Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Mustang Nickli Üyeden Alıntı Seninle bütünleme sınavına gidrken kurduğumuz,Parise gitme hayallerine yenilerini ekledik. Evet şimdide hem parise,hemde praga gideceğiz:) Ne gündü o bütünleme sınavı...Kalmıştım o sınavdanda o geldi aklıma şimdi:) Böyle bir prg akşamı yaşamak dileğiyle......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2008, 02:04 PM   #11 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Seninle bütünleme sınavına gidrken kurduğumuz,Parise gitme
hayallerine yenilerini ekledik.
Evet şimdide hem parise,hemde praga gideceğiz:)
Ne gündü o bütünleme sınavı...Kalmıştım o sınavdanda o geldi aklıma şimdi:)
Böyle bir prg akşamı yaşamak dileğiyle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-01-2008, 09:15 AM   #12 (permalink)
Mustang
Guest

Hani bir şarkı varya :
Seninle herşeye varım ben ,
Sen benim uğurlu yolumsun.
İşte aynen öyle.Bazen hayata şöyle bir bakıyorum ,bana ne çok şey verip ne çok şey almış.Çocuklarım bile
bana ne küçük halleri iledersler vermiş.Bende iyi gözlemciyimdir.Küçük olaylardan büyük tecrübeler edindim.
Şimdi kimseye yaranmak sevilmek için karşımdakinin isteklirini yapmıyorum,ben istediğim için yapıyorum.
Tavuk suyuna çorba kitabında bir hikaye okumuştum.Ama ben bu işe daha önce başlamıştım da isimlendiremiyordum.
Her şeye evet diyen jane:ailesindeki her kesin her dediklerini koşulsuzyapan.Kocasının bütün gömlekler ütülü çocukların
her şeyleri hazır ev pırıl pırıl.Anne babasının her dediğini yapan.Bütün dostlarının yardımına koşan bir jane.Jane
bir gün kendisi için hiç birşey yapmadığını görmüş.Bu onu çok incitmiş.O günden sonra bir karar vermiş.Artık istemediği
her şeye HAYIR demeğe başlamış.Çevresi bu duruma hiç memnun olmamış.Ama jane çok mutlu imiş.Artık kendine
zaman ayırıyormuş.Kendinde yapa bileceği bir çok şey keşfetmiş.Jane'deki budeğişimleri gördükçe çevresi onu öyle
kabul etmişler.Hayata biz ne kadar izin verirsek insanlar bizi okadar sevip, o kadar incitip üzüp,o kadar hırpalaya biliyorlar.
Tabi bunu çocuk bilincimizle algılamak çok zor ama algıladığımız an uyanışımızdır.Erken veya geç uyanmak güzel.İnsana
kedini değerli hissetiriyor.Kimse size sizden fazla değer veremez.Ben bu hikayeyi oku dugumda bazı şeylerin isimlerini yerlerine koymuş oldum.Akadaşlarımla görüştüğüm bir toplantıda onlarada okudum .Elmas'ım çok etkilendi oda benim
gibi anne özrlü .Bu yaşadığımız günden sonra onunda hayatında bazı şeyler değişti.Hayatını epey zoladı ama zolukara
rağmen kendi ile dost olmayı öğrendi.Arkadaşımla eskisi gibi sık görüşmesekte birbirimizin kalbinde kocaman bir yerimiz var.
Kendinizi sevin,kendinize değer verin ve hatta kedinizi şımartın sizden daha değerli kimseniz yok.Unutmyın ki daha az
değerli insanlara daha çoğunu yaptınız.Artık sıra sizde ben yapıyorum iyi geliyor.Arkadaşlar bu telkinler cilt kuruluğu
yaparmı acayip kurudum. Artık bu şekildeyim.

Alt 18-01-2008, 11:33 AM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar..

cilt kuruluğu sizde ortaya çıkan bir yan etkisi olabilir yada diğer arkadaşlar farketmemiş olabilir..

telkinleri dinlerken bir arınma sürecine girerirz ve bu süreçte su kaybı çok yaşarız..

onun için daha fazla su içme etkisi bir çok arkadaşımızda ortaya çıkmıştı...

benim gibi kurulu makine habire su içenler bu tarz etkileri fark etmiyo olabilir
ama sizde su içmeyi arttırın bakalım..

aynı zamanda hava değişimlerinin de etkisi olabilir malum kış..
yada cildiniz size beni biraz şımart sinyalleri veriyodur..

sevgiler...
Alt 20-01-2008, 09:15 AM   #14 (permalink)
Mustang
Guest

Bu pazar sabahı yine erkenden kalkmışım sessizliği diliyorum.Herkes uykuda,ben çayımla birlikte sizlerleyim.
Çocuklar uyuyorlar onları uyurken seyretmeyi seviyorum.Benimle geçirecekleri zamanı doyasıya onlarla
yaşamak istiyorum.Hani onlarla hiç ilgilenmeyip hayatlarını kurduktan sonra aşırı titizlenen annelerden
hiç hoşlanmam.İnsanların hayatlarını kabusa çevirirler.Bir çok evlilik bu yüzden bitmektedir.İnsanları sevelim
onlarla birlikte olalım arkamızda güzel izler bırkalım.Hayatımı önce kendim için sonra başkaları ilebirlikte yaşamak
istiyorum.

Alt 21-01-2008, 02:59 PM   #15 (permalink)
Mustang
Guest

İki gündür facebooktayım bizim ailenin gençleri gurup kurmuşlar.Bazılarına çok önyargılı baktığımı gördüm.
Onlara nötür bakıp öyle konuşmayı deniyorum.Hiç kimseye kızgınlıkla birşey yazmadım.Hatta hiç hoşlanmadığım
kişilere bile hoş şeyler yazdım .insanlar çok mutlu oldu onların mutluluğu banada yansıdı.İnsanlara nasıl yaklaşırsanız
size öyle yansıması geliyor.Kendimi olumlamaya çalışıyorum ve bolca şükrediyorum.

Alt 23-01-2008, 07:41 AM   #16 (permalink)
Mustang
Guest

İki anneyede olumlu yaklaşmaya çalışıyorrum.İkiside okadar hayata olumsuz bakıyorki.Onların çevrelerine yaydıkları
negatif enerjiyi nasıl aşılır bilmiyorum.İkiside oradan çıkmak bile istemiyorlar.Yarın anneme gidecegim.
Hadi hayırlısı iyi bir gün geçirmeği diliyorum. 96

Alt 23-01-2008, 10:17 AM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustangcim.. merhabalar.. kolaylıklar diliyorum sana..

karşı atakta bulanacaksın.. tamamen pozitif enerjiyle... super

anneciğin ne yaparsa yapsın sen hiç etkilenme.. kötü bir örnek olacak ama;
o huysuzluk yapıp defol dese.. sen ay ben mutfağa geçip bi çay demleyim içeriz dimi annecim diceksin..

hastalığını şikayet etse.. uydurma bile olsa hemen onun hastalığını küçültecek bi örnek ver ki bu denenmiş yoldur tarafımdan gayet te etkilidir..
mesela bacaklarım ağrıyo romatizmalarım arttı dese...
çok şükür iyiki bacakların var annem geçenlerde gördük yavrucağın bacakları yoktu daha gencecik .. gibi..

çiçeklerden hoşlanırsa giderken minik bir buket götür.. şaşırsın..
sen onu şaşırt.. en iyi savunma saldırıdır bana göre..
ortalama neler yapacağını biliyorsun.. huyunu suyunu.. o bişey yapmadan sen yap..
tam o gereksiz bir şey söyleyecekken sen bi olay anlat..
gerekirse kendi deneyimlerini yeni tanıştığın bir arkadaşının anıları gibi ona anlat..
hem bu şekilde seninle olan ilişkisinde yaptıklarına senin olumsuz dediğin davranışlara
hangi pencereden bakıyomuş öğrenirsin.. ona danışarak sor böyle bir durumda fikrini alıyomuş gibi..

sana şikayetlenmesinin bi fayda sağlamadığını egosunu tatmin etmediğini anlayacak bu şekilde ve
ya değişime girip etkili olacak yada egosunu şişiren başkalarına bu tarz yaklaşacak..
ama sana değil..

gerçekten zor sınavlardan geçmişsin canım ama nasılki geride bıraktığın sınavlarını şimdi bir hayat dersi olarak anlatıyorsan..
yaşadığımız tüm sıkıntılarda geçecek ve sadece aldığımız dersler bize kalacak.. daima hatırla .. bu da geçecek..

sevgiler..
Alt 25-01-2008, 11:32 AM   #18 (permalink)
Mustang
Guest

Dün benim için çok kötü geçmedi.Kendimi olumlayarak gittim.Artık kendime bir şükür defteri yaptım.Bakıyorumda hayata nasıl bakarsanız öyle görüyorsunuz.Hayatınızda neden,niçin nasıllar olursa çekilmez oluyor.Hayatı fazla sogulamadan ,değiştiremiyeceğimiz şeyleri kabulenerek.Onları anlamaya çalışır enpati yaparsak olaylardan fazla
hasar görmeden çıka biliyorsunuz.Annemle aramızda hep gizli bir savaş yaşadık.Önce babamdı sonrakardeşlerim oldu.Babamla aramı bozmaya çalıştı olmadı.Kardeşlerimle yapmayı deniyor zaman zaman başarıyor ama ben fısat vermiyorum.Onlara internetten mesajlar atıyorum onları sevdiğimi söylüyorum.Geçenlerde bir yerde okuduğum bir yazıda
sevdiklrinize söylediklerinize dikkat edin belki son sözleriniz olabilir diyordu.Bu konu benim insanlara daha olumlu yaklaşma
ma yardımcı oldu.Hayatı olumluya çevirelim.Sabah kalktığımda şükürlerimi ediyorum.Kendimi iyi bir gün geçirmek için
motive ediyorum.Bu günlerde yaptığım çekimler daha çabuk olmaya başladı.Kendimi seviyorum sizede tavsiye ediyorum.

Alt 26-01-2008, 11:05 AM   #19 (permalink)
Mustang
Guest

Ben sabahları erken kalkıp camı kapıyı açıp bulabildiğim temiz havayı koklarım .sabahın o dinginliğini,dinlerim ,kendimi
huzurun kolarına bırakırım.Sonra insanlar kalkıp işlerine gidenler onlara kendimce isimler veririm.Onlara hikayeler
bulurum,kimi iyimser ,kimi bıkkın ,kimi daha uyanmamış en çokta çocuklara üzülürüm.Anneleri veya babaları tarafından
çekiştirilerek götürülen.Benim insanlarım vardır akalarından dua ettiğim.Ben hep kendimi kocaman bir çınara benzetirim.
Her dalında başka bir sevgi her yaprağında başka insan olsun.

Alt 29-01-2008, 12:20 PM   #20 (permalink)
Mustang
Guest

Bugün evde yalnızım biri var ama onu saymıyorum .Her nekadar hayatımı etkilemeye çalışsada benim için yok.
İnsan ne kadar kötü olabilir diye düşünüyorum.Ben 25 yıllık evliyim ,kayınvalidemin bana yaptığı iyilik ve kötülükleri
düşünüyorum.Ama abartmıyorum bana yaptığı hiç iyilik yok.Hep ondan gelebilecek kötülüklere karşı kendimi korumaya
çalıştım.Kendi mutsuz bir insan ve çevresindekileride mutsuz eden biri.iki yıldır bizimle yaşıyor,bir düşünün hiç sevmediğiniz
biri ileyaşamak çok zor.Bize taşındığı zaman ben bütün ön yargılarımı bir kenara bırakıp yeni bir başlangıç yaptım.Ama nafile
kötüyü değiştiremiyorsun.Artık onun için nefret bile etmiyorum.Çünki nefrete bir duygudur ona karşı hiç birduygu hissetmiyorum artık onu yok sayıyorum.Onun için bugün yalnızım birde şu gürültü olmasa...İnsanların dünyanın
merkezine kendilerini koyup başkalarından bir şeyler beklemelrine ve bu yüzdende mutsuz olmalarına hayretle bakıyorum.
DünAyşe Kulinin vedasını bitirdim çok güzeldi.İyi bir kitap güzel bir kahve vebirde sesizlik. Bu gün biraz siteyi gezeceğim.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks