Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2008, 11:32 AM   #18 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Dün benim için çok kötü geçmedi.Kendimi olumlayarak gittim.Artık kendime bir şükür defteri yaptım.Bakıyorumda hayata nasıl bakarsanız öyle görüyorsunuz.Hayatınızda neden,niçin nasıllar olursa çekilmez oluyor.Hayatı fazla sogulamadan ,değiştiremiyeceğimiz şeyleri kabulenerek.Onları anlamaya çalışır enpati yaparsak olaylardan fazla
hasar görmeden çıka biliyorsunuz.Annemle aramızda hep gizli bir savaş yaşadık.Önce babamdı sonrakardeşlerim oldu.Babamla aramı bozmaya çalıştı olmadı.Kardeşlerimle yapmayı deniyor zaman zaman başarıyor ama ben fısat vermiyorum.Onlara internetten mesajlar atıyorum onları sevdiğimi söylüyorum.Geçenlerde bir yerde okuduğum bir yazıda
sevdiklrinize söylediklerinize dikkat edin belki son sözleriniz olabilir diyordu.Bu konu benim insanlara daha olumlu yaklaşma
ma yardımcı oldu.Hayatı olumluya çevirelim.Sabah kalktığımda şükürlerimi ediyorum.Kendimi iyi bir gün geçirmek için
motive ediyorum.Bu günlerde yaptığım çekimler daha çabuk olmaya başladı.Kendimi seviyorum sizede tavsiye ediyorum.