Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2010, 03:24 AM   #8 (permalink)
inferius
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Kitabın yazarı üzerine fazla alınmasın ama ''Secret'' için benim düşüncelerimde seninle aynı.
Bende okurken seninle aynı hisleri paylaştım;
Ne bu ya bu beni salak mı sanıyor

Sır sır sır sır...anladık kardeşimde söliceksen söle artık şu sırrı yoksa ben sır olup çıkıcam.... V.b. düşünceleri aklımdan sıklıkla geçirdim Aynen böyle oldum yaniii....

haklısın kitabı indirip şöyle uzuncaaa bir -OFFF- çektiğimi anımsadım şimdi

Bu arada günlüğün hayırlı ve uğurlu olsun güzelim...
Hep mutluluk ve gelişim haberlerinle dolup taşsın....Dalgalanmaların olsada ara ara kendini hemen bulasın

renkli kalemimi aynamı yanımdan yardımlarınızla eksik etmememeye özen göstericem ...belki umutsuzlukla bakarken o aynada bu güzel sözlern gelir aklıma ..yzmdeki gülümsemeyiyse bana gösteren yine o aynalar olur

[/QUOTE]

Alıntı:
abcçde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlı olsun :)) güzel değişimlerin en kısa zamanda başlamasını diliyorum , aslında değişim başlamış bile :) sevgiler..
çok teşkkür ederm
değişimlerm çok şükür başladı ve bunu siznle paylaşmaktan sonsuz keyif alıyorum..yine sayenzde

Alıntı:
fatamorgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım üzülme çevredekiler tarafından anlaşılamama durumu bende de var: )
Sanırım düşünmeye üşenen bir toplum haline geldik. Nasılsa önümüze sunulan hazır bir yaşantı var, bizden öncekiler düşünmüş işte o bize yeter, zihniyeti yani. Ben de arkadaşlarıma düşünce gücünden bahsettiğimde açıkçası iyilik yapmış olduğumu düşünüyorum ama henüz ilgilenen, düşünüp tartıp da içselleştiren çıkmadı
Napalım bir gün bir anlayan çıkar. Neyse ki bu site var. Yalnız değiliz. Günlüğün hayırlı olsun..
gerçekten çok haklısınz...süregelen zihniyetin kölesi olmayı reddediyorum -reddediyoruz .. dediğim gibi çevremde aynı düşünce yapısına sahip insanlar yok fakat bu beni yıldırmamamlı seni yıldırmadığı gibi hayatımdeğişti.com üyelerine tekrar teşkkür etmem gerktiğini hatrlattın bana sağolasın

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence şimdi anlamasalarda günün birinde sizin söylediklerini hatırlayıp size hak verecekler.
doğru söylüyorsunuz şu cümleyi kuran bir arkadaşım var
-ah be kardeşim sen başından beri en iyisini yapıyormuşsun keşke sen araştırırken bnde yanında olsaymışm..vedahası
ama üzücü olansa yine adım atmamış olmaları fakat ümitsiz değiliz değil mi?teşkkürler arkadaşlar...
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla