Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçmiş olsun... inşallah kendisi ve sizler için en uygun ve hayırlı şekilde kolaylıklarla şifa bulur.. sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2008, 12:18 PM   #111 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

geçmiş olsun...

inşallah kendisi ve sizler için en uygun ve hayırlı şekilde kolaylıklarla şifa bulur..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-03-2008, 03:07 PM   #112 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold

Geçmiş olsun Mustangciğim..........
Rabbim sana öyle güzel bir kalp vermişki inanıyorum ki,karşına çıkan her olay senin hayrına gelişir.
Alt 13-03-2008, 03:54 PM   #113 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Sevgili Mustang geçmiş olsun geçmişler olsun... Biraz önce bir arkadaşım aradı annesiyle yıllar süren sıkıntıları küsmeleri ve barışmaları dün annesinin tüm yaptıklarından dolayı özür dilemesiyle tatlıya bağlanmış. Aman kızın beni affet demiş darısı diğer hayattın gelip geçiciliğinin farkına varmayan annelerin başına. Sevgilerimle...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 13-03-2008, 04:57 PM   #114 (permalink)
hayalayaz
Guest

96 96 96

Alt 14-03-2008, 07:32 AM   #115 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın ben bu gün anneme gidiyorum.Biz eskiden hiç değilse bir araya gelince konuşa biliyorduk artık onu yapamıyoruz.Buda ikimizide sıkıntıya sokuyor.Bençok gerilmediğim sürece durmadan konuşa bilirim ancak ortalık gerginse susarım.Oda bunu bildiği için oda geriliyor,ikimiz içnde zor oluyor.Dün çok gergin bir gün geçirdim beni çok zorladı hiç birşey yapamadım biraz dinlendim.Sabah çok şükür iyi kalktım,şimdi hazırlanmamlazım sonra görüşürüz.hepinize çok teşekür ederim iyi dilekleriniz için iyiki varsınız

Alt 14-03-2008, 10:31 AM   #116 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu günler belkide annelerimizle problemlerimizi çözüp belkide en keyifli ve en rafine yaşamamız gereken dönemler. Ama bir de aynen o kadar yabancı o kadar bitirmişizki ne kadar acı böyle bir noktada olmak. Annemle dost olmak isterdim (hala bu kadar güvensizlik yaşatmasına rağmen) çünkü artık hepimiz belli yaşlara geldik kinlenmek öfkelenmek, haklılığını görmeyi beklemek için çok geç. Biz araya geldiğimiz zaman neredeyse hiçbir şey konuşmuyoruz konuşacak bir şeyimiz yok. Söylediği şeylerdede beni ekarde etme isteği var... Ben o kadar çok istedimki onunla dost olmayı çocukkende, canımı yakarken bile yetişkinliğimde yokmuşum gibi davrandığındada her zaman yüreğimin bir köşesinde bir gün hatasını göreceği umudu yaşadı. Şimdi böyle bir istediğim yok. O görmese bile ben varım. Kendimi görüyorum. Bir o kadarda bir çok şey için çok geç olduğunun farkındayım... Onun kötü niyeti beni incitmiyor, beni eleştirisi yada en çok yaptığı yokmuşum gibi davranması beni incitmiyor... Hepimizin bu dünyaya getirilmesi için bir neden olduğuna inanıyorum...
Geçmişi yeniden değerlendirdiğimide yaşadıklarım karşısında benim göestermiş olduğum davranışın benim kişiliğimi, inançlarımı, direncimi ve de yüreğimi yansıttığını görüyorum ve diyorumki insanın başkalarına direnç göstermesi kolaydır. Tepki göstermesi kolaydır bu direnci yaşama hakkıma sahip çıkışımı sağlayan yakınlarına tepki göstermeniz ise canınızı acıtır.
Alt 14-03-2008, 10:58 AM   #117 (permalink)
Üsteğmen

Bu gün bir burada belkide himaye edilmemiş ruhlar olarak birarada biriz. Kendi gücünün farkında olmayan kadınlarız. Güçlü ruhlarımız var belki biraz incinmiş örselenmiş ama herşeye rağmen güçlü... Hatta annelerimizi ablalarımızı kızkardeşlerimizi ve yakınımızdaki akraba kadınları incitecek kadar güçlü... Diğer kadınlar çok da rahatsız değil bizden bir de onlardan hatta memnunlar bizim gibi nitelikleri olan kadınların varlığından zaten bunu kaldıramayanlarda usulca çıkıyorlar yaşantımızdan yada merak edip görmek istiyorlar tavrımızı tarzımızı....
Her zaman şanslı olduğumu söyleyip durdular annem ve ablam hiç dönüpte bir gün kendi şanslarına sahip olduklarına şükretmediler hep benim onlardan daha fazla bir pay aldığımı düşündüler hayattan... Bir aradaydılar benzerdiler birbirlerine destektiiler ama şükürleri yoktu... Hep daha fazlası hep başkasındaki hep tek başına sahip olma isteği...
Birgün annem namaz sonrası dua ediyor ve Allahtan varlık çok fazla varlık istiyor diyorki "Allahım sen bana ver ben dağıtayım yoksullara" işte hayatını özetleyen almak ve vermek yani istediği zaman istediğine vermek ona eğilene vermek istediğini yapmayana vermemek...
Allah annemin duasını kabul etti ve ona varlık verdi ama o sadece istediğine verdi ihtiyacı olana değil...
Alt 14-03-2008, 11:16 AM   #118 (permalink)
Üsteğmen

Annem ne istedi benden sadece diğer çocuklarıyla kurduğu ilişki biçimini kurmak istedi. Birinci kural her zaman ablamın gerisinden gitmek onu saymak onun isteklerini yerine getirmekti. Bir insanın sadece kendinden iki yaş büyük birinin ömür boyu kölesi olmanın mantığı duygusu nedir? Diğer kardeşlerimin hepsi önce annelerini sonra ablalarını saygı gösterdi göstermediği zaman dışlandı Başedemeyende onların egosono besledi...Ben bunu yapmadım... Yani sonraları evlendikten bir yıl sonra sanırım yapmamaya başladım. Neden mi çünkü ters giden bir şeyler vardı. Bu iki kadın istedikleri gibi oynuyorlardı insanlarla olaylarla biri istiyor diğeri uyguluyardu uygulatıyordu direnirseniz cehenneme döndürüyorlardı hayatınızı...
Ben Ablamın onayladığı adayla evlendirildim. Abla istedi anne ikna oldu sonra bana tek seçenek bırakıldı uygula. Hayatımın en büyük tavizini verdim.Beni sevdiğini söyleyen ama benim istemediğimle evlendim. Evlilik öncesi fikrnden vazgeçti ablam. Tüm bu yaşananlar tam üç yıl sürdü sonra ben pes ettim. ve annemin istediği ablamın son anda istemekten vazgeçtiği adamla evlendim. Aşka veda ettim. İnsanın kendi seçiminden vazgeçmesi kadar zor birşey olmadığını yaşayarak öğrendim. Ondan sonrada birdaha istemediğim bir şeyi başkasını istiyor diye yapmadım...
Hiç kimseden de istemediği birşeyi yapmasını İSTEMEDİM...
Alt 14-03-2008, 11:30 AM   #119 (permalink)
Üsteğmen

İKİNCİ ADIM
evlenmiştim ve hayatımda en çok istediğim duygu vardı HUZUR benim ençok istediğim duygu huzur. Şimdi onu elimden almak istiyorlardı. Evime şikayeti huzursuzluğu sokmak benimle oynamak istiyorlardı. Benim bir değerim yoktu. sadece oynamak yönetmek istediklerini yaptırmak istiyordu.
Kendi istemediğim bir şeyi yapmadım kimseyide istemediği şeyi yapmaya zorlamadım...
Dik durmaktı benim seçimim yanlız bırakılmak beni çok üzdü yaraladı ama bu gün düşünüyorumda ben bu direnci göstermeseydim şu anda ne kadar çok canı acıtmış olurdum hayatım paramparça olurdu. Sürekl sürüklenir dururdum. Benimle birlikte çocuklarım eşim sürüklenir sonrada parçalanırdı. Dersimi iyi aldığımı düşünüyorum.Ben ailemi korudum.Bunun içinde tek kişilik acı çekmeyi kabul ettiğim için kendimle gurur duyuyorum...
Seninde seçiminin annelik olduğunu biliyorum çok güçlü çok nitelikli sevgi dolu bir insan olduğunu biliyorum. Annene annelik yapacak kadar güçlüsün. moralini yüksek tut lütfen senin enerjine ihtiyacı olanlar var . Sevgilerimle.
Alt 14-03-2008, 07:41 PM   #120 (permalink)
Mustang
Guest

Ay ben bu gün sizin de iyi dileklerinizle annemde umduğumdan iyi bir gün geçirdim.Annemin saçlarını kestim yemek yaptım babama kurabiye yaptım ikisininde gönlünü yaptım annem bana uzun süredir ilk defa eline sağlık dedi.Ben bu gün oraya giderken olumlu düşünerek ve af ederek gitim .O beni sevmezse sevmesin benim sevgim ikimizede yeter dedim .Sevdiğim insanlara nasıl davranırsam öyle davranmaya çalıştım,sonunda ödülümü aldım.Ancak bukadar ama olsun nekadar yaşar bilemem öldüğü zaman kendimi kötü hissetmek istemiyorum.Canım Siyah'ım içini bana dökmüşsün senin ablan benim kız kardeşim genelikle hadlerini aşıyorlar.Kardeşim olduğunu hep unutuyor bana emirler vermeye çalışıyor.Ben insan yönetimi konusunda iyiyimdir ama ben kendimde çalışırım bu kendi çalışmadan emirler veriyor insanları para ve mevkisine göre değerlendiriyor.Benim içnde para artık önemli ama benim insanlarımın para anlayışı farklıdır.Ben parayı rahat bihayat ,bol kitap ,çevreme yardım edebilmek için istiyorum.O ev alayım ,iyi giyineyim,Herkese hava atayım,Biyere gittiğinde hava olsundiye hesap ödeyim ve insanlara üstünlük taslayım diye istiyor.Bazen düşünüyorum acaba biz gerçekten kardeşmiyiz diye.Şimdi sırada kocalar var yarıştırcak ama benim eşim ailemle görüşmediği için bunu yapamıyor.Ayrıca benim eşim açık ara birinci gelir.Bu gün gerçekten yorgunum yarın sizinle daha rahat konuşuruz.Ben şimdi kelimeleri bile yanlış yazıyorum.Hepimizin gönlümüz deki herşey bizlerle olsun sizi kocma

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks