Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614025)

parici 21-08-2010 01:09 AM

Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

sevgili inferiusgirlhaha
ay çok sevindim senin adına ne güzel gelişme kaydediyorsun f678h emek verdiğin şeyin karşılığını aldıkça insan daha çok çalışıyor ne güzel isteklerin olmaya başlayınca zaten artık içinde negatif bişey kalmıyo olacağını biliyorsun ve daha fazla çekmeye başlıyorsun u859 süper süper süper...
istiyoruuuuzzzz daha fazlasını istiyoruuuuzzzzz sevincli

sevgiyle kal janım
iyiki varsın actionsmile

inferius 21-08-2010 05:57 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763627)
harika ..blokajlarını bulmadan yanlış inançlarını bulmadanda sadece serbest bırakarak oluyor galiba..ben geçmişi çok deşip nerede yanlış yaptığımı araştırıp dururken çok vakit kaybediyorum galiba..şimdi neden kaynaklandığını düşünmeden sadece artık olmamasını istiycem..teşekkürederim paylaşımın ve değişimin için..

geçen gün denediğim bir yöntemi paylaşıyım seninle 12389
eline beyaz bir kağıt al ve sorular yaz
-nasıl bir hayatım olsun istiyorum
-nelerden korkuyorum
-hayallerm neler gibi

ve cevapları sol elinle yaz (yani sağ elini kullanıyorsan sol elle)
Beyniniz alışık olmdığı elinizi kullnmaya çalışmkla o kadr meşgul olacak ki o güne kadar kendi kendinize hiç söyleyemediğiniz şeyleri bulacaksınız o kağıtta...
buda gerçek korkularımı ortaya çıkarmıştı bnmy789

geçmişi affedip özgürleşmemi önermişti bir büyüğüm..bunu yapınca çok rahatlıyor insan..inş. hepbirlikte değişelim gelişelim özgürleşelim
ben teşekkür ederm
iyiki varsınızblissysevinclisevincli

inferius 21-08-2010 06:01 PM

Alıntı:

parici Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763654)
sevgili inferiusgirlhaha
ay çok sevindim senin adına ne güzel gelişme kaydediyorsun f678h emek verdiğin şeyin karşılığını aldıkça insan daha çok çalışıyor ne güzel isteklerin olmaya başlayınca zaten artık içinde negatif bişey kalmıyo olacağını biliyorsun ve daha fazla çekmeye başlıyorsun u859 süper süper süper...
istiyoruuuuzzzz daha fazlasını istiyoruuuuzzzzz sevincli

sevgiyle kal janım
iyiki varsın actionsmile

çok haklısın bilseydim motive olmanın küçükte olsa birşeyleri başarmak olduğunu daha önceden adım atardım yahu y789
senn avatarındaki gibi
kırıyorz yavaş yavaş kabuğusevincli
bu forumu seviyorum valey128956
istiyoruz istiyorz hepiciği bizim oluyor ;)
sende sevgiyle kalgirlhaha

yelda_k 21-08-2010 06:07 PM

selam tatlımmm :)
bende bir şey paylaşıyım senınleee yaklasık 2 yıl oluooo .belli işleri sol elımlee yapıorumm..önceleri zor olduuu ama sonraa harika bir iş olduuu
örnegin dişlerimi sol elle fırçalamakla başladım,sonra kapılarıı dolaplarıı sol elımlee actımmm ve bu boleee ılerledii vee o kadar fazlaa iş yapar oldukıı benim sol elll ve su ann reflekslerımın yonlerını degıstırmeklee ugrasıyorummm .... kocamn öpuyorumm seniii ....ve bır gun senınleee gercekten tanısmakk ıstıyorummm

inferius 21-08-2010 06:20 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763724)
selam tatlımmm :)
bende bir şey paylaşıyım senınleee yaklasık 2 yıl oluooo .belli işleri sol elımlee yapıorumm..önceleri zor olduuu ama sonraa harika bir iş olduuu
örnegin dişlerimi sol elle fırçalamakla başladım,sonra kapılarıı dolaplarıı sol elımlee actımmm ve bu boleee ılerledii vee o kadar fazlaa iş yapar oldukıı benim sol elll ve su ann reflekslerımın yonlerını degıstırmeklee ugrasıyorummm .... kocamn öpuyorumm seniii ....ve bır gun senınleee gercekten tanısmakk ıstıyorummm

ben kağıda kelime dökerken sağ elimin varlığı için bolca şükrettim cidden pek zormuş
ama bak sendeki yöntem süper 956k
fırçalıyım dişlerimi didim
lakin yapamıyorum ki fırça diş etlerime kayıyor hep aynı yeri ovalıyorum
lea aman diyip koyduğumu bilirim frçayıgirlhahagirlhaha
inş. oda olur bende çok istermactionsmile

parici 21-08-2010 11:44 PM

şimdi şu sağ sol el muhabbeti bende biraz farklı. şöyleki ben solaktım. ilkokula başladığımda (teyzem öğretmenimdi) bana sürekli sağ elinle yaz ilerde zor olur falan derdi. gelgelelim ben sağ elimle yazmaya başladım. ama her işimi sol elimle yapıyorum. diş fırçalama, yemek yeme v.s. sadece yazı yazarken sağ elimi kullanıyorum. ama şunu da keşfettim sol elim biraz daha kuvvetli olmasına rağmen ben her iki elimi de her şeyde rahatça kullanabiliyorum hatta sol elimle bile sağ elimle yazıyomuş gibi düzgün yazabiliyorum.
bu durumda benim daha zor bişey uygulamam lazımdusun2 şöyle bişi geldi aklıma madem iki elimide rahat kullanabiliyorum ayaklarımı mı denesem khkh56
inferius yeni bişey denediğinde paylaş bende denemek istiyoruuuuuummmmm girlhaha

kojamaaannn öptüm
iyiki varsınactionsmile

sweeet 13-02-2014 12:36 PM

Çok ilham verici bir günlük bir solukta okudum. Şuanda inferius nerede ne yapıyor hangi aşamaya geldi merak ettim. Belki gelip yazar.

mehmetamca 13-02-2014 02:18 PM

Konuları göremiyorum

sweeet 13-02-2014 02:21 PM

Sayfanın altındaki sayfa sayılarını bulup okuyabilirsiniz 8 sayfa var. İşte ilk sayfa:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-baslngic.html

nusya84 08-01-2021 11:09 PM

Bende beagle ile ilgileniyorum yardımcı olabilir misiniz
https://www.modasohbetleri.com/beagle-kopek-hakkinda/

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:56 AM.