Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

fgceker'in günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri fgceker'in günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız canım,ne kadar içtenlikle ifade ediyorsun duygularını..super İnan kısa sürede bu kadar çabuk ilerlemeni hayranlıkla takip ediyorum...Çok cıvıl cıvıl,neşe dolu yorumların pekçok kimseye de ilham oluyordur eminim.. Lütfen böyle yazmaya devam et,farkındalıklarının daha da artmasını diliyorum.. Ayrıca diğer üyeleri teşvik edici ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

fgceker'in günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-08-2009, 02:36 AM   #21 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: fgceker'in günlüğü :)

canım,ne kadar içtenlikle ifade ediyorsun duygularını..super

İnan kısa sürede bu kadar çabuk ilerlemeni hayranlıkla takip ediyorum...Çok cıvıl cıvıl,neşe dolu yorumların pekçok kimseye de ilham oluyordur eminim..

Lütfen böyle yazmaya devam et,farkındalıklarının daha da artmasını diliyorum..

Ayrıca diğer üyeleri teşvik edici ve yardım eden tarzda yorumların için de çoook teşekkür ederim..hem onlara bir rehber,mod arkadaşlarıma da yardımcı olmuş oluyorsun...

Değişimlerini merakla bekliyorum...vee paylaşımlarının devamını diliyorum..

Sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 02:43 AM   #22 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Bu arada sitede yazılan mesajlara teşekkür etmemizi sağlayan bir sistem olması müthiş.Ömrümün her saniyesinde en sevdiğim şeylerden biridir mektup yazmak ve posta kutumdan şahsıma yazılmış bir mektubu alıp okumaya başlamak çünkü karşımızdaki insana verdiğimiz değeri en basit ve etkili yoldan göstermemizin yoludur bence.Bana göre mektup yazan kişi bizim için en değerli şeyini zamanını ayırmıştır,bizim için özenmiş kalemin kağıdın başına geçip bize özel bir şey yapmıştır.İşte ben bunun değerini yeryüzündeki maddi hiç bir değerde bulamıyorum.Her zamanki gibi çok konuştum ve ne diyecekken nereye geldim
Demek istiyordum ki insanlara vakitlerini yani en kıymetli şeylerini ayırıp bizimle düşüncelerini paylaştıkları için onlara teşekkür edebiliyor olmamız ne büyük şans.İYİKİ TEŞEKKÜR ET LİNKİNE SAHİBİZ..BUNU KİM DÜŞÜNÜP KOYDUYSA YÜREĞİNE SAĞLIKİYİKİ VARSIN
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 02:45 AM   #23 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım,ne kadar içtenlikle ifade ediyorsun duygularını..super

İnan kısa sürede bu kadar çabuk ilerlemeni hayranlıkla takip ediyorum...Çok cıvıl cıvıl,neşe dolu yorumların pekçok kimseye de ilham oluyordur eminim..

Lütfen böyle yazmaya devam et,farkındalıklarının daha da artmasını diliyorum..

Ayrıca diğer üyeleri teşvik edici ve yardım eden tarzda yorumların için de çoook teşekkür ederim..hem onlara bir rehber,mod arkadaşlarıma da yardımcı olmuş oluyorsun...

Değişimlerini merakla bekliyorum...vee paylaşımlarının devamını diliyorum..

Sevgiler..

Teşekkür ederim çoook utandım
Alt 19-08-2009, 03:11 AM   #24 (permalink)
Banned

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
offff yaaaa unuttum sandığım canımı yakan tüm aşk acılarım burdalar iştee....Tam kalbimin ortasına gelip bir saniyede yerleşiverdiler hemde bana hiç sormadan...

aaaaaaaaaaaaaaaaa sanki birisi kalbimi mengenenin arasına aldı ve sıktıkça sıkıyor,sıktıkça sıkıyor.....

Tüm bunlarla nasıl yüzleşeceğim ben...canımı yakan o insanları yüzleşip nasıl affedeceğim.....yıllar geçmesine rağmen hala böylesine canımı yakarken yaptıkları...

Sanki ben dibi kireç tutmuş bir bardağımda acımasız biri bardağı son hız akan bir musluğun altına tutuverdi su her tazzikli dokunuşunda birer parça koparıp son hızla yüzeye çıkartıp tüm pisliklerimi gözler önüne seriyorşaşkınşaşkın ben bunlarla yüzleşebilir miyim?Daha buna hazır değildim kiiii,bu kadar affedici olabilirmiyimm??

Canım çook hemde çoook yanıyorOnca zaman sonra hala nasıl bu kadar acı çekebiliyorum

offfffffffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaa
Alıntı:
Teşekkür ederimBekleyip görmekten başka çarem yok sanırım.Şimdi uyuyacağım ve yarın sabah kafamın karışıklığının pufff diye uçtuğunu ve çözümlerin gözümün önünde olduğunu görerek uyanmayı dileyeceğim

Bana bol şanssss ,buda çook komik bir dilek oldu valla

Çok severek okuduğum bir kitabım var her moralim bozulduğunda gider rast gele bir sayfasını açarım ve orda yazan ilk cümleyi okumaya başlar günüme öyle devam ederim.İşte bu sabah uyandım içimden bir ses kitabı raftan almamı ve rast gele bir sayfa açmamı söyledi...Herzaman yaptığımı yapıp içimden gelen sesi dinledim ve açılan sayfada yazan şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum

''Eğer gerçekten sahip olduğumuz biricik şey içinde bulunduğumuz an ise ve sahip olmadığımız bir şeyi yitirmemiz de mümkün olmadığına göre,birisinin elimizden alabileceği tek şey yaşadığımız andır''

Kendi kutup yıldızını bul/Nüvide Gültunca Tulgar

(kitap ismi ve yazar ismini vermemizin bir sakıncası olup olmadığına bir türlü karar veremiyorum ama bana ait olmayan bir fikride sahibini yazmadan buraya koymak pek etik gelmiyor,bu konuda lütfen biri beni acil aydınlatsın.Umarım site içinde kitap ve yazar ismi vererek yanlış bir şey yapmıyorumdur.)

Teşekkür ederim Tanrım,Bana okuma,okuyabildiklerimi anlama,anladıklarımı özümseme,Özümsediklerimi hayatıma geçirme ve en Önemlisi bunları kendimde saklamayıp Etrafımdaki insanlarla paylaşabilme cesaretini ve becerisini verdiğin için
Alt 19-08-2009, 10:20 AM   #25 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Alıntı:

(kitap ismi ve yazar ismini vermemizin bir sakıncası olup olmadığına bir türlü karar veremiyorum ama bana ait olmayan bir fikride sahibini yazmadan buraya koymak pek etik gelmiyor,bu konuda lütfen biri beni acil aydınlatsın.Umarım site içinde kitap ve yazar ismi vererek yanlış bir şey yapmıyorumdur.)
merhaba fgceker

neşeli bir günlük olmuş, hep güzellikler yaşamanı dilerim ve yaşadığın güzellikleri de bizlerle de paylaş ki mutlu olalım

kitap ve yazar ismi verme konusunda rahat olabilirsin canım..
hatta özellikle kitap tavsiye ettiğimiz ve paylaşımlarda bulunduğumuz bir bölümümüz var

Kitaplar - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

bende hemen bahsettiğin kitabı araştıracağım

keyifli paylaşımlarının daim olmasını diliyorum..

sevgiler

Alt 19-08-2009, 11:04 PM   #26 (permalink)
Banned

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kitap ve yazar ismi verme konusunda rahat olabilirsin canım..
hatta özellikle kitap tavsiye ettiğimiz ve paylaşımlarda bulunduğumuz bir bölümümüz var

Kitaplar - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

bugün aldığım en güzel haberlerden birisi buydu teşekkür ederim sanemce

Artık beni tutabilene aşk olsun benim gibi bir kitap kurduna bu haber verilmezdi

Her zaman okuduğum kitaplarla ilgili yorumlarımı ve altını çizip durduğum birbirinden güzel ve beni hayrete düşüren satırları birileriyle paylaşma ihtiyacı duyardım ama bunu nasıl yapacağımı bir türlü bulamamıştım şimdi nerdeyse sınırsız sayıda sayfada yazabileceğimmm ve çekim yasası sayesinde ihtiyacı olana en ihtiyacı olduğu anda ulaşabileceğim oleyyyyy oleyyyy
Alt 20-08-2009, 02:54 PM   #27 (permalink)
Banned

Dün bütün gece uğraşmama rağmen siteye bir türlü giriş yapamadım sürekli bağlantı bozuk bağlantı bozuk site yöneticilerine haber verin yazısıyla karşılaştım.Karşılaştıkça sinir oldum ve inatla bağlanmaya çalıştım....Ama sonuç elde var sıfır oldu

Peki bundan ne öğrendimşaşkın
Bizden kaynaklanmayan sorunlarda Israrın hiçte iyi birşey olmadığını,tam tersine gereksiz yere olumsuz duygulara yönelmemize yaradığınışaşkınşaşkın
Peki ben bunu bilmiyor mudum
Biliyordum elbette ama herzaman düştüğüm ısrar tuzağına gene düştüm Allahtan bu sefer çabuk aklım başıma geldiKendime güldüm güldüm sonra güzel bir film açıp onu izledim....Peki filmden ne öğrendim Londra Elmas bankasının nasıl soyulabileceğini
Alt 20-08-2009, 02:58 PM   #28 (permalink)
Banned

Bende madalyalarım olsun istiyorum
Çok çalışmam lazım çooookkkk

Nazar etme ne olur çoook çalış fgceker senin de olur
Alt 20-08-2009, 06:16 PM   #29 (permalink)
Banned

Arkadaşlar lütfen birisi bana hareketli giftleri ve avatarları nasıl mesajlarımıza eklediğimizi öğretsin

Herkesler ekliyor bir ben ekleyemedim,yazık değil mi bana
Alt 21-08-2009, 01:41 AM   #30 (permalink)
Banned

Bugün bir türlü telkinlerimi dinleme fırsatı bulamadım,oysa mp3 çalarımı kulağıma takar günlük işlerimi bu şekilde hallederdim ama bugün öyle yoğun bir gündü ki takmaya bile fırsat bulamadımşimdi herkes yattı bende rahat rahat telkinlerimi dinleyip yazılarımı yazabileceğim.

Bookmarks

Etiketler
fgceker'in, gunlugu