Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız nurhanza sevgisiz olmaz..herkes yaratılan tüm varlıklar sevilmeyi hak ediyor..senin yapman gereken tek şey, önce kendini sevmen ve diğerlerine verdiğin sevgiye denge getirmen..sen bunu yaparsın, ben sana güveniyorum..geçmiş olsun.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-04-2008, 08:30 AM   #61 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

nurhanza sevgisiz olmaz..herkes yaratılan tüm varlıklar sevilmeyi hak ediyor..senin yapman gereken tek şey, önce kendini sevmen ve diğerlerine verdiğin sevgiye denge getirmen..sen bunu yaparsın, ben sana güveniyorum..geçmiş olsun..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-04-2008, 11:03 AM   #62 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Nurhanzacım geçmiş olsun diyelim bir an önce geçip gitsin...

Harika kararlar almışsın tebrik ederim.

Bu arada, kendine hediyeler de alabilirsin, benim de canım çok sıkkın olduğunda veya birşeyler moralimi bozduğunda gider dışarda kendime ufakta olsa bir hediye alır, bir çaybahçesinde veya cafe de çay ısmarlarım kendime. Hep bir başkasına alınacak değil ya hediyeler 44

Genellikle de kendime aldığım bu hediye bir kitap olur.

Sen de kendine hediye olarak bir kitapla başlayabilirsin. Şu an aklıma gelen ve sana şu sıralar katkısı olabilecek Henry CLOUD un SINIRLAR kitabını tavsiye edebilirim.

Aşağıdaki linkten kitap hakkında bilgi edinebilirsin...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-t916.0.html

UNUTMA!
Sen Özelsin, Bu Dünyada Senden Bir Tane Daha Yok.

Kendine iyi bak...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2008, 04:31 PM   #63 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

rüya gördüm, bir polis vardı, bana yüzebilirsin dedi
bende denize girdim, yanımda erzağım yok olmasada kendimi suya bırakırsam baya uzaklara götürürmü beni deniz derken, yüzmeye başladım , ama nasıl nasıl yüzmek öyle hızlıki, geçtiğim yerde sular yarılıyordu, çok uzaklaştım, bulunduğum yerden, hatta yüzerken uyudum ve uyandığımda başka bir sahile varacaktım, başka yüzen insanlar gördüm bana bu tarafa yüzersen geldiğin yöne bu tarafa yüzersen avcılar sahiline doğru yüzeceksin dedi, ben avcılar sahiline doğru yüzmeye başladım, karaya çıktım, ama avcılarda değildim, ben avcılarda büyüdüm, yüzmeyi 5 yaşında avcılar sahilinde öğrendim, aslında geldiğim yer avcılardır, ben şu an bulujnduğum ortamdan uzaklaşmak için avcılara doğru yüzdüm ama çocuklar vardı bana sevgiyle sarılan çocuklar, muhabbet kuşumuda gördüm, biri saldı onu, ve ben kaçmasın diye kafesi ona doğru uzattım, öyle acemiydiki yere düşüp duruyordu, kafesin üzerine kondu içine girmedi,bize sert bir yatak hazırladılar uyumamız için çocuklarla beraber uyuyabileceğimi söylediler başka yer yokmuş, öylece uyandım, ama okadar çok yüzmüşüm ki, kendimi iyi hissettim,
Alt 16-04-2008, 02:10 AM   #64 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

eskisinden daha sıkı çalışmaya verdim kendimi
çoook çalışıyorum çoook hızlıyım
ve hala yapılacak yığınla iş buluyorum kendime
kendim kendime yetmemeye başladı
benden 10 tane daha olsaymış diye bile düşünmeye başladım yaaaaa
23 nisana odaklandım, işlerimi baya yoluna koydum
sanırım 18 nisan gibi bir çıkıcam taaaaaaaaaaaaaaaaaa
aydın sökeye kadar bir tur planlıyorum,
ne zamandır ispanyolca çlışıcam diye uğraşıyorum işe ispanyolca şarkılarla başladım, ve ciddi bir biçimde latin danslarına takmıştım
bugün markete girince ne göreyim derginin biri latin dansları eşliğinde zayıflama programı dvdsi hediye ediyormuş
hemen aldım
acaip ter atmaya başladım
bence 23 nisan buluşmasında iyice bir dans etmeliyizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
babamı görmüyorum düşünmemek içinde kendimi kaybedene kadar çalışıyorum,
sağ ve selamette olduğu haberini alıyorum ve beklemedeyim
elbet düze çıkacağız ama ne zaman
ekstra şeyler olacak
biliyorum harika şeyler olacak
eminim
mükemmelden bile ötede birşeyler olacak
çok az kaldı olacak tüm kötü şeyler oldu bitti geçti gitti bir daha olmamak üzere izi bie kalmayacak
öyle harika şeyler varki sırada
herkes imrenecek ve ben tüm cömertliğimi sergileyeceğim
kendim için en başta
Alt 17-04-2008, 09:09 PM   #65 (permalink)
Yüzbaşı

şimdi ben bir iki gündür öle latin dansları felan kendi kendime kedimle beraber uğraşıp dururken, neden acaba etrafımda latin danslarına meraklı biri yok diye düşünüyordum, bizim servis elemanı dün işe gelmedi, manisalı elemanımızda bu bölgede yeni olduğu için dün iş çıkışı onunla bir kaç şofben montajına gittim, hemde dönüşte araba sürme çalışmaları yaparız diye ona takıldım, bir eve gittik tabi bayan servis elemanı görünce biraz şaşırdılar heralde, öyle sohbet falan ettik şofben montajı bitene kadar, burası ufak yer sonuçta ortak tanıdıklar çıktı gittiğimiz yerde ve konu nasıl latin danslarına geldi hiç anlamadım, çekim yasası galiba, buranın çok basık bir yapısı olduğunu dans bile edilemediğinden dem vuran beyefendi, üniversite okurken latin dansları falan yaptığını anlattı, çok ilginç geldi bana,
dünden beri kendime çok şanslı ve uğurlu biriyim diye telkinler verdim,
bugünde son bir haftadır üzerinde yoğun bir biçimde çalıştığım tse mevzunu halletmek için müdürlüğe gittim, normal şartlarda çok sıkıcı bir olmasına karşın kendimi eğlendirecek ve huzur duyacağım bir sürü şey oldu, mesela beklerken, yandaki caminin tuvaletini kullanmak için girdim, arka tarafa dolaştıkça, sanki cennete giriyormuşum gibi hissettim, kocaman dut ve ıhlamur ağacı vardı, birde çok kibar saygılı bir amca vardı, orada çay ocağı işletiyormuş, bahçeyi çapalıyordu, nefis çayından içtim, o yeşillik ve huzur dolu ortamla bütünleştim sanki, bir kaç tanede mezar vardı orada, büyük gavs zamanın kutbu halvetiye şeyhi ahmet efendinin mezarı çevrilmiş, başucuna doğru yürüdüm öyle güzel kırmızı bir çiçek açmış ki, mezarın başında ne kadar durdum bilmiyorum, garip bi şekilde tse vizelerini yaptırmak için beklerken kendimi acaip sonsuz bir huzurun içinde buldum, ne kadar uzun zaman oldu böyle huzur duymayalı, mezarın üzerinde bir sürü tomurcuk gül vardı kendime engel olamadım bir tane tomurcuk ama daha hiç açmamış koparttım eve getirdim suya koydum, onun açmasını izleyeceğim
ve tse girişinde nasıl sarımsak kokuyor aman yarabbiii
duyduğum en nefis kokuydu diyebilirim, derhal iliklerime kadar bol kıymalı sarımsaklı yoğutlu mantı krizine girdim, hiç bir yerde mantı yoktu, eve gelir gelmez mutfağa daldım vee kendime mantı pişirdim, afiyetle yedim, zor olmasına karşın gayet huzurlu bir gün geçirdim, ah birde bolulu hasan ustadan karamelli dondurmada yiyebilseydim, gerçi gittim ve karışık dondurmamıda yedim amaaa karamelli dondurma kalmamış, son nefesimi veririken bile karamelli dondurmaya asla hayır demem heraldeeee,,, tabi bolulunun ki bambaşka bir lezzette, tavsiye ederim efemm
Alt 19-04-2008, 01:03 AM   #66 (permalink)
Yüzbaşı

kızımda mesaj çekip anneeeee sen harika birisin dedi
ben harika biriyiiimmmmmmmmmmmmm
hele bugün yaptıklarım ileride bir kitap yazacak olursam süper konu olacak türden
tse işleri için son bir haftadır ciddi ve zahmetli bir çalışmanın içindeydim dünde koca günüm orada geçti, mesai saatleri beşte bitince hanfendiler benim işler yüzünden iyice gerildiler ve dün halledemedim, bugün tüm aksaklıkları düzeltip gene gittim, saat 10.30 dan akşam 17.30 a kadar tsede ağaz oldum, bir sürü dergi gazete okudum, kesmedi tabi camdan hep dün huzur duyduğum camiye ve dut ağacıyla ıhlamur ağacına baktım durdum, cuma namazı için cami doldu taştı resmen, haliyle o süre zarfında tsedeki sıkıcı bekleyişim sürdü, saatlerce beklenirmi, sabırla hemde....
e haliyle bir an geldi sabrım taşacak gibi oldu, ve memura 4.5 saattir bekliyorum diye verdim kalayı, cuma namazından önce camiye gittiğimde bir sürü hercai menekşe getirmişlerdi namazdan sora ekeceğiz diye söylemişlerdi, aklım hep menekşelerde kaldı, burda böleeee sinir içinde bekleyeceğime gitsem menekşe eksem diye geçirdim, baktım halaaaa bekliyorum, cemaatte dağıldı, derhal camiye gittim, 2 tane dede hala menekşeleri ekmeye uğraşıyorlar, bende ekicem nolur dedim, gülerek hadi gel dediler, daldım bahçeye, hemen toprağa oturup menekşeleri seri bir teknikle hiç zedelemeden torbalarından çıkartmaya başladım, dedeler bile şaşırdı, biz saatlerdir onları torbalardan çıkartmak için uğraşıyorduk dediler, eeee benim elim hızlıdır, oldukçada pratiğimdir, azmı fabrikada bant işçiliği yaptım, övünmek gibi olmasın amaaaa, hem seri hem pratik hemde anında iş bitirme konusunda uzmanlaşım tabiii,,
ben menekşeleri çıkartttım tam 7 dakikada tüm menekşeleri hazırladım, dedelerin baya hoşuna gitti, çay demlememişlerdi menekşe ekiyorlar diye, ben işlerini halledince hadi torun dediler bize çay demle ablan için dediler, ben önce tse işimi halledeyim gelirim gene dedim, fırladım tseye çıktım, veeee harbiden insanların kendilerine işleri nasıl zorlaştırdığını gördüm, aslında acıdım hallerine, kızcağıza iltifat bile etmeye çalıştım, gelin camdan şu menekşelere bakın dedim ama oralı bile olmadılar, nefis çay demlendi hadi şu iş bitsin menekşelerle çay içelim dedim, sanki rüşvet teklif etmişim gibi davrandılar, halbuki onlarda koca gün hoş başkalarının işleriylede uğraştılar kızmam gerekirdi, ama menekşe ekmek kendimi harika hissettirdi bana, hesap kitap işleri herşeyi birbirine karıştıran kızcağız çıldırmak üzereydi, ve sanki sorumlusu benmişim gibi davranıp işimi pazartesiye bırakmaya kalktılar müdür bey allahtan kibar adam, hallediverin bitsin artık bu iş dedi, yaniiii iş olarak bakıncaaa berbat bir gündü, nihayet belgeleri hazırlayıp verdiler, koşar adım camiye gittim, benim için özel olarak demlenen çaydan içmeye başladım menekşelerin yanı başında 2 tane harika dedemle, camiye gelenler dedeye soruyor hanım kızımız kim diyeee, dede benim akrabam beni ziyarete gelmiş demezmi nasıl hoşuma gitti, 5 bardak çay içmişim, caminin hocasıda geldi, mezarları sordum, anlattı biraz, zamanın kutbu deniyormuş ahmet efendiye halvetiye şeyhiymiş, özel bir ilmide varmış, hz.hasan ile hüseyinin soyundan gelmeymiş, 2 rekat namaz kılmak geldi içimden, kendime baş örtüsü baktım, şöle ucuz bir örtü baktım aman yarabbiiii
o tesettür mağazalarının fiyatları ne öyleeee, asla bir baş örtüsüne 20 ytl vermem, en ucuzu öyleymiş kalsın dedim, camiye geldim çantalarımı almak için ama fırınada gittim nefis haşhaşlı ve tahinli ekmek aldım, hep beraber yedik orada o enfes çayla beraber, dede torunu yolladı bana baş örtüsü getirtmiş namazda kıldım, ordan çıktım sallana sallana otobüse binip eve dönmek için beklerken sabahki civciv satan amcaları gördüm, at arabasının yanında bir sürü tavuk ve horoz arabaya doldurmuşlar, bana civciv getirecek olan amcayı bekledim, o çevik ve gözleri cin gibi parlayan oğlu koşa koşa babasını çağırmaya gitti, normalde o kadar beklemezdim, ama çocuğun hali çok dokundu bana, o civcivlerden gelecek olan paraya ihtiyaçları olduğu besbelliydi, komşusu ercan amca gelir şimdi dedi, çocuk bir koşu gidip bana civciv yemi bile aldı, nerdeyse 1 saatte civcivler gelecek diye bekledim, tam vazgeçecektim ki, komşusu ercan amca, ve atı peugeot( pejo) ile dur ben at arabası ile gidip alıp geleyim dedi, ben hiç dururmuyum bende gelcem dedim atladık at arabasına, çorluda pejo ile ilginç bir yolculuk ettik, at arabasında süper eğlenceliydiiiiiiiiiii,
gidip civcivleri aldık, 5 tane aldım aslında 3 tane alacaktım, ama bu kadar emek çektik napıyım 5 tane civcivi aldım, o cin gibi çocuk beni otobüsüme kadar bindirmeye geldi, epey sohbet ettik, beni nasıl dikkatle dinliyordu, ona en güzel kitap okuyabileceği yerin ağaç tepesi olduğunu anlattım, sanırım artık derslerine daha çok çalışacak, ona her çorluya geldiğimde sana kitap getireceğim dedim,sarıldım harika bir çocuk, ve otobüse bindim, veee millet civciv sesinden rahatsız oldu, onlarda hiç durmadan bağırıyordu, bagaja koyalım dediler, izin vermedim, hemen önümdeki koltuktan tatlı bir kız çocuğunun kafası uzandıııı ben bakıcam onlara diye tutturdu, kutuyu annesine verdim, yolculuk boyunca o anne ve kızını izledim durdum, imrendim ,imrendim,
benim için en mutlu anlar çocuklarımla birlikte o bıcır bıcır hayvanlarla oynadığımız anlardı, gözümün önünde kızımla yaşadıklarımız belirdi hep, kadın bana dönüp civcivlerden 2 tanesini labilirmiyiz dedi, elifnaz için almışım demekki o 2 civcivi diye düşündüm, seve seve verdim civcivleri onlara, hatta nereye koyacağız diye düşünürken, anında çözüm üretme mekanizmam çalıştı, ve bolulu hasan ustadan aldığım tatlı torbasını boşalttım, kağıt torba olduğundan ideal bir kafes oldu, yemde attık, 5 civcivden 2 sini elifnaza bıraktım otobüsten inip eve geldim, benim bebiş civcivleri nasıl kokluyor görmek lazım, umarım bir sakatlık çıkmadan onları büyütürüm, dükkanın önüne kümes yapacağım onlara, hele biraz büyüyüp piliç olsunlarrrr, horozun adı vosvos olacak, tavukta fatoş, bizim o mucize tavuğumuzun anısına, bir ara fatoşuda anlatırım artık, harikayım yaaaaaaaaaaaaaaaa
Alt 19-04-2008, 01:28 AM   #67 (permalink)
suzzy
Guest

nurhanza canım...yazdıklarını bayılarak okudum...okumadım yaşadım sanki...alemsin...

olumsuzları ne güzel olumluya çevirmiş bu yetmiyormuş gibi bir üstad edasıyla nede güzel yazmışsın...

harikasın...ama civcivlere dikkat... çabuk ölüyor garipler...

kıyamıyorum...ama benim zilli zorla aldırmış geçenlerde anneannesine...

ben evde artık hayvan beslemem yeminliyim ölüyor bunlar diye ayağa kaldırdım ortalığı...

hep birlikte üzülüyoz sonra....
Alt 19-04-2008, 01:38 AM   #68 (permalink)
Yüzbaşı

haklısın, can taşıyor sonuçta, elimden geleni yapacağım korkum kedimden, kutu kolumun altında duruyor şu andaaa, bebiş çıldırdı sanki aklı fikri kutuda, sıcak tutmak çok önemli şu sıralar, elektirkli battaniyenin üzerine koydum kutuyu, yani yanımda yatacaklar hehehh
bende geceleri üşüyorum diye hala elektirkli battaniye kullanıyorum,ben işe gidincede oğlumun odasına kitliyeceğim onları, gözüm üzerlerinde olacak, az büyüsünler kümes yapıcam
fatoşun hayat hikayesini anlatırım bir ara eminim çoook şaşıracaksınız, babamın tavuğu fatoş, mucize tavuk shov habere bile konu olmuştu, ama çekime gelemediler, ah ah neyse başka zaman anlatırım çok yoruldum iyi bir uyku lazım şimdi
Alt 19-04-2008, 03:42 AM   #69 (permalink)
Yüzbaşı

allahım ne korkunç bir kabus buu
babamın depremde yıkılan dükkanındayız, oğlum çalışıyor dükkanda, kızımda temizlik yapıyor, bende sağa sola paralar saklamışım, babam oğlumu alıkoyuyor kızımada zarar vermeye çalışıyor, hemen paraları toplayıp çocuklarla kaçmaya çalışıyorum, oğlumu saklıyor, çok korkuyorum, oğlumu elinden almaya çalışıırken babama vuruyorum , onu mahvediyorum, resmen babamı parçaladım paramparaça ettim, birden gözümü açtım, ter içindeyim
, heryeim beynim yerinden çıkacak gibi oldu, mideme ağrılar girdi,
nasıl iyileşeceğiz korkuyorum çok korkuyorum
Alt 22-04-2008, 11:33 AM   #70 (permalink)
Yüzbaşı

evet işlerimi yoluna koyacağım diye uğraştıkça daha fazla iş hacmi oluşturdum,dükkan öyle yoğun çalışıyor ki, ay sonuda geldi, yani işlerim azalacağına baya arttı, çalışmak çok güzel ama arada dinlenmekte lazım dimi
evde yatmak daha güzel sanki yada ortaköye inip ordan şöleee uzun bi yolculuğa çıkmak, dost yüzler görüp yenilenmek yepyeni olmak,

Bookmarks