Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Çok sevindim bu gelişmelere tatlım.Günlerin hep böyle geçsin inşallah. teşekkür ederim canım..mutluluk hep seninle olsun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-05-2010, 04:50 PM   #441 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok sevindim bu gelişmelere tatlım.Günlerin hep böyle geçsin inşallah.
teşekkür ederim canım..mutluluk hep seninle olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2010, 04:54 PM   #442 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
huzuriklimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam günlügünüzün her kelimesini satır satır okuyorum.... çok akıcı bir diliniz var ...samimiyetiniz ayrıca rica etsem affetme meditasyonu nedir açıklarmısınız...
günlüğüme hoşgeldiniz :) ilginiz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim...
bahsettiğim affetme meditasyonunu şu konudan indirmiştim
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html
konuda açıklamalar mevcut ama bende dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım..
geçmişteki affedemediğimiz ve kırgınlık duyduğumuz kişileri daha kolay affetmemizi sağlıyor ve böylece duygusal yüklerin hafiflemesi amacıyla yapılıyor..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2010, 06:13 PM   #443 (permalink)

Tesekkür: 9
12 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huzuriklimi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğüme hoşgeldiniz :) ilginiz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim...
bahsettiğim affetme meditasyonunu şu konudan indirmiştim
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html
konuda açıklamalar mevcut ama bende dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım..
geçmişteki affedemediğimiz ve kırgınlık duyduğumuz kişileri daha kolay affetmemizi sağlıyor ve böylece duygusal yüklerin hafiflemesi amacıyla yapılıyor..
çoooooookkkkkkk çooooooookkkkkk çok teşekkürler...
huzuriklimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2010, 03:13 PM   #444 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba günlük...
yine seni ihmal ettim farkındayım....çok üşengeç hissediyorum kendimi şu aralar....
haftasonu final sınavlarım var yine...

en büyük dertlerimin kendimi tanımak kendimi ifade etmek ve kendini sevmek olduğunu anladım...zaten biraz farkındaydım da pekişti yine...

kendimi tanımak adına internette biraz araştırma yaptım enneagram adında bir kişilik testi varmış insan kişilikleri 9 gruba ayrılmış falan filan...merak eden googledan araştırabilir...ingilizce bir enneagram testi vardı onu çözdüm... ve sonucunda en baskın olan yönüm aşırı duyarlılık çıktı 2. baskın yönüm imaj odaklılık mış...3. baskın yönüm de mükemmeliyetçilikmiş.. gerçekten de doğru valla....

kendimde aidiyet duygusu hissedemiyorum....herhangi bir kategoriye ait değil gibiyim....sanki denizin ortasındayım yüzüyorum ama 4 yanıma da bakıyorum sadece ufuk çizgisi görüyorum...ve ne tarafa gidersem karaya ulaşırım onu da bilmiyorum...ilginç bir his...

diğer bir aklıma gelen fikir de hergün günümü kağıt kalem üzerinde programlamaya karar verdim..yapmak istediğim şeyleri sabah öğle akşam diye ayıracağım....mesela film mi izlemek istiyorum....hangi zaman müsaitsem o zamana onu yazacağım...gün içinde günlük zorunlu işleri yerine getirdikten sonra böylece büyün gün oturup ne yapayım diye düşünüp sıkılma sorunum olmayacak inşallah..ve kendimi hiçbirşey yapmıyor gibi hissetmeyeceğim...

son günlerde mebcuren sağlıksız beslenmeye yönlendim ve farkettim ki ne zama bu tarz beslensem mutsuz oluyorum..bedenim mutsuz olunca ruhum da mutsuz oluyor..bugünden itibaren bildiğim ve daha önce denediğim sağlıklı beslenme tarzıma geri döneceğim..bu biraz da babam yüzünden oldu....yanlış olduğunu biliyordum alışverişte o şeyleri alırken ama...alma desem de alıyor...hem de 1-2 tane değil abartısız 10 tane alıyor sonra da son kullanma tarihleri geliyor diye telaşla ardarda onların yenilip bitirilmesine zorluyordu....neyse sonunda kendi midesi de rahatsız olmuş ve bir daha bunları almayalım dedi sonunda...ben de rahat edicem...yoksa benim dememle dinlemiyordu beni...ne demişler....bir musubet bin nasihattan iyidir...ama babam doğruyu farkedene kadar olan bana oluyor...

Alt 24-05-2010, 08:20 PM   #445 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Eminim sınavın umduğundan daha iyi geçecek canım.Başarılar şimdiden.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2010, 11:12 PM   #446 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
bugünden itibaren bildiğim ve daha önce denediğim sağlıklı beslenme tarzıma geri döneceğim.
Destekçinim.
Sınavda da kolaylıklar...
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2010, 05:23 PM   #447 (permalink)
Yüzbaşı

tekrar döndüm sevgili günlük...
yine uzatmışım arayı...
sıcaklar da bastı malum tembellik çöktü...
ruh halin mart ve nisandan beri çok kötü hala da geçmedi..
sanırım çok ağır bir depresif ruh hali içindeyim...aşırı derecelere varan üşengeçliklerim başladı...

ego gibi kendine güven gibi telkinler yetersiz gelmeye başladı...ara vermiştim tekrar başlayım dedim ama bunlar yeterli olmadı bana...kendime daha ağır ve acil durumlar için..yani kendi durumum için şöyle liste yapmaya karar verdim

depresyon dünde kaldı telkini
mutluluk telkini

dinliyorum şimdilik...sonra da sosyal fobiyi ekleyeceğim
biliyorum bunlar hergün dinlenen telkinler değil birincil öncelikte değiller ama diğerleri beni kesmedi...

Alt 12-06-2010, 10:39 AM   #448 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldinnnnnnn.
hoşbulduk

Alt 12-06-2010, 10:48 AM   #449 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba günlük
1 haftadır mutluluk ve depreson telkinini dinliyorum...psikolojik durumum çok ağırlaşmıştı...
neyseki bu farklı kombinasyon çok işime yaradı...gerçekten rahatladım..içerik uzun olduğu için beynimi yoracağından korkmuştum ama tam aksi oldu...
ego gibi kendine güven gibi telkinler yetersiz geliyordu...depresyon ve mutluluk iyi geldi...demekki gerçekten depresyondaymışım ve depresyonda olunca başlangıç için önerilen telkinlerin etkileri sınırlı oluyormuş....
beynimdeki depresyonu çözersem öbürlerini de eklediğimde eskisinden daha çok etki göreceğimi umuyorum.
sabahları uyandığımda günü yaşamaya daha istekli biçimde kalkıyorum..yeni şeyler keşfetme isteği de geldi...
bazen olur olmaz anlarda geçmişte çocuklukta yaşadığım güzel anların kesitleri anlık olarak aklıma geliyor ve mutlu oluyorum..
eskiden hayatımın tıkandığı bittiği ve hep böyle süreceğini düşünürdüm...inanırmısın bugün ne dedim kendi kendime...."hayat daha bitmedi" dedim...görüp göreceğim şeyler sadece geçmişte kalmadı....tamam belki eskisi kadar gezip tozamıyorum çok yer göremiyorum ama hayat sadece dışarıda gezip tozup birşeyler görmek değil ki....tamam eskiden ailecek yaz kamplarına giderdik deniz kenarında gezer ve beğendiğim taşları toplardım çocukken....ama bugün de kendime başka güzellikler bulabilirim...yarın olduğunda bugüne dair hatırlayacak güzel birşeylerim olur....son senelerime ait hatırlayabileceğim böyle şeylerim yok bile...ve o yılları maalesef yaşanmamış yıllar olarak sayıyorum...ama bugünden itibaren o yaşanmamış yıllara yenilerini eklemeye niyetim yok...kötü anılara bile sevgiyle bakmaya başladım..
..ve şunu anladım ki benim esas canımı sıkan kötü şeyler yaşamak ve kötü anılar değil..tam tersine hayata dair hiçbirşey yaşamadan sadece uyumak uyanmak ve yemek yemekle günü geçirmek ve tabi evdeki zorunlu işler...kötü günden ziyade yaşanmamış ve boşa harcanmış günler beni daha çok üzüyormuş...hem her korktuğum şey başıma geldimi ki bugüne kadar hayır...ama o korku dolu günlerimi düşündükçe aslında başka türlü baksaydım o anlarım bile zevkliymiş...çünkü ne de olsa korkulan kötü sonu görmedim...ve tekrar görmeyeceğimi bilsem belki o anlardan zevk alırdım bu sefer..

geçenlerde aklıma bir fikir geldi...günlük işlerimi organize edememekten çok şikayet ediyordum...artık depresyon telkini sayesinde sabah 5.30 da 6 da uyanmaya başladım...
ve kendime kenarı telli olan bir defter aldım ve günlük planlarımı düşünüp planlayıp ona yazdım...haftanın hergünü neleri yapmam gerektiğini iyi biliyorum artık...öyle katı bir plan da değil saatli dakikalı değil...sadece haftanın o günü neleri yapmak zorundaysam onları yazdım..gün içinde istediğim saatte istediğimi seçebileceğim şekilde yaptım..birnevi mönü gibi...boş kalınca plandan bir madde seçip yapıyorum o gün içinde hepsini tamamlamak şartıyla..

Alt 12-06-2010, 11:00 AM   #450 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
tekrar döndüm sevgili günlük...
yine uzatmışım arayı...
sıcaklar da bastı malum tembellik çöktü...
ruh halin mart ve nisandan beri çok kötü hala da geçmedi..
sanırım çok ağır bir depresif ruh hali içindeyim...aşırı derecelere varan üşengeçliklerim başladı...

ego gibi kendine güven gibi telkinler yetersiz gelmeye başladı...ara vermiştim tekrar başlayım dedim ama bunlar yeterli olmadı bana...kendime daha ağır ve acil durumlar için..yani kendi durumum için şöyle liste yapmaya karar verdim

depresyon dünde kaldı telkini
mutluluk telkini

dinliyorum şimdilik...sonra da sosyal fobiyi ekleyeceğim
biliyorum bunlar hergün dinlenen telkinler değil birincil öncelikte değiller ama diğerleri beni kesmedi...

Olur öyle şeyleeeer. Beni de kesmiyo artık
Hayırlı olsun bakalım yeni listen ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks