Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2010, 01:17 AM   #9 (permalink)
inferius
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

benim günlük biraz özgeçmiş gibi oldu ama no problem hiçbirşey heves ve coşku kadar bulaşıcı olamaz öyleyse size sonsuz coşkumun(sonsuz olmasını ümid ettiğim diyelim ...) kat ettiği yolları sunuyorum
öyeyse günlük eller klavyelere...

Elimdeki kaynakları inceledm ve basit yöntemlerden başladım…kitapta denildiği gibi önce elmayı imgeledm ve ev elmalarla dolup taştı koca 2 hafta boyunca midemde elma püresi konukluk etti…

Bununla ilgili şu anım çok somuttur..
Çukalatayı çok seven bir insanım aranızda bu doyumsuz sevgiyi paylaşan arkadaşlar beni daha iyi anlar…
ne yazık ki aylık çukalata harcamalarımn beni uçuruma götrdüğün fark ettim sağlıksız beslenmek konusuna gelince her şeyi kısabilirim fakat çukalatayı bu katogoriye kondurmuyorum bile… her neyse bnde nasıl buna cüret edebildiysem çukalata almamalıydım ve çevremdeki binimum insanlara aldırmamalıydım..sebepse tamamen cüzdan yakma mevzusu (aldığım çukalatalar kalite kontrolümden geçmeliydi ki fiyatlarıda tahmnninzdedir..)

Para yok çukalata yok elimdeki tek kaynak çekim yasasıydı elma tecrübemden sonra midemde çukalata şelalesi fikrine hayır diyemezdim elbette

Ve günde 20 dk kayla başladm sabah 10 akşam 10 uznıyorum ve full time o leziz mutluluk kaynağını doyasıya yiyorum…

Nasıl anlatmalı size tam 3 gün ..
3 Gün ve sonrasındaki 1 hafta boyunca cebmden kuruş çıkarmadan gnde en az 2 çukalata yedm belki birkaç gn 1 tane yemşmdir ama o gnlerde o mucizevi yiyeceği tatmadan yattığımı hatırlamam =)
( hadi ama günlük biraz relitemizi konuşturalım itiraf ediyorum hepsi kaliteli değildi bnm aldıklarım gibi ama bn bunu çukalataya odaklanmama bağlıyorum kalitesi hakkında belirtiyi sunmadım .. şimdi hayıflandığım bir kusur ..töh=))

Nasıl mı oldu
-okulda x adlı arkadaşımın (hiç görülmemiştir bu kıyamet alametleri arasında) bana tutup
-yahu bugn çok mutluyum gel sana bi şey ısmarlayıverem demesi
-sevgili validemn eve çukalata kutusula giriş yapması
-güzide hocamzn derse geç kalması üzerne sınfçak çukalata ısmarlama cezası vermemz
-misafirliğe gttiğimz evde sütlü hahve yapıcak sütün kalmaması üzerine çukalata ikram etmeleri
(ah ne büyük talihsizlik)
Vs..

Gelgelelim uzun bir süre geçti aradan ve bn bu öğrendiklerimi saygıdeğer dostlarıma sundum
Bn bir şeyleri fark ediyordum onlarda etmelilerdi…
Uzun süren çabalar sonucu onlarıda secret la tanıştrdım..fikir alışverişi yapabilecek seviyedeydik artık ve toplu bir deneme yaptık
söz konusu bir yazılıydı ..bu sefer işler ciddileşti en azından benm açımdan öyleydi bu işin sonunda ya bana inanıcaklar yada bna hayalperest lakabını uygun görücekerdi…

Bir yazılı sabahı…
4 arkadaş
Dün gece yazılıya çalışmak yerine dizi seyretmeyi makul görmüşüz(hemde hepimz)
Dönemn son yazılısı karneye düşücek not bununla belirlenicek
Yazılıya son 2 saat
Ertesi gnn böyle olucağını bildiğimzden (çnkü bu dizi kaçamazdı ) akşamına karar aldık hepmz en az 15 dk imgeleme yapıcaz yöntemleri ve şartları tek tek belirledk aynı saatte imgelemye başladık
Sabah elimzdeki 33 sayfalık tarh notlarıyla brlkteydk
Hem olumlama yapıyoruz imgeliyoruz (yazılıdan 100 almış havalarındayız çevrede bize bakan endişeli gözlere körüz) hemde notları hızlıca göz atıyoruz..hedefmz en az 90 almak..

Bir hafta sonra sonuçlar açıklandı
Sonuçlarımz aynen şöyle ne bir virgül eksik ne birvirgül fazla(farklı sınıflarda grildiği için ve mahmut hocalar sayesnde kopya yüzdemiz 0)

Ben-91
Arkadş1 -90
Arkadaş2 -91
Arkadaş3 -89

Alın size bir hafta boyunca sırıtma bahanesi (burada bir konuya açıklık getrmek isterm bnm ders notlarım iyiydi çok şükr ama arkadşlarım daha tarh dersnden 90 yüzü görmüş şahsiyetler değillerdir az kurcalasak geçmişlerini belki 70 ..)

Bunu haliyle çekim yasasına bağladık ..çnkü ilgilendiğimz başka bir konu yoktu…daha değişik fikirlere açığız..:)….

Yoruldum inanın ..biraz ara verelim sevgili günlük…seni değerli forum üyeleryle baş başa bırakıyorum …..
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla