Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

fgceker'in günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri fgceker'in günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: fk35 Nickli Üyeden Alıntı Günlüğün hayırlı olsun fgceker. gelişmeleri bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Darısı başıma... Alıntı: suzzy Nickli Üyeden Alıntı merhabalar fgceker...günlüğün hayırlı olsun...umarım her zaman güzel haberlerini okuruz bu güzel günlükten....sevgiler... sevgili fk35 ve suzzy ; ''Bir tek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

fgceker'in günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-08-2009, 07:19 PM   #11 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: fgceker'in günlüğü :)

Alıntı:
fk35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun fgceker. gelişmeleri bizlerle paylaştığın için teşekkürler.
Darısı başıma...
Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar fgceker...günlüğün hayırlı olsun...umarım her zaman güzel haberlerini okuruz bu güzel günlükten....sevgiler...

sevgili fk35 ve suzzy;

''Bir tek can dostun ruhsal desteği yüzlerce ilgisiz dostun desteğinden etkilidir''....Desteğiniz ve güzel dilekleriniz için çoook teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2009, 07:37 PM   #12 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Bugün günlüğüme dün gece yatıp uyumadan okuduğum kitaptan bir kaç satırı sizlerle paylaşarak başlamak istedim...

Aşağıdaki 3 alanı teşekkürle doldurmanızı öneriyorum:

Kişisel Varlığınız: Vücut organlarınız,duygularınız ve zihinsel yetenekleriniz vazgeçemeyeceğiniz kadar değerli. Onları kimden almışsanız,ona teşekkür edebilmelisiniz....

Hayatın değerini hissetmek istiyorum.Yüksek numaralı gözlüklerini çıkardığında beni görmekte zorlanan arkadaşımın gözleriyle bakmaya çalışıyorum.Her insanın bedenine,servetlerin satın alamayacağı cihazlar takılmıştır.

Sosyal Çevreniz: Aile bireyleri,akrabalar ve arkadaşlar,insanın en değerli varlıklarıdır.Onlar sizinle oldukları için mutlu olmalısınız. Değerinizi takdir edemeseler de,onların mutlaka bir değeri vardır ve o değeri dünyadan ayrıldıklarında anlayacaksınız.

Eylemleriniz: Kendinizi gerçekleştirmek ve hayata tutunmak için çırpınırsınız.Zaman içerisinde yeni yetenekler ve imkanlar biriktirirsiniz. Penceresinden sokağı seyretmeye mahkum insanların yaşadığı bir dünyada,parklarda gezinebilme becerisine sahip olduğumuz için şükretmeliyiz.Yazabilmeye,okuyabilmeye,çalışabilme ye...Akşama kadar yaptığımız her güzel şey nedeniyle şükretmeliyiz.

Bizim de mutlu hissetmemiz için,Kaderin Sahibinin bize her akşam bir araba hediye etmesini mi bekliyoruz? Her sabah hediye ettiği güneş,her akşam,üzerimize yaydığı yıldızlar daha mı değersiz?

''Muhammed Bozdağ/ruhsal zeka''
Alt 17-08-2009, 07:57 PM   #13 (permalink)
Banned

Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri telkinleri acaba daha fazla nasıl etkili hale getirebilirim diye araştırıp duruyordum.....Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri olumlu olan şeyleri kendime çekmeye başlamamın yanısıra bir önceki gece kafamda uyuduğum soruların cevaplarının sabah kalktığımda bir şekilde önüme geldiğini görüyorum.
İlk başlarda bunun birer tesadüf olduğunu düşünüyordum...Çok sevdiğim bir şeyin en çok ihtiyacım olduğu anda bana hiç ummadığım bir insan tarafından hediye edilmesi,bir gece önce düşündüğüm ve uzun zamandır görmediğim insanların beni araması.....Ama şimdi dün gece okuduğum kitaptan sonra eksik olan herşey artık yerine oturmaya başladı.Sanırım telkinler sayesinde ruhsal zekamı tam kapasite çalıştırmaya başladım

Dinlediğim telkinler kalbimin derinlerine attığım suçluluk duygularımı teker teker temizlemeye başladı ve onların sonucunda da güzel olan şeyleri kendime çekmeye başladım (herhalde ,galiba,sanırsam...)

Her gün bir önceki günden daha mutlu uyanır oldum ve her sabah acaba bugün beni hangi beklemediğim olaylar sarıp sarmalayacak diye heyecanla yatağımdan kalkar oldum.Birde her sabah uyandığımda kendimi ansızın çook eskilerden söylemeye bayıldığım ama unutalı epey zaman olan şarkıları söylerken buluyorum

Ben bu hayatı çoook seviyorummm

Alt 17-08-2009, 08:47 PM   #14 (permalink)
Banned

Bir de boy uzatma telkinime kavuşsam
Alt 17-08-2009, 09:21 PM   #15 (permalink)
Banned

Herkese mutluluk dağıtıyorum bugün
Alt 18-08-2009, 12:27 AM   #16 (permalink)
Banned

offff yaaaa unuttum sandığım canımı yakan tüm aşk acılarım burdalar iştee....Tam kalbimin ortasına gelip bir saniyede yerleşiverdiler hemde bana hiç sormadan...

aaaaaaaaaaaaaaaaa sanki birisi kalbimi mengenenin arasına aldı ve sıktıkça sıkıyor,sıktıkça sıkıyor.....

Tüm bunlarla nasıl yüzleşeceğim ben...canımı yakan o insanları yüzleşip nasıl affedeceğim.....yıllar geçmesine rağmen hala böylesine canımı yakarken yaptıkları...

Sanki ben dibi kireç tutmuş bir bardağımda acımasız biri bardağı son hız akan bir musluğun altına tutuverdi su her tazzikli dokunuşunda birer parça koparıp son hızla yüzeye çıkartıp tüm pisliklerimi gözler önüne seriyorşaşkınşaşkın ben bunlarla yüzleşebilir miyim?Daha buna hazır değildim kiiii,bu kadar affedici olabilirmiyimm??

Canım çook hemde çoook yanıyorOnca zaman sonra hala nasıl bu kadar acı çekebiliyorum

offfffffffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaa
Alt 18-08-2009, 12:43 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun,
sonralıkla(hiçbir zaman bu kelimenin yerine ne kullanıcağımı öğrenemedim) günlüğünün bir kısmını okudum. arada bir iki postu atlasam da. Başta ne güzeldin, neşeli neşeli... gülümseyerek okudum hepsini. ve okudukça heyecanlandım. ama sona bir geldim ki....... :( keşke hiç acı çekmesek di mi? ben de kötü durumdayken ekstra bir fikir yürütemiyorum. sadece acını anlıyorum - en azından anlıyorum...
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2009, 12:54 AM   #18 (permalink)
Banned

Alıntı:
asiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle günlüğün hayırlı olsun,
sonralıkla(hiçbir zaman bu kelimenin yerine ne kullanıcağımı öğrenemedim) günlüğünün bir kısmını okudum. arada bir iki postu atlasam da. Başta ne güzeldin, neşeli neşeli... gülümseyerek okudum hepsini. ve okudukça heyecanlandım. ama sona bir geldim ki....... :( keşke hiç acı çekmesek di mi? ben de kötü durumdayken ekstra bir fikir yürütemiyorum. sadece acını anlıyorum - en azından anlıyorum...

Teşekkür ederimBekleyip görmekten başka çarem yok sanırım.Şimdi uyuyacağım ve yarın sabah kafamın karışıklığının pufff diye uçtuğunu ve çözümlerin gözümün önünde olduğunu görerek uyanmayı dileyeceğim

Bana bol şanssss ,buda çook komik bir dilek oldu valla
Alt 19-08-2009, 02:08 AM   #19 (permalink)
Banned

Canım günlüğüm bir tanecik günlüğüm,her yeri gezdim dolaştım sonunda tilki dükkanıma geri döndüm
Fark ettim ki insan hep faydalı şeylerle meşkul olur ve kendini sürekli bir önceki günden bir milimde olsa ileriye götürmeye çalışırsa (Tıpkı boy uzatma telkiniyle yaptığım gibi milim milim ilerliyorum)olumsuz düşünceler güzel bir o kadar da zarif beynime üşüşmüyor,üşüşebilecek boş yeri bulamıyorlar

(kendimide pek severmişim)

bazen faydasız şeylerlede uğraşabilirim ama
Alt 19-08-2009, 02:18 AM   #20 (permalink)
Banned

İnsanın herşeyden önce kendine teşekkür etmesi gerektiğini öğrenmiş bulunuyorum bugün(bu yüzden bu gece kendi yazdığım her mesajada teşekkür etme kararını aldım)

Ne büyük bir meziyetmiş teşekkür etmesini bilmek,herkesi mutlu etmeye çalışıyoruz,herkese yaptıkları için incelikleri için bıkıp usanmadan teşekkür ediyoruz,herkesi koşulsuzca seviyoruzda iş kendimize gelince koca bir vurdumduymaz oluveriyoruz.Kendimi ne kadar mutlu edip el üstünde tutarsam insanlara o kadar fazla pozitif davranıp enerjimi onlara geçirebildiğimi fark ettim.Mutluluk ve sevgi gerçektende denize attığımız taşın oluşturduğu halkalar gibi kendimizden çıkıp etrafımıza yayılıyor hemde beleşBedavaya

Mutlulukçu geldi hanımmmmm,gülümsemeciii geldiiii,sende al evin aydınlansınsende al çiçeklerin daha bir güzel açsın,sende al gözlerinin içindeki gülümsemeyi gören sevgilin sana bir kez bir kez daha hayran olup bir daha aşık olsunnn....

Yakında kanatlarım çıkıp uçmayada başlarsam içimi saran mutluluktan hiç şaşmayacağım

Bookmarks

Etiketler
fgceker'in, gunlugu