Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-08-2009, 02:43 AM   #22 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: fgceker'in günlüğü :)

Bu arada sitede yazılan mesajlara teşekkür etmemizi sağlayan bir sistem olması müthiş.Ömrümün her saniyesinde en sevdiğim şeylerden biridir mektup yazmak ve posta kutumdan şahsıma yazılmış bir mektubu alıp okumaya başlamak çünkü karşımızdaki insana verdiğimiz değeri en basit ve etkili yoldan göstermemizin yoludur bence.Bana göre mektup yazan kişi bizim için en değerli şeyini zamanını ayırmıştır,bizim için özenmiş kalemin kağıdın başına geçip bize özel bir şey yapmıştır.İşte ben bunun değerini yeryüzündeki maddi hiç bir değerde bulamıyorum.Her zamanki gibi çok konuştum ve ne diyecekken nereye geldim
Demek istiyordum ki insanlara vakitlerini yani en kıymetli şeylerini ayırıp bizimle düşüncelerini paylaştıkları için onlara teşekkür edebiliyor olmamız ne büyük şans.İYİKİ TEŞEKKÜR ET LİNKİNE SAHİBİZ..BUNU KİM DÜŞÜNÜP KOYDUYSA YÜREĞİNE SAĞLIKİYİKİ VARSIN
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla