Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2008, 04:31 PM   #63 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

rüya gördüm, bir polis vardı, bana yüzebilirsin dedi
bende denize girdim, yanımda erzağım yok olmasada kendimi suya bırakırsam baya uzaklara götürürmü beni deniz derken, yüzmeye başladım , ama nasıl nasıl yüzmek öyle hızlıki, geçtiğim yerde sular yarılıyordu, çok uzaklaştım, bulunduğum yerden, hatta yüzerken uyudum ve uyandığımda başka bir sahile varacaktım, başka yüzen insanlar gördüm bana bu tarafa yüzersen geldiğin yöne bu tarafa yüzersen avcılar sahiline doğru yüzeceksin dedi, ben avcılar sahiline doğru yüzmeye başladım, karaya çıktım, ama avcılarda değildim, ben avcılarda büyüdüm, yüzmeyi 5 yaşında avcılar sahilinde öğrendim, aslında geldiğim yer avcılardır, ben şu an bulujnduğum ortamdan uzaklaşmak için avcılara doğru yüzdüm ama çocuklar vardı bana sevgiyle sarılan çocuklar, muhabbet kuşumuda gördüm, biri saldı onu, ve ben kaçmasın diye kafesi ona doğru uzattım, öyle acemiydiki yere düşüp duruyordu, kafesin üzerine kondu içine girmedi,bize sert bir yatak hazırladılar uyumamız için çocuklarla beraber uyuyabileceğimi söylediler başka yer yokmuş, öylece uyandım, ama okadar çok yüzmüşüm ki, kendimi iyi hissettim,