Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok güzel ya maşallah diyorum sana pc min başından;) bende pembe renk aldım.Bunu söylediğin iyi oldu.Gözümün önünde olsun belli çekimlerim için :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2010, 09:59 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

çok güzel ya maşallah diyorum sana pc min başından;) bende pembe renk aldım.Bunu söylediğin iyi oldu.Gözümün önünde olsun belli çekimlerim için :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2010, 10:33 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel ya maşallah diyorum sana pc min başından;) bende pembe renk aldım.Bunu söylediğin iyi oldu.Gözümün önünde olsun belli çekimlerim için :)
teşekkür ederim canım
herşeyi deniyoruz bakalım bi de hayatımızda pembe rengi çoğaltmayı deneyelim dimi ne kaybederiz ki oturduğumuz monitörden başka renge değil de pembeye bakarsak ? önemli değil canım..keşfettiklerimi paylaşmaya devam edicem inşallah..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 09:26 AM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Günaydın canım günlüğüm
geçmişi unutup bugüne yoğunlaşma çabalarımın arasında, son 2 gündür aklıma nedense geçmişle ilgili olan alakalı ve alakasız görüntüler, kişiler hatta sözler yada söz parçacıkları aklıma şimşek çakar gibi geliveriyor...hem de oturduğum yerde ve alakasız işler yaparken...ben de onları yakalayıp çözümlemeye çalışayım diyorum ama bunu yapana kadar zihnimdeki o anı şimşeği 1 saniye içinde kayboluyor...arkasına düşmeli mi..yoksa akışına mı bırakmalıyım bilmiyorum...

geçenlerde çıkardığım affetme listemde de, oturup listeme isimleri yazarken, daha doğrusu geçmişimde beni üzen kimler vardı diye düşünürken..eskiden zihnimi baya zorladığım halde adını bile hatırlamayadığım hatta varlığını bile unuttuğum kişiler bile geldi aklıma...(okulda aynı sınıfta olduğum kişiler..hatta öğretmenlerim)
aslında bu kişilerin bana karşı yaptıkları şeyler çok büyük şeyler değildi....-tabi büyük yaralar açan şeyleri yapanları da vardı o ayrı- ancak bu küçük şeyleri yapıp sonra varlıkları bile unutulan , büyük yaralar açmayı başaramamış ve akılda kalmamış olan kişiler de bizim içdünya kalıplarımıza aynalık ettiği için çorbaya tuz ekme konusunda katkıları olmuş...
listeyi çıkarırken bana en ufak can sıkıcı hareketleri yapan kişileri bile hatırlıyor olduğuma çok şaşırdım...normal şartlarda o anda bırakıp unuttuğum şeylerdi bunlar..

bu bütün hatırladığım şeyleri bir bulmacanın (puzzle ın) parçaları olarak görüyorum..yani içimdeki şifreleri çözmek için bana ipucuydu bunlar...
çıkardığım listede beni üzdükleri nedenleri ve yaptıkları hareketleri de belirtmiştim..işte bu bölüm işime çok yarayacak...detaylı olarak tekrar gözden geçirmedim ama üstünden göz gezdirdiğimde birçoğunda bazı ortak noktalara rastladım...ve benim de o durum karşısında tavırlarım benzerdi...
sayıları çoktu ancak sadece birkaç benzer durum vardı...bunları bi ara kategoriler halinde ayırıp işimi daha sadeleştirip kolaylaştıracağım...çünkü dediğim gibi aslında hepsi birkaç benzer değişik durumların tekrarlarından ibaretti...

mesela diyelim listemdeki 30 kişiden 10 tane canımı sıkanı ele alırsam bu 10 kişinin birbirine çok benzer veya aynı olaylarda yeraldığını ve benzer davranışlar gösterdiğini söyleyebilirim...yani gizli bir ortak payda vardı...şimdi onları bulacağım....
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 07:20 PM   #34 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Sevgili imported_Angel :)

Seni çok büyük mutlulukla ve takdirle takip ediyorum. Kendinde harika açılımlara vesile oluyorsun attığın her adımla. Yapmış olduğun tüm çalışmalar seni sana daha çok yaklaştırıyor, ne kadar güzel tebrik ediyorum can-ı gönülden.

Affetme çalışmasında yaptığın liste ve önüne çıkan benzer durumlar sana seni en güzel şekilde tanıtmıştır eminim. En çok hangi durumlara maruz kaldığını ve en çok hangi tepkiyi verdiğini çözmeyi başarmış olman muhteşem bir gelişme. Şimdi iş bu ortak konularla ilgili olumlama yapmaya kaldı.. :)

Bu tarz çalışmalarda o 1 saniyelik flaşların gelmesi çok normal, peşini bırakma. Çözülme yaşadığın bugünlerde bilinçaltının sana destek olduğunun bir göstergesi. Tüm ayrıntılarını hatırlayamasan bile farkında olman değişmesi ve gelişmesi için çok faydalanacağın desteğin olacaktır.

Çalışmanı parçalara böl fakat ana konuya yani affetme çalışmasına geçmek için çok fazla zamanını harcamasına izin verme. Bu tarz konularda hedefe giderken egosal yanımız önümüze bir çok temizlenmesi ve yapılması gereken iş çıkartır ve genelde ana hedefe geldiğimizde yorulmuş hissederiz. Bu sadece bir yanılsamadır..

Hayatını çok daha ileriye taşıyacak olan bu çalışmaya başlama cesareti gösterdiğin için seni bir kez daha kutluyorum.. Dilerim affederek kurtulduğun tüm yükler, oluşturduğun tüm boşluklar hayatına bolluk, bereket ve huzur olarak geri dolsun..

Sevgilerimle.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 08:27 PM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili imported_Angel :)

Seni çok büyük mutlulukla ve takdirle takip ediyorum. Kendinde harika açılımlara vesile oluyorsun attığın her adımla. Yapmış olduğun tüm çalışmalar seni sana daha çok yaklaştırıyor, ne kadar güzel tebrik ediyorum can-ı gönülden.

Affetme çalışmasında yaptığın liste ve önüne çıkan benzer durumlar sana seni en güzel şekilde tanıtmıştır eminim. En çok hangi durumlara maruz kaldığını ve en çok hangi tepkiyi verdiğini çözmeyi başarmış olman muhteşem bir gelişme. Şimdi iş bu ortak konularla ilgili olumlama yapmaya kaldı.. :)

Bu tarz çalışmalarda o 1 saniyelik flaşların gelmesi çok normal, peşini bırakma. Çözülme yaşadığın bugünlerde bilinçaltının sana destek olduğunun bir göstergesi. Tüm ayrıntılarını hatırlayamasan bile farkında olman değişmesi ve gelişmesi için çok faydalanacağın desteğin olacaktır.

Çalışmanı parçalara böl fakat ana konuya yani affetme çalışmasına geçmek için çok fazla zamanını harcamasına izin verme. Bu tarz konularda hedefe giderken egosal yanımız önümüze bir çok temizlenmesi ve yapılması gereken iş çıkartır ve genelde ana hedefe geldiğimizde yorulmuş hissederiz. Bu sadece bir yanılsamadır..

Hayatını çok daha ileriye taşıyacak olan bu çalışmaya başlama cesareti gösterdiğin için seni bir kez daha kutluyorum.. Dilerim affederek kurtulduğun tüm yükler, oluşturduğun tüm boşluklar hayatına bolluk, bereket ve huzur olarak geri dolsun..

Sevgilerimle.

Merhaba sevgili Redflowers
bu güzel mesajında verdiğin destek ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim :)
bugün yine oturup listeme baktım ve gerçekten de canımı sıkan onca kişinin sadece birkaç konuyla sınırlandığını birkez daha gördüm..

sonra bu kişileri tek tek ele alarak empati yapmaya çalıştım ve o kişilerin bana o davranışı yaparken haklı olabilecekleri gerekçeleri üzerinde düşündüm..bu sayede onlara olan kızgınlığım yumuşadı ve sadece "kırgınlık" boyutuna geriledi..ve kendimi o kişilerin yerine koydum ve karşımdaki kişiyi de " o zamanki ben" olarak düşündüm..sanırım benim karşımdada öyle birisi olsaydı yüksek ihtimal ben de aynı tavırları sergilerdim..çünkü karşıdaki kişi bunlara izin veriyor ve müsade ediyordu...yani şartları ve ortamı ona göre hazırlıyordu...kendine saygı duymayan ve kişisel haklarına ve özel sınırlarına sahip çıkamayan bir insanın sınırlarını ben de bilemezdim elbet sınırlarını bilemeyince de geçerdim...çünkü karşıdan herhangi bir uyarı veya sahip çıkma tepkisi gelmiyordu..(yani benden)

evet haklısın affetme çalışmasını kesinlikle geciktirmemem lazım :)
fakat elimde hazır bir liste olması..ve nedenleri sonuçları ve ana başlıkları da biliyor olmam affetme çalışmamı büyük ölçüde kolaylaştıracak...ilk affetme çalışmamda bu konularda hazırlıksız olduğum için içime sinmemişti ve beni bunlara araştırmaya yöneltmişti..

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...mutluluk daima seninle olsun
Sevgilerimle :)

Alt 13-01-2010, 11:50 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

yine burdayım sevgili günlük...bugünün son mesajını yazıyorum sana...
ne çok meşgul ediyorum seni dimi benden kurtuluş yok günlükcüğüm

evet...üzüldüğüm olayların ve kişilerin (yani affedilecekler listemde yer alan herşeyin) belli birkaç ortak paydaya sahip olduğunu farkettiğimi söylemiştim..bunların tam olarak neler olduğunu toparlamaya çalışacaktım..

işte yaptım :)

* Affetmek istediğim kişilerin bazıları " Gösterdiğim çabalarımın karşılığında bana hiç ilgi göstermeyen veya istediğim ölçüde ilgi göstermeyenler" di..Diğer bir deyişle sevgi dilenciliği yapmışım..
genelde beklediğim ilgiyi kendimden üstün gördüğüm kişilerden beklemişim..yani fiziksel açıdan kendimden daha güzel bulduklarım ve daha çok özgüveni olanlar ve daha sosyal olanlardı..çünkü bu nitelikleri benden daha az olan veya benimle eşit olan birisinin bana istediğim özgüveni sağlayamayacağını düşünüyordum...benden fazlası üstünlüğü olmalıydıki fazlasını bana verebilsin...
Benim düşünceme göre onlar duygusal açıdan daha sağlam ve daha çok sevgi görmüş kişilerdi…
kendilerindeki fazla sevginin bir kısmını benle de paylaşabileceklerini bana da verebilceklerini düşünmüştüm..
böylelikler onlardaki fazlalıkla ben de kendi eksiğimi kapatmış olacaktım..daha güçlü olan daha zayıfa vermeliydi ve paylaşmalıydı..benim onlardan daha çok ihtiyacım vardı..
onlardan değer ve özgüven bulmak için beğendiğin kişilere yanaşıp onları etkilemeye çalışmışsım..hatta etkilemek için kendinden taviz de dahil her yolu mübah saymışım
hatta erkek arkadaş edinmeyi bile diğerleri tarafından kabul edilmem ve " seçenekler arasından seçilmiş ve bir insanın özeline girmeyi haketmiş" insan olarak onların gözünde kendimi ıspat edecektim..

* Listemdeki bazı kişiler " Kendilerine kendim hakkımda herhangi birşey sormadığım halde üstlerine vazifeymiş ve başka dertleri yokmuş gibi bana eksik yanlarımı söyleyip beni eleştirenler"di
Demekki kendimle ilgili hiçbirşeyden emin değilmişim ve sürekli tereddüt halindeymişim ve başkalarının zevklerini görüşlerini çok takıyomuşum...bazen etrafa da sorular sorardım..şunum nasıl bunum nasıl diye...ama sormadığım zamanlarda bile sanki sormuşum gibi yanıtları geliyordu...
başkalarının düşüncelerini onların beni sevebilme ihtimalini attırabilecek bir strateji yoluydu benim için....onların düşüncelerine ne kadar uyarsam beni sevme ihtimalleri artacak ve ben bu sevgiden
kendime özgüven sağlayacaktım..kendimi yanlız hissetmeyecektim..

* Listemdeki bazı kişiler..."önce bana ilgi gösterip sonra ilgiyi kesenler" di..

Bu kişilerin ortak yanları ben hiç çaba göstermediğim halde benimle ilgilenmeleriydi..hem de beklediğimden de fazla yoğunlukta..hatta bazen üzerinde çaba gösterdiklerimden beklediğimin bile çok fazlasıydı..
ancak ben ilginin altında menfaat yattığına inanıyor veya bu ilgiyi haketmediğimi düşünüyordum ve sonradan bunu o kişinin farkedeceğini düşünüyordum..
ben kendimi sadece menfaat için yaklaşılan biri olarak gördüm
çünkü bana göre benim ilgi görmem..ancak benim o kişi üzerinde çabalar göstermeme ve bunu karşılık olarak almama bağlıydı..

* Listemdeki bazı kişiler "borç isteyip geri ödemeyenler..veya borç vermeyince kızanlar veya bozulanlar"dı

kendimdeki bolluğu kendime layık görmemişim
ve onlar sağılcak inek olarak görmüşler çünkü istediklerini “ bu benim bunu veremem “ diyerek karşı çıkıp hakkımı savunmamışım..

ondan millet sınırı aşıp olmadık şeylerini istemişler ve ben vermeyince kızmışlar..onların haddi gibiymiş gibi davranmışım...
Bu şeyleri kendine layık görememiş fazla görmüşüm demekki..onlar da o şeyi senden istemenin ve senin de vermeni normal görmüşler ki..
vermeyince kızdılar..onlara göre vermek zorundaydın çünkü..onların da onu istemek haklarıydı..onlara hakkı olan şeyi vermemişin gibi bozuldulardı...

* Listemdeki bazı kişiler "beni yapmadığım ve işlemediğim bir kabahatten suçtan ötürü kınamak ve cezalandırmak isteyenler" di

ben küçüklüğünden beri her türlü şeyle suçlanmaya hazırdım…her yaptığım davranışın çekingendi “ben masumum” dercesine..
o yüzden yapmadığım şeylerdede suçlandım…ve itiraz bile etmedim...etsem de güvensiz ve zayıf şekilde ettim etkili olmadı....inandırıcı olmadı...kendimi savunamadım..
ailenin suçlamalarındada öyle...şu da var..suçlu gibi görünür ve davranırsam..suçlu damgası yemem kaçınılmazdı..oysaki yaptıklarımın çoğu suç bile sayılmazdı..sadece bazı insanların bakış açısından suç gibi gözüken şeylerdi..

* Listemdeki bazı kişiler " ben şu ana odaklanamadığım için beni kendince eksik gören insanlar" dı..
sürekli geçmişe yada benim canımı sıkan olaya takarak o anı öyle yaşamam sonucu meydana çıkan bir durum..
o anki şeylerdede başarısızlıklar olmuş ve oldukça da güvenim azalmış ve duurm böyle tekrarlanmış
yani zamanında bi kişi beninle gerçekten alay etmiş olabilir...gerçek bir nedeni de olmayabilir..
o an üzülüp sonra unutup önüne baksaydım belki aynı ve benzer alaylar tekrar karşına çıkmayacaktı
geçmişteki kötüye odaklanınca bugün de aynı kötüler oluşuyor..çünkü enerjim hala orada..
bugünüme konsantre olsan belki alay edildiğim durumu çözüp ortadan kaldırabilirdim..
Ben o an beni üzen şeyleri geçmişi belki o günkü canımı sıkan şeyleri düşünmüyor olsaydım..kendimi çok takmıyor olsaydım insanların bana onu anlamıyomuşum gibi bakmalarının ve "anladınmı" diye sormalarının kaynağı
benim hiçbir zaman şu anda değil hep geçmişte ve gelecekte yaşıyor olmam…dememki bakışlarım ve tepkilerim de bunu ifade ediyordu..
ve senin anlık tepki vermemem...feedback vermemem..çünkü bedenim o an o yerdeydi ancak aklım ve ruhum değildi...hatta mecazi anlamda "ayakta uyuduğumu "bile çok söyleyen olurdu...

şimdi bu ortak payda gruplarına göre kendime uygun olumlama konuları bulayım bakalım...

Alt 14-01-2010, 12:10 AM   #37 (permalink)
spestnaz
Guest

Görüyoruuuumm!! Görüyoruuuuumm!! Her ann yaklaşılan bir mutluluk görüyoruuumm!! Geleceğin meşhuuurr mu meşhuurr köşeyazarını görüyoruuummm

harbideenn seni taktir ediyoruumm Maşallah diyim de na'sar değmesinn. . Bi de boncuuukk

hımm, şimdi daha iyii iyi ki varsın bee, dostuuumm hepp mutlu kall. . Hiçbir şey huzurunu, mutluluğunu kaçıramasınn eğer ağlıyacaksan daa, sevinçten döküver incilerini Kal sağlıcaklaa
Alt 14-01-2010, 12:20 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

Arkadaşlar..bu arada son mesajımı tekrar okurken dikkatimi çekti..cümledeki özne düzensizlikleri ve bozuklukları için kusura bakmayın lütfen

buraya aktarmadan önce, bilgisayarda kafamdan geçen bu düşünceleri aktarırken kendime seslenir ve kendimle konuşur gibi "sen" öznesini kullanmıştım..ama günlüğe yazarken karışıklık olmasın diye "sen" leri "ben" le değiştirdim ki "ben" olduğumu bilin diye...ama bazı şeyler baya gözümden kaçmış (değişmesi gereken -n ve-m ekleri gibi) hepsini düzeltememişim kusura bakmayın artık bu sefer böyle oldu..
Alt 14-01-2010, 01:30 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

renkli ve güzel mesajlarınız için hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar

Bilinçaltımın benim sorduğum sorulara yanıt aramaya gerçekten açık olduğunu bugün daha da iyi anladım...sorunlarımı çözmem için bana daha fazla yardımcı olmaya başladı...demekki bu gücü kullandıkça katlanarak güçleniyor..

çünkü gece rüyamda "affedilecekler listemde" yer alan kişilerden birisini gördüm..onunla kavga ediyor ve tartışıyorduk..bu kişi ortaokuldaki sıra arkadaşımdı...rüyada yine okuldaydım ve onunla yine aynı sırada oturuyorduk..derken hatırlayamadığım bir sebepten ötürü baya hararetli kavgaya başladık..beni itekliyor ve yanında oturmamı istemiyordu..derken okul zili çalmıştı ve okuldaki gün bitmişti evlerimize dağılıp gidecektik...sınıftan çıktık birbirimize laf yetiştirmeye çalışarak..ve taa merdivenlerden inene kadar da kavgamız sürdü....sonra birden uyandım ve rüyam bu noktada yarım kaldı...bütün ayrıntılarıyla hala hatırlıyorum rüyayı..

sonra sabah düşündüm..."listemde neden bir sürü insan varken ben başka bir kişiyi veya birkaç kişiyi birarada görmedim de bir kişiyi ve o kişiyi gördüm ? "
belki de hayatımın geri kalanındaki benzer durumların oluşmasının başlangıcı bu kişiydi...o tecrübeden ders almadığım için sonraki benzer olaylar karşıma çıkmıştı sanırım...rüyamda özellikle o kişiyi gördüğüme göre ilk affetmem gereken kişi belki de oydu..ve bilinçaltım o kişiyi seçti ve bana "önce bundan başla, bunu affet" demek istedi diye düşünüyorum..

ve karar verdim...gece yatmadan önce yapacağım affetme meditasyonunun bugünkü öznesi o kişi olacak...

Alt 14-01-2010, 08:03 PM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

bugün de akşamı ettik günlük...yine zihinsel olarak çok dolu bir gün geçirdim..

çeşitli kaynaklardan olumlamalar toplayıp biraraya getirip sonra içlerinden beğendiğim cümleleri bi kenara ayırıyorum gündüzden beri.....hatta gerekiyorsa kendi cümlelerimi kendim oluşturarak eklemeler de yapabilirim...yani anlayacağın işim çok...o arada normal günlük işlerin de yürümesi gerekiyor..yani zorunlu işler..
ama zihnimdeki yüklerden biran evvel kurtulmayı istemek gibi bir huyum da var..yarım kalmış işi bekletmeyi ara vermeyi pek sevmiyorum..sonra aklımı meşgul ediyor..
bunu geceye kadar bitirmeyi düşünüyorum...çünkü gece de yatmadan önce 1 saatimi affetme meditasyonuma ayıracağım...inşallah bir engel çıkmaz da işler planladığım vakitte biter...daha bakmam gereken çok yer var

Bookmarks