Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2010, 09:25 PM   #27 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam diyorum güçlendim sert rüzgarlar bni yıkmaz
Hoop bir fırtına ve ben yine kırlan kolum bacağım dallarımla meşgulüm..

kendi hakkımda ynlış yapılan br eleştiri karşısında çok üzülüyorum..
yanlış anlmaayın realist eleştri değil kastettiğim
yanlış yapılan eleştiri ..bir iki kçk gözlemle yapılan ve yanlış sonuca varılan türden..
buna kimisi sinirlenir
kimisi takmaz (çevremde kimse takmıyor buda noluyo yha bn miym bi tek ee hımm o zmn ölsem mi ki? diye düşünmeme vesiledir)
kimiside bnm gibi btn gününü perişan eder….

Telkin listemde başkalarının düşüncelerini önemsememe de var uzun zmndır da dinliyorum zaten ama gelin görün ki çok üzülüyorum..şunu değiştremedim gtti

Sizin önernz var mı?
Gnlük ses ver mayday mayday

Canım bence birde olaya şu acıdan bakmayı denemelisin...

Senin hakkında yanlış eleştiri yapan insanların bakış açılarını anlamaya çalışarak işe koyulabilirsin...

Belkide onlara öğretmen gereken şeyler vardır,yani senden öğrenmeleri gereken şeyler.Helede bu eleştirileri yapan kişiler sürekli belli insanlarsa bunu düşünmende fayda var gibi sanki....

Ben birşeyi sürekli çabalamama rağmen değiştiremiyorsam eğer,bu yöntemi deniyorum artık...Karşımdaki insana bakıyorum ve hemen bir kalem kağıt alıp elime o insanla şimdiye kadar yaşadıklarımı artılar ve eksiler olarak bu kağıda döküyorum ve sonra bakıyorum ...

Herşey bir anda gözümün önüne serilince sürekli aynı davranışa neden maruz kaldığımı çok daha net bir şekilde kavrayıveriyorum ve çoğunlukla bu yüzümde kocaman bir gülümsemeyle ortaya çıkıyor.

Herşey bir anda açık seçik önüme serilince bir bakıyorum ki çözüm ne kolaymış...Olayın asıl nedenini kavrayıveriyorum ve hemen bunu olumluya doğru değiştirebilmek için melekleriminde yardımıyla gerekli olan çalışmaları yapmaya başlıyorum.

Bazen de bir bakıyorum ki aslında kendimde eleştirdiğim bir takım davranışlarımı fark etmem için o kişi bana böyle davranıyormuş,yani aslında bana ayna olmaya çalışıyormuş

İnsan bunu fark edince kendine gülmeden ve utancından kıpkırmızı olmadan duramıyor

İstersen bu yazma tekniğini sende bir kullan. Bakalım ortaya ne fikirler dökülecek ve aslında üzülmene sebep olan o haksız eleştiriler bir anda nasılda yapıcı eleştiri konumuna giriverecekler

Bu bende fazlasıyla tecrübeyle sabit canımmm

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla