince ona soramadım. Umarım burdasındır.
nympa slm,yazdıklarını okuduğumda çok şaşırdım. çünkü birebir aynı şewyleri yaşıyor ve düşünüyoruz.tesadüf değil bence karşılaşmamız birşeyleri aşmanın vakti saati gelmiş ve bunlar bahanesi oldu diye düşünüyorum.gelgitler bendede halen var dün akşam ağlamaklıydım ama ağlayamadım. iyi hale doğru bir hafifte olsa geçiş var gibi ama zaman istiyor sabret lütfen. dengesiz ruh hali bendede sürüyor. atakan bey'e bende yazdım ama cevap gelmedi henüz. olumlamaları beğenmene sevindim tabiki tekrar et bir kaç olumlama daha yapıyorum onlarıda yazarım sende burdan okur yaparsın gelişmeleri nasıl olacak bakarız. olumlamalar bile 21 günde etki edermiş. 21 gün sabah akşam yapmak doğru olanmış ki telkinlerde çok başındayız daha.Cd geldi dinliyorum bugün 5. günümdü durumum ise akşamdan beri başım şidetle dönüyor ve mide bulantım arttı. şöyle seviniyorum. bu sitedeki telkinleri dinlediğimdede aynıları olmuştu ve sonra faydasını görmüştüm. üzülme bunlar son sıkıntılar.biraz uzun oldu ama :) iyi geceler
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla