Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-04-2008, 09:09 PM   #65 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

şimdi ben bir iki gündür öle latin dansları felan kendi kendime kedimle beraber uğraşıp dururken, neden acaba etrafımda latin danslarına meraklı biri yok diye düşünüyordum, bizim servis elemanı dün işe gelmedi, manisalı elemanımızda bu bölgede yeni olduğu için dün iş çıkışı onunla bir kaç şofben montajına gittim, hemde dönüşte araba sürme çalışmaları yaparız diye ona takıldım, bir eve gittik tabi bayan servis elemanı görünce biraz şaşırdılar heralde, öyle sohbet falan ettik şofben montajı bitene kadar, burası ufak yer sonuçta ortak tanıdıklar çıktı gittiğimiz yerde ve konu nasıl latin danslarına geldi hiç anlamadım, çekim yasası galiba, buranın çok basık bir yapısı olduğunu dans bile edilemediğinden dem vuran beyefendi, üniversite okurken latin dansları falan yaptığını anlattı, çok ilginç geldi bana,
dünden beri kendime çok şanslı ve uğurlu biriyim diye telkinler verdim,
bugünde son bir haftadır üzerinde yoğun bir biçimde çalıştığım tse mevzunu halletmek için müdürlüğe gittim, normal şartlarda çok sıkıcı bir olmasına karşın kendimi eğlendirecek ve huzur duyacağım bir sürü şey oldu, mesela beklerken, yandaki caminin tuvaletini kullanmak için girdim, arka tarafa dolaştıkça, sanki cennete giriyormuşum gibi hissettim, kocaman dut ve ıhlamur ağacı vardı, birde çok kibar saygılı bir amca vardı, orada çay ocağı işletiyormuş, bahçeyi çapalıyordu, nefis çayından içtim, o yeşillik ve huzur dolu ortamla bütünleştim sanki, bir kaç tanede mezar vardı orada, büyük gavs zamanın kutbu halvetiye şeyhi ahmet efendinin mezarı çevrilmiş, başucuna doğru yürüdüm öyle güzel kırmızı bir çiçek açmış ki, mezarın başında ne kadar durdum bilmiyorum, garip bi şekilde tse vizelerini yaptırmak için beklerken kendimi acaip sonsuz bir huzurun içinde buldum, ne kadar uzun zaman oldu böyle huzur duymayalı, mezarın üzerinde bir sürü tomurcuk gül vardı kendime engel olamadım bir tane tomurcuk ama daha hiç açmamış koparttım eve getirdim suya koydum, onun açmasını izleyeceğim
ve tse girişinde nasıl sarımsak kokuyor aman yarabbiii
duyduğum en nefis kokuydu diyebilirim, derhal iliklerime kadar bol kıymalı sarımsaklı yoğutlu mantı krizine girdim, hiç bir yerde mantı yoktu, eve gelir gelmez mutfağa daldım vee kendime mantı pişirdim, afiyetle yedim, zor olmasına karşın gayet huzurlu bir gün geçirdim, ah birde bolulu hasan ustadan karamelli dondurmada yiyebilseydim, gerçi gittim ve karışık dondurmamıda yedim amaaa karamelli dondurma kalmamış, son nefesimi veririken bile karamelli dondurmaya asla hayır demem heraldeeee,,, tabi bolulunun ki bambaşka bir lezzette, tavsiye ederim efemm