Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Başımıza gelen herşeyi ama herşeyi iyi yada kötü herşeyi, hayatımıza çeken biziz. İç dünyamız ve duygularımız ruh hallerimiz değiştikçe hayatımızda değişecektir. Diyelim ki mutsuzsunuz ve hayatınızdan memnun değilsiniz, şükür duyguları içinde değilsiniz. İç dünyanız ve duygularınız böyle olunca evren iç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-07-2010, 08:51 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 144
25 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mutluyum mutluyum mutlu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Başımıza gelen herşeyi ama herşeyi iyi yada kötü herşeyi, hayatımıza çeken biziz. İç dünyamız ve duygularımız ruh hallerimiz değiştikçe hayatımızda değişecektir.
Diyelim ki mutsuzsunuz ve hayatınızdan memnun değilsiniz, şükür duyguları içinde değilsiniz. İç dünyanız ve duygularınız böyle olunca evren iç dünyanız için kanıtlar yaratmaya başlar. Artık şöyle diyebilirsiniz, mutsuzum çünkü beni mutsuz eden şey şu, hayatımdan memnun değilim şu olaydan dolayı" evren sizin için kanıtlar yaratmaya başlamıştır. çünkü o her zaman bize "dileğin benim için emirdir" der. Hastalıklar, istenmeyen olaylar, sıkıntılar, vs yaratmaya başlar.Ve içinizdeki duygular artmaya devam eder. bu bir kısırdöngüdür ve bu kısırdöngünün kırılması gerekir.
tam aksine iç dünyası mutlu bir insanı düşünün. evren ona da "dileğin benim için emirdir" diyecektir. Ve onun içinde kanıtlar yaratmaya başlayacaktır. onu mutlu edecek kanıtlar. ve içindeki mutlu ve olumlu duygu ve ruhhalleri artmaya devam edecektir.

değişim bir anda olacak birşey değildir elbette. yılların birikimiyle oluşmuş ve katılaşmış duyguları bir anda yok etmek mümkün olmayabilir. değişim ağır işleyen ve zaman alan bir süreçtir.

Herşey gönlünüzce olsun...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Mutluyum mutluyum mutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2010, 06:25 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
Mutluyum mutluyum mutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başımıza gelen herşeyi ama herşeyi iyi yada kötü herşeyi, hayatımıza çeken biziz. İç dünyamız ve duygularımız ruh hallerimiz değiştikçe hayatımızda değişecektir.
Diyelim ki mutsuzsunuz ve hayatınızdan memnun değilsiniz, şükür duyguları içinde değilsiniz. İç dünyanız ve duygularınız böyle olunca evren iç dünyanız için kanıtlar yaratmaya başlar. Artık şöyle diyebilirsiniz, mutsuzum çünkü beni mutsuz eden şey şu, hayatımdan memnun değilim şu olaydan dolayı" evren sizin için kanıtlar yaratmaya başlamıştır. çünkü o her zaman bize "dileğin benim için emirdir" der. Hastalıklar, istenmeyen olaylar, sıkıntılar, vs yaratmaya başlar.Ve içinizdeki duygular artmaya devam eder. bu bir kısırdöngüdür ve bu kısırdöngünün kırılması gerekir.
tam aksine iç dünyası mutlu bir insanı düşünün. evren ona da "dileğin benim için emirdir" diyecektir. Ve onun içinde kanıtlar yaratmaya başlayacaktır. onu mutlu edecek kanıtlar. ve içindeki mutlu ve olumlu duygu ve ruhhalleri artmaya devam edecektir.

değişim bir anda olacak birşey değildir elbette. yılların birikimiyle oluşmuş ve katılaşmış duyguları bir anda yok etmek mümkün olmayabilir. değişim ağır işleyen ve zaman alan bir süreçtir.

Herşey gönlünüzce olsun...
Sevgili Mutluyum mutluyum mutlu,

Sanırım haklısınız.Düşünüyorum düşünüyorum benim yaşantımda hep olumsuzlukların olmasının başka bir sebebini bulamıyorum.
Önümde çok zor ve uzun bir süreç var bunu biliyorum.Buna hazırlıklıyım.En azından bunu başarmak için gerekli gücü kendimde görüyorum.bu da beni sevindiriyor.
Sizden ricam nereden başlamam gerekiyor yani hiç mutlu olmadığım halde ben mutluyum diyerek mi başlamalıyım.İnanmadığım bir cümle ile başlamak ne derece sağlıklı olur.Sanırım mutlu olacağım diye başlamam gerekiyor.Bu konuda siz ve bilgisi olan diğer arkadaşlarım bana yol gösterirseniz sevinirim.
Burada herkes öylesine güzel ki.Sanki bir başka dünyada veya bir başka boyutta gibi hissediyorum.Çünkü dünyada bu kadar güzel insanı bir arada görme fırsatım hiç olmadı.Herkes ama herkes gördükçe en azından bir "hoşgeldin" diyerek iyi dileklerini iletiyor.Daha katılalı iki gün oldu o kadar çok olumlu şeyler yazdınız ki hepiniz.Artık yalnız olmadığımı fark ettim.Bu kadar kötülüğün içinde güzel insanların,düşünce elini uzatanların da hala var olduğunun farkına vardım.
İyi ki varsınız.

Allah yar ve yardımcınız olsun.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2010, 06:43 PM   #13 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Sevgili Karavan;

Sanırım mutlu olacağım diye başlamam gerekiyor.

Yazmışsınız.Niyetiniz gerçekten çok güzel ama bizim site içerisinde sürekli konuştuğumuz bir konu var.Cümlelerimizi kurarken çok dikkat etmeliyiz,çünkü onlar yarın gerçeğimiz olurlar,o gerçekte bizim kaderimizi yaratır. Bu yüzden bir cümle kurarken eğer geniş zaman kullanırsak evren onu ne zaman yapacağına bir türlü karar veremediği için hep o eylemin gerçekleşmesi gelecekte bilmediğimiz bir zamanana kalır O yüzden bizler hep cümle kurarken o eylemi yapmışız ve eylemin sonuçlarını görmeye başlamışız gibi yaparız.
Şöyle bir örnek vereyim;Mutlu olacağım -gelecekte belirsiz bir zaman- yerine mutluyum,her geçen gün bu mutluluğum katlanarak artıyor diyebilirsiniz
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2010, 12:00 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Karavan;

Sanırım mutlu olacağım diye başlamam gerekiyor.

Yazmışsınız.Niyetiniz gerçekten çok güzel ama bizim site içerisinde sürekli konuştuğumuz bir konu var.Cümlelerimizi kurarken çok dikkat etmeliyiz,çünkü onlar yarın gerçeğimiz olurlar,o gerçekte bizim kaderimizi yaratır. Bu yüzden bir cümle kurarken eğer geniş zaman kullanırsak evren onu ne zaman yapacağına bir türlü karar veremediği için hep o eylemin gerçekleşmesi gelecekte bilmediğimiz bir zamanana kalır O yüzden bizler hep cümle kurarken o eylemi yapmışız ve eylemin sonuçlarını görmeye başlamışız gibi yaparız.
Şöyle bir örnek vereyim;Mutlu olacağım -gelecekte belirsiz bir zaman- yerine mutluyum,her geçen gün bu mutluluğum katlanarak artıyor diyebilirsiniz
Sevgili fgceker,

Ben bu konuyu bilmiyorum sadece düşündüğümü aktardım ama izahınız mantıklı geldi. Haklısınız.O yüzden bundan sonra kullanacağım kelime "MUTLUYUM" olacak.

Ben mutluyum sevgili fgceker ve yaşadığım sürece bu hep böyle olacak.Olmak zorunda.Çünkü ben mutlu olmayı hak ediyorum.

Burada bana herkes elinden geldiğince dili döndüğünce yardımcı oluyor.

Her biriniz benim için çok özelsiniz.İyiki varsınız.
Alt 05-07-2010, 12:22 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

çocukluğunu değiştirmeye çalışmak seni daha fazla mutsuz yapar. çocukluğunu olduğu gibi kabul etmek daha anlamlı.

ayrıca ne yalan söyleyim çocuklarına veya eşlerine şiddet uygulayan insanlardan hep nefret etmişimdir.
senin için henüz geç değil eğer yaptıklarından-söylediklerinden pişmanlık duyuyorsan onlardan özür dile. aradığın huzura ancak kırdığın insanlardan af dileyerek ulaşabilirsin.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2010, 12:38 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çocukluğunu değiştirmeye çalışmak seni daha fazla mutsuz yapar. çocukluğunu olduğu gibi kabul etmek daha anlamlı.

ayrıca ne yalan söyleyim çocuklarına veya eşlerine şiddet uygulayan insanlardan hep nefret etmişimdir.
senin için henüz geç değil eğer yaptıklarından-söylediklerinden pişmanlık duyuyorsan onlardan özür dile. aradığın huzura ancak kırdığın insanlardan af dileyerek ulaşabilirsin.
Sevgili teoman,

Yaptıklarımdan elbette pişmanım ve bunun için çocuklarıma defalarca gözyaşları içinde mektuplar yazdım ve hala daha ara ara yazmaya devam ediyorum.Onların bana söylediği şu "Babacım olan oldu bundan sonra ne yapabilirsin ona bak" .Onların bu büyüklükleri karşısında bile eziliyor yerin dibine giriyorum.
Ben hatalıydım yanlış yaptım onlardan özür de diledim defalarca ama beni üzen onları bu kadar çok üzmem.Umarım bir açıklık getirebildim.
İlginize teşekkür ediyorum.İyiki varsınız.
Alt 05-07-2010, 12:52 AM   #17 (permalink)
Teğmen

pff_xP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 63
80 Mesajinıza toplam 247 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pff_xP will become famous soon enoughpff_xP will become famous soon enough

sevgili karavan,
çocuklarından özür dilemekten vazgeç bence artık.her özründe,her mektubunda yaşadıklarınızı tekrar hatırlayacaklardır.onlarında dediği gibi olan olmuş artık geleceğe bak.
hatalı olduğunu yanlış yaptığını sen de onlar da yeterince biliyorsunuz artık.onlarla vakit geçirmeye çalış,ziyaretlerine filan git.

suçluluk duygun gerçekten büyük.telkinleri dinledikçe umarım bunu aşacaksın ;)
daima gülümse :))
Alt 05-07-2010, 12:53 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Bugün suçluluk ve ego mp3 lerini dinlemeye başladığım üçüncü gün.Günde ortalama onbeş saat ve üzeri dinliyorum.Dediğim gibi bende baş ağrısı ve mide bulantısı gibi şeyler olmadı.Kendimdeki değişiklikleri fark etmeye çalışıyorum.
Umarım yakın zamanda olumlu birşeyler yazmaya başlarım.
Burada olmak bana çok iyi geliyor.
Burada kendini daha iyi hissediyorum.Sanki dünyadan uzak gerçek alemin dışında menfaat çatışmalarının olmadığı huzur dolu bir ortam burası benim için.Herkes birilerine yardım yarışı içinde,herkes pozitif ve elini karşılıksız karşısındakine uzatabiliyor.Bu durumu biraz yadırgasam da yavaş yavaş alışmaya başlıyorum.
Geleceğin getirecekleri konusunda çok katı olumsuz düşüncelere sahiptim.Şimdilerde çok iyimserim diyemesemde o katılığın sanki yumuşamaya başladığını hisseder gibiyim.En azından yaşadığım olumsuzlukların sebebinin kendim olduğunu kendi olumsuz düşüncelerim olduğunu biliyorum artık.Bu da düzelme konusunda iyi bir başlangıç noktası benim için.İki gün gibi kısa bir sürede burada çok şey öğrenmeye başladım.Devam ettikçe daha da aydınlanacağım ve bu aydınlık bana yol gösterecek.Buna inanıyorum.
Alt 05-07-2010, 01:02 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
pff_xP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili karavan,
çocuklarından özür dilemekten vazgeç bence artık.her özründe,her mektubunda yaşadıklarınızı tekrar hatırlayacaklardır.onlarında dediği gibi olan olmuş artık geleceğe bak.
hatalı olduğunu yanlış yaptığını sen de onlar da yeterince biliyorsunuz artık.onlarla vakit geçirmeye çalış,ziyaretlerine filan git.

suçluluk duygun gerçekten büyük.telkinleri dinledikçe umarım bunu aşacaksın ;)
daima gülümse :))
Sevgili merve,

Herkesin birbirinden öğreneceği birşeyler var elbet.

İyi dileklerin için teşekkür ediyorum.

İyiki varsın.
Alt 05-07-2010, 01:14 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili teoman,

Yaptıklarımdan elbette pişmanım ve bunun için çocuklarıma defalarca gözyaşları içinde mektuplar yazdım ve hala daha ara ara yazmaya devam ediyorum.Onların bana söylediği şu "Babacım olan oldu bundan sonra ne yapabilirsin ona bak" .Onların bu büyüklükleri karşısında bile eziliyor yerin dibine giriyorum.
Ben hatalıydım yanlış yaptım onlardan özür de diledim defalarca ama beni üzen onları bu kadar çok üzmem.Umarım bir açıklık getirebildim.
İlginize teşekkür ediyorum.İyiki varsınız.
karşılarına geçip konuşmayı dendedin mi? eğer yüzyüze konuşmadıysan mutlaka yüzyüze konuşman ve özrünü onların yüzlerine bakarak söylemen gerekecekç. seni görmek istemeseler bile.
mektup, e-mail, msn tarzı yqazışmalarda yeterince samimi ortam oluşmuyor.

üstelik asıl önemli olan af dilemektir. sen samimi bir şekilde gereğini yaptın ve bu saatten sonra onların fikirlerini değiştiremediysen bundan sonra pişmanlık duygusu malasef çocuklarına geçecek. ama bunu senin şu an hissettiğin gibi yıllar sonra iş işten geçtikten sonra yaşayacaklar...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks