Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün hiç iyi bir ruh halinde değilim günlük daha sonra ayrıntılı olarak yazarım...belki o zamana kadar ruh halim değişmiş de olabilir...ama bilmiyorum kafamda korkular kaygılar dalgalanmalar var... hani antidepresan alınca hem iyi ruh halini hem kötü ruh halini aynı anda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-03-2010, 08:57 AM   #351 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Bugün hiç iyi bir ruh halinde değilim günlük
daha sonra ayrıntılı olarak yazarım...belki o zamana kadar ruh halim değişmiş de olabilir...ama bilmiyorum kafamda korkular kaygılar dalgalanmalar var...
hani antidepresan alınca hem iyi ruh halini hem kötü ruh halini aynı anda hissedersin ya....hani mutlu gibi olup biryandan da içinde gizli olan..hatta çok da gizli olamayan kötü hisler olurya..o durumdayım şu an...
bunda sınavıma çok az kalmasının ve hala çalışmayışımın da payı var...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 10:41 AM   #352 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazen olur böyle şeyler takma bu kadar.. o korkuda ve kaygıda mutlaka bir olumlu parça vardır...
Keyfine bak odaklanma sonuçta geçici ... Bazen yaşarız böyle ruh hallerini ..korku kaygı yaşanır biter..Yine hayatına devam et bu kaygı ve korkuya kapılma kaptırdığın an beslersin.Bu siteye üye olduğumdan beri çok dikkat ediyorum korku ve kaygıyı beslememeye..
Hiç çalışmadın mı derslerini ??? Yada bilgin varmı ders konularından???
tavsiyelerin için sağol canım....valla sınıf tekrarı yapmama rağmen dersler hakkında çok çok az bilgim var...1-2 ünite bakıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum ve bi süre sonra çalıştıklarımı da unutuyorum zaten....benim sorunum...birşeylerin üzerine eğildiğim zaman sorunlarımı çözmek istediğim zaman hep onlara eğiliyorum bir türlü ders çalışmak içimden gelmiyor hep sona bırakıyorum....mesela şu an önceliğim kilo vermek ve bazı kişisel sorunlarımı çözüp kafamı boşaltmaya çalışmak...zaten sen de biliyorsun onlara yoğunlaşınca kafamda hiç derse yer kalmıyor...bilmiyorum ...senelerdir böyle oldu zaten...o yüzden okulum bu kadar uzadı...4 senelik üni okuyorum ama şu an 11.senemdeyim sanırım...neyseki ite kaka son sınıfa geldim 6 dersim var...onları da verirsem mezun oluyorum inşallah...iş e girme gibi bir hedefim yok....babam diplomayı toplum içinde daha güvenle konuşmam ezilmemem için almamda ısrar ettiğini söylüyor ancak ben toplumda kendimi saydırabilmek için bunun zorunlu olduğuna inanmayanlardanım....kilolu oluuşum beni okumamaktan daha çok eziyor aslında...yada birşeyleri oturtamamış olmam.....

ama dersler zor..kafa isteyen şeyler..ben de aklımı onlara verip beyin gücümü harcamak istemiyorum...sınavların test oluşu beni biraz rahatlatıyor ama not sistemi çok katı...yani ders geçme sistemi... dersi ve okulu hep öncelik olarak en sona atıyorum...babam her nek adar okulu ilk sıraya alıyorsa kendi gözünde.....ben de en sona alıyorum....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 01:09 PM   #353 (permalink)
Yüzbaşı

yine döndüm günlük

saçlarımı artık toplamıyor olmamın faydasını gördüm...
az önce can sıkıntısından saçlarımı ev imkanlarıyla kesebildiğim kadar kestim uçlarını aldım....zaten zaman zaman yaptığım birşeydi...

ancak bu sefer en son 2 hafta önce uçlarından almıştım...2 haftadan bu yana saçlarımda uzama olduğunu farkettim...çünkü son kesişimde uçları dümdüzdü hepsinin bugün bu dümdüzlüğü bozan aynı boyda olmayan aradaki saç tellerini görünce...saçımın da artık uzamaya başladığını anladım ve saç köklerimdeki o zayıflık ve hassasiyet hissi de kayboldu...dökülmekten açılan kısıma da aynada yakından baktım..tamamen kel deri olmadığını gördüm...hala saç köklerinin noktaları duruyordu hatta birkaç tanesi çok minik şekilde çıkmaya başlamış bile gerçekten saçları toplamak hem de gererek toplamak ve bunu hergün alışkanlık haline getirmek çok zararlıymış..eskiden saçlarım da kolay kolay uzamıyordu...yani sürekli topladığım dönemler.....
ve aynı şekilde saçlarımda dökülmeden oluşan bölgesel açılmalar ben lisede okurken de olmuştu...çünkü hergün saç toplama kuralı vardı başka modeli yasaklamışlardı o dönemdede buna benzer şey yaşamıştım....aynı tecrübe 2 kere tekrar edilince ortak noktayı buldum ve sebebini kesinleştirdim....evet saç toplamak çok zararlı...

Alt 23-03-2010, 01:34 PM   #354 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Test sistemi gerçekten kolay en azından bildiklerinden çağrışım yapabilirsin.
Ne bölüm okuyorsun ? Sonuçta 6 dersin kalmış verirsin..Kiloyu takma azminle kilo verirsin ..Seni kutluyorum kendi cesaretini ön plana çıkarmışsın..Babanın düşünceni bırakıp kendi düşüncene önem veriyorsun.Bu cesaretliğini ve kendine güvenin gösterir.İnanıyorum herşeyi oturturabilirsin..Sende bu azim varken hiç birşey engel olamaz...
sağol canım...kamu yönetimi okuyorum...sayısal ve sözel karışık eşit ağırlıklı bir bölüm..vede sevmiyorum...babam devlet memuruydu dolayısıyla böyle şeylere çok meraklıydı o bölüme yazılmam konusunda ısrar etmişti zorla okuyorum ben de...kendi istediğim bölüm için tekrar öss ye girmek istediğimi söyleyince kabul etmemişti sene kaybı olur diye..oysa şimdi daha çok seen kaybım oldu

Alt 23-03-2010, 01:48 PM   #355 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Baban senin iyiliğin için ısrar etmiştir.Kısmetmiş diyelim ..Bence kamu yönetimi güzel bölüm..Sevmediğin bölümü okuduğundan sene kaybı olmuş..Sağlık olsun ..Sende kpssye çalışırsın devlet memuru olursun...
evet sevmediğim için sene kaybı olduğunu düşünüyorum :)
bir de malum kişisel sorunları çözmek ve kendime iyi bir kişisel temel kurma çabaları vesaire ve o arada da annemin beklenmeyen ölümü ve bilmediğim evişlerini öğrenmek zorunda kalmak gibi şeyler... bu arada babamın garip garip huylarını da çekmek zorunda kalıyorum ve karşılık verme lüksüm de yok..sinirimi içime atıyorum bir de....

okulu zamanında 4 senede bitirseydim hayattan da 4 sene daha geride kalacaktım...yani diplomalı ama kendi işini bile göremeyen biri olacaktım...ben de tercihimi kendimi geliştirmekten yana kullandım ama okulun hala bitmemesi sırtımda kambur gibi duruyor...ve de babam için koz oluyor...
dersler o kadar zorki herşeyinle kendni vermen gerekiyor
neyse bari şimdi sınav heyecanı telkini ve kendine güven telkini açayım bari..belki biraz kitaba bakma isteğim gelir

Alt 23-03-2010, 03:05 PM   #356 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Canım yardımcıdan çalışsan belki kısa sürede bitirebilirsin..Nasıl olsa ezberleyeceksin konuları.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 03:09 PM   #357 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Ders konusu benimde hep içimi karartmıştır.Seni çok iyi anlıyorum.Öğrenciykende eve büyük bir enerji ile gelir, yapmam gereken herşeyi yapar ancak bir türlü derse başlayamazdım.Oysa en önemli şey ders çalışmamdı ve onu hep sona bırakmayı seçerdim.
Anladığım birşey var ki öncelik sırası çok önemli ve buna dikkat edince geriye kalan işler içinde bol bol zaman kalıyor.Ama maalesef ben bunu bugüne kadar pek sağlayamadım.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 03:37 PM   #358 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün hiç iyi bir ruh halinde değilim günlük
daha sonra ayrıntılı olarak yazarım...belki o zamana kadar ruh halim değişmiş de olabilir...ama bilmiyorum kafamda korkular kaygılar dalgalanmalar var...
hani antidepresan alınca hem iyi ruh halini hem kötü ruh halini aynı anda hissedersin ya....hani mutlu gibi olup biryandan da içinde gizli olan..hatta çok da gizli olamayan kötü hisler olurya..o durumdayım şu an...
bunda sınavıma çok az kalmasının ve hala çalışmayışımın da payı var...
Seni rahatlatayım biraz o sınava bende gireceğim ve tek dersten geçsem yeterli; ama hala kitabın kapağını açmış değilim :) huzursuz muyum peki? Hayır Neden değilim? Bilmiyorum :):) Önemsemiyorum belki de senin kadar. En azından bu konuda benden çok çok çok daha fazla sorumluluk sahibisin ;)
Sınava gidip eğlence amaçlı soruları çözeceğimi hayal ediyorm nedense. Hayır çalışmadım da neye güveniyosam artık
Hemen eline kitap al istersen çözmesen de gözünün önünde olsun belki bi iki soruya bakarsın sonra da başlarsın çalışmaya ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 04:28 PM   #359 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seni rahatlatayım biraz o sınava bende gireceğim ve tek dersten geçsem yeterli; ama hala kitabın kapağını açmış değilim :) huzursuz muyum peki? Hayır Neden değilim? Bilmiyorum :):) Önemsemiyorum belki de senin kadar. En azından bu konuda benden çok çok çok daha fazla sorumluluk sahibisin ;)
Sınava gidip eğlence amaçlı soruları çözeceğimi hayal ediyorm nedense. Hayır çalışmadım da neye güveniyosam artık
Hemen eline kitap al istersen çözmesen de gözünün önünde olsun belki bi iki soruya bakarsın sonra da başlarsın çalışmaya ;)

canım aslında ben de senin gibiyim...ama maalesef bunu baskı unsuru yapan şey babam...yani o bu meseleye taktığı için ben de ister istemez takmak zorunda kalıyorum...umursamadığım bir konuyu takıyor olmak da umursadığın şeyi takmaktan daha beter..çünkü senin için önemsiz...kaç dersten gireceksin sen ?
belki etkisi olur diye sabahtan beri sınav telkini ve kendine güven telkini dinliyorum...bakarsın kitap okuma isteği getirir

Alt 23-03-2010, 04:41 PM   #360 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım aslında ben de senin gibiyim...ama maalesef bunu baskı unsuru yapan şey babam...yani o bu meseleye taktığı için ben de ister istemez takmak zorunda kalıyorum...umursamadığım bir konuyu takıyor olmak da umursadığın şeyi takmaktan daha beter..çünkü senin için önemsiz...kaç dersten gireceksin sen ?
belki etkisi olur diye sabahtan beri sınav telkini ve kendine güven telkini dinliyorum...bakarsın kitap okuma isteği getirir
İnşallah getirir :) 3 dersten gireceğim ben. Baksana diğer ikisini bile düşünmüyorum ah bu aileler ah;) eline bi kalem al ,çözmeye başlayacaksın süsü ver kendine, kitabı aç elinde kalem varken. Belki kandırırız bilinçaltını ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks