Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok heycanlıyım hadi başlayalım =)) Nefret etmek ve bu hissin her yerinden çıktığını fark etmek herkese karşı hayata karşı hatta her objeye karşı… yaşadığım hayatın daha iyi olması gerektiğine inanırdım hep başka hayatlara özenirdim ve olamayacağına o kadar inanırdım ki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2010, 10:16 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

çok heycanlıyım hadi başlayalım =))

Nefret etmek ve bu hissin her yerinden çıktığını fark etmek herkese karşı hayata karşı hatta her objeye karşı…yaşadığım hayatın daha iyi olması gerektiğine inanırdım hep başka hayatlara özenirdim ve olamayacağına o kadar inanırdım ki kılımı bile kıpırdatmadan geçirdim zamanımı …
Her sabah zorla bana yüklenen sorumlulukları yapardım …soluk alırdım yeniden daha güzel ümitlerle ama en fazla bir gün dayanıklı kılardı beni…
..
Çevremde bana acı vermek için sıraya geçen insanlar vardı sanki…
Mutluydum aslında en derinlerde ama hiçbir zaman o derinleri gerçek yaşantımda göremedim

Kafamda bir senaryo oluştururdum hep ve sanki dünyadan kopmuş gibi orda başrol oynardım mutlu olurdum ama sadece orada kendi kişiliğimi ancak hayallerimde sergilerdim

Kötü giden her şey için dur demek ve değişimi başlatmak …
karanlığın en çok bastırdığı anda aydınlık en yakındır derler …iyi ki sorunlarım sınır noktasına ulaştı ki bende içten feryadımı dışarı vurabildim…

Pc yi açtım devam eden ağlama krizleri ardından şunları dizdim google “değişmek istiyorum –yeter- “vs.
İçimde hiç ümit yok sadece her zaman yaptığım gibi vakit harcıyorum…
Nasıl olduysa bir kitap yorumu çıktı karşıma “the secret”
Belki anlatılanların daha doğrusunu ikna edicisini ve kullanışlısını buldum sonradan ama benim değişimimi başlatan bu kitap oldu…
en azından -7 sinde neyse 70 indede odur- sözünün bir safsata olduğunu fark etmemim sağladı .
ne büyük ve yanlış bir dirençmiş…

Kitap yorumlarından sonra o hevesle (nasıl bi açlıksa bendeki güzide evimden fırlayıp çarşıya çıktım ki normalde kimse bni kaldıramaz ;)) koşup kitabı aldım ilk 30- 40 sayfasını okudum herhalde çok kendimi verememişim ki kitabı fırlatıp attım!!
gerekçemse hiçbir şey anlamamış olmamdı …adamlar sürekli sır sır diolar gerisini açıklamıyorlar ha bire o şeyi övüyorlardı benimde sinirlerim tepeme çıktı :P

Yatağımın kenarındaydı kitap birkaç gün içinde debelenmelerim sonucunda yatak altında tozların arasında yerini almıştı ...:)

1 buçuk ay sonra odamı toplamak için elleri sıvadım elime toz içindeki “secret” kitabı geçti arkasını çevirip bir daha göz attım kitaba ve yeni bir heves…

İşte o zaman başladım tam anlamıyla öğrendiklerimi çevreme anlatmaya çalıştım her yakın arkadaşıma ve ne fark ettim?
beni anlayamadılar o kadar nesnel bir dünyada yaşıyoruz ki ben onlara düşünce gücü dedikçe gözlerimin içine bakıp can kulağıyla dinlediler ama daha derinlerde
-ne diyo bu yaa
dediklerini hissedebiliyordum.yada
-evet haklısın
-cidden doğru
-çok ilginç
-aaa ….

diyolardı ama işi faaliyete dökmek için çabalayan bir tek ben vardım kimse benim kadar sarılmıyordu bu konulara…

üzücü oldu biraz benim için ama bahsetmemeliyim dedim kendi kendime yoksa bana deli gözüyle bakmaları çok olası 

sizinde çevreniz böylemi ?
sadece maddesel bir dünyada yaşayan insanlar var çevremde
ben bu öğrendiklerimi kendi araştırmalarım sonucu buldum buradaki benzer arkadaşlarım gibi…
düşünce sistemim zaten bir kalıba oturtulmuş bunu değiştirmek oldukça zor!!
yakınlarım
-aslında çokta gerçekçi değil eyer öyle olsaydı her istediğimiz olurdu yaşamanın ne anlamı kalırdı ?
vb inancımı çürütücü kelimeler kullandıkça kendilerini değil beni de ataletin içinde tuttuklarını fark ettim..

kendileri araştırmıyordu ve bana da” araştırma kafanı kurcalama” diyorlardı…bu durumda inferius susmayı tercih etti ..;)
bu iş nedir ne değildir daha çok araştırmak için yandım tutuştum resmen içimdeki bir taraf bunların doğru olduğunu söylüyordu bende bir kez olsun kalıbımı kırmam ve devam etmem konusunda cesaret gösterdim…
diğer bir amacımsa bu kadar sevdiğim insanın bana bu konuda tepki göstermiş olmasıydı …
bunu kanıtlayacak kadar bilgili olmalı ve bu düşünce sistemini kafamda oturtmalıydım..

ardından yeni kitaplar aldım
nete pek fazla oturamıyordum yoksa netdende engin kaynaklar bulmuştum;)
ama başlayıpta yarım bırakmak istemedim daha vakti vardı benim için ;)

saat epey oldu yapıcak iş çok vakit az burada keselim en kısa zamanda devam etmek isterim…henüz yaşım genç yolum uzun
yanlış anladığım konularda bana yardımcı olmanızı umuyorum
hatalarımı belirtin
yakınlarımda benden daha bilgili destekçilerim yok bu konuda lütfen yardımlarınızı önerilerinizi esirgemeyin…
elimden tutun birlikte ilerleyelim inş.
Varlığınız için çok teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 10:25 PM   #2 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Günlüğün hayırlı olsun dostum...
Herşey gönlünce olsun...
Gönlün daima mutlu olsun
:)
selam ve muhabbetle....
Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 10:31 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
himalayalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun dostum...
Herşey gönlünce olsun...
Gönlün daima mutlu olsun
:)
selam ve muhabbetle....
senn için gönlümden kocaman bir muhabbet kopardım
herşey cümlemzin gönlüce olsun inş( bu nasıl bir cümledir yahu =))
çok teşkkrler...
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
Alt 10-07-2010, 10:44 PM   #4 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Kitabın yazarı üzerine fazla alınmasın ama ''Secret'' için benim düşüncelerimde seninle aynı.
Bende okurken seninle aynı hisleri paylaştım;
Ne bu ya bu beni salak mı sanıyor

Sır sır sır sır...anladık kardeşimde söliceksen söle artık şu sırrı yoksa ben sır olup çıkıcam.... V.b. düşünceleri aklımdan sıklıkla geçirdim Aynen böyle oldum yaniii....

Bu arada günlüğün hayırlı ve uğurlu olsun güzelim...
Hep mutluluk ve gelişim haberlerinle dolup taşsın....Dalgalanmaların olsada ara ara kendini hemen bulasın

Elinden renkli kalemlerin hiç eksik olmasın,hayatında onlarla birlikte harika renklere boyansın....

Bu ayna klavuzun olsun...

Ne zamanki birşeylerin ters gittiğini hissedersen bak ona ve ihtiyacın olan tek şeye ''Kendine'' zaten sahip olduğunu bir kez daha fark et

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 11:26 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about

günlüğün hayırlı olsun :)) güzel değişimlerin en kısa zamanda başlamasını diliyorum , aslında değişim başlamış bile :) sevgiler..
abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 11:52 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,259
141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatamorgana is an unknown quantity at this point

Canım üzülme çevredekiler tarafından anlaşılamama durumu bende de var: )
Sanırım düşünmeye üşenen bir toplum haline geldik. Nasılsa önümüze sunulan hazır bir yaşantı var, bizden öncekiler düşünmüş işte o bize yeter, zihniyeti yani. Ben de arkadaşlarıma düşünce gücünden bahsettiğimde açıkçası iyilik yapmış olduğumu düşünüyorum ama henüz ilgilenen, düşünüp tartıp da içselleştiren çıkmadı
Napalım bir gün bir anlayan çıkar. Neyse ki bu site var. Yalnız değiliz. Günlüğün hayırlı olsun..
fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 11:54 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

Bence şimdi anlamasalarda günün birinde sizin söylediklerini hatırlayıp size hak verecekler.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2010, 03:24 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Smile Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Kitabın yazarı üzerine fazla alınmasın ama ''Secret'' için benim düşüncelerimde seninle aynı.
Bende okurken seninle aynı hisleri paylaştım;
Ne bu ya bu beni salak mı sanıyor

Sır sır sır sır...anladık kardeşimde söliceksen söle artık şu sırrı yoksa ben sır olup çıkıcam.... V.b. düşünceleri aklımdan sıklıkla geçirdim Aynen böyle oldum yaniii....

haklısın kitabı indirip şöyle uzuncaaa bir -OFFF- çektiğimi anımsadım şimdi

Bu arada günlüğün hayırlı ve uğurlu olsun güzelim...
Hep mutluluk ve gelişim haberlerinle dolup taşsın....Dalgalanmaların olsada ara ara kendini hemen bulasın

renkli kalemimi aynamı yanımdan yardımlarınızla eksik etmememeye özen göstericem ...belki umutsuzlukla bakarken o aynada bu güzel sözlern gelir aklıma ..yzmdeki gülümsemeyiyse bana gösteren yine o aynalar olur

[/QUOTE]

Alıntı:
abcçde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlı olsun :)) güzel değişimlerin en kısa zamanda başlamasını diliyorum , aslında değişim başlamış bile :) sevgiler..
çok teşkkür ederm
değişimlerm çok şükür başladı ve bunu siznle paylaşmaktan sonsuz keyif alıyorum..yine sayenzde

Alıntı:
fatamorgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım üzülme çevredekiler tarafından anlaşılamama durumu bende de var: )
Sanırım düşünmeye üşenen bir toplum haline geldik. Nasılsa önümüze sunulan hazır bir yaşantı var, bizden öncekiler düşünmüş işte o bize yeter, zihniyeti yani. Ben de arkadaşlarıma düşünce gücünden bahsettiğimde açıkçası iyilik yapmış olduğumu düşünüyorum ama henüz ilgilenen, düşünüp tartıp da içselleştiren çıkmadı
Napalım bir gün bir anlayan çıkar. Neyse ki bu site var. Yalnız değiliz. Günlüğün hayırlı olsun..
gerçekten çok haklısınz...süregelen zihniyetin kölesi olmayı reddediyorum -reddediyoruz .. dediğim gibi çevremde aynı düşünce yapısına sahip insanlar yok fakat bu beni yıldırmamamlı seni yıldırmadığı gibi hayatımdeğişti.com üyelerine tekrar teşkkür etmem gerktiğini hatrlattın bana sağolasın

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence şimdi anlamasalarda günün birinde sizin söylediklerini hatırlayıp size hak verecekler.
doğru söylüyorsunuz şu cümleyi kuran bir arkadaşım var
-ah be kardeşim sen başından beri en iyisini yapıyormuşsun keşke sen araştırırken bnde yanında olsaymışm..vedahası
ama üzücü olansa yine adım atmamış olmaları fakat ümitsiz değiliz değil mi?teşkkürler arkadaşlar...
Alt 12-07-2010, 01:17 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

benim günlük biraz özgeçmiş gibi oldu ama no problem hiçbirşey heves ve coşku kadar bulaşıcı olamaz öyleyse size sonsuz coşkumun(sonsuz olmasını ümid ettiğim diyelim ...) kat ettiği yolları sunuyorum
öyeyse günlük eller klavyelere...

Elimdeki kaynakları inceledm ve basit yöntemlerden başladım…kitapta denildiği gibi önce elmayı imgeledm ve ev elmalarla dolup taştı koca 2 hafta boyunca midemde elma püresi konukluk etti…

Bununla ilgili şu anım çok somuttur..
Çukalatayı çok seven bir insanım aranızda bu doyumsuz sevgiyi paylaşan arkadaşlar beni daha iyi anlar…
ne yazık ki aylık çukalata harcamalarımn beni uçuruma götrdüğün fark ettim sağlıksız beslenmek konusuna gelince her şeyi kısabilirim fakat çukalatayı bu katogoriye kondurmuyorum bile… her neyse bnde nasıl buna cüret edebildiysem çukalata almamalıydım ve çevremdeki binimum insanlara aldırmamalıydım..sebepse tamamen cüzdan yakma mevzusu (aldığım çukalatalar kalite kontrolümden geçmeliydi ki fiyatlarıda tahmnninzdedir..)

Para yok çukalata yok elimdeki tek kaynak çekim yasasıydı elma tecrübemden sonra midemde çukalata şelalesi fikrine hayır diyemezdim elbette

Ve günde 20 dk kayla başladm sabah 10 akşam 10 uznıyorum ve full time o leziz mutluluk kaynağını doyasıya yiyorum…

Nasıl anlatmalı size tam 3 gün ..
3 Gün ve sonrasındaki 1 hafta boyunca cebmden kuruş çıkarmadan gnde en az 2 çukalata yedm belki birkaç gn 1 tane yemşmdir ama o gnlerde o mucizevi yiyeceği tatmadan yattığımı hatırlamam =)
( hadi ama günlük biraz relitemizi konuşturalım itiraf ediyorum hepsi kaliteli değildi bnm aldıklarım gibi ama bn bunu çukalataya odaklanmama bağlıyorum kalitesi hakkında belirtiyi sunmadım .. şimdi hayıflandığım bir kusur ..töh=))

Nasıl mı oldu
-okulda x adlı arkadaşımın (hiç görülmemiştir bu kıyamet alametleri arasında) bana tutup
-yahu bugn çok mutluyum gel sana bi şey ısmarlayıverem demesi
-sevgili validemn eve çukalata kutusula giriş yapması
-güzide hocamzn derse geç kalması üzerne sınfçak çukalata ısmarlama cezası vermemz
-misafirliğe gttiğimz evde sütlü hahve yapıcak sütün kalmaması üzerine çukalata ikram etmeleri
(ah ne büyük talihsizlik)
Vs..

Gelgelelim uzun bir süre geçti aradan ve bn bu öğrendiklerimi saygıdeğer dostlarıma sundum
Bn bir şeyleri fark ediyordum onlarda etmelilerdi…
Uzun süren çabalar sonucu onlarıda secret la tanıştrdım..fikir alışverişi yapabilecek seviyedeydik artık ve toplu bir deneme yaptık
söz konusu bir yazılıydı ..bu sefer işler ciddileşti en azından benm açımdan öyleydi bu işin sonunda ya bana inanıcaklar yada bna hayalperest lakabını uygun görücekerdi…

Bir yazılı sabahı…
4 arkadaş
Dün gece yazılıya çalışmak yerine dizi seyretmeyi makul görmüşüz(hemde hepimz)
Dönemn son yazılısı karneye düşücek not bununla belirlenicek
Yazılıya son 2 saat
Ertesi gnn böyle olucağını bildiğimzden (çnkü bu dizi kaçamazdı ) akşamına karar aldık hepmz en az 15 dk imgeleme yapıcaz yöntemleri ve şartları tek tek belirledk aynı saatte imgelemye başladık
Sabah elimzdeki 33 sayfalık tarh notlarıyla brlkteydk
Hem olumlama yapıyoruz imgeliyoruz (yazılıdan 100 almış havalarındayız çevrede bize bakan endişeli gözlere körüz) hemde notları hızlıca göz atıyoruz..hedefmz en az 90 almak..

Bir hafta sonra sonuçlar açıklandı
Sonuçlarımz aynen şöyle ne bir virgül eksik ne birvirgül fazla(farklı sınıflarda grildiği için ve mahmut hocalar sayesnde kopya yüzdemiz 0)

Ben-91
Arkadş1 -90
Arkadaş2 -91
Arkadaş3 -89

Alın size bir hafta boyunca sırıtma bahanesi (burada bir konuya açıklık getrmek isterm bnm ders notlarım iyiydi çok şükr ama arkadşlarım daha tarh dersnden 90 yüzü görmüş şahsiyetler değillerdir az kurcalasak geçmişlerini belki 70 ..)

Bunu haliyle çekim yasasına bağladık ..çnkü ilgilendiğimz başka bir konu yoktu…daha değişik fikirlere açığız..:)….

Yoruldum inanın ..biraz ara verelim sevgili günlük…seni değerli forum üyeleryle baş başa bırakıyorum …..
Alt 12-07-2010, 05:37 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Sevgili inferius,

Öncelikle çok çalışıp (Derse olmasada neticede bir emek var) aldığınız güzel notlar için tümünüze tebrikler.

Gelelim asıl konuya.
Biz bilgi toplumu değiliz.Bilgisi olan da üzerine kapaklanıyor.Hiç unutmuyorum.Ben gül yetiştirmeye meraklıyım oğlumda ziraat fak.de okuyor birgün okuluna gittim merakımı bildiği için beni gül seralarına götürdü o arada da bir hocası serada.Baba sormak istediğin birşey varsa hocaya soralım deyince sıkça yaşadığım bir gül hastalığını tarif edip "Hocam siz nasıl savaşıyorsunuz bu hastalıkla" diye sordum.

Hay sormaz olsaydım.

Bir bölüm hocasından aldığım cevaba bakarmısınız.

"Yapıyoruz işte bişeyler".
Herkes için bu böyle değil bilgilerini paylaşan değerli öğretim görevlilerimizi tenzih ediyorum elbette ama genelimiz böyle.

Eğer ben bu soruyu bir yabancıya sorsaydım önüme çuvalla dökerlerdi bilgiyi.

Bu sitede hep dediğim gibi benim için ayrı bir dünya.
Bambaşka bir boyut.
Gerçek dünya ile ilgisi olmayan bir yer.

Çünkü;

Burada insanlar, aslında olması gereken bu ama bana garip gelsede
Bilgilerini paylaşıyorlar,
Sana yardım ediyorlar,
Derdini paylaşıyorlar.
Samimiler,
Güvenilirler,

bu siteden çıktığım zaman gerçek dünyaya dönmüş gibi hissediyorum kendimi.

İyiki varsın
İyiki aramızdasın.
Teşekkür ederim.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil