Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614025)

inferius 12-07-2010 01:16 PM

Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

değerli karavan yazdıklarınız beni çok memnun etti en azıdnan şunu belirtmeme izin verin25889
düşünceler sık değişir haliyle duygularıda etkiler
ne yazık ki gün içinde hrzaman kendimi forumda hissettğiim kadar pozitif hissedemiyorum...4897
yanlız şöyle birşeyde var ki kötü geçen bir gün,bir gecenin ardından yapılan kçk bir yorum insanın duygularına direkt etki eder mi? bnm için cevap evet ...sebep oldunuz yüzüme gülümseme oturmasına cilgin897

daha yaşımız genç
bu forumda öğrenicem her zaman pozitif olabilmeyi..
ve burdan paylaşan zevk alan girişimci bir insan olarak çıkıcam inş.
yine bu forum ve sizler sayesinde ...y789
teşekkürü bir borç bilirim efem

sapkal89sapkal89sapkal89

inferius 12-07-2010 01:26 PM

hedeflerimi günlüğümden hemen önce fgceker sayesinde yazmıştım 2588925889
hedeflerimi burayada eklememi önerdi onu kırarmıyım heç...y789

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...hedefleri.html

-Hedefinizi Belirtiniz

fazla değil yeteli çalışmak
farkındalığımı arttırmak
çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak
telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek
kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir
hiçbir engel yok sadece üşeniyorum
birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk için sürekli çalışıyor)şuana kadar Başarıyorduda..malesef

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

ne zaman içimdeki ego bana seslense bunu farkedicem ve onun istemediği şeyi (bn istemesmde koşa koşa yapıcam) ilk başlarda zor gelr tahmin ediyrm ama ego zmanla havlu atıcaktır ümidndeyim

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

bugünden 10.06.2010-biray sonrası yani(10.07.2010)önemli bir kısmına adım atmış olmalıyım..inş.cilgin897

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek
bakış açım değiişecek ve doğal olarak hayatımdaki algılarda ...
böylelikle kendi değişimmle bütün hayatımı değiştrmeyi hedefliyorum =)

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

hayatından zavk alan ve parlıyan (tozlarından arınmış)
ve daha mantıklı bir insanoğlu görücekler...blissy

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

bu ataletle hayatı çile haline gitrmeye devam ederim ...
şöyleki pencereden baktığımda önceden yanlızda ağaçları ve güneşin mükemmel süzülmesini görebilirdim..ancak hedeflerimi tammlarsan kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..
işte bu örneğe bnzetrsem hayatımı bn bir andan daha fazla haz almak istiyorum
istiyorum ki anı bütün duyu organlarımla yaşayayım ve bana verilen zamanı kıymetlendireyim..
hedefler bunun için olmalı..oluyor

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

hedeflermn gerçekleşmeme ihtimali çok şükür ki yok

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

siz saygıdeğer forum üyeleri
kitaplarım
ve değerli dostlarımsuperxy

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

off nee diosunnn alasını alasaasıınıısevinclisevinclisevincli
gerçi bu hedeflern sonu gelmez sonuçta gelişim üzerine ama değişimden ne zmn dahasına sahip olduğumu hissedersem btn arkadşlarımı çağırıp yemek ısmarlamk and olsun dielim ...(böyle bir fikr yoktu aklımda ama olsun artık )çok hoş

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .
planladığım kitaplar alınmalı

sık kullanılanalrdaki siteler okunmalı(çok fazla ama yılmamalıyım)
arkadaşlarımla konu üzernde tartşsam hiç fena olmıycak

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

şuan yapıyorum =)) sayfayı kapatıp yeni bir tanesine göz gezdrsem hiç fena olmaz

arkadaşlar eksiklermi giderdiğinz desteğe ihtiyacım olduğumda herzamn arkamda olduğunz ..ve sonsuz sevginizle bni beslediğinz için
hepinize teşkkür ederm
şimdilik maddesel hedeflerm yok bnm için en büyük değişimi bunlar sağlıycak
varlığınz beni mutlu ediyor
iyiki varsınz iyiki varız:zpzp:
hep beraber hedeflermizi icraata dökme arzusuylasapkal89sapkal89
saygılar

inferius 18-07-2010 01:52 PM

arkadaşlarrrrr
kafayı yiyorumm sanırsamm 4897
bu nedir yahu ?? çözemedim gtti kaç gndür
ölcekmiyim ne sigrt56

himalayalar 18-07-2010 02:17 PM

niye ne olduki?

pff_xP 18-07-2010 05:02 PM

cnm nolduu??!!

karavan 18-07-2010 06:00 PM

Merhaba

Hayırdır bir anda ölüyorum bitiyorum deyip kayboldun.
Umarım şekere irmiğe ihtiyaç yoktur.sevincli

inferius 19-07-2010 01:16 AM

Hemen durumu anlatayım sizlere kafamdaki soru işaretleri çoğalmaya başladı korkuyorum açıkçası sanki hiç geçmiycekmiş gibi…daha önce hiç hissetmediğim şeyleri hissetmemin sebebi bunlardır…dusun2dusun2

Şuan bir kitap okuyorum ECKHART TOLLE –ŞİMDİNİN GÜCÜ
Farkındalık çalışıyorum

Meditasyon yapmaya uğraşıyorum günlerdir (daha doğrusu çok şükür yapıyorum ama düşünceleri izlemek bnm için oldukça zor bn çok hayalperest bir insanım hemen o anda boş kalan yerden bir hayal-i görüntü fırlayıveriyor önüme ) odaklanamıyorum…4897

Psi-wheel i oluştrmak için hergn en az yarım saatimi veriyorum(çevirebiliyorum ama hız çok düşük seviyede henüz)8977

Şuan hayatım mükemmel denecek seviyede bunda etkiniz öylesine büyük ki anlatamam 956k956k956k

Allahım resmen bakış açım değişti …bir söz söylemeden bir yorumda bulunmadan önce düşünüyorum ve en doğru en mantıklı olanı seçip söylüyorum
Bir hata göryorsam hayatımda onun için kendimi sorumlu tutuyor ve duygularımı kontrol edebiliyorum çok şükür ve o şartlar ortadan kalkıveriyor…y789

YANLIZZ…blook

Şaşılacak şeydir ki 1 haftadır kendimi mutsz hsediyorum tam olarak mutsuzluk ta denmez sınırsız bir boşluk sadece ….
Sürekli davranışlarımı izliyorum düşüncelerimi takip etmeye çalışıyorum(ki gerçekten çok zor bnm için ..terli345)

İnsanları izliyorum..yorum yapmamaya gayret ediyorum(buda çok yorucu bunca yıl tepkisizliği hiç denememiştim…alışkanlıklardan vazgeçmek aynı derinin etten ayrılması gibiymiş..)

İşte takıldığm nokta şudur
Bu süreçte mutlu olmam gerekmiyormuydu?
Gerek meditasyndan gerek farkındalığımdan ötürü huzur duymalı değimliydim?

Egomun direnci olabilir bu çok mantıklı çnkü bnim açığımı en iyi o biliyor bn egom olsam bnde buradan saldırırdım ahhhh çok fena bad45

beni bnden daha iyi tanıyan ..ciğerimi bilen bir düşmanla savaşıyorum ….
Korkuyorum çnkü sanırım uzun sürdü yani artık devam etmesn dayanamıyorum..yani bu fiziksel bir rahatsızlık değil ruhen sıkıştırıyorlar ve bnden başka kimse farkında değil düşüncelrm duman etti bni ağla2ağla2

Şuan ne eski halime dönebiliyorum ne ilerleyebiliyorum derenin üzerinde kalakaldım..gn geçtkçe direncim kırılıyor baksanıza nasıl cümlelerle doldurmuşum sayfayı
Halbuki böyle olmazdı bnde
Şimdi öldm diyorum 3 güne el fatiha dersem şaşırmayın…utananadamdl78

inferius 19-07-2010 02:14 AM

bu halimi hepimizinde bildiği forumun kıymetli şahsı fgceker le paylaştım
bakınız filiz ablamın bana attığı doyurucu mesajı
çook teşekkür ederm iyiki varsın

Güzelim merhaba;
Umarım cevaplamak için çok geç kalmamışımdır mesajını !!!
Tatlım şu anda dalgalanma sürecini yaşıyorsun ve bu gayet normal.Lütfen panikleme;bunu bende sitedeki pek çok kişide yaşadı.Bundan korkma.Bu sadece bir süreç.Bu güne kadar içine bastırdığın olumsuzluklar su yüzüne çıkıyor bilinçaltı düzeyde ve teker teker temizleniyorlar.Yaşadığın huzursuzluğun sebebi bu.SAdece olayı akışına bırak.Kötü hissediyorsun duygunu sonuna kadar yaşa ki senin hayatındaki rolünü tamamlayıp gidebilsin.O gidebilsin ki ondan açılan boşluğun yerine mutluluk dolsun.Bu tür duygularını bastırıp ben şu anda bunu yaşıyor olmamalıyım diye düşünürsen bilinçaltın ona daha sıkı sarılır ve sen ondan kurtulamazsın.Sadece duygunu yaşa ve geÇip gitmesini seyret.

Şöyle düşün diyelim ki giysi dolabın ağzına kadar kıyaferle dolu ve hiç biri sana olmuyor.Hepsi giydiğinde seni sıkıyor.Ama dolap öylesine dolu ki sen hiç biri olmamasına rağmen sana,sırf geçmiş hatıralardan dolayı onları atmaya,gözden çıkartmaya korkuyorsun.Onları atarsan çıplak kalacağını yerlerine yenilerini alMAya gücünün yetmeyeceğini düşünüyorsun.Ama bir yandanda kendini yepyeni tam üzerine uygun ve seni mutlu hissettirip yaşama sevincini doyasıya yaşamanı sağlayacak kıyafetlerin içinde hayal ediyorsun.Ama dolabın ağzına kadar dolu olduğu için o güzel kıyaftelerden tekini bile alamıyorsun.ÇÜNKÜ KOYACAK YERİN YOK!!!.Bu durumda ne yaparsın tabiki yeni kıyafetlere yer açarsın.Ama bu bir anda olmaz.belirli bir süreçte olur.Karar verirsin ve o süreçte yaparsın.

İşte içinde bulunduğun durumda tam böyle girlhaha girlhaha girlhaha girlhaha

Şu anda bilinç altın bildiğin ve kendini güvende hissettiğin geçmiş anılarla ve mutsuzluklarla dolu.Ama sen aslında bunları değil mutluluğu seçiyorsun.Ama mutlu olabilmen için eskilerden kurtulman lazım.Şu anda yaptığın tam olarak bu.Eskilerden yavaş yavaş kurtulmaya başladın ve onalr gittikçe,sen o duyguları attıkça içinden.Olumsuz olanların yerine şu anda hazırda bekleyen mutluluklar dolmaya başlıycak.O yüzden sakın panikleme yada birşeyleri yanlış yaptğını düşünme.Bu süreç gayet normal.Nasıl ki kıyafetlerini atmadan önce son bir kez üzerine giyip olup olmadıklarını deniyorsan.İçindeki olumsuz duygularada aynıNI yapıyorsun.Onların seni nasıl mutsuz ettiklerini ve kendini kötü hissetmene sebep olduklarını deneyimleyip.Mutluluğa gideN yolda doğru bir karar aldığını onaylıyorsun şu anda.girlhahagirlhahagirlhaha

Anın tadını çıkart ve içinden gelen her duyguyu sonuna kadar yaşa,gerekiyorsa hıÇkıra hıÇkıra ağla ama duygularını sakın bastırmaya kalkma.Yaşa ki hayatındaki görevlerni tamamlayıp gidebilsinler.GİDEBİLSİNLER Kİ ONLARDAN BOŞALAN YERE GÜZEL DUYGULAR YERLEŞEBİLSİN girlhahagirlhahagirlhaha

ben burdayım sormak istediğin bir şey
varsa
[/QUOTE]

sizlerdende öneri ve paylaşımlarınızı bekliyorum...
bu süreçte bni yanlız bırakmadığınız için çok teşekkrler128956
sapkal89sapkal89sapkal89

fgceker 19-07-2010 03:22 AM

utananadam utananadam utananadam
Sende iyiki varsın canıımmm O0

utananadam utananadam utananadam

http://i213.photobucket.com/albums/c...0b2888f3c1.gif

karavan 19-07-2010 03:23 AM

Sevgili inferius ,

Ben bu sitede çok çok yeniyim.Ayrıca bugüne kadar kişisel gelişim konusunda hiçbir çabam da olmadı.Senin yazdıklarını başından beri biliyorsun ilgi ile okuyorum.
Sana birşeyler önerebilmeyi çok ama çok isterdim ancak bu konuda bunu yapabilecek bir doluluğa ne yazık ki sahip değilim.

Ben de çok sık gelgitler yaşıyorum.Dalgalanmalarımın sınırı belli değil.İşin içinde bir de bilgisizlik olunca (Her ne kadar buradaki her arkadaşım bilgilerini koşulsuz sunsalarda) açıkçası fazlaca zorlanıyorum ve bırakma noktasına dahi gelebiliyorum.

Keşke senin için Sevgili fgceker in yapabildiği gibi etkili tavsiyelerde bulunabilseydim.Sadece yanında olabildiğimi aynı problemleri yaşadığımı hatta daha fazlasını söylemekle yetinebiliyorum.Üzgünüm.

Teşekkür ederim.
İyiki varsın.
İyiki aranızdayım.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:45 AM.